23 лютого 2018, 12:05

Свіжий президентський рейтинг: тенденція річ уперта.

Наймаштабніше соцопитування групи "Рейтинг", яке проводилось в Україні за останні два роки і в якому взяло участь 30 тисяч (!) респондентів (по 1200 – у кожній області) показало, що лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко впевнено лідирує у президентському рейтингу.

Розрив між кандидатами росте

Свіжий президентський рейтинг з репрезентативною похибкою лише у 0,6% (зазвичай 2,2% і вище) яскраво демонструє, як зростає рівень підтримки Юлії Тимошенко та недовіра до діючого президента.

Так, за даними дослідження, свої голоси на виборах президента за Юлію Тимошенко готові віддати 18,7% виборців, за Петра Порошенка – 15,6% громадян, Юрія Бойка – 11,7%, Анатолія Гриценка – 9,7%, Олега Ляшка - 8,7%, Вадима Рабіновича – 8,3%, Андрія Садового - 6,4%, Олега Тягнибока – 3,9%, Анатолія Яценюка – 1,7%.

Наразі маємо 3,1 відсотки розриву між Тимошенко і Порошенко на користь лідера "Батьківщини". І це попри наочну "блокаду" на телебаченні та масові компанії з "чорного піару" проти лідера та команди "Батьківщини" у ЗМІ та соцмережах.Впевнений, якби не ці інформаційні вкиди та фейки, які взяли на озброєння провладні "боти" і "тролі", відсоток розриву був би ще більшим.

Варто нагадати, що соцопитування "Рейтингу" та інших компаній показують стабільне збільшення підтримки Юлії Тимошенко, як головного претендента на перемогу на посаду Президента.

Більше того, 59% (!) опитаних вважають, що країні потрібні радикальні зміни.

Регіональна підтримка вища у 19 областях

Юлію Тимошенко підтримують у всіх областях України. Її рейтинг становить 10 і вище відсотків – у 19 (!) регіонах і вищий за рейтинг Порошенка у 19 (!) областях. При цьому він більш-менш рівномірний у всіх областях Центру, Півночі, Заходу і частково Півдня. Тоді як Порошенко поки що лідирує лише у Києві та частині областей Заходу, зокрема, на Вінниччині.Варто також зауважити, що 4 хвилі місцевих виборів в ОТГ показали беззаперечне лідерство "Батьківщини" та Юлії Тимошенко.

У другому турі – без шансівТимошенко не лише лідирує у персональному рейтингу, а й перемагає будь-кого з опонентів при моделюванні ситуації із другим туром виборів президента.


Так, у парі з Петром Порошенко Юлію Тимошенко підтримало б 30% виборців та 17 областей, тоді як нинішнього президента – 3 області і 23% тих, хто заявив, що візьме участь в основних виборах. Ще у 4 областях і у Києві кандидати б набрали рівну кількість голосів. У інших кандидатів у парі з Тимошенко, як і у Порошенка, без шансів. Тимошенко – беззаперечний лідер!Тоді як Петро Порошенко з падаючим рейтингом не має шансу виграти наступні президентські вибори і програє у другому турі не лише Юлії Тимошенко, а й Андрію Садовому та Анатолію Гриценко.

Показовим у цьому випадку є й результати грудневого опитування "Рейтингу", в якому 45% опитаних вважають, що Порошенку потрібно дати допрацювати свій президентський термін і замінити його в результаті виборів. При цьому 38% (!) виступають за негайне усунення його з посади президента і лише 5% однозначно висловлюються за його переобрання на наступний термін.

З рейтингами усе зрозуміло. Але треба усвідомлювати, що попереду чекає надскладна виборча кампанія.

Інформаційна війна з боку країни-агресора проти України дала "чудовий" приклад для влади, як потрібно боротися зі своїми опонентами. Вони там почерпнули безліч корисного для себе.

Тому армії ботів, тролів та іншої нечесті будуть розганяти фейкові новини і запилені часом міфи, у першу чергу, проти Юлії Тимошенко.

При цьому, замовчуватимуть провали майже на всіх напрямах, за які бралися на "банковій".

І навряд чи вони згадають, що саме цього дня, не в такому далекому 2012 році, Азаров запропонував Петра Порошенка на посаду Міністра економіки у свій уряд і невдовзі Янукович задовольнив це подання, видавши указ про призначення.

Так, це історія, яку потрібно пам'ятати, роблячи свій вибір. Щоб знову не наступити на граблі "покращення".

Рішення про розпродаж українських земель має приймати не влада, а український народ на референдумі

Як українці ставляться до ринку землі? Згідно свіжого соцопитування групи Рейтинг, 77% українців за те, щоб всеукраїнський референдум щодо ринку землі відбувся і 79% виступають проти продажу її іноземцям...

Результати місцевих виборів: "не кажи гоп, поки не перескочиш"

Вчора Центральна виборча комісія оприлюднила офіційні результати місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня, і означила лідерство "Батьківщини" і Слуги народу...

В Україні ''миється'' понад 9 млрд грн у рік на схемі із неповернення валютної виручки при експорті

Тимчасова слідча комісія (ТСК) виявила, що у 2019-му і 1-му кварталі 2020 року державний бюджет "мився" не лише через "скрутки" ПДВ, а й через інші податкові схеми...

Україна зможе стати організатором Всесвітніх Універсіад і Гімназіад

Днями Президент України підписав закон N2077 "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту", авторства народних депутатів від "Батьківщини" (Крулька І...

Ефективність ТСК у дії: СБУ заблокувала схему зі ''скруток'' ПДВ, Нацполіція відкрила 5 кримінальних проваджень

Учора СБУ повідомила про викриття і блокування схеми у ДПС зі "скруток" ПДВ, яка діяла у 2019-2020 роках. За моєї пам'яті, це вперше, коли Служба безпеки України зробила ґрунтовні аналітичні матеріали і слайди з викриття податкових схем...

Перші результати розслідування ТСК: бюджет ''пилили'' на 2,5 млрд грн щомісяця

Факти, оприлюднені екс-міністром фінансів Ігорем Уманським про мільярдні втрати бюджету через зловживання на митниці і податковій, не фейк. Вони знаходять своє документальне підтвердження вже у перших результатах розслідування ТСК...