Кирило Лукеренко журналіст

Історія російського Кучми

26 травня 2011, 23:05

В Росії є свій Кучма. Олександр Кучма, колишній співкамерник Михайла Ходорковського.

До сьогоднішнього дня історія Олександра Кучми була таким собі бутафорським доповненням до драми Ходорковського: 2006 року цей засуджений за грабіж чоловік порізав ножем в ув'язненні того, хто колись був найбагатшою людиною Росії.

Свої дії Олександр Кучма пояснив тим, що Ходорковський мав до нього сексуальні домагання. В результаті дострокове звільнення Ходорковського було зірване.

Зранку 26 травня російський сайт Gazeta.ru опублікував розлоге, кольорове і насичене подробицями інтерв'ю з Олександром Кучмою "Предложили учинить расправу над Ходорковским". От після цього інтерв'ю його особиста історія почала жити своїм життям.

Чому саме сьогодні, спитаєте ви, адже колишній зек Краснокам'янської колонії вперше розказав журналістам про мотиви свого вчинку п'ятирічної давнини ще десять днів тому?

Все просто. Після інтерв'ю 16 травня "Я резал Ходорковского не по своей воле" залишається враження, що зізнання були неповними, а сама та розмова відбулася, бо Олександрові Кучмі були потрібні гроші.

Тепер він каже, що рятує своє життя. Між двома інтерв'ю відбулася подія, що змусила колишнього співкамерника Ходорковського називати справжні імена чиновників, котрі нібито змушували його різати Ходорковського.

Що це за подія? Олександр Кучма дав розлоге інтерв'ю невідомому нам російському телеканалу. Там інтерв'ю уважно переглянули, але в ефір не поставили. Після чого російський Кучма вирішив, що його врятує тільки повна версія його зізнань.

Отже, відсьогодні з'явилася цинічна інтрига – що буде далі? Gazeta.ru написала, що свою публікацію вона вважає приводом для відкриття кримінальної справи. Російські опозиціонери сподіваються, що заявами Олександра Кучми зацікавиться генеральний прокурор.

Одним словом, лінк до інтерв'ю ви уже помітили вище.

powered by lun.ua
Коментарі — 4
avay _ 27.05.2011 17:28
IP: 212.86.255.---
Олеандр _ 27.05.2011 13:20
Ходорковский планировал...
подкупить...в Думе и сместить...
что он хотел делать дальше...
стало бы ужасным ударом...
Все правильно, саджати потрібно не тільки за наміри, а і за думки, навіть невисловлені.
Чого церемонитись?
Олеандр _ 27.05.2011 13:20
IP: 195.144.255.---
Интересно, когда орут о том, что дело Ходорковского политическое, то почему не говорят, собственно что именно там политического? Почему "политический" Немцов 15 суток провалялся в арестованным и все, а Мишу так пресуют? А дело в том, что Ходорковский планировал подкупить 2 фракции в Думе и сместить в результате импичмента легитимно избранного на всенародном голосовании президента – Путина. То, что он хотел делать дальше (практически отменить налоги на сверхприбыль нефтянникам, нанеся ужасный удар для бюджета, продать Америке ядерный арсенал) стало бы ужасным ударом для российской государственности. Еще удивляет то, почему возмущаются "жестокости" приговора, тогда как в США за неуплату налогов посадить могут на сотню лет.
anka_pulemet _ 27.05.2011 09:56
IP: 194.30.170.---
кошмар. а ведь таки да – грохнуть могут. российская ФСБ во главе с путиным – это дьявольская контора, способная на все.
Но он молодец, что не побоялся рассказть, чем больше народу будут знать, тем больше шансов, что он останется в живых
Drukarnia Vinnitsa _ 27.05.2011 04:21
IP: 178.94.99.---
опа!
спасибо!

не ожидала от Лукеренко!
респект!
Aтака Путіна1223 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14 Уряд реформ403
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter