Дар'я Каленюк Юрист, виконавчий директор та член правління Центру протидії корупції

Медведчук розстрілює Україну руками КСУ. Ще є шанс врятувати державу

02 листопада 2020, 18:43

Нас приставили до стіни і підняли револьвер.

Учора нам вистрілили в одну ногу, скасувавши антикорупційну реформу. Сьогодні вистрілять в іншу ногу, скасувавши земельну реформу. Завтра револьвер піднесуть до потилиці та вистрілять в голову, скасувавши банківську реформу.

Післязавтра економіка України, яка і так потерпає від Covid-19, полетить стрімко в прірву. Після скасування банківської реформи на державу повісять непідйомні багатомільярдні борги. Олігархи-бенефіціари банків-мийок отримають право вимагати від держави компенсацію за ліквідовані банки, з яких вони ж вивели сотні мільярдів гривень. Настане колапс фінансової системи. Буде повністю заблокована співпраця з Заходом, зокрема, з МВФ.

Громадяни відчують колапс у вигляді стрімкого зростання цін. Це трапиться в момент, коли прийдуть найбільші платіжки за комуналку в холодний сезон року. На тлі зростання смертей від коронавірусу та колапсу медичної системи, народ закипатиме від гніву. Розгнівані люди будуть готові зносити президента та/або парламент.

Медведчуки активізуються і запропонують просте рішення – давайте знову дружити з Росією. Висока вірогідність, що почнуться заворушення. Скоріше за все, будуть жертви. Україну розриватимуть. ДНР/ЛНР посунеться далі на захід.

Це реальний сценарій на найближчі місяці.

Револьвером, який зараз приставили Україні до потилиці, служать судді-зрадники з Конституційного Суду України.

Чекіст, який стріляє, – це Віктор Медведчук та інші агенти Кремля в Україні й олігархи, які з ним співпрацюють.

Вони довго стратегічно готувалися до цього моменту.

Вони побудували медіаімперію, яка годує наївний український народ кремлівською пропагандою.

Вони обставили своїми людьми ключові українські державні інституції та посади, а тих, які відмовилися з ними співпрацювати, змішували щодня з лайном в своїх медіапомийках.

Вони кропітливо підривали співпрацю України з ключовими західними партнерами, особливо Сполученими Штатами Америки. Коли ми відмовилися вступати в пастку і сваритися з Америкою, вони дочекалися моменту, коли в США – свої вибори, і увага наших партнерів прикута повністю до своїх внутрішніх справ.

Та, схоже, чекісти не чекали, що від пострілів Україні в ноги ситуацію до рук візьме її власний народ і змусить заколисаного агентами президента згадати, яка в нього посада.

Президент нарешті прокинувся та ініціював законопроект про визнання рішення КСУ про вбивство антикорупційної реформи нікчемним, а також – розпуск чинного складу КСУ та обрання нового.

Десятки моїх друзів та знайомих шукають, де ж підстава з боку президента і хто цього разу ним керує. Така реакція цілком очікувана – місяцями приспаний президент або не мав, або втратив довіру у багатьох людей, у справжніх патріотів України. Фахові правники в один голос ставлять діагноз, що розпуск КСУ не є конституційним рішенням. Частина людей констатує, що Зеленським керує Єрмак, який спеціально спровокував рішення КСУ аби узурпувати владу і поставити разом з Портновим свій ручний суд.

Ми вже кілька днів поспіль занурюємося в довгі правові дебати та обговорення – яке ж може бути конституційне рішення? І як не крути, потрапляємо в замкнуте коло – повністю конституційного рішення зупинити суддів КСУ – тобто відібрати в Медведчука револьвер – немає.

Насправді все виглядає так: нас відволікають, аби ми обговорювали, якого кольору має бути снайперська гвинтівка і чи гуманно вибивати нею револьвер з рук чекіста, котрий стріляє по державі Україна.

Тимчасом чекіст натискає знову курок та робить новий постріл...

...пах, пах...

Чи може у нас в цей гострий життєво небезпечний момент нарешті прокинутися інстинкт самозбереження?

Чи може президент Зеленський таки додати до свого законопроекту конкурсну процедуру відбору нових суддів КСУ? Процедуру, до якої була би довіра суспільства та наших міжнародних партнерів? Тому що аргумент про узурпацію влади главою держави – доволі обґрунтований, і ми не можемо заплющити на нього очі.

Чи можуть політичні опоненти прийняти, що ми зараз не маємо іншої персоналії на посаді президента, і що саме від цієї персоналії залежить порятунок України від розстрілу?

Чи можуть правники подолати психологічний бар'єр і погодитися на політико-правове рішення, яке не відповідає букві Конституції, але відповідає її духу?

Час визначатися вже.

І діяти.

Час йде на години, навіть не на дні.

На кону – держава Україна.

powered by lun.ua
Коментарі — 47
Janos Ratonji _ 05.11.2020 09:02
IP: 194.44.235.---
Украиной управляет не Президент на которого со всех сторон недруги страны льют грязь, олигархи Ахметов, Мойша Коломойский, Медведчук, Рабинович, хитрая стая Фирташа, Пинчука и проплаченных ими шавок-депутатов. Вот против кого надо бороться. Эту прокремлевскую свору народ не избирал!
Alexandr Mihaylenko _ 05.11.2020 00:55
IP: 176.38.206.---
Як вже задрали ці недорозвинені юристи! Хіба Кс винуватий, що рукожопа влада (президент, уряд, монобільшість) патолгічно не можуть нічого створювати крім боргів, та транжирити державне майно створене старшими поколіннями!!!
Leo Uxmal _ 04.11.2020 21:23
IP: 195.177.240.---
Царское денежное обеспечение дал КСУ Порошенко. Интересно, что получил взамен? Что судьи не заметили узурпации власти, когда не было коалиции в Раде, как он сам говорил Байдену. Порошенко реально вышел за рамки своих полномочий, когда назначал Сытника. Типа национализация Приватбанка не основывается ни на одном юридическом документе. Весь нынешний кризис это результат действий Порошенка, Зеленский разгребает его зашквары, которые разрушительны для страны
Log Log _ 04.11.2020 18:35
IP: 46.133.227.---
Иван Выговский:
Під дулом револьвера
О..., Зеленський у вічно "під дулом". Він і на Майдані був, і Федина разом з Звіробій
йому погрожували.
Влучно йому відповіла В. Сюмар, повторювати не буду.
Невіглас вважає, що слова "гас" і "гасити" однокорінні.
Пропонує гасити пожежу гасом.
Елена Величко _ 04.11.2020 13:00
IP: 37.53.53.---
Иван Выговский:
Елена Величко:
Порахувала, наприклад, скільки плачу
з "середньої" ЗП за квартиру... (субсидії нема) – майже усю ЗП
===
То може у пані надто велика квартира, чи надто мала зарплата?
До речі, а якби навіть в мене була квартира більше норми, хоча наразі,с
Елена Величко _ 04.11.2020 12:45
IP: 37.53.53.---
Иван Выговский:
Елена Величко:
Порахувала, наприклад, скільки плачу
з "середньої" ЗП за квартиру... (субсидії нема) – майже усю ЗП
===
То може у пані надто велика квартира, чи надто мала зарплата?
Зрозуміло, що ЗП така як у всіх..., бо "усім дамо" – був черговий фейк.
Є умови, коли держава не несе ГАРАНТОВАНЕ КОНСТИТУЦІЄЮ, бо "нема", й богова яма.
Ви є знаєте, що доходи беруться за попередній рік та коли нема заборгованості. А коли є заборгованість, бо доходів нема? Й ще багато умов, але основна. що ЦІНИ НЕ ВІДПОВІДНІ ДОХОДАМ,
тобто, фактично, боргова яма гарантована у повному дизбалансі, коли декілька% загребли все та створили суперборги усім, з яких вже у борг жирують.
Иван Выговский _ 04.11.2020 12:21
IP: 217.66.102.---
Log Log:
runner:
Ніколи не підтримував Зе, але тепер підтримую.
З глузду з'їхали?
===
Чому? Я також в цьому питанні КС почав його підтримувати. Рішення цього питання у Зеленського неконституційне. Але не більш неконституційне, чим Революція Гідності. Під дулом револьвера не до соплежуйства.
Иван Выговский _ 04.11.2020 12:17
IP: 217.66.102.---
Елена Величко:
Порахувала, наприклад, скільки плачу
з "середньої" ЗП за квартиру... (субсидії нема) – майже усю ЗП
===
То може у пані надто велика квартира, чи надто мала зарплата?
Іван Данилюк _ 04.11.2020 10:49
IP: 188.247.107.---
Чому не працюча фейкова антикорупційна система не загроза а виявленння і закріплення на законодавчому рівні загроза... Бо помилку треба виправляти інакше кредитів не буде... а проти себе не охота...
Іван Данилюк _ 04.11.2020 10:46
IP: 188.247.107.---
Авторка правник,, анонсує себе так... а статття по??револьвери?? може як правник треба писати що згідно статистики судових справ стаття 366 була недолуга бо 400 суддів не рахуючи суддів КСУ не притягували бо не було підстав. що в кінці кінців КСУ вказав на помилку яка викликала супротив в корумпованої частини суспільства... А останні володіючи такими рупорами як Центр протидії корупції вливають дезенформацію в мізки неосвідчених в правовому полі громадян.
Елена Величко _ 04.11.2020 10:10
IP: 37.53.53.---
Й ще щодо етики та культури й про "совків" та інше...
Німці, після воз'єднання узяли Меркель Канцлером, не дарма, не дарма вони попереду.
Елена Величко _ 04.11.2020 10:01
IP: 37.53.53.---
Тому, зважаючи на те, що написане нижче, та те, які ЗП у всіляких НАБсовєтов та інших НАБ...,
а також..., - НЕ ВІРЮ, що можна вибрати "вірних" та правєдних.
Для кого вірних? Які ЦІЛІ та МЕТУ вони впроваджують 30 років?
Звідси треба починати – з будівництва ВЛАСНОЇ ДЕРЖАВИ для громадян, а не руйНАЦІЇ (дуже відповідне слово – руй...нації).
Щодо членів усяких рад, вищих органів...- взагалі би встановила, що ті, хто вище середнього –
НІКУДИ НЕ ПРОЙДУТЬ, бо не могли вони набратись бабла чесно, – не могли.
Елена Величко _ 04.11.2020 09:54
IP: 37.53.53.---
продовж.

ДЕ ГВАЛТ, пані Авторка? Чи це не те, що ви на хвилини рахуєте? Усюди шукаєте винних, хоча НА ПОВЕРХНІ все. Правами та розвитком й захистом громадян НІХТО не переймається.
Чи ви вважаєте, що пенсії та ЗП й доходи, а також ВЛАСНІ РЕСУРСИ – то не важливо? Хто відповідає за життя громадян, а не шобли, що керує усім? – "бізнес" у кавичках, все спустили та понадкусували...
ЯКЩО ЗАХИСТЯТЬ ЗЕМЛЮ від розпродажу – ПОАПЛОДУЮ, бо реально ви не розумієте щодо землі та наслідків,та скоріш за все, реально не знаєте як живе 80% населення, хоча "живе"- отак вірніше...
Елена Величко _ 04.11.2020 09:51
IP: 37.53.53.---
"Час визначатися вже.І діяти. Час йде на години, навіть не на дні.На кону –...", - (с)... Як в нас полюбляють пафос...Влучні слова, гвалт...
Насправді 30 років ніби були сліпі, та раптом прозріли...
Справа у тому, що нема спільної позиції у суспільстві щодо вірного, громадяни дезорієнтовані,
віри в дії НЕМАЄ, бо все повернулось проти громадян. Порахувала, наприклад, скільки плачу
з "середньої" ЗП за квартиру... (субсидії нема) – майже усю ЗП й т.д. Жаліюсь – ні, в інших у рази гірше...
Де гвалт? Де гвалт, що людям нема на що жити? Де гвалт, що лікуватись нема на що та...
ДЕ ГВАЛТ, пані Авторка?
Max Mykhaylenko _ 04.11.2020 03:59
IP: 31.134.105.---
Захист завоювань Революції завжди є справою спеціальних служб. У разі виявлення контрреволюційної змоги здійснюється нейтралізація заколотників шляхом (у тактичному аспекті) попередження спроб опору чи втечі зловмисника під час затримання, а також організації тренувань з вірогіднісного методу пом'якшення наслідків техногенних пригод та аварій. Все решта – це балачки та маячня.
Log Log _ 03.11.2020 21:54
IP: 46.133.91.---
runner:
Ніколи не підтримував Зе, але тепер підтримую.
З глузду з'їхали?
Анатолій Вітер _ 03.11.2020 18:36
IP: 46.211.20.---
Юриспруденція, це болото, там на раз-два можна звільнити від покарання вбивцю (Лозінського) і так само – на раз-два посадити кількох невинних, за вбивства маньяка Чикотило або Ткача...
Правовий спосіб приведення до тями суддів КС є, просто треба вийти за червоні прапорці дрімучого мислення і поглянути на правове поле під іншим кутом, і з іншого боку.
Особисто я, і думаю що не тільки я, міг би запропонувати практичний, правовий, раціональний і розумний спосіб вирішення проблеми.
Але!
Але, звертатись нікуди, вести дискусію ні з ким, а максимум на що можна розраховувати, так це на те, що твою ідею і твій розум вкрадуть! За умови звісно що це комусь буде вигідно...
Тому, як зараз модно казать вангую, з того дива та не буде пива, пани трохи публічно почубляться, пограють в патріотизм, а потім, – начебто непримиренні вороги, - сховавшись за колоною, як це було колись в ВР, потискатимуть один одному ("тупинський" тупинському) руки, на радощах, що знову так здорово обшахрали лохів.
Наталия Мычко _ 03.11.2020 18:19
IP: 193.194.106.---
И у таких, как КС и тот же Медведчук, к сожалению, есть много поддерживающих их! денег дали, и пишут поддержки! Страшно и не приятно, что для многих людей деньги превыше совести (
Олександр Гальченко _ 03.11.2020 16:34
IP: 134.249.91.---
Нажаль, Медведчуку активно допомагають нібито про-державницькі (та про-західні) Голос з Порошенком: (
+ Тимошенко (але з нею все давно ясно).
Насправді у Пороха "золота акція" їснування країни – чи зможе поставити Україну вище бажання насолити Зе?
Зеленський теж має бути вище за передвиборчі півторічної давнини образи з боку порохосекти (сєкта 24% затятіша навіть за жуліну сєкту) – та позакривати надумвні справи проти Порошенка.
Зе та По МАЮТЬ РАЗОМ на рівних партнерських засадах рятувати Україну – потім, історія розбереться в кого заслуги більші.
runner _ 03.11.2020 15:59
IP: 93.73.42.---
Ніколи не підтримував Зе, але тепер підтримую.
Oleg Gawki _ 03.11.2020 15:51
IP: 156.67.132.---
vot eto "analitika"!; (
Василий Васин _ 03.11.2020 15:41
IP: 77.123.93.---
Володимир Опалько:
Василий Васин: Ну чи не йптвмть- судді, подані Порошенком, якраз голосували проти скасування, але у вас, безмозклих, одна відповідь – у всьому винен барига. Ну скільки вже можна тупити? У нас один ворог – росія і всі пов'язані з нею політсили, а ви закликаєте замість рішучих дій проти них, влізати у якісь чвари. Сумно це все.
До чого тут "судді, подані Порошенком", вузьколобий? А якщо я скажу, що барига дав "своїм" команду голосувати проти, знаючи наперед про підсумковий результат. Аби виглядати Д'Артаньяном?
Ну скільки можна тупити?)) Хто дав "путівку в життя" куму хубла, валянок вузьколобий? Ти не задумувався (хоча думати і "дякула – речі не сумісні"), що давні соратники, Ме і По, вирішили зіграти "в чотири руки"? Сумно йому... У нас головний ворог не раша, а недоумки, які рвуть країну на шмаття з середини. І непогано з цим справляються між іншим. Отак от, соєвий П'єро...
Роман Лещенко _ 03.11.2020 13:30
IP: 176.117.81.---
Ещё и умная!
Роман Лещенко _ 03.11.2020 13:29
IP: 176.117.81.---
Симпатичная!
Oleksandr Kazhurin _ 03.11.2020 12:26
IP: 46.101.176.---
Leo Uxmal:
Панове, ви двоє захопилися дискусією, хто винуватий, замість того, щоб вирішувати, що робити.
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter