1 жовтня 2007, 03:19

Декларація Тимошенко, яку вона не оприлюднила

Ми її чекали цілий день. Потім чекали ще один день. Чекали, бо вона пообіцяла. Вона – вірогідний майбутній прем'єр-міністр. Але вона не дала.

У перші дні серпня відбувався з'їзд блоку Тимошенко. Після його закінчення журналісти зібралися на прес-конференцію, де Юлія Тимошенко пообіцяла оприлюднити свою декларацію про доходи.

Загалом оприлюднювати декларацію – це не примха. По-перше, це – ознака публічного політика, по-друге, це – вимога закону про боротьбу з корупцією.

Потім відбулася ще одна прес-конференція, на якій Тимошенко підтвердила обіцянку, але документ ми так і не отримали.

У перші дні вересня в готелі "Hyatt" відбувалася зустріч Тимошенко з бізнесменами. На прес-конференції після цього Тимошенко підкоректувала свою обіцянку – вона сказала, що оприлюднить декларацію за день до виборів. Мовляв, щоб не було спекуляцій з боку опонентів стосовно рівня її доходів.

У середині вересня в Полтаві я брав інтерв'ю у Тимошенко, і ще раз отримав підтвердження.

При чому Тимошенко модифікувала свою обіцянку – вона сказала, що надасть декларацію ексклюзивно "Українській правді", але вже безпосередньо в день виборів.

Минулої п'ятниці Тимошенко давала прес-конференцію за підсумками виборів – вона ще раз сказала, що 30 вересня УП отримає декларацію.

І от минув цей день. Закінчився він тріумфом Тимошенко. Однак свою обіцянку вона не виконала. Декларацію ми не отримали. Попри десятки дзвінків, які ми робили на телефони її помічників та прес-секретарів.

"Ось-ось..., вже-вже..., перенабери за півгодини", – відповіді були одноманітні.

Доба минула, Тимошенко святкує перемогу, але декларації ніхто так і не побачив.

За десять хвилин до 00:00 в штабі БЮТ мені вдалося протиснутися до Юлії Володимирівни і нагадати про домовленість.

Вона пообіцяла, що її помічниця Ольга Федорівна зараз передасть декларацію, а в якості бонусу ми ще й отримаємо інтерв'ю з лідеркою БЮТ, яке візьмемо прямо тут у ніч виборів.

Не хочеться бути банальним, але ні декларації, ні інтерв'ю ми не отримали.

Ніхто не сперечається – у Тимошенко є набагато більш важливі клопоти, ніж декларація для набридливих журналістів. Але запитання: навіщо публічно давати обіцянки, якщо їх не виконуєш?

Манафорт, украинский след и победа Трампа. Новые подробности

14 августа исполняется три года с момента, когда история черной бухгалтерии Партии регионов переросла в проблемы Пола Манафорта. Жарким дней в разгар предвыборной кампании в США, 14 августа 2016 года в газете Нью-Йорк Таймс вышла сенсационная статья журналиста Эндрю Кремера: фамилия главы избирательной кампании Трампа Пола Манафорта значится в записях нелегальных платежей черной бухгалтерии Партии регионов...

Мой ответ Луценко

Генпрокурор Юрий Луценко собрал брифинг, где начал отнекиваться от того, что цепляется за власть. Он также начал рассказывать, что я очень обидел частного адвоката Трампа Рудольфа Джулиани (не понятно, чем)...

''Американские горки'' Луценко. Украину втянули в предвыборную войну. Документ

Новые подробности той игры, которую устроили генпрокурор Юрий Луценко и частный адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джулиани. Они выстроили целую конспирологическую историю вокруг экс-вице-президента США Джозефа Байдена и экс-министра экологии Николая Злочевского, в результате чего кандидат от республиканцев должен был заполучить компромат на конкурента, а Луценко – получить рычаг для сохранения за собой должности...

Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці

Усе своє життя, спочатку в журналістиці, а потім у політиці, я присвятив боротьбі з корупцією. Я за це отримував міжнародні нагороди та кримінальні справи, але не зраджував цим принципам...

''Кульгава качка'' Петро Порошенко: врятувати Медведчука та Ахметова

У Америці є спеціальний термін Lame Duck, тобто "кульгава качка". Це президент в ситуації, коли його наступник вже обраний на посаду, а сам він не має повної легітимності та добуває свої дні...

Бананова республіка Петра Порошенка

Днями у Вінниці відвідав ультрасучасний завод Kness. Він виготовляє панелі для сонячної енергетики. Понад 10 мільйонів доларів інвестицій. Півтори тисячі робочих місць...