Сергій Лещенко Журналіст "Української правди"

Газова мафія погрожує прокуратурі ''Правим сектором''. Відео арешту глави Нафтогазу

23 березня 2014, 19:57

Затримання голови Нафтогазу Євгена Бакуліна викликало істерику в газового клану України, до якого входять Юрій Бойко зі своїми союзниками Дмитром Фірташем та Сергієм Льовочкіним.

Бакулін був затриманий у п'ятницю ввечері. Щоб уникнути арешту, з ним сталася вже відома історія – він виявився нездатним пересуватися самостійно та зажадав інвалідний візок.

Візок вже стає невід'ємним атрибутом українських політиків, які ризикують постати перед законом. Окрім відомих історій з Тимошенко та Мельником, згадайте також, як на візку їздив Микола Рудьковський, арештований у справі про чартерні перельоти за державний кошт. Щоправда, це не завадило йому дуже швидко перевзутися на лижі та поїхати кататися до Куршевеля.

Захищати Бакуліна до Нафтогазу приїхав його колишній підлеглий, депутат від Партії регіонів Сергій Кацуба – той самий, який проводив операцію з придбання вишок Бойка в ризьких бомжів за астрономічною ціною 400 мільйонів доларів – вдвічі вищою, ніж вони реально коштували.

Зрозуміло, що арешт Бакуліна – це ризик прямих свідчень як проти самого Кацуби, так і проти Юрія Бойка, який очолював Міністерство палива та енергетики в час здійснення цього "шахрайства століття".

Це – відео, зроблене минулої п'ятниці, яке отримала Українська правда від своїх джерел. Тут видно, як Кацуба намагається відбити Бакуліна.

В підпорядкуванні Кацуби перебуває особа на прізвище Сергій Зілов, яким він командує. Зілов у минулому – співробітник міліції, зараз є адвокатом та представляється радником Бакуліна.Отже, Зілов погрожує правоохоронним органам... залучити "Правий сектор" для звільнення Бакуліна.

"Зараз подзвоню охороні Майдану, приїде "Правий сектор" і у вас будуть проблеми. Ви шокуєте жінок, з автоматами, в масках... Давайте так. Хочете, зараз будуть тут другі автоматники?" – каже він.Схоже, що депутат Кацуба дуже роздратований та вимагає від Зілова діяти швидше.

"Вызывайте ребят! Сейчас посмотрим", – попереджає Кацуба.

Далі – наступне відео. Бакуліна вивозять з "Нафтогазу". Ця сцена нагадує кадри з фільмів про арешт мафіозі. Візок з Бакуліним особисто штовхає народний депутат Кацуба. Його ідея – завантажити свого подільника в "швидку допомогу" та заховати в лікарні. Але в останній момент Кацубу відтісняють, а Бакуліна забирають правоохоронці.Вчора патрон Кацуби, головний автор газових схем Юрій Бойко бігав з каналу на канал, називаючи арешт Бакуліна ляпасом європейській спільноті.

Мені здається, що все, як раз, навпаки – європейська спільнота має аплодувати затриманню одного з ключових фігурантів брудного газового бізнесу.

Арешт Фірташа в Австрії за запитом ФБР був першим ударом по політико-бізнесовому клану "РосУкрЕнерго".

Потім вторгнення Росії в Крим позбавило цю групу доступу до промислових активів – "Крим сода" та "Кримський титан". Арешт Бакуліна – третій удар, який може бути смертельним. Якщо він дасть свідчення проти своїх старших товаришів, з політичної мапи України може зникнути ціле угрупування, яке паразитувало 10 років на українських грошах та українських виборцях.

Одне насторожує – ходять чутки, що місце голови Нафтогазу Тимошенко пообіцяла Ігорю Діденку, який підписував ганебні контракти з Газпромом. Сподіваюся, Майдану ця ідея не подобається так само, як і мені.

Коментарі — 245
Val Skiks _ 27.03.2014 21:34
IP: 77.52.34.---
менты красавцы. уважаю профи
Федір К _ 25.03.2014 20:07
IP: 77.239.189.---
Зачем прокуратуре "показания" Бакулина таким громким путем? Есть хоть один здравомыслящий человек (за исключением парашастанских троллей), который не знает, чем занимались на гозовом рынке Бойко, Фирташ, Левочкин, Курченко со многими сотнями придворных "генералов"? Почему эти сотни чмошников до сих пор не сидят? Почему бегает по каналам жуляра Бойкий и поливает грязью новую власть?
Сначала нужно ВСЕХ ПОСАДИТЬ, объявив подозрение в совершении преступления, а затем спокойно записывать показания. Поверьте, сидя в кутузке, показаний надиктуют столько, что в Китае столько авторучек не сделают всё записать)))
Rustam OldBoy _ 24.03.2014 19:59
IP: 109.87.225.---
Юрій Де

мабуть, якщо я тебе злодієм обізву, тобі не сподобається.
А чому?
Юрій Де _ 24.03.2014 18:36
IP: 37.55.202.---
Юрий Вологжанинов:
Leleka Mazepa:
Хто така Тимошенко?
Тимошенко – это знамя Евромайдана.
Тимошенко такий же прапор Майдану, як і Янукович. Два чоботи – пара. Злодій і злодійка. Тицяли патрет на йолку аж неприємно було спостерігати! Там і висельник був.
Юрий Вологжанинов _ 24.03.2014 16:39
IP: 93.72.20.---
Leleka Mazepa:
Хто така Тимошенко?
Тимошенко – это знамя Евромайдана. Её портрет висел над Евромайданом более трёх месяцев – до победы народа над олигархией Януковича.
Сразу после победы её портрет исчез... Я много раз на Евромайдане задавал вопрос: Почему? Кто это сделал? Разве победил Янукович?

Соперники Тимошенко по президентским выборам – Порошенко, Кличко, Тягнибок, к вам невольно обращаются эти вопросы. Если вы, ваши штабы непричастны к этой мерзости, почему вы молчите?! Вы обязаны сделать официальные заявления...
Юрий Вологжанинов
Lively Bald _ 24.03.2014 15:59
IP: 74.125.181.---
Лариса Бутко:
Ну ты и брехло, Сергей Лещенко! Во-первых, Тимошенко в коляске оказалась уже мотая срок, а во-вторых, ризикувала вона постати не перед законом, а перед продажным судом!
Кстати, а я хотел бы, чтобы она в открытом, публичном судебном заседании попробовала бы опровергнуть, предъявляемые ей обвинения. Мы бы с удовольствием послушали. И может быть порадовались бы за нее в случае ее оправдания.)))
Лариса Бутко _ 24.03.2014 15:52
IP: 92.112.216.---
Ну ты и брехло, Сергей Лещенко! Во-первых, Тимошенко в коляске оказалась уже мотая срок, а во-вторых, ризикувала вона постати не перед законом, а перед продажным судом!
Lively Bald _ 24.03.2014 14:25
IP: 74.125.17.---
Все прекрасно понимают кто есть кто. Прошу, хлопцы, не сбавляйте обороты, давите эту падаль не раздумывая. Если даже перегнете немного палку – не страшно.
Юрий Вологжанинов _ 24.03.2014 13:55
IP: 93.72.20.---
Andrey Shchesniak:
А чому Лещенко, цей рупоргазового клану Льовочкіга з Фірташем, котрий на їхні гроші катався по всьому світі, ще й наогороди за розслідування отримував, не напише, що саме "Росукренерго" стоїть за ув'язненням Тимошенко? Хтось колись бачив, при владі Януковича, бодай одну статтю Лещенка про махінації Фірташа? І я не бачив. Зате я бачив мемуари про Лазаренка, в котрих основний удар вівся по все тій же ж, такій ненависній Лещенку, Тимошенко. Чому він не пише, що справа, як проти неї, так і проти Діденка й інших фігурантів "газової" справи, повністю сфальшована на замовлення все тих же ж Фірташа з Льовочкіним? І ще одне, звідки Лещенко може знати про те, ого Тимошенко хоче назначити на місце Бакуліна? Він що консультує її? Ну це ж явна маніпуляція... "

Разделяю вышеизложенное. Кроме того, сопоставление колясок Тимошенко и Мельника, ... – откровенная, неприкрытая подлость.
Юрий Вологжанинов.
Andrey Shchesniak _ 24.03.2014 13:40
IP: 5.58.30.---
А чому Лещенко, цей рупоргазового клану Льовочкіга з Фірташем, котрий на їхні гроші катався по всьому світі, ще й наогороди за розслідування отримував, не напише, що саме "Росукренерго" стоїть за ув'язненням Тимошенко? Хтось колись бачив, при владі Януковича, бодай одну статтю Лещенка про махінації Фірташа? І я не бачив. Зате я бачив мемуари про Лазаренка, в котрих основний удар вівся по все тій же ж, такій ненависній Лещенку, Тимошенко. Чому він не пише, що справа, як проти неї, так і проти Діденка й інших фігурантів "газової" справи, повністю сфальшована на замовлення все тих же ж Фірташа з Льовочкіним? І ще одне, звідки Лещенко може знати про те, ого Тимошенко хоче назначити на місце Бакуліна? Він що консультує її? Ну це ж явна маніпуляція. Тим більше, Лещенко пише, що Бойко в останні дні бігає по каналам... Давайте поглянемо чиї це канали: Бойко був на "П'ятому" в ефірі з Тетяною Даниленко і на "Громадському" в ефірі Неєма. Вам це ні про що не говорить???
полянин2013 _ 24.03.2014 13:34
IP: 37.115.200.---
Невже ще є дурні, які не розуміють, що Правий сектор – це організація створена Кремлем.Проаналізуйте, практично всі члениПравого сектора, в тому числі і прес-секретар – рускоговорящие. Ніхто з Правгого сектора не пострадав на Майдані. Путін проти того щоб Україна йшла в ЕС і НАТО, і Ярош за це ж.
Leleka Mazepa _ 24.03.2014 12:13
IP: 74.125.18.---
Хто така Тимошенко?
Mike_Kharkov _ 24.03.2014 11:47
IP: 178.94.43.---
Да, кстати, вопрос, который очень хочется задать годами – а где, господа хорошие, 20 млрд. кубов газа украинской добычи? его же должно хватать населению, и тогда почему тарифы пан Яценюк собирается повышать?
За 10 лет так никто и не показал куда они деваются, не пора ли отмыть этот вопрос до состояния прозрачности.
Energy Adept _ 24.03.2014 11:40
IP: 85.159.2.---
НЕ БАКУЛІН, А – БОЙКО і ФІРТАШ

Місце Бакуліна – головний свідок у справах проти Бойка та, можливо, Фірташа. Останнього, правда, ухопити важче, він не державний службовець.
Конче необхідно повернути державі (бюджету) та народу непрозоро приватизовані облгази, а також отримати компенсацію за подаровані Фірташу другом Бойком мільярди доларів за мільярди куб. м газу за спровокованим Бойком рішенням Стокгольмського арбітражу.
volks _ 24.03.2014 11:26
IP: 85.238.98.---
Лещенко, сколько тебе платят за твои проплаченные статьи?
Sage _ 24.03.2014 10:54
IP: 91.196.88.---
Tanya Volosovich:
Проплаченная? Тролишь?
Sage _ 24.03.2014 10:53
IP: 91.196.88.---
Еще один очередной факт работы бютовского мусора против народа Украины. И где избранная всеукраинская общественная организация "Майдан", где их органы и представители всех майданов Краины??? Системма осталась та же, а роли исполняют БЮТ.
Rustam OldBoy _ 24.03.2014 10:33
IP: 74.125.181.---
Лариса Черноок:
Rustam OldBoy:
зверніть увагу, що Лещенко методично ллє бруд на Свободу, Тимошенко... тепер от і правий сектор. Але ніколи ви від нього не побачити компромату на Порошенка або Кличка.
ну дуууууже незаангажований журналіст
так в чем дело, если у вас есть компромат на Порошенко и Кличко, милости просим. Народ должен знать своих героев. А если нет, то сидите и молчите!
мадам, нажаль, ви будете остання, у кого я спитаю що мені робити, коли це буде потрібно
Rustam OldBoy _ 24.03.2014 10:29
IP: 193.200.175.---
agosto:
Rustam OldBoy:
зверніть увагу, що Лещенко методично ллє бруд на Свободу, Тимошенко... тепер от і правий сектор. Але ніколи ви від нього не побачити компромату на Порошенка або Кличка.
ну дуууууже незаангажований журналіст
А на них есть компромат?
та нє, ето святиє люді)))))
Tanya Volosovich _ 24.03.2014 10:10
IP: 94.179.67.---
г-н Лещенко, может хватит заигрывать с Бойко, Присяжнюком и прочими, смешно видеть на "громадском" Ваши с Мустафой заискивания))) ведь смотреть перестаем!!! Читать перестаем!!!
Микола Злочевський _ 24.03.2014 09:59
IP: 46.211.229.---
Petr BigArtist:
Сергей – звезда!
Уважаемый Пьотр, не тока Сергей звезда, но и Илларионов. А также А.Волков,которого Тимоха с своей бютовской сворой, подлецами Лысенко и Шульгой проталкивали до последнего в депутаты.Народ до последнего надеялся, что Юля скажет не голосовать за Волкова, явную тушку. Но не тут-то было.
Также есть надежда, что и захланного Ющыдла привлекут к ответственности в связи с арестом его дружбана Фирташа.
Лариса Черноок _ 24.03.2014 09:48
IP: 93.73.227.---
Rustam OldBoy:
зверніть увагу, що Лещенко методично ллє бруд на Свободу, Тимошенко... тепер от і правий сектор. Але ніколи ви від нього не побачити компромату на Порошенка або Кличка.
ну дуууууже незаангажований журналіст
так в чем дело, если у вас есть компромат на Порошенко и Кличко, милости просим. Народ должен знать своих героев. А если нет, то сидите и молчите!
agosto _ 24.03.2014 09:44
IP: 92.112.119.---
Rustam OldBoy:
зверніть увагу, що Лещенко методично ллє бруд на Свободу, Тимошенко... тепер от і правий сектор. Але ніколи ви від нього не побачити компромату на Порошенка або Кличка.
ну дуууууже незаангажований журналіст
А на них есть компромат?
Rustam OldBoy _ 24.03.2014 09:05
IP: 74.125.17.---
зверніть увагу, що Лещенко методично ллє бруд на Свободу, Тимошенко... тепер от і правий сектор. Але ніколи ви від нього не побачити компромату на Порошенка або Кличка.
ну дуууууже незаангажований журналіст
Petr BigArtist _ 24.03.2014 09:00
IP: 95.132.118.---
Сергей – звезда!
Корупція1096 Україна та Європа916 Aтака Путіна1112 Уряд реформ306 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Ярослав Юрчишин

Антикорупційний суд: такий страшний, такий потрібний

14
Олексій Рябчин

Кадрові питання. Хто буде встановлювати нам тарифи?

5
Тетяна Попова

Чому приховується кількість нападів на журналістів?

7
Сергій Лямець

Как Ахметов получит из госбюджета 28 МИЛЛИАРДОВ! Продолжение утренней темы о погашении долгов ОРДЛО за электроэнергию

9
Мустафа Найем

Радикальная партия Рината Ахметова защищает коррупционеров, контрабандистов и мошенников

18
Юрій Мірошниченко

Обов'язок держави – належне забезпечення мінімальних умов тримання ув'язнених та адаптації їх після звільнення

4
Сергій Лямець

Порошенко спонсирует террористические государства ДНР и ЛНР

34
Сергій Дацюк

КУДИ ПРЯМУЄ ЄВРОПА?

39
Віктор Уколов

Якби війна у Києві таки почалась...

Сергій Лямець

Гонтарева ушла. Порошенко остался. Пару слов в добрый путь best banker'у

10
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте