Сергій Лещенко

Медіа-холдинг для Банкової. План захоплення каналу 112

30 січня 2017, 17:01

Бажання Петра Порошенко продовжити своє перебування на посаді вступило в заключну стадію – формування сприятливих умов для переобрання на другий термін.

Окрім консолідації силовиків, домовленостей з олігархам та формування виборчої каси, план традиційно включає перерозподіл медіа-ринку з метою змусити критичні голоси замовчати, а решту – гарантувати лояльне висвітлення політики.

За умов падіння рейтингів "5 каналу", фокус Банкової зосереджений на інших телеканалах, які мають значно більший вплив на виборців.

У цьому сенсі цікавий феномен каналу "NewsOne", який з нічого зробив загальноукраїнський рейтинг партії "За життя" та її лідерам – і за сумісництвом власникам каналу Євгену Мураєву та Вадиму Рабіновичу. Нещодавно ця телекомпанія, яка користується популярністю в східних регіонах, отримала нового керівника, пов'язаного з Банковою – людину, яка донедавна була медіа-консультантом Кононенка, працюючи на посаді радника міністра енергетики Насалика.

Власників інших каналів так чи інакше також схиляють до позитивного висвітлення Порошенка. Лояльність медіа-холдингу Ахметова гарантується формулою спільного заробітку на тепловій енергетиці "Роттердам +", а Коломойський з його телеканалом 1+1 перебуває на гачку влади з непогашеною заборгованістю за зобов'язаннями Приватбанку.

Нещодавно Банкова спробувала "схилити до діалогу" і власника кількох рейтингових каналів Віктора Пінчука, почавши перевірку силами повністю підконтрольної СБУ (!) його статті в газеті Wall Street Journal.

Якщо в цих випадках ми бачимо лише фінальний результат домовленостей або частину процесу, то в історії, про яку піде мова нижче, можна прослідкувати всю послідовність.

Ідеться про намагання оточення Порошенка взяти під контроль канал 112, що триває вже два роки. Це робилося та продовжує робитися за традиційною схемою – шляхом створення проблем, а потім – пропозиції, від якої "складно відмовитися". Минулого тижня Нацрада відмовилася продовжити каналу 112 ліцензію через начебто непрозору структуру власності.

Водночас ми маємо справу з типовим вибірковим застосуванням законів та покаранням за інакомислення. У моєму розпорядженні є розроблений представниками чинної влади план щодо "приборкання" каналу 112. Він включає в себе:

1) Припинення дії ліцензій в цифровому мультиплексі МX-5 для п'яти підприємств, що здійснюють трансляцію каналу 112

2) Обмеження присутності каналу 112 в кабельних мережах

3) Відбір ліценції на супутникове мовленняПлан було надіслано 2015 року тодішнім членом Нацради з питань телебачення та радіо, а нині депутатом від БПП Григорієм Шверком двом адресатам – Катерині Котенко та Юрію Артеменку, які обіймали посади відповідального секретаря та голови Нацради.

Катерина Котенко та Григорій Шверк є людьми, наближеними до Бориса Ложкіна, а Юрій Артеменко – безпосередньо до Порошенка.

Створюючи проблеми 112-му, Порошенко паралельно йшов шляхом торгів за телеканал. Будучи президентом, Порошенко пропонував купити для нього 112 канал посередникам – з метою подальшого переоформлення. Окрім Олександра Онищенка, з такою ініціативою виходили на покійного Ігоря Єремеєва, голову групи "Воля народу", який знайшов силу відмовитися від таких пропозицій.З огляду на наближення виборів та загострення політичної ситуації, ми побачимо ще багато спроб змоделювати потрібне для Банкової медіа-середовище в країні. В умовах консолідації силовиків, єдиний спосіб запобігти цьому – робити ці змови надбанням громадськості шляхом максимального розголосу.

powered by lun.ua
Коментарі — 75
Adam Viter _ 31.01.2017 19:10
IP: 178.92.10.---
Екс-члени Нацради заперечують план щодо каналу 112, оприлюднений Лещенком – фейк. Нардеп від БПП, а в минулому заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Григорій Шверк назвав фейком оприлюднений депутатом Сергієм Лещенком "План дій щодо проекту 112". Про це Шверк сказав у коментарі "Детектору медіа", ознайомившись зі змістом блогу Сергія Лещенка на "Українській правді".
"Стосовно тіла листа – це дійсно текст, який я міг написати. Стовідсоткової гарантії не даю, бо вже два роки пройшло, але це схоже на моє листування"
"А стосовно тексту плану – це фейк. Там є лише деякі реальні слова, які могли мені належати, – щодо цифрових ліцензій", – заявив Шверк. "Думаю, що це компіляція. Це компіляція певних фактів та домислів. Там є фактаж про регіон та ліцензії певний, все інше дуже дивне". – Катерина Котенко у коментарі "Медіаняні" назвала оприлюднений Лещенком документ компіляцією
Vadim Skripka _ 31.01.2017 18:56
IP: 95.132.135.---
))))) сурйозний докУмент-- неиначе с австрийского генштаба вікраден
rabbik _ 31.01.2017 18:49
IP: 146.148.21.---
Раніше видання "Страна.ua" опублікувало розповідь Онищенка про те, як Порошенко за допомогою міністра екології Ігоря Шевченка намагався повернути компанію "Нафтогазвидобування", власником якої є Рінат Ахметов.

Оскільки це не вдалося, згідно з інформацією, рахунки компанії були заарештовані.
Після цього Петро Порошенко вимагав у бізнесмена Ріната Ахметова $ 200 млн за зняття арешту з рахунків "Нафтогазвидобування", $50 мільйонів повинна була получити Тимошенко.
====
Пане Лєщенко.
Ось як треба працювати Журналістам, а не займатися дурницями.
rabbik _ 31.01.2017 18:38
IP: 104.199.49.---
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від НАБУ розслідувати епізоди корупції Тимошенко.

"Онищенко відверто розказав, як Порошенко разом із Тимошенко роздерибанили посаду міністра екології України, на яку призначили юриста Онищенка. Я повністю підтверджую правдивість заяв Онищенка саме про цю корупційну історію, бо волею випадку опинився в її епіцентрі", – заявив Ляшко.

"Я вимагаю від НАБУ ретельно розслідувати цей епізод корупції Порошенка-Онищенка-Тимошенко і готовий повідомити всі відомі мені факти. Продавати посади міністрів, як це зробила Тимошенко – це не просто злочин, а вища міра аморальності, особливо після Революції гідності", – додав він.
===

Пане Лєщенко.
Підтримайте вашого побратима по професії Ляшка, а не відволікайтесь на дрібниці.
sidor _ 31.01.2017 18:31
IP: 77.52.19.---
:
sidor:
Leonid Shevchuk:
Взадов, ваш главпоп- контрабасист так унизил Рассею!
Ай яй яй...Помнишь, я всегда тебе напоминал шо ты гомункул? Так от, Гундяе подтвердил, шо Рассея – дело рук этакого Франкенштейна:
... депутаты Государственной думы от ЛДПР решили разнообразить жизнь населения Мордора, предложив учредить еще один праздник – День создания России. Депутат Борис Чернышов почему-то предложил отмечать его 21 сентября.
"Мы отмечаем 12 июня – День флага, но забываем о 21 сентября, когда в летописях начинается первое воспоминание о нашем государстве", – заявил депутат. Глава РПЦ Гундяев несколько опошлил желание депутата, заявив, что киевский князь Владимир предвидел появление русских...
Князь Владимир и есть русский.
та я ж не против – во время крещения бусурманов и племен на территории Московии он изрек: "Отныне буду называть вас, овцы мои, россиянами"
Вячеслав Наумчук _ 31.01.2017 14:13
IP: 104.155.104.---
а "разоблачитель" Д. Бігус теж в темі виявляється
sidor _ 31.01.2017 13:41
IP: 77.52.19.---
Leonid Shevchuk:
Взадов, ваш главпоп- контрабасист так унизил Рассею!
Ай яй яй...Помнишь, я всегда тебе напоминал шо ты гомункул? Так от, Гундяе подтвердил, шо Рассея – дело рук этакого Франкенштейна:
... депутаты Государственной думы от ЛДПР решили разнообразить жизнь населения Мордора, предложив учредить еще один праздник – День создания России. Депутат Борис Чернышов почему-то предложил отмечать его 21 сентября.
"Мы отмечаем 12 июня – День флага, но забываем о 21 сентября, когда в летописях начинается первое воспоминание о нашем государстве", – заявил депутат. Глава РПЦ Гундяев несколько опошлил желание депутата, заявив, что киевский князь Владимир предвидел появление русских...
Инга Вайда _ 31.01.2017 13:33
IP: 91.206.110.---
Leonid Shevchuk:
_ABM_:
Инга Вайда:
Вы что нибудь членораздельное пишите, а то кроме поноса от вас ничего не прочтёшь.
тебя (по Фрейду) волнует тема поноса...шо такое?обожрался китайского суррогата?или сам шо-то там из кацапс*ских продуктов решил себе наварганит????а,може,долго не жрал,а теперь разрыл те харчи,шо осенью экскаватором у землю загребли.а?ты.очевидно,знаешь те места...молодец...но сильно не увлекайся...а то с горшка неделю не встанешь...о,папка -пупкин решил вам кац*апам проблему свободного времени...царь...настоящий цааарь;)
Александр 1 _ 31.01.2017 12:51
IP: 188.163.12.---
Дивує, що Сергій Лещенко та де які дописувачі дуже стурбовані, що президент намагається прибрати до рук 112 канал та інші СМІ. А вам буде краще, як що 112 канал буде належати Рабіновичу та Мураєву? Ці вороги українців та відверті брехуни-популісти мільйонери вам до вподоби? Тоді на кращу владу ви не заслуговуєте. Правильно робить Пєца, украплюючи свою владу, у тому числі на полі ЗМІ. Треба бути повним бовдуром, щоб тихо дивитись, як тебе знищують безсоромно та безвідповідально інші олігархи. І треба бути дуже розумним, щоб відсторонити від політичного впливу таких монстрів, як Коломойський, Ахметов, Пінчук... Укріплення влади, навіть надмірне, як що воно йде на користь державі, народ зажди вибачить, а поразку – ніколи.
sidor _ 31.01.2017 12:21
IP: 77.52.19.---
P712:
...... чи не ви привели цю політичну потвору до влади......

И не только Пиноккио – Липецкого. Шапкокрад – тэж Леща и Наема рук дело.
Инга Вайда _ 31.01.2017 12:18
IP: 91.206.110.---
Leonid Shevchuk:
Инга Вайда:
До майдана украинцы в тепле жили и были рабами, а сейчас в холоде и не рабы, но рабы как обычно живут в холоде и голоде.
Непонятно мне твоя позиция.
так а шо может понять особь,бух*ающая с детства "боярышник"и прочее спиртосодержащие средсва для санитарных целей,дезифекции и даже,не доведи Боже,дезинсекции
Инга Вайда _ 31.01.2017 12:16
IP: 91.206.110.---
Leonid Shevchuk:
Инга Вайда:
Leonid Shevchuk:
на Майдане украинцы доказали,что они-не б**дло и не рабы,чего не скажешь об ор*дынцах...а то что гопник отобрал чужое без сопротивления жертвы говорит о том,что гопник имеет большую практику по отобрать чужое...а НОРМАЛЬНЫЙ человек,у которого отобрали его собственное,как и все НОРМАЛЬНЫЕ люди заблуждался,думая,что если он будет жить по цивилизованным законам,то и вокруг тоже все живут,как нормальные...но увы...по соседству,к сожалению живут матерые ГОПНИКИ с царем-гопником во главе
На майдане и было одно быд/ло, доказательство тому, что сам Парубий убивал это быд/ло, даже ему они были противны.
Нее,бы*дло -это те,кто слушает,затаив дыхание,"пророка"-карлика...который,еще в ранней юности ощущая свою "исключительность"стеснялся своих чернорабочиих родителей (хотя в действительности на до было стесняться одного папку-власовца),который!стучал"кгб-истам на инакомыслящих
Инга Вайда _ 31.01.2017 12:01
IP: 91.206.110.---
Leonid Shevchuk:
на Майдане украинцы доказали,что они-не б**дло и не рабы,чего не скажешь об ор*дынцах...а то что гопник отобрал чужое без сопротивления жертвы говорит о том,что гопник имеет большую практику по отобрать чужое...а НОРМАЛЬНЫЙ человек,у которого отобрали его собственное,как и все НОРМАЛЬНЫЕ люди заблуждался,думая,что если он будет жить по цивилизованным законам,то и вокруг тоже все живут,как нормальные...но увы...по соседству,к сожалению живут матерые ГОПНИКИ с царем-гопником во главе
Инга Вайда _ 31.01.2017 11:52
IP: 91.206.110.---
Tychon Oponasenko:
Сначала хохлы рассказывали, что их каратели захватили высоту под Авдеевкой, называя это романтически "прыжок лягушки", теперь визжат на весь мир спасите, ополчение им дало отпор.
- Как в том анекдоте: – а нас то за что!
брысь
Anatoly Parnenko _ 31.01.2017 11:49
IP: 176.37.198.---
Канали NewsOne і 112 чисто фсбшні проекти. Згадайте як блискавично вони з'явилися в українському медіапросторі і працюють за кгбшною методикою 90% правди, а решта ЯД інформаційної війни! На підтримку цих каналів зразу були кинуті кращі сили ФСБ Гавнопольський і Є Кисельов, який до цього керував інформаційною політикою на каналі "Інтер" і завжди пропагує велич Росії і значимість їхнього фюрера, якого називає виключно Владімір Владімірович Путін. Звісно потрібно щось робити з цим ворожими каналами. На захист їх підключили ще одного мальчіша-плохіша Лещенко, який за гроші продасть і матір рідну. Цей продажник включився в цю гру і розмахує якимись папірцями без підпису, щоб показати лохам правдивість своїх слів, а УП, яка давно працює проти України, розповсюджує цю маячню з ольгінськими коментами. Шкода що деякі люди ведуться на цю бредятину.
Инга Вайда _ 31.01.2017 11:18
IP: 91.206.110.---
Serge Severn:
А что, лучше, чтобы канал оставался в собственности Захарченко через подставних особ и продолжал продвигать 5-ю колонну в лице Мураева, Рабиновича и т.п.?
вот именно
Либенчук Терен _ 31.01.2017 11:13
IP: 178.92.187.---
Віктор Іщук:
По-моєму, Лещенко давно на чиємусь гачку, але без сумніву, що остаточний контроль за цим гачком здійснює кремль.
Я думаю у 2014-2015 роках сірожа також приймав участь у підготовці цієї програми або був принаймні, не проти неї
Виктор Тарасов _ 31.01.2017 10:52
IP: 46.175.85.---
Полтавський Козак:
коней на переправі не міняють.
поки не буде реальної альтернативи петру в лиці убдшника.порох буде гетьманом.
заспокойтесь, прийміть як данність.засуньте свої хотєлкі собі в сраку і да = зробіть поклін петру що не в окопах сидите.
Так от, полтавський козак, у ті часи будь який гетьман за справи, подібні тим, що зробив ненажерливий та брехливий президент, сидів би своєю сракою на гострому кілку! І негайно був би вибраний інший, бо державою треба керувати в інтересах людей, а не безсоромбно красти та брехати! Порошенко – фатальна помилка українського народу, яку треба негайно виправляти. До речі, для АТО окопи не потрібні! Так що у нас? Договорняк з путіним, чи війна?
Віктор Іщук _ 31.01.2017 10:12
IP: 95.215.156.---
По-моєму, Лещенко давно на чиємусь гачку, але без сумніву, що остаточний контроль за цим гачком здійснює кремль.
sidor _ 31.01.2017 10:06
IP: 77.52.54.---
Порошенко: "Україна залишається відданою Мінським угодам і альтернативи їм немає".

Перевожу: "Альтернативы войне нет и будет длиться она столько, сколько это нужно будет порошенко".

Помните, я недавно писала, что если после блокады, против которой выступает весь наш полит бомонд, активизируются боевые действия, можно будет говорить о договорняке между президентами Украины и РФ, премьерами и теми, кто открыто выступает за бизнес с ОРДЛО и зарабатывает на оккупированных территориях.
Прослушала речь гаранта. Как будто выпила марганцовки. Уже тошнотворно на него не только смотреть.
Опять безвиз, опять экономический небывалый рост, обалденный инвестиционный климат и т.д.
Это все про Украину.
Наверное, мы с Порошенко живем в разных Украинах. В его Украине все ОК!
Инвесторы пошли косяками, частный бизнес процветает, Украина никогда не была так сильна, как сейчас а Донецкая область- самая миролюбивая в Украине, а самая кровожадная- Львовская.
ЗАЗЕРКАЛЬЕ!!!

Лиза Богуцкая
Олександр Ілащук _ 31.01.2017 09:58
IP: 46.211.152.---
Скільки одразу порохоботів набігло з пустими facebook профілями
sidor _ 31.01.2017 09:43
IP: 77.52.54.---
Adam Viter:
......забрали у Путіна і передали назад, у розпорядження Президента України......

угу. Може, щоб не мучатись, сразу сделать усе разом – переименовать Украину у ЧП "Рошения"? Че там мелочиться!
Василь Васько _ 31.01.2017 08:53
IP: 78.111.190.---
Сірожі через Тапольскую поставили завдання "мачіть" Президента, плюс баббулєти із сєрбанка треба повертати паРаші.Таку маячню з роздруківками "вказівок" навіть на паРаші тудей не додумались би зліпить! Блященко упав уже нижче вигрібної ями! Наступний його висер будеопубліікований в лайфньюз. УП також перетворюється в гівно!
Svitlana Golokoz _ 31.01.2017 07:05
IP: 93.72.11.---
Сірожа, кому зараз цікавить ватний на усю голову 112 канал? Може трохи плпуститесь? Чи тре квартирку,що не по кишені, відробляти? Ідіот
Adam Viter _ 31.01.2017 06:29
IP: 178.92.10.---
Якби була воля Народу України всіх національностей, то всі телевізійні канали в Україні давно б забрали у Путіна і передали назад, у розпорядження Президента України. Тоді б точно не було війни на сході і півдні України. Не було б зелених чоловічків в Криму, не було б окупації, не загинуло б десять тисяч людей в окупованому Донбасі від рук терористів із воєнторгу Путіна Кирила. Були б досі цілі усі Boeing 777 і люди у них. Не було б два мільйони біженців із окупованого РФ Криму і Донбасу. Якби лише була воля передати усі телевізійні канали України від міжнародного терориста назад у підпорядкування Народу України всіх національностей і його тимчасового слуги – Президента України.
Aтака Путіна1292 Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter