Сергій Лещенко

Список Турчинова-Яценюка: знову кумівство, знову старі граблі

30 липня 2012, 15:55

Я ішов на з'їзд опозиції зі сподіваннями, що помилки минулого чогось їх навчать.

Не можна проводити вибори в 2012 році за канонами 1990-их. Сьогодні інформація поширюється в десятки разів швидше, ніж це було на зорі політичної кар"єри Тимошенко і Турчинова.

Це тоді можна було непомітно зробити родича депутатом. Зараз це – неминучий скандал.

Перше. Наприклад, за прохідним округом у Львові опозиція в рамках квоти партії "Фронт змін" висуває молодшого брата екс-віце-прем'єра Іван Васюника.

В чому полягає внесок Васюника-молодшого у опозиційну діяльність, для мене загадка. Знаю лише, що він був заступником одіозного Олексія Івченка в НАК "Нафтогаз України".

За цим же округом буде балотуватися самовисуванець Тарас Стецьків. У підсумку, два кандидати будуть нищити один одного.

Друге. Ірина Луценко – дружина Юрія Луценка – отримала 18 номер у списку. Я розумію, що у них родинна драма, але Верховна Рада – це не Палата лордів, тут крісла в спадок не передаються. Що зробила для опозиційного руху Ірина Луценко?

Якби депутатом зробили старшого брата Луценка Сергія, це було би більш зрозуміло – Сергій Луценко принаймні займався політикою. А Ірина Луценка до посадки його чоловіка була відома лише як директор телекомунікаційної фірми, на обслуговування якої міністр внутрішніх справ Луценко хотів перевести весь мобільний зв'язок міліції.

Я не розумію, чому тоді депутатом не роблять Євгенію Тимошенко? Чим вона гірша? Чому принцип не брати родичів поширюється на Тимошенко – її тітка Антоніна Ульяхіна так і не стала депутатом – але не поширюється на Луценка.

Третє. Я не можу зрозуміти, навіщо у новій Верховній Раді нова "Ірина Бережна".

На прохідну позицію до списку включено Тетяну Донець – екс-дівчину регіонала Василя Горбаля, чиє обличчя не так давно прикрашало лайт-бокси вздовж київських вулиць.Але жіноча краса – це недостатня умова для потрапляння в депутати. З таким же успіхом "Батьківщина" могла включити до свого списку Дашу Астаф'єву, яка здобула визнання на міжнародній арені – у журналі Playboy.

Жодних заслуг перед суспільством, які робили Донець гідною включення до списку опозиції, не існує. Так, шість років тому вона була депутатом районної ради в Києві, але БЮТ мав десятки тисяч депутатів місцевих рад.

Іншого пояснення, крім як гроші та зв'язки, не існує.

Мама Тетяни Донець – Наталія Донець – в 1998 році разом з Юлією Тимошенко та Олександром Турчиновим обралася народним депутатом за списком "Громади".А ще мама і тато Тетяни Донець були близькими друзями Павла Лазаренка, на них були оформлені активи засудженого екс-прем'єра. Зокрема, вони фігурували у фірмах, які від імені Лазаренка володіли мобільним оператором "Київстар".

Тато Тетяни Донець товаришував з Лазаренком ще з часів його колгоспної молодості. Щоправда, все змінилося, коли стало відомо, що Лазаренко буде змушений ще не один рік провести у американській тюрмі.

Родина Донець за допомогою відомого "конфліктолога" Геннадія Корбана залишила Лазаренка без частини власності, яку він вважав своєю. А тепер молодша Донець отримує естафету від матері – так в Україні виявиться ще одна депутатська династія.

Я не розумію, якими словами Турчинов і Яценюк будуть захищати цей список. Зате я розумію, чому опозиція не надала його для попереднього ознайомлення громадськості – тому що присутність деяких кандидатів, окрім як грошима, пояснити неможливо.

Особисто для мене цей список – персональне розчарування. Це – не нова політика.

powered by lun.ua
Коментарі — 193
Vasil Naumenko _ 07.08.2012 14:00
IP: 109.86.188.---
В список включали не за заслуги, реальні чи надумані, а по здатності чесно та ефективно виконувати роботу народного депутата. Хоча деякі виключення все ж мали бути, бо така є сувора реальність.
Знову з упертістю, вартою кращого застосування, нам підсовують списочки для обрання панів-депутатів. Знову у центрі уваги не життя громадян, не курс країни, а чи вдалося панів, які наймають слуг на роботу, зусиллями журналюг перетворити на електорат, який на підставах вірю – не вірю обирає собі пана. Єдине, що тішить, що все більша частина громадян не бажає бути електоратом для тих, хто вважає себе паном, і, за відсутності справжніх слуг народу, голосує "проти всіх" панів. Тільки таке голосування здатне недвозначно повідомити "панам", що ми не електорат і в їх пануванні не маємо потреби. Тільки таке голосування здатне припинити безглузду війну за чи проти когось і позбутися її наслідку: обрання панів замість слуг. Тільки таке голосування веде до початку боротьби за або проти чогось, що визначає рівень нашого життя, і до заміни теперішніх панів-депутатів на слух народу, яких громадяни можуть легко у будь-який час змінити, праця яких скромно оплачується і
вони не мають ніяких привілеїв, пов'язаних з їх професією.

Все це вже добре розуміє найбільш передова частина нашого суспільства. Її ряди, завдяки пропаганді цього розуміння, збільшуються з кожним днем. На своїх знаменах ця частина громадян вже написала:
- Годі йти за партіями, які ведуть нас на війну за чи проти когось!
- Доки ми воюємо за чи проти когось, а не боремось за чи проти чогось, що визначає рівень нашого життя, доти рівень цей залишається непристойно низьким.
- Жодного голосу панам з їх обіцянками!
- Голосуємо за слуг, передвиборна програма яких переконала, що її виконання веде до покращання життя більшості громадян!
Очевидно, що під такими знаменами може об'єднатися навіть більше ніж дві третини громадян. Коли і в чиїх руках опиняться ці знамена покаже час. На жаль, сьогодні в центрі уваги так званої "опозиції" знаходиться об'єднання заради прогнати Вітю і самим вмоститися у владні крісла, що з невблаганністю обєктивного закону зводить весь перелік можливих дій "опозиції" лише до однієї: розподілу місць у виборчих списках. І це відбувається в той час, коли країні вкрай потрібне об'єднання навколо спільної програми, виконання якої приведе до покращання життя більшості громадян. І доки буде зберігатися такий стан в об'єднавчих процесах, доти не буде не життєздатного об'єднання так званої "опозиції", не бажаних нею голосів за її кандидатів, а буде зростання числа громадян, які проголосують "проти всіх".
parklane _ 31.07.2012 10:44
IP: 212.184.185.---
крут, как обычно,
про Дашу конечно он жжот)
юра юраха _ 31.07.2012 08:07
IP: 109.201.229.---
Myroslav Huk:
Це такий ООПівський лохотрон
Myroslav Huk _ 31.07.2012 02:10
IP: 46.203.221.---
І чим вони кращі за регіоналів?????????????
Niccolo M _ 31.07.2012 01:29
IP: 178.94.97.---
#76 Руслан Богдан – http://www.umoloda.kiev.ua/print/84/45/55160
А Донию места не нашлось...
Little Jone _ 31.07.2012 00:42
IP: 188.230.40.---
listkar:
Little Jone:
Ось бачу під "прохідним" нумером N21 такого собі Парубій Андрій Володимирович – він і його татуньо ще донедавна були яскравими с р а к олизами мкрзотника Ющера... А тепер він у "аппазіції" – умілий "парашутіст-десантник"!
вовремя открыл запасной
===
А ще перед тим був у СНПУ (соціяль-наційоналістом) – попередниці в/о Швабода. Чим некласична "тушка"???
listkar _ 31.07.2012 00:37
IP: 95.134.65.---
Little Jone:
Ось бачу під "прохідним" нумером N21 такого собі Парубій Андрій Володимирович – він і його татуньо ще донедавна були яскравими с р а к олизами мкрзотника Ющера... А тепер він у "аппазіції" – умілий "парашутіст-десантник"!
вовремя открыл запасной
Little Jone _ 31.07.2012 00:31
IP: 188.230.40.---
Klawa:
Little Jone, поки там, на Грушевського буде зграя, не має значення скільки зеків в родині.
====
Як то не має значення? А що добре мати не нашого презика – двічі судимого Бандюковіча?
Klawa _ 31.07.2012 00:15
IP: 213.111.95.---
Little Jone, поки там, на Грушевського буде зграя, не має значення скільки зеків в родині.
Little Jone _ 31.07.2012 00:09
IP: 188.230.40.---
Ось бачу під "прохідним" нумером N21 такого собі Парубій Андрій Володимирович – він і його татуньо ще донедавна були яскравими с р а к олизами мкрзотника Ющера... А тепер він у "аппазіції" – умілий "парашутіст-десантник"!
Little Jone _ 30.07.2012 23:54
IP: 188.230.40.---
Klawa:
Жену Луценко оставить. Она продажной тушкой не будет.
===
І невже добре бути депутатом Верховної Зграї і одночасно жінкою ЗЕКА?
_семафор _ 30.07.2012 23:52
IP: 31.40.210.---
La Rossa:
Неприємно здивована... Доній не потрапив у список і по мажоритарці не йде (бо розраховував на список)... тобто взагалі пролітає...
Ситуація зі Тарасом Стецьківом взагалі за гранню...

А Олеся Оробець зарозуміла і набундючена. Фі.
Це ж нада, га?
І шо воно коїться?
Краще все таки вболівати за футбол...
Більш прогнозовано.
І немає цієї бридкої О.О.
.:-)))
Little Jone _ 30.07.2012 23:51
IP: 188.230.40.---
starkozel:
Little Jone:
Еще один марсианин! Не знает, что законы пишут помощники.
===
Тоді "помощніков" – у депутати! На х р єна різних партєйних мерзотників та пройдисвітів обирати у Парламент?
La Rossa _ 30.07.2012 23:40
IP: 93.74.246.---
Неприємно здивована... Доній не потрапив у список і по мажоритарці не йде (бо розраховував на список)... тобто взагалі пролітає...
Ситуація зі Тарасом Стецьківом взагалі за гранню...

А Олеся Оробець зарозуміла і набундючена. Фі.
Klawa _ 30.07.2012 23:29
IP: 213.111.95.---
Жену Луценко оставить. Она продажной тушкой не будет.
Депутаты наши не должны быть тварями продажными, не должны быть ненасытными зверями. Это прежде всего. Им даже не нужно быть супер -пупер экономистами и юристами. Потому как в мировой юриспруденции и в мировой экономике велосипеды уже давно изобретены. Нужно взять ТО, что людьми, умными людьми в соседних странах уже давно проверено и проэкспериментировано на своих народах, и все это ввести в жизнь нашей страны. Большинство наших законов с подзаконными актами, дополнениями и тымчасовыми наказами и распорядженнямы все нужно выбросить на задворки истории. Это как дом, который не поддается ремонту. Снести целиком, и начать с фундамента. Как Саакашвили сделал.
Oleksander Matvienko _ 30.07.2012 23:25
IP: 188.231.190.---
starkozel:
Мене ніхто не питає про список ПР, а запитують про тварюк, за яких я переколнував голосувати.
Але про тварюк в списку ООБ мене ніхто не спитає, бо другий раз я на ті ж граблі не наступлю.
Leonid Sobolevsky _ 30.07.2012 23:09
IP: 79.181.136.---
смерчь:
Оно то конечно, но те уже при власти, а эти хотят выиграть – они должны быть лучше.
starkozel _ 30.07.2012 23:07
IP: 93.75.82.---
Innovative:
Не мечта, а суровая реальность. Пока так у нас "принято", хочу, чтобы махали ЗА меня, а не ПРОТИВ. Поэтому выбираю жену, сына, дочку, тещу, которые меня не предадут. А законы и без них напишут.
starkozel _ 30.07.2012 23:03
IP: 93.75.82.---
Oleksander Matvienko:
А Януковича с гоп-компанией Вона тоже привела? За этих тварюк кто сидеть должен?
starkozel _ 30.07.2012 22:57
IP: 93.75.82.---
Little Jone:
Еще один марсианин! Не знает, что законы пишут помощники.
Little Jone _ 30.07.2012 22:56
IP: 188.230.40.---
Громадяни України – знайте, той тупорилий братан "сумновідмої" підстилки прища-Юща (Івана Васюника) такий собі Васюник Ігор Васильович прагне виграти вибори у виборчому окрузі N117 (м. Львів, Франківський район). Але він вже як 2 тижні всіх задовбав повсюдно розклеєними "біг-мордами" і постійним зомбуванням сотнями разів на день по всіх місцевих FM ы ТБ-каналах своєю "мантрою":
"НАС ЄДНАЄ МОВА! ЄДИНА ДЕРЖАВНА УКРАЇНСЬКА МОВА!". Після цього будь-яка нормальна та адекватна людина має просто зненавидіти і такого тупорилого кандидата і ту політсилу, яка його висуває...
Chornomoretsь _ 30.07.2012 22:54
IP: 217.146.246.---
З такими списками "опозицій" і "неопозицій" залишається тільки висунути в кандидати... колектив У.П.:)
Україна та Європа1103 Зеленський41 Aтака Путіна1243 Донбас19 Корупція1363
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter