Олексій Гарань Історик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Під Маріуполем. Ч.1. Від війни до перемир'я

08 вересня 2014, 14:03

Зранку з'явилося повідомлення, що Президент сьогодні буде у Маріуполі. Якщо це так, то я з ним розминувся: бо щойно повернувся із Маріуполя. Поки його поїздка стане топ-темою, поділюся деякими своїми фотозамальовками.

Ідучи цього разу в зону АТО, опинився в поїзді із новобранцями батальйону "Азов". Здебільшого молодь студентського віку, переважно російськомовні. Зійшли у Бердянську. І от, перше, що вони зробили: підняли прапор над залізничним вокзалом.А я собі думав: квіт нації іде у пекло, що його організував путін. Саме в день нашого приїзду, 5 вересня, за кілька годин до перемир'я росіяни вели ураганний обстріл наших позицій.Інтерв'ю після обстрілу:В таких бліндажах можна врятуватися від "граду"Те, що нам було відомо тільки з кіно:І все ж перемир'я оголошено. Хлопцы все одно рвуться до бою. Але перемир'я, мабуть, таки потрібне. Тоді ж 5 го ввечері став свідком того як танкісти (сказали, що вони добровольці) врізали до крові командиру, який втік з поля бою. А на одному з блокпостів молоді міліціонери питали у "Азова", чи є зайвий бронежилет і... патрони. Якби сам не бачив і не чув – не повірив би.

Тож збираймо сили. І пам'ятаймо, що ворог підступний. Ось наслідки обстрілу околиць Маріуполя в ніч на неділю, під час перемир'я:Путін нас в спокої не залишить. Маємо збудувати нову армію і не дати ворогу розколоти нас.

А ми неодмінно переможемо. Катя з Донецька у цьому переконана:(Далі буде: Ч. 2 Волонтери і "Азов").

powered by lun.ua
Коментарі — 10
Irina Zory _ 09.09.2014 10:32
IP: 77.52.157.---
Гоцка:
Ця війна потрібна тільки росії, бо незалежність України їй як кістка в горло: росія украла у Київської Русі назву, росія украла хрещення Київської Русі, росія украла літописи, росія украла святих – без всього цього росія просто ніщо, бо все це має відійти незалежній тепер Україні.
Тільки розвал росії на шматки врятує Україну від постіних зазіхань росії. Росія має зникнути з карти світу.
России украинская незалежнисть, нужна как мертвому припарка.это для таких недоразвитых умом патриотов придумали лозунг,чтобы создать образ мифического врага и послать воевать с ним простых смердов. А смердам стоит задуматься и спросить своего сладкого пана – где же покращення, где мудрая взвешенная политика, где его заводы наконец,которые так и не продал,где гарантии мирной счастливой жизни?! Не умеешь сделать лучше-нечего ломать то что было.
Vyacheslav Medvedev _ 09.09.2014 08:56
IP: 178.137.185.---
как дела грантосос? подыскивай место на кладбище – мы последнюю просьбу уважим
Роман Баніт _ 08.09.2014 22:12
IP: 109.251.208.---
Блогери витягують Українську правду зі смітника
Гоцка _ 08.09.2014 19:36
IP: 46.149.89.---
Ця війна потрібна тільки росії, бо незалежність України їй як кістка в горло: росія украла у Київської Русі назву, росія украла хрещення Київської Русі, росія украла літописи, росія украла святих – без всього цього росія просто ніщо, бо все це має відійти незалежній тепер Україні.
Тільки розвал росії на шматки врятує Україну від постіних зазіхань росії. Росія має зникнути з карти світу.
Irina Zory _ 08.09.2014 19:10
IP: 77.52.156.---
Ця війна нікому не потрібна-ні в россіі,ні в украіні. В ній зацікавлені лише новий уряд,олігархи та европейські ''друзі,,,проливаючи украінську кров та руйнуючи наші міста в яких пройшло життя не одного покоління пересічного мешканця. І зупинити в змозі це свавілля лише самі мешканці,не дозволяючи руйнувати своє життя в угоду певним персонам і силам.
Людмила Цехмістренко _ 08.09.2014 18:38
IP: 74.125.183.---
Боже почуй наші молитви... Спаси Україну... В Ім'я Господа Іісуса Христа прошу.
Elena Zhmariova _ 08.09.2014 16:17
IP: 188.163.88.---
Francois Mistral:
Очень хотелось бы верить Арестовичу.

Очень хотелось бы верить, что у жителей Донбасса появится хотя бы такая же мотивация, как у мопассановского папаши Милона, у которого пруссаки убили сына.

А пока что престарелая дура из Мариуполя вякает на камеру,
ЧТО ОНА НЕ ПРОТИВ ПАТРИОТИЗМА.
Valeriy Romanchenko _ 08.09.2014 15:11
IP: 93.180.222.---
чи є зайвий бронежилет і... патрони.!!!!
Про какую помощь от государства говорят по телеканалам???? Я что-то не понимаю!??? Где она? Почему солдатам, нечем стрелять??? Где амуниция? Где хенералы? Почему еще не висят на гиляках? А?
hrim _ 08.09.2014 14:51
IP: 74.125.18.---
Пане Гарань.
Закликів замало. Потрібні реальні кроки. Ініціюйте МОН України на негайне впровадження первинної війської підготовки учнів старших класів середніх шкіл (у Вінниці уже розпочали), студентів ліцеїв, коледжів, а також на формування військових кафедр у провідних ВНЗ (для початку у кожному обласному центрі)
Francois Mistral _ 08.09.2014 14:43
IP: 37.54.64.---
Путін і Кирило благословив чеченців Кадирова вбивати православних слов'ян Донбасу і руйнувати їх міста і села, щоб утримати завойований і окупований Крим.
Народи світу шоковані варварством фашизму хунти Путіна, під прикриттям російського міра РПЦ МП.
Військова перемога, і знищення на полі бою профашистських терористів, засланих з федерації, це єдина мова, яку розуміє Путін.
Низький уклін всім Героям України, які сьогодні в бою на передовій лінії фронту знищують терористів хунти Путіна.
Низький уклін партизанам Донбасу, які не дають терористам масово знищувати і руйнувати міста і села з російського важкого озброєння.
Alexey Arestovich facebook 5 вересня Сегодня утром под Северодонецком к местным жителям вышел весь в слезах и соплях перепуганный российский солдат-артиллерист.
По его словам, ночью неизвестные люди вырезали весь личный состав русского артдивизиона. 60 чел.
Он еле сбежал, и то, потому, что находился сильно в стороне.
Вона оно как бывает...Так – первые пробы пера
Україна та Європа1016 Корупція1243 Aтака Путіна1158 Уряд реформ368 Мовне питання184
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter