17 травня 2012, 19:36
Тарас Кузьо: "В Україні – мафіозний, корумпований, неорадянський режим"

http://www.voanews.com/ukrainian/news/Kuzio-05-15-2012-151586575.html
В останньому номері впливого американського журналу "Foreign Affairs" з'явилася стаття, де Україну віднесено до категорії "Мафіозних держав".
"Болгарія, Гвінея-Бісау, Бірма, Україна, Північна Корея, Афганістан, Венесуела – у всіх цих державах національні інтереси переплелися з інтересами організованої злочинності", – говорить автор статті. Високі чиновники, стали важливими гравцями, якщо не лідерами злочинних угруповань і дбають лише про інтереси цих груп – пише автор.
Захід все частіше вживає щодо України такі слова як мафія, авторитаризм та ізоляція. Своїми міркуваннями щодо цього із "Голосом Америки" поділився старший науковий співробітник Університету Джонса Гопкінса Тарас Кузьо.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.




