23 липня 2008, 14:08

Як то воно буває в інших столицях. До уваги українських лівих

Пам'ятаєте, коли в Київ приїжджав Джордж Буш, від лідера комуністів Петра Симоненко можна було почути відверто расистські висловлювання у зв'язку із заходами безпеки, які вживалися в місцях проїзду кортежу з автомобілем, в якому знаходився американський президент. При тому, що ці заходи є стандартними, і з ними приходиться зіштовхуватися мешканцям центральних районів столиць усіх країн світу, в Україні комуністами з цього приводу була розв'язана брудна антиамериканська та антипрезидентська кампанія. І ось сьогодні побачив невеличке повідомлення на gazeta.ru щодо заходів безпеки, які вживаються режимом дружнього нашим комуністам Лукашенка, у зв'язку з приїздом у Білорусію такого позитивного в очах наших комуністів Президента Венесуели Уго Чавеса.

Отже читайте і робіть висновки самі без моїх додаткових коментарів.

Жителей Минска просят закрыть форточки из-за визита Чавеса

В Минск с однодневным рабочим визитом прибыл президент Венесуэлы Уго Чавес. В ходе визита он встретится с главой Белоруссии Александром Лукашенко. По данным венесуэльского посольства, президенты обсудят темы расширения энергетического сотрудничества и организации в Венесуэле сборочного производства белорусской сельхозтехники.

Кроме того, предполагается, что Чавес посетит сквер Симона Боливара. Об этом свидетельствуют объявления на домах, расположенных вблизи сквера на улицах Захарова и Первомайской. В объявлении УВД администрации Партизанского района информирует о посещении 23 июля сквера "охраняемым лицом" и просит жильцов с 11.00 по 14.00 "закрыть форточки и балконные двери". "На момент проведения мероприятия на балконы не выходить и к окнам не подходить", – говорится в объявлении". // "Белорусские новости"

http://gazeta.ru/news/lenta/2008/07/23/n_1246922.shtml


powered by lun.ua
Помилка 404 | Українська правда - Блоги

Помилка 404. Такої сторінки не знайдено

Причини, які могли до цього призвести:

• ви помилилися, коли набирали адресу;
• ви скористалися неправильним лінком;
• такої сторінки вже не існує на сервері, або її адресу було змінено.