31 грудня 2013, 18:22

Смолоскипи. Прохання терміново скликати раду ВОМ!

Оскільки процедура скликання ради Всеукраїнського об'єднання "Майдан" (ВОМ) іще не є усталеною, то доводиться терміново звертатися до Президії як найвищого органу та до Штабу національного опору, як структурі, котрій ВОМ делегував повноваження оперативного характеру.

Бо справа серйозна.


Справа полягає у тому, що в той час, коли багато хто з нас завтра збирається відзначати день народження Степана Бандери, партія "Свобода" вибрала дуже ризиковану форму до святкування цього дня – смолоскипну ходу.

Якщо б мова йшла лише про те, що про нас подумають у Європі – то я б, можливо, не писав цих рядків. Але головний сенс нинішнього моменту – це знайти спільну мову з НАШИМИ СПІВВІТЧИЗНИКАМИ. Які, між іншим, в силу своєї чисельності вирішують долю країни на виборах. Які стоять з нами разом на Майдані, а також на десятках менших майданів по всій країні.

Ця спільнота сьогодні, як ніколи раніше, є нашим найбільшим союзником – це спільнота Сходу і Півдня України. Щоб вона залишалася союзником, з нею треба лише говорити – і для початку, хоча б зрозумілою для них мовою.

Схід і Південь (скажемо м'яко) ще не готові сприйняти мову тих символів, якими "Свобода" намагається розказати про своє бачення націоналізму.

Якщо "Свобода" хоче, щоб її зрозумів Південь і Схід, варто говорити не тими речами, котрі на Сході асоціюються з фашизмом – яким, без сумніву, є смолоскипна хода для східняків.

Коли Янукович впаде, коли нас буде вільний доступ до медіа, коли путінська машина пропаганди не триматиме половину нашого населення під дощем з інформаційних помий – я не виключаю, що ми зможемо пояснити і смолоскипи, і багато чого іншого.

Але сьогодні ми можемо втягнутися у інформаційну битву, котру ми, швидше за все, програємо. Така реальність – наш інформаційний вплив на східних регіонах надто слабкий, щоб убезпечити людей від неправди. Це буде пропагандистський удар, гірший за провокацію 1 грудня.

Зараз, коли є унікальний шанс міцно склеїти докупи Україну – давайте разом скличемо засідання ВОМу, і вирішимо, чи склеїть її смолоскипна хода, котра буде тисячу раз віддзеркалена у кривих дзеркалах вітчизняної та зарубіжної пропаганди?

Звертаюсь персонально до Олега Тягнибока, котрий, без сумніву, серед трьох кандидатів у президенти найбільш активно бере участь у творенні ВОМу. Олеже Ярославовичу, ми готові підтримати ваш будь-який формат святкування дня народження Бандери, аби він був зрозумілий нашим східним, центральним та південним братам-українцям!

Ви інвестуєте багато особистих зусиль у розбудову організації "Майдан". То чи не варто зараз – хоча б тимчасово – утриматися від дій, котрі можуть похитнути організаційну єдність і нашкодити революції?

powered by lun.ua

Міністр Ткаченко заблокував передачу Гостиного двору киянам

Сьогодні стало відомо, що міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко остаточно заблокував передачу Гостиного Двору з державної власності у комунальну власність Києва...

Перші кандидати в Гаагу – це захисники України

Вітаю усіх захисників України! Завдяки зусиллям наших "правозахисників", тепер ми усі, хто зі зброєю в руках став на захист Батьківщини – потенційні міжнародні злочинці, і нами займатиметься Міжнародний кримінальний суд в Гаазі (МКС)...

Скасування других турів – хаос в українських містах

Нарешті Слуги учудили те, що я очікував. Бачачи свій очевидний програш у боротьбі за крісло мера Києва (а також УСІХ міст-мільйонників), вони на невизначений термін хочуть зупиняити вибори – скасовують другий тур місцевих виборів у період карантину...

Коли сидітиме Медведчук?

Сьогодні Медведчук через суд заборонив публікувати книзі Вахтанга Кіпіані розповідь про те, як він допомагав розправлятися з Василем Стусом. Це тільки перша інстанція, але все одно печально...

Хто винуватий, що нині Гостиний двір розвалений?

Вчора на прес-конференції розказав, хто винуватий у тому, що Гостиний двір стоїть нині розвалений. Нагадаю, Гостиний двір – це ДЕРЖАВНЕ (а не київське) майно, відтак київська влада наразі нічого з ним не може зробити...

Рейдерство на Миколаївщині, вигляд з безпілотника

Хоч щось у нашій країні стабільне. Дорогою з Одеси сьогодні заїхав познімати баталії на полях України – стара історія, про яку я писав іще при Януковичі...