Борис Кушнірук Економіст. Член Центрального проводу Народного Руху України

Як то воно буває в інших столицях. До уваги українських лівих

23 липня 2008, 14:08

Пам'ятаєте, коли в Київ приїжджав Джордж Буш, від лідера комуністів Петра Симоненко можна було почути відверто расистські висловлювання у зв'язку із заходами безпеки, які вживалися в місцях проїзду кортежу з автомобілем, в якому знаходився американський президент. При тому, що ці заходи є стандартними, і з ними приходиться зіштовхуватися мешканцям центральних районів столиць усіх країн світу, в Україні комуністами з цього приводу була розв'язана брудна антиамериканська та антипрезидентська кампанія. І ось сьогодні побачив невеличке повідомлення на gazeta.ru щодо заходів безпеки, які вживаються режимом дружнього нашим комуністам Лукашенка, у зв'язку з приїздом у Білорусію такого позитивного в очах наших комуністів Президента Венесуели Уго Чавеса.

Отже читайте і робіть висновки самі без моїх додаткових коментарів.

Жителей Минска просят закрыть форточки из-за визита Чавеса

В Минск с однодневным рабочим визитом прибыл президент Венесуэлы Уго Чавес. В ходе визита он встретится с главой Белоруссии Александром Лукашенко. По данным венесуэльского посольства, президенты обсудят темы расширения энергетического сотрудничества и организации в Венесуэле сборочного производства белорусской сельхозтехники.

Кроме того, предполагается, что Чавес посетит сквер Симона Боливара. Об этом свидетельствуют объявления на домах, расположенных вблизи сквера на улицах Захарова и Первомайской. В объявлении УВД администрации Партизанского района информирует о посещении 23 июля сквера "охраняемым лицом" и просит жильцов с 11.00 по 14.00 "закрыть форточки и балконные двери". "На момент проведения мероприятия на балконы не выходить и к окнам не подходить", – говорится в объявлении". // "Белорусские новости"

http://gazeta.ru/news/lenta/2008/07/23/n_1246922.shtml


powered by lun.ua
Коментарі — 30
Херсонець _ 23.07.2008 19:52
IP: 76.71.79.---
Пане економіст Кушнірук, а про недавній вибух у Мінську ви подумали? Або про "велику любов" США до Президента Чавеса і Лукашенка і те, наскільки їм була б вигідна будь-яка провокація під час цього візиту... Краще б ви для нас, нерозумних, прокоментували економічну політику нашого прем'єра, бо незабаром харчі не буде за що купити.
ЮРКО_НЕРОЗУМНИЙ _ 23.07.2008 17:54
IP: 77.121.157.---
Прикладів багато можно наводити,всі ці владу отримавшиї страждають фобіей страху за свою шкуру від тих,яким терористи об'вили війну, до диктаторів. А ось від кого ховається наш всенароднообраний у себе вдома? Бо стільки тілоохоронців мабуть і у Чавеса нема.
Був якось на одніх з західів в національному оперному театрі, де мав бути присутнім і наш завждиохороняємий. Боже ж мій, відразу після гардеробу встановлено було арку з рентгеном і металошукачем, ви не уявляєте наскільки принизлива ця процедура в ТЕАТРІ!
Через цю арку проходили ієрархи і священики, жінки повинні були відкривати свої сумки.
Кого він лякається у своєї країні? Кому він потрібен?Невже тінь Столипіна заважає йому
нормально відвідати театр,щоб не заважати іншим ЛЮДЯМ. До речі,будь хто з вас бачив бодай на одному спектаклі (заходи не враховувати) в вітчизняних театрах всенароднообраного??
Так що шановний авторе,можно сміятись з інших,можно обурюватись іншими, але почніть
краще зі свого Вами боготворимогою
Селянка _ 23.07.2008 14:59
IP: 82.193.105.---
А от у Франції Путін спізнився на зустріч із Саркозі:"Пробки, знаете ли". А Ви кажете позачиняти вікна-двері.
serpav _ 23.07.2008 14:48
IP: 212.3.125.---
При чому тут президенти інших країн, як у нас своїх долбо#обів вистачає. На майдані відміняють концерт, бо може тут Ющенко захоче проїхатись.
Гарно _ 23.07.2008 14:20
IP: 193.108.128.---
Ну, і?

Що порівнювати? Офіційне завчасне прохання? Дві години не виходити на балкон.Чи брутальне – без попередження – перекриття всього і вся невідомо на скільки та невідомо навіщо
Корупція1443 Зеленський75 Україна та Європа1132 Aтака Путіна1289 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter