Іван Крулько Народний депутат України

''Батьківщина'' підтримає всеукраїнську акцію протесту Національного штабу захисту рідної землі

13 грудня 2019, 19:14

У вівторок, 17 грудня, о 9:00 "Батьківщина" долучиться до всеукраїнської акції протесту з розпродажу землі, яка пройде під стінами Верховної ради за участі аграріїв, профспілок, патріотичних політичних сил, волонтерів, ветеранів, небайдужих українців. Таке рішення було прийняте сьогодні на засіданні Національного штабу захисту рідної землі за участі Юлії Тимошенко та депутатів партії "Батьківщина".

"Минулий тиждень дав чітко зрозуміти, що ні на які компроміси із народом України президент Зеленський іти не буде, що ні до якої думки українців він не дослухатиметься. Він поставив жорстке завдання – до Нового року ухвалити закон про продаж української землі. Ми мусимо зупинити цей антинародний сценарій, а тому приєднуємось до всеукраїнської акції протесту", – пояснила позицію партії Юлія Тимошенко.

Штаб вимагає від президента Зеленського зняття з розгляду всіх законопроєктів, що дозволяють розпродаж сільгоспземлі, продовження мораторію на її продаж, проведення всеукраїнського референдуму щодо визначення волі народу, забезпечення викупу паїв державою за ринковою ціною у тих, хто хоче продати власну землю.

Штаб ухвалив звернення до українців із закликом об'єднатися задля захисту своєї землі, адже за Конституцією право розпоряджатися нею належить винятково українському народу, а не тимчасовим людям при владі.

На думку підписантів, дії президента Зеленського прямо загрожують продовольчій безпеці та національному суверенітету, позбавляють українців власної землі, а країну – майбутнього. Треба відстояти право людей бути господарями на власній землі!

powered by lun.ua
Коментарі — 16
wed _ 16.12.2019 00:51
IP: 35.235.227.---
(прод.)
в) вже несмішно, але схоже це знов єврей... видно знов йдеться про безумовну лояльність... інформ-кампанія з терором проти ветеранів-патріотів і серія таких призначень не залишає місця сумнівам, що причиною можу бути дефектний "світогляд" Коміка, що може змінитися, коли він в черговий раз розіб"є собі чоло до стіни... ні, це виглядає як дуже системна робота в напрямку "України без українців".

Коротко кажучи, ситуація почала стрімко наближатися до ситуації 2010-2013 років... от тільки замість Зека з його яким-не-яким, але політичним і життєвим досвідом, ми маємо Коміка, що через свою повну непридатність до цієї ролі, діє так, ніби в нього відсутній інстинкт самозбереження.

А це дуже пришвидшує регрес і деградацію.
wed _ 16.12.2019 00:47
IP: 35.235.227.---
(прод.)
Ще гірше, що вже видно все виразніше вектор "в Україні якось забагато українців, давайте то виправляти".

Навіть після того, як з подачі Авакова Зе сів з розмаху в калюжу, атакуючи добровольців і волонтерів, висновків жодних не зроблено – нове призначення теж в тому напрямку. Дивно, що на УП цієї новини немає... на місце В"ятровича (Ін.нац.пам"яті) призначили:
а) недотепу, котрий не зміг навіть кілька речень сказати необурливих... і який бажає історичні питання розглядати шляхом компромісу "щоб всім подобалося" (волосся дибки стає) – тобто як Зе "веде" зовн. політику: Україна всім все буде винна
б) забув про Голодомор, але замість нього серед найважливіших питань поставив Холокост
і ще повно інших ляпів
wed _ 16.12.2019 00:33
IP: 35.235.227.---
Адже ж видно, що Коміка вже всі зрозуміли, і його починають використовувати для все більших справ.

Кремль висуває настільки сміховинні вимоги, що скоріш за все впевнений в тому, що Комік йому ні в чому не зашкодить... Пуйло веде себе з Зе як з заляканою гопником підлітком – чим більше вимагатимеш, тим більше віддасть, піде до хати, вкраде в батьків і зі страху віддасть. Очевидно, що нуль поваги до Клоуна... може навіть співчувають, використовуючи його.
Як тільки пропхали Ермака, то ще такої наглості не виявляли, а після зустрічі видно оцінили чого Зе і оточення варті...

Взагалі, як боюсь, Комік може за кілька місяців перевершити Зека в підконтрольності зі сторони Кремля.

Єдина людина з головою в оточенні Коміка (поза умовними "доярками" і агентами впливу, в т.ч кремлівськими) – Коломойський, котра могла би щось виправити зсередини) схоже переймається тільки своїми "копійками" і тільки ревниво слідкує, щоб зберегти частину впливу на Зе.
wed _ 16.12.2019 00:25
IP: 35.235.227.---
Це добре. Мабуть вже час об"єднуватися. І не тільки щодо землі – якщо не вдається допомогти простаку, то йому слід зв"язувати руки...

Немає ж добрих чи хоч терпимих призначень – призначаються тільки лояльні бовдури, або ставленики Сороса, або ставленики Коломойського, і серед других і третіх теж найважливішою рисою теж є лояльність (відповідно).
Це ворожить Україні або зле (робиться нова спроба захопити владу надовго), або дуже зле (москалі цим вже починають користатися... і майже напевно будуть перші, хто досягне своїх цілей).

Історично так робилося після переворотів, коли узурпатор захопив владу, але партії (тепер говорять команди) сильної не має... і щоб купити час, створити свою і знищити існуючі – робить ставку виключно на лояльність, далі терор проти противників... а там вже можна собі помилятися чи взагалі чудити безконтрольно. Опробувана тисячоліттями тактика. Держава сильно слабла, втрачала території, ... але ціль утримати владу, як правило, була досягнута.
Anatol Zubenko _ 15.12.2019 17:29
IP: 35.235.227.---
Було дві форми власності- державна і колгоспно- кооперативна. Колгоспи розпались, землю розділили. Державна залишилась і то не вся... Хочете розділити? Вперед на Донбас і Крим, потім діліть...
Maxim Danielis _ 15.12.2019 12:29
IP: 35.235.227.---
Популізм – це найгірше. Соромно, панове.
Я пам'ятаю як Тимошенко славно захищала "рідну землю" на РНБО, коли Росія захоплювала наш Крим.
Ви, панове, є мародери і капітулянти.
Василий Дамаскин _ 15.12.2019 10:34
IP: 35.235.227.---
В обращениии к народу много вранья в духе советской пропаганды. Цель его – как можно дольше продлить криминальное владение землей, с позиции ст. 14 Конституции. Организованное сопротивление имплементации рыночных отношений в сельском хозяйстве страны, должно встретить такое же сопротивление власти экономическому саботажу. Призывы к референдуму в надежде на инерцию мышления нашего славного совка. Особенно тех,кто не работал в колхозах за трудодни вместо зарплат при общей собственности на землю и выживании за счет приусадебных участков. Напомню, ст. 14 Конституции предусмотрено *Право власности на землю гарантируется... державою выключно видповидно до закону*. Хватит врать людям!
Alexander Vasilevsky _ 14.12.2019 19:56
IP: 35.235.227.---
Скажу батькам щоб більш за Юлію Венесуелівну не голосували
Виктор Мельниченко _ 14.12.2019 18:49
IP: 35.235.227.---
Тимошенко всегда делала правильный прогноз, что будет с Украиной, и она не ошибалась.
Анатолий Герасименко _ 14.12.2019 16:57
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
Іване, розуміючи, що цей блог не твоя особиста думка, а позиція "Батьківщини", висловлю особисте ставлення до дій Тимошенко. Стаючи поруч ЄС Порошенка, "Батьківщина" здобуває тактичні переваги, але програє стратегічно. Токсичний союз, міркую, приведе до маргіналізації і занепаду. Ви там розумні, звичайно, "но как бы не ошибиться"...
Достатньо слушна думка. Бо, в разі неспроможності Зеленського довершити обіцяні перетворення, як раз Тимошенко залишається єдино можливим і реально прохідним кандидатом на президентську посаду. А загравання із токсичним Порошенком однозначно відвертає від "Батьківщини" дуже ласий шматок електорального пирога.
Grenader45 _ 14.12.2019 10:23
IP: 35.235.227.---
Іване, розуміючи, що цей блог не твоя особиста думка, а позиція "Батьківщини", висловлю особисте ставлення до дій Тимошенко. Стаючи поруч ЄС Порошенка, "Батьківщина" здобуває тактичні переваги, але програє стратегічно. Токсичний союз, міркую, приведе до маргіналізації і занепаду. Ви там розумні, звичайно, "но как бы не ошибиться"...
Halyna Shpak _ 13.12.2019 21:17
IP: 35.235.227.---
Сьогодні народу України конче потрібен союз усіх опозиційних сил (об'єднаний, європейський, солідарний), щоб вберегти не тільки свободу і демократію, а в першу чергу саму державу від подальшого дерибану.
Анатолий Герасименко _ 13.12.2019 20:55
IP: 35.235.227.---
Serg Mez:
Баба с косой и сидевший гопник с олигархом – мародером – это все последствия преступного правления, как Вы правильно заметили, барина и лентяя Ющенко. Он мог в 2004 году превратить Януковича в политический труп, без всяких проблем. Но, он приложил титанические усилия, для реанимирования дважды не судимого... Интересно, а для чего? Выходит, за все, что произошло со страной после, ответственность несет именно Ющенко!
Віктор Совщак _ 13.12.2019 20:52
IP: 35.235.227.---
...забезпечення викупу паїв державою за ринковою ціною у тих, хто хоче продати власну землю. Але ж земля згідно Конституції належить (власник) всьому народу Тоді питання хто роздав власність в порушення Конституції Зокрема і треба розбиратися як так сталося що з загальнонародної власності
і устрою Україна стала капіталістичною і без тих прав народу Референдуму не було Тоді Хто зробив державний переворот І чи буде він нести відповідальність за порушення Конституції – Стаття 10. Основу економічної системи України становить соціалістична власність на засоби виробництва
ViHo _ 13.12.2019 20:16
IP: 35.235.227.---
"забезпечення викупу паїв державою за ринковою ціною" – а звідки та ринкова ціна візьметься, якщо ринку немає?
Serg Mez _ 13.12.2019 19:55
IP: 35.235.227.---
1. На барина и лентяя Ющенко уже все насмотрелись. Еще хуже патологически стремящаяся к единоличной власти баба с косой ("газовая принцесса", правая рука Паши Лазаренко, состояние которой в 1997, по оценкам, – более 1 млрд. $), которая, которая вместо того, чтобы вместе войти в историю, подставить плечо Ющенко и работать на страну, – воткнула ему нож в спину.
2. Насмотрелись на дважды сидевшего гопника.
3. И на олигарха-мародера, прикрывавшегося патриотическими речами, а на деле – просто грабившего истекающий кровью народ во время войны, – тоже насмотрелись.

Баба с косой никак не угомонится, как я смотрю.
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter