Юрій Луценко Політик

Вирок суду по справі Януковича чітко визначає Росію як агресора і окупанта

05 жовтня 2020, 15:38

Рішення Київського апеляційного суду, яке залишило в силі 13-річний вирок за державну зраду Януковичу, стало перемогою Майдану.

Якщо експрезидент зраджував державу, то боротьба з ним – законне право вірних громадян України.

Відтепер усі кремлівські тези про держпереворот 2014 – юридично безпідставні.

Але Генпрокурор без юридичної освіти не міг цим обмежитися:))

У тексті вироку є ще одна бомба для Кремля. Вирок суду чітко визначає Росію як агресора і окупанта:

"Протягом кінця лютого – початку березня 2014 року російським військовослужбовцям, за допомогою нерегулярних паравійськових підрозділів так званої "самооборони" і "козаків", вдалося... здійснити повну військову окупацію частини України – півострова Крим.

При цьому військовослужбовці Російської Федерації діяли безпосередньо на виконання наказів та політичних завдань вищих посадових осіб Російської Федерації, які не лише координували дії військових, але і реалізовували інші засоби боротьби (дипломатичні, ідеологічні та інформаційні), маючи на меті окупацію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а надалі – анексію.

Враховуючи, що військова окупація Російською Федерацією півострова Крим мала неправомірний характер, оскільки здійснювалася без санкції Ради Безпеки ООН, не була актом самооборони Російської Федерації по відношенню до України, а також не була правомірним заходом щодо рятування громадян Російської Федерації на території України, зокрема – проявом гуманітарної інтервенції, суд розглядає окупацію території України як акт агресії Російської Федерації проти України, який є грубим порушенням міжнародного права, а також національного права України і Російської Федерації".


Після цього судового рішення всі фейки про "здачу Криму украінськими політиками" є юридично спростованими. Дякуючи стороні обвинувачення і судді В. Дев'ятко, віднині фактом є агресія РФ, що призвела до окупації частини території України.

Думаю, разом із тисячами інших доказів це судове рішення стане серйозним аргументом для Міжнародного кримінального суду в Гаазі.powered by lun.ua
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter