Іван Крулько Народний депутат України

Росія проти Юлії Тимошенко: про що не написали у статті ''The Guardian''

12 квітня 2018, 10:41

Росія грає проти Юлії Тимошенко. І це стає все більш очевиднішим після оприлюднення в "The Guardian" документів та переписки колишнього політтехнолога Януковича і Партії регіонів Пола Манафорта.

Стаття "The Guardian" документально підтверджує, що Пол Манафорт мав численні зв'язки з росіянами і, за дорученням Януковича, організував та проводив медіа-кампанію з очорнення Юлії Тимошенко за кордоном за спеціально розробленою стратегією "Україна – цифрова дорожня карта" та подальшого її ув'язнення.

Стратегія полягала у поширенні кремлівськими ботами у медіа та соцмережах фейків про Юлію Тимошенко. Їх створював спеціально створений експортно-аналітичний Центр дослідження країн колишніх соціалістичних Радянських республік (CXSSR). Цікаво, що сам центр CXSSR знаходився у Відні, а сайт центру – на сервері у Москві.

Як відомо зі звіту для уряду України про результати медійної кампанії Манафорта, лише з початку 2011-го по 27 березня 2012-го було зроблено понад 2 000 публікацій у інтернет і паперових медіа проти Тимошенко та на користь Януковича.

Стратегія також передбачала "спецоперацію із модифікацією сторінки Юлії Тимошенко у Wikipedia, створення спеціального сайту "TheTymoshenkoFiles", де мали розміщувати весь бруд на Тимошенко, який би "лила", як зазначається у плані дій, "віддана патріотка" Інна Богословська, створення анонімних новин вірусного поширення тощо.

Розслідування "The Guardian" доводить, що негативний імідж Тимошенко був створений штучно, а звинувачення, які лунали на її адресу – були кремлівськими фейками на замовлення прокремлівського уряду України часів колишнього президента-втікача, який зараз переховується в Росії.

Як і те, що фейковою була експертиза, за якою була арештована Юлія Тимошенко і яку робив нещодавно арештований у США юрист Алекс Зваан. Він, до речі, увага (!), є зятем російського мільярдера Германа Хана – фігуранта "санкційного списку" США. Наразі у компанії, де працював Зваан, визнають, що експертиза по Тимошенко була суперечливою і писалась юристами, у тому числі Звааном, за наказом Пола Манафорта в інтересах Віктора Януковича.

А тепер питання для роздумів: чи задумувались ви, чому українська влада досі не наклала санкцій на російських посадовців і бізнесменів з "санкційного списку", які є спонсорами агресора і "кришують" сепаратизм і окупацію в частині України? У тому числі – на тестя Зваана?

СТРАТЕГІЯ "УКРАЇНА – ЦИФРОВА ДОРОЖНЯ КАРТА"ЗВІТ МАНАФОРТАCПЕЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ "TheTymoshenkoFiles"Коментарі — 78
Юрій Олевський _ 16.04.2018 18:39
IP: 46.118.233.---
lohik:
Тимошенко бояться та не допускають до влади...Але від цього народу жити краще не стало...
У ЮТ єдиний спосіб вмоститися на владне сідало – через вибори. Тому й втюхує в голови потенційних виборців свої маніпуляції-брехні-демагогію. Таки сподівається, що в Україні достатньо ватників, як в РФ – з ватою в голова, що вбирає в себе будь-що, не перевіряючи.
Отож промийте свою вату. В ютуб є відео – відкривається з словами "Популізм Тимошенко про імпічмент".
Своїм ротом ЮТ говорить у 2017: – Перший чесний президент який прийде – мусить першим законом прийняти закон про імпічмент.
І у 2018, 13 квітня: запитання до ЮТ: -Якщо ви станете президентом, ви приймете закон про імпічмент? Відповідь: -Ні! Бо будь-який закон про імпічмент – це гра політиків.
Оцініть брехуху-демагогшу.
Aleks Rinko _ 14.04.2018 22:53
IP: 77.52.0.---
Юрій Олевський:
...В той час вона була на прийомі у Х...йла. І навіть хіхікала на його знущальний стьоб щодо Саакашвілі. Це якраз тоді, коли у Грузії були найдраматичніші дні....

У вас каша в голове.В Мордоре се має назву "киселевщина" а у нас – "уколовщина"
"Хихикала" она над удачно сформулированным названием Ющера – "мазурик". Если бы он не был "мазуриком" имел бы рейтинг поддержки на уровне статпогрешности и находился бы он сейчас на политпомойке и в народном забвении? То-то же!
А что касается Михо – N1 Он никаким образом не обиделся, и встречал Немырю как достойного. Более подробно о сих действах можете сами по-гуглить.
N2 Михо сам виноват что нанес удар первым. Не хватило выдержки (горячий темперамент) и слишком понадеялся на Америку (Европу). Юридически он неправ. Поэтому не все так однозначно.
Aleksandr Vorobev _ 14.04.2018 21:58
IP: 35.187.78.---
Стiльки набiгло ботiв, що стало противно читати маячню... Як же ви всi ii боiтесь...!!!
Юрій Олевський _ 14.04.2018 21:42
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
До чого тицяти Уколова до мого коментаря? "Радіо Свобода" таке пише про кумира юлеботів.
Не ганьбіть поняття "державник" стосовно ЮТ. І не адресуйте до мене її демагогію.
Невже без неї ніхто не здогадався піднімати проблему невиконання Будапешського меморандуму? І не тільки це.
Нехай визнає своє боягузство чи що там нею керувало, коли вона не засудила путінську агресію щодо Грузії у 2008. В той час вона була на прийомі у Х...йла. І навіть хіхікала на його знущальний стьоб щодо Саакашвілі. Це якраз тоді, коли у Грузії були найдраматичніші дні.
Не голосувала вона і цього року за визнання РФ країною-агресором.
Аферистка, демагог, маніпуляторша, кар'єристка, брехуха – і це все вона, кумир юлеботів.
Aleks Rinko _ 14.04.2018 21:16
IP: 77.52.0.---
Юрій Олевський:
блин, невже від себе креативного написати не можете! Ну не обов'язково цитувати уколовщину!

Наприклад, ось вам гідний вислів державника: "Я считаю, если президент Украины хотел бы завершить войну, то на самый высокий мировой уровень следует поднимать вопрос о выполнении Будапештского меморандума, и начать в этом формате переговоры на уровне первых лиц, а не главарей так называемых ЛНР/ДНР. И нам НУЖНО ПОСТАВИТЬ (выделено мной) перед миром вопрос о том, выполняются ли международные гарантии, или мировой порядок НЕ ВЫПОЛНЯЕТ (выделено мной) той функции и цели, ради чего он был создан", – Тимошенко.
Юрій Олевський _ 14.04.2018 20:36
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
Ну що, юлеботе, нагородив три мішки вовни з емоційними обзивалкими, гідними жінки з розладом нервів. Аргументів немає.
Чорну кобелиху не одмиєш,як би не рвав душу за неї.
Журнал Новое Время та VoxUkraine проаналізували висловлювання українських політиків та склали рейтинг високопоставлених брехунів та маніпуляторів.ЮТ в цьому рейтингу зайняла почесне перше місце – 91% її заяв, висловлювань – брехня, перебільшення та маніпуляції.
ЮТ таки ефективна в популізмі та примітивній демагогії. Вона нанизує на себе цілий легіон фанів і напівбожевільних бабусь, які навіть не намагаються вникнути в політичне нутро свого кумира.
ЮТ потрібна тільки влада.
Затопить усіх своїм словесним водоспадом.
Про "пук" у вашому коменті – очевидно, зі свого власного досвіду – залишайте при собі такі подробиці своєї життєдіяльності.
Aleks Rinko _ 14.04.2018 18:46
IP: 77.52.0.---
Юрій Олевський:
ааа...Ну, як завжди зашорені чи "вижимку" письмову зачитали, чи навіть не дослухали цитату до виголосу "... ні. Але!" та починаєте волати " з нею усе пропало"!
Треба ж було дослухати до кінця промову. А промова закінчується десь так: "...Але! Я приму у Констітуцію таке, щоби перед Законом були відповідальні УСІ можновладці – чи то премьер чи то презідент..."
Тому ваш "пук" дирчатим чьоколадом як завжди зокрема запаху серокисню нічього не несе.

Ну і? Обласні Ради висловлюють своє бачення сітуації. Якщо б не страх – такі заяви були б і на рівні поссоветів. Прийшов час діяти і у такий засіб – розібралися, а там навіть з усякими законами не можливо усунути від трону. Так ЮТ й сказала. Тобто, не закон потрібен, а зміна Конституції у цій частині. А це може зробити "по добрій волі" президент. Так ЮТ й сказала – "Прийду і зроблю". Ось коли не зробить – тоді й будете обзивати та плюватись.
Юрій Олевський _ 14.04.2018 11:11
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
Вчора ЮТ заявила, що не буде підписувати закон про імпічмент,ЯКЩО СТАНЕ ПРЕЗИДЕНТОМ.
А таке – рік назад:
"Батьківщина", "Опозиційний блок" і "Самопоміч" мають намір запустити процедуру імпічменту президента Порошенка.Ініціатором виступає партія Тимошенко.За які "гріхи" Порошенку оголошувати імпічмент російському виданню радісно розповідають Сергій Власенко, Ігор Луценко, Борис Тарасюк, Юрій Одарченко та екс-"регіонали" Євген Балицький з "Опоблоку" та Олена Лукаш.
Тоді ж Київська обласна рада, де,як відомо, у "Батьківщини" більшість і навіть своя голова Ганна Старикова, голосами 57-ми депутатів підтримала звернення щодо імпічменту: для усунення чинного президента з поста в порядку імпічменту депутати пропонують невідкладно ухвалити новий законопроект про тимчасові слідчі комісії і зміни в Регламент Ради.
Так Тимошенко радує Путіна маячнею про імпічмент Порошенку. Аферистка.
Aleks Rinko _ 14.04.2018 10:38
IP: 77.52.87.---
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
Юрій Олевський:
ну так хто перед виборами працює откривашкою а хто викриває злочини проти себе...Я сприймаю тих, хто бореться за справедливість і не сприймаю тих, хто будує своє благополуччя на крові та злиденнях іншіх
Хто-хто бореться за справедливість? ЮТ бореться за справедливість?! За себе, кохану, вона веде нескінченну боротьбу. Хто б не був при владі, того буде нещадно критикувати-викривати-таврувати. Критика в абсолюті – цим живе в політиці ЮТ. Умоститися на владне сідало – головна і єдина її мета.
До речі, закону про імпічмент президента ЮТ не бажає. Сама про це сказала. Очевидно, що така стратегія – з прицілом на бажане для неї майбутнє. Одобрямс?
на то и щука у річці, щоби карасі не спали.
імпічмент та зняття недоторканності – основа дій ЮТ. Цілком зрозуміло, що можливо "презідентскій варіант" написаний так, що його неможливо здійснити, тому ЮТ й против. Дайте ссилку де ЮТ против.
Юрій Олевський _ 14.04.2018 00:03
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
Юрій Олевський:
ну так хто перед виборами працює откривашкою а хто викриває злочини проти себе...Я сприймаю тих, хто бореться за справедливість і не сприймаю тих, хто будує своє благополуччя на крові та злиденнях іншіх
Хто-хто бореться за справедливість? ЮТ бореться за справедливість?! За себе, кохану, вона веде нескінченну боротьбу. Хто б не був при владі, того буде нещадно критикувати-викривати-таврувати. Критика в абсолюті – цим живе в політиці ЮТ. Умоститися на владне сідало – головна і єдина її мета.
До речі, закону про імпічмент президента ЮТ не бажає. Сама про це сказала. Очевидно, що така стратегія – з прицілом на бажане для неї майбутнє. Одобрямс?
Aleks Rinko _ 13.04.2018 23:29
IP: 77.52.24.---
Юрій Олевський:
ну так хто перед виборами працює откривашкою а хто викриває злочини проти себе...Я сприймаю тих, хто бореться за справедливість і не сприймаю тих, хто будує своє благополуччя на крові та злиденнях іншіх
Юрій Олевський _ 13.04.2018 22:11
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
Юрій Олевський:
Про ЮТ не бажаю нічого більше знати, ніж те, що вже нею скоєне. Тим більше – від юлебота.
Про рейтинги – це вже за межею. Ще про рейтинги кремлівського вождя видайте.
До виборів ще далеко. Немає сенсу зараз рвати душу за своїх кумирів. Ще багато що може трапитись."Загнанная в угол крыса"з пітерського підворіття очевидно готується впертися в Україну з повномасштабною війною. Якщо, не дай Боже, це трапиться, одним з найгірших керманичей в цій ситуації була б саме ЮТ. Вона у 2008 не засудила РФ-ію за агресію щодо Грузії. Не голосувала за визнання РФ країною-агресором.
Уйміться зі своєю ЮТ.
гмм...Так ви знаходитесь на блозі по темі ЮТ.
"Не раскачивайте будку бо путін нападет" – це не здесь.
Дурню повторювати – багато розуму не треба. Не прикидайтеся, що не розумієте, для чого починають піарити ЮТ- вибори через рік.
Таки досить очаровуватись. Розчаруватись таки прийдеться
Aleks Rinko _ 13.04.2018 20:46
IP: 77.52.41.---
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
Про ЮТ не бажаю нічого більше знати, ніж те, що вже нею скоєне. Тим більше – від юлебота.
Про рейтинги – це вже за межею. Ще про рейтинги кремлівського вождя видайте.
До виборів ще далеко. Немає сенсу зараз рвати душу за своїх кумирів. Ще багато що може трапитись."Загнанная в угол крыса"з пітерського підворіття очевидно готується впертися в Україну з повномасштабною війною. Якщо, не дай Боже, це трапиться, одним з найгірших керманичей в цій ситуації була б саме ЮТ. Вона у 2008 не засудила РФ-ію за агресію щодо Грузії. Не голосувала за визнання РФ країною-агресором.
Уйміться зі своєю ЮТ.
гмм...Так ви знаходитесь на блозі по темі ЮТ. Як же можна "уймітися зі своєю ЮТ"???
"Не раскачивайте будку бо путін нападет" – це не здесь.
Юрій Олевський _ 13.04.2018 20:39
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
Про ЮТ не бажаю нічого більше знати, ніж те, що вже нею скоєне. Тим більше – від юлебота.
Про рейтинги – це вже за межею. Ще про рейтинги кремлівського вождя видайте.
До виборів ще далеко. Немає сенсу зараз рвати душу за своїх кумирів. Ще багато що може трапитись."Загнанная в угол крыса"з пітерського підворіття очевидно готується впертися в Україну з повномасштабною війною. Якщо, не дай Боже, це трапиться, одним з найгірших керманичей в цій ситуації була б саме ЮТ. Вона у 2008 не засудила РФ-ію за агресію щодо Грузії. Не голосувала за визнання РФ країною-агресором.
Уйміться зі своєю ЮТ.
Aleks Rinko _ 13.04.2018 20:05
IP: 77.52.41.---
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
О! Що таке трапилося, що юлебот вступився за Порошенка?
Трапилася нагода відволікти увагу від дискусії про ЮТ?
яку ще "діскусію про ЮТ" ви бажаєте?
1. Амеріканський суд по справі Лазаренка. Вирок- ЮТ не має відношення до кримінальних дій.
2. Борг ЄЕСУ перед РФ стався форс- мажором завдяки Кучмі.
3. Ющенко закінчив своє політжиття на помойке.
4. Фирташ чекає буцегарні
5. Янукович втік у Ростов.
6. "Ганебний контракт" на 50 долярів дешевше аніж той же газ через словацьку прокладку...

Назараз Тімошенко має утрічі вищий рейтінг довіри у людей аніж нинішній презідент. Партія "Батьківщина" набрала найвищий рейтінг у місцевих вибора.

Що ще ви бажаєте добавити?
Юрій Олевський _ 13.04.2018 19:48
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
О! Що таке трапилося, що юлебот вступився за Порошенка?
Трапилася нагода відволікти увагу від дискусії про ЮТ?
Aleks Rinko _ 13.04.2018 19:41
IP: 77.52.41.---
Юрій Олевський:
додаток.
Прізвища наших "знакових" "спотворюють" з однієї метою – щоби допис проходив модератора.
Не вірите – ось щось неприємне напишить з фіо власниці ресурсу і побачите що буде.
Aleks Rinko _ 13.04.2018 19:34
IP: 77.52.41.---
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
Кривляння при написанні прізвищ вітчизняних політиків – це фішка запоребриків. І не додає ніякої ваги таким коментам.
Ніякі аргументи проти нинішньої влади не скасують минулі гріхи ЮТ як політика. Не одмиється.
Ааа...Так ви запоребриковий однако...Чи "Порох" в написанні вами скривленного прізвища вітчізняного політіка не йде в рахунок?
"Хто безгрішний хай перший кине в мене камінь"
Порох – скорочене від його прізвища не виглядає знущально. Навпаки.
Варіанти паплюження прізвищ українських політиків від зрадофілів, юлеботів, запоребриків – це дійсно огидно.
Хто вам сказав що "Порох" – "це звучить гордо"? От якби ви назвали "Рошен" – тоді так. Таке скорочення навіть Сам!!! вписав як не знущальне. Яке ви маете право по-другому скорочувати?
Юрій Олевський _ 13.04.2018 19:25
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
Кривляння при написанні прізвищ вітчизняних політиків – це фішка запоребриків. І не додає ніякої ваги таким коментам.
Ніякі аргументи проти нинішньої влади не скасують минулі гріхи ЮТ як політика. Не одмиється.
Ааа...Так ви запоребриковий однако...Чи "Порох" в написанні вами скривленного прізвища вітчізняного політіка не йде в рахунок?
"Хто безгрішний хай перший кине в мене камінь"
Порох – скорочене від його прізвища не виглядає знущально. Навпаки.
Варіанти паплюження прізвищ українських політиків від зрадофілів, юлеботів, запоребриків – це дійсно огидно.
Aleks Rinko _ 13.04.2018 19:23
IP: 77.52.41.---
Александр 1:
Aleks Rinko:
Пакращенка став акціонером ДЕТЕКа (Роттердам + на пару з Ахметовим пиляють).
Так пилять, що Порошенко випав вже з десятки найбагатших людей України (за версією журналу "Фокус"). Зараз його статки оцінюються в 542 млн. доларів, а до посади президента вони складали біля 1 млрд. доларів. Заздрість та чутки завжди засліплюють очі.
це вам к Уколову.
Чєму заздріти? Рабству?
Aleks Rinko _ 13.04.2018 19:17
IP: 77.52.41.---
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
Кривляння при написанні прізвищ вітчизняних політиків – це фішка запоребриків. І не додає ніякої ваги таким коментам.
Ніякі аргументи проти нинішньої влади не скасують минулі гріхи ЮТ як політика. Не одмиється.
Ааа...Так ви запоребриковий однако...Чи "Порох" в написанні вами скривленного прізвища вітчізняного політіка не йде в рахунок?
"Хто безгрішний хай перший кине в мене камінь"
Александр 1 _ 13.04.2018 18:51
IP: 188.163.12.---
Aleks Rinko:
Пакращенка став акціонером ДЕТЕКа (Роттердам + на пару з Ахметовим пиляють).
Так пилять, що Порошенко випав вже з десятки найбагатших людей України (за версією журналу "Фокус"). Зараз його статки оцінюються в 542 млн. доларів, а до посади президента вони складали біля 1 млрд. доларів. Заздрість та чутки завжди засліплюють очі.
Юрій Олевський _ 13.04.2018 18:35
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
Кривляння при написанні прізвищ вітчизняних політиків – це фішка запоребриків. І не додає ніякої ваги таким коментам.
Ніякі аргументи проти нинішньої влади не скасують минулі гріхи ЮТ як політика. Не одмиється.
Aleks Rinko _ 13.04.2018 18:18
IP: 77.52.41.---
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
Юрій Олевський:
так,Якуневича вже нема а ПР ще з 14 року у ширкі з Пакращенком.
Брехня – таки візитка зрадофілів.
Залишки ПР під різними назвами дійсно є в Раді. А хто їх туди обирав? Таки громадяни України. До громадян України претензій нема?
а тоді до чього "попитка ширки з Януковичем N2"??? У наступній раді будуть такий розклад – БПП (з НФ) + ПР + Ляшко. Проти них "Батьківщина"+ Гриценко+ Садовий. Що вам ще треба?
Вангуєш чи на кавовій гущі гадаєш? Кепський з тебе провидець.
Щодо ширки ЮТ з Януком. Намір та підписаний договір між ними вже був.
Щодо твоєї прогнозованої ширки Пороха з ПР – не було. Очевидно, не буде.
Різницю розумієш?
і те і те. Хто зна, хто зна...
Бачив тільки "Меморандум"
Зараз є. І буде. Бо Пакращенка став акціонером ДЕТЕКа (Роттердам + на пару з Ахметовим пиляють).
Юрій Олевський _ 13.04.2018 18:09
IP: 46.118.233.---
Aleks Rinko:
Юрій Олевський:
Aleks Rinko:
Юрій Олевський:
так,Якуневича вже нема а ПР ще з 14 року у ширкі з Пакращенком.
Брехня – таки візитка зрадофілів.
Залишки ПР під різними назвами дійсно є в Раді. А хто їх туди обирав? Таки громадяни України. До громадян України претензій нема?
а тоді до чього "попитка ширки з Януковичем N2"??? У наступній раді будуть такий розклад – БПП (з НФ) + ПР + Ляшко. Проти них "Батьківщина"+ Гриценко+ Садовий. Що вам ще треба?
Вангуєш чи на кавовій гущі гадаєш? Кепський з тебе провидець.
Щодо ширки ЮТ з Януком. Намір та підписаний договір між ними вже був.
Щодо твоєї прогнозованої ширки Пороха з ПР – не було. Очевидно, не буде.
Різницю розумієш?
Корупція1206 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982 Річниця Майдану74
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter