Іван Крулько Народний депутат України

Таїровська ОТГ – ''жити по-старому''

27 грудня 2017, 10:16

Думаєте вибори в ОТГ завершилися 24 грудня? Навіть не сподівайтеся!

Всю ніч провів у Таїровській селищний виборчій комісії, яка знаходиться поблизу Одеси.

Терміново сюди виїхав учора, бо почали відбуватися виборчі дива, які в народі називають "бєспрєдєлом".

Цей "лонгрід" хочу присвятити розрекламованій децентралізації – виборам "по-новому".

1. Таїровська ОТГ впритул межує з Одесою і включає такі населені пункти як Сухий Лиман, Совіньйон, Чорноморка і т.д. Поруч знаходиться відомий ринок "7-й кілометр". Вартість землі і розташування і визначили неприємний душок цих виборів.

2. Усе почалося з того, що кандидата від Батьківщини на ОТГ Хасана Хасаєва, який має беззаперечний авторитет у громаді, є діючим селищним головою Таїрова, щоб не допустити до виборів (увага!) – ПОЗБАВИЛИ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ. Відповідно не зареєстрували весь список від "Батьківщини". 4 суди і рішення на користь Хасаєва дали половинчастий результат. Комісія змушена була зареєструвати кандидатів у депутати від "Батьківщини", а рішення Суду – зареєструвати Хасаєва – грубо проігноровано, що напряму тягне на статтю КК України "невиконання рішення суду".3. Як наслідок, самовисуванецем зареєструвався син Хасана Хасаєва – Тимур Хасаєв.

За лічені дні команді "Батьківщини" вдалося донести цю інформацію до громади. І для опонентів це стало повним провалом. Тимур переміг на голову ОТГ!

4. Вибори проходили з повним комплектом виборчого свавілля – залякування, тітушки, які й зараз "чергують" біля комісії, масове вкидання бюлетенів, видача бюлетенів особам, які не є виборцями, підкуп і т.д. Але і цей "набір" не спрацював. "Батьківщина" здобула перемогу.

5. І тоді територіальна комісія вирішує провести перерахунок результатів з усіх виборчих дільниць, по який уже прийняті протоколи. Тобто приймає незаконне рішення, що відображено у звіті спостерігача Опори.6. Прямо зараз розпакували виборчу документацію по дільниці в Таїрове, де Тимур Хасаєв набрав 912 голосів, а Обертун (провладний) – 156. Почали доходити до маразму – звіряють на контрольних талонах підписи членів ДВК, які видавали бюлетені.7. Наші дії:

- подали заяву до ЦВК про зміну складу комісії через численні порушення закону про вибори;

- оскаржили в окружному адмінсуді рішення комісії про перерахунок. Чекаємо на розгляд сьогодні.

- склали численні акти про незаконні дії селищної виборчої комісії;

- звернулися до поліції із заявою про злочин.

Віримо, що лише публічність цього процесу дасть можливість захистити справедливість і зупинити "бєспрєдєл" виборів "по-новому".

Коментарі — 11
ViHo _ 27.12.2017 12:19
IP: 130.180.208.---
"Вибори проходили з повним комплектом виборчого свавілля – залякування, тітушки, які й зараз "чергують" біля комісії, масове вкидання бюлетенів, видача бюлетенів особам, які не є виборцями, підкуп і т.д. Але і цей "набір" не спрацював. "Батьківщина" здобула перемогу."
А може навпаки, вона перемогла саме тому, що "набір" спрацював?
Orest Jj _ 27.12.2017 12:18
IP: 35.195.174.---
"Власть" облажалась с судом над Яныком, не хотят допрашивать по видеоконференции, не хотят ехать в Ростов прокуроры и следователи допросить Яныка. Одни только фейки про конфискованные деньги Яныка и тряска листком, про его "измену".
В Конце концов интересно кто убил "сотню"?
Orest Jj _ 27.12.2017 12:08
IP: 35.195.152.---
Logic2009:
Алекс Правен:
. ВСЕ!!!!!!
И головой о стенку.
- у тебя гидность между ног и то висит как сопля!
хи-хи-хи
Ігор Семенюк _ 27.12.2017 12:00
IP: 194.44.36.---
Усе було б добре, коли б пан Крулько боровся за ЗАКОННІСТЬ в країні, а не за "ображених" кандидатів партії. А те що банда бариги формує своє "життя по новому" у традиційний для усіх бандформувань – то тут нічого нового в історії України не відбувається. Це і є ГІДНІСТЬ в уявленні Порошенка.- бреши, кради вбивай більше і будеш уважаємім у своїх братків.
руслан49 _ 27.12.2017 11:40
IP: 46.201.174.---
Взагалі то можна було поділитися попередніми досягненнями в Київській області. Як воно буде. Там Батьківщина і Опозиційний блок створили коаліцію і керуюють Київщиною.
Orest Jj _ 27.12.2017 11:08
IP: 35.187.20.---
Serr:
Любовь украинцев к татарам объяснима, некогда татары разбили русский город Киев и на место русских туда переселились степные тюрки, в последствии называемые себя казаками.Но не сложилась их судьба на чужих землях, сразу они попали под поляков, потом под русских, теперь мечатся несчастные, не знают кому свою задницу подставить.
Кстати, Екатерина Вторая, после освобождения Крыма от татар, выкупала украинцев из рабства татар, по десятку за рубль, после этого рабства длившееся столетия, украинцы и так были чернявы, а стали совсем жуковые и немного раскосы.
Алекс Правен _ 27.12.2017 11:06
IP: 35.195.88.---
Арсен Ратушко:
Алекс Правен:
Вали звідси – акаунт кацапський!
Революція Гідности – не про владу. Йшлося про НАШУ ГІДНІСТЬ. Про те, що ми більше не терпітимемо жодного БАНДИТА, жодного БАРИГУ на чолі держави.
Це вже затямив Рецидивіст. Це зрозуміє і Цинічний Барига!
=======
В том и вопрос – где сейчас ваша гідность? Ваша "гідность" закончилась сразу после захвата власти. ВСЁ!!!!!!
Serr _ 27.12.2017 10:49
IP: 212.90.63.---
Orest Jj:
Что то в самой Украине, татар не так любят как крымских, которых там Путин забижает!
- двойные стандарты однако, нужно Трампу доложить, пусть поднимет цену на уголь, в знак солидарности с татарами Украины!
Слава Украине!
Справді, СЛАВА УКРАЇНІ! Бо в Україні татар ПОВАЖАЮТЬ (любити – то більш інтимна справа). Доказ – те, що Хасана Хасаєва українці обрали свого часу селищним головою Таїрова, а тепер його син очолив список Батьківщини – і здобув перемогу. А от РОСІЙСЬКА АГЕНТУРА, в особі партії одеського мера та певних структур, воює як проти татар, так і проти українців. За підтримки зрадників в АП, які впевнено ведуть дурнуватого Баригу шляхом Рецидивіста. Ну, а у всяких російських тролів, які паразитують на УП, справді наявна "додаткова хромосома" (Мединський), і вони демонструють дивовижну "логіку", якої посоромилися б шимпанзе з горилами, бо вони все ж розумні істоти. "Умом Россию не понять"...
Orest Jj _ 27.12.2017 10:31
IP: 35.205.33.---
Что то в самой Украине, татар не так любят как крымских, которых там Путин забижает!
– двойные стандарты однако, нужно Трампу доложить, пусть поднимет цену на уголь, в знак солидарности с татарами Украины!
Слава Украине!
Арсен Ратушко _ 27.12.2017 10:29
IP: 35.195.177.---
Алекс Правен:
Вали звідси – акаунт кацапський!
Революція Гідности – не про владу. Йшлося про НАШУ ГІДНІСТЬ. Про те, що ми більше не терпітимемо жодного БАНДИТА, жодного БАРИГУ на чолі держави.
Це вже затямив Рецидивіст. Це зрозуміє і Цинічний Барига!
Алекс Правен _ 27.12.2017 10:22
IP: 35.195.174.---
может хватит уже настаивать на терминт, который ввел Парубий: "Революция достоинства"? Ну нету никакого достоинства ни у власти, которая творит беззакония, ни у народа, который все безропотно терпит.
Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter