31 грудня 2013, 18:22

Смолоскипи. Прохання терміново скликати раду ВОМ!

Оскільки процедура скликання ради Всеукраїнського об'єднання "Майдан" (ВОМ) іще не є усталеною, то доводиться терміново звертатися до Президії як найвищого органу та до Штабу національного опору, як структурі, котрій ВОМ делегував повноваження оперативного характеру.

Бо справа серйозна.


Справа полягає у тому, що в той час, коли багато хто з нас завтра збирається відзначати день народження Степана Бандери, партія "Свобода" вибрала дуже ризиковану форму до святкування цього дня – смолоскипну ходу.

Якщо б мова йшла лише про те, що про нас подумають у Європі – то я б, можливо, не писав цих рядків. Але головний сенс нинішнього моменту – це знайти спільну мову з НАШИМИ СПІВВІТЧИЗНИКАМИ. Які, між іншим, в силу своєї чисельності вирішують долю країни на виборах. Які стоять з нами разом на Майдані, а також на десятках менших майданів по всій країні.

Ця спільнота сьогодні, як ніколи раніше, є нашим найбільшим союзником – це спільнота Сходу і Півдня України. Щоб вона залишалася союзником, з нею треба лише говорити – і для початку, хоча б зрозумілою для них мовою.

Схід і Південь (скажемо м'яко) ще не готові сприйняти мову тих символів, якими "Свобода" намагається розказати про своє бачення націоналізму.

Якщо "Свобода" хоче, щоб її зрозумів Південь і Схід, варто говорити не тими речами, котрі на Сході асоціюються з фашизмом – яким, без сумніву, є смолоскипна хода для східняків.

Коли Янукович впаде, коли нас буде вільний доступ до медіа, коли путінська машина пропаганди не триматиме половину нашого населення під дощем з інформаційних помий – я не виключаю, що ми зможемо пояснити і смолоскипи, і багато чого іншого.

Але сьогодні ми можемо втягнутися у інформаційну битву, котру ми, швидше за все, програємо. Така реальність – наш інформаційний вплив на східних регіонах надто слабкий, щоб убезпечити людей від неправди. Це буде пропагандистський удар, гірший за провокацію 1 грудня.

Зараз, коли є унікальний шанс міцно склеїти докупи Україну – давайте разом скличемо засідання ВОМу, і вирішимо, чи склеїть її смолоскипна хода, котра буде тисячу раз віддзеркалена у кривих дзеркалах вітчизняної та зарубіжної пропаганди?

Звертаюсь персонально до Олега Тягнибока, котрий, без сумніву, серед трьох кандидатів у президенти найбільш активно бере участь у творенні ВОМу. Олеже Ярославовичу, ми готові підтримати ваш будь-який формат святкування дня народження Бандери, аби він був зрозумілий нашим східним, центральним та південним братам-українцям!

Ви інвестуєте багато особистих зусиль у розбудову організації "Майдан". То чи не варто зараз – хоча б тимчасово – утриматися від дій, котрі можуть похитнути організаційну єдність і нашкодити революції?

powered by lun.ua

Звернення до Президента Володимира Зеленського з приводу Гостинного Двору

Пане Президенте, Вже скоро виповниться 2 роки, як нова владна команда має усі важелі, щоб порятувати об'єкт державної власності – пам'ятку національного значення Гостиний двір...

"Америка повернулася"? Ні, Америка відступає!

В Європі мантра адміністрації Байдена звучить так: "Америка повернулася". Але з огляду на американсько-німецьку угоду "Північний потік II" у середу, більш точним і чесним гаслом може бути "Америка відступає"...

Про антиолігархічний закон

Сьогодні було проголосовано у першому читанні найніжніші з можливих санкції проти кровопивць. Бо що їм реально загрожує? По-перше, державні органи тепер офіційно будуть олігархів називати олігархами...

Що відбувається з поставками води у Крим?

Відео, в якому описані шляхи протидії росіян зупнці водопостачання на півострів ...

Міністр Ткаченко заблокував передачу Гостиного двору киянам

Сьогодні стало відомо, що міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко остаточно заблокував передачу Гостиного Двору з державної власності у комунальну власність Києва...

Перші кандидати в Гаагу – це захисники України

Вітаю усіх захисників України! Завдяки зусиллям наших "правозахисників", тепер ми усі, хто зі зброєю в руках став на захист Батьківщини – потенційні міжнародні злочинці, і нами займатиметься Міжнародний кримінальний суд в Гаазі (МКС)...