Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

"Проти усіх" – значить, "За Корчинського, за Збітнєва!"

21 березня 2009, 13:14

Саме такий висновок я зробив вчора із ток-шоу Савіка Шустера. Несподіваний напад сотні невідомих хуліганів на намети забутого Богом, людьми та владою руху "Проти всіх" продемонстрував всій країні, що протестні настрої тих, хто бажає змести всю політичну еліту, чомусь не розповсюджується на Дмитра Корчинського та Юрія Збітнєва. Ці двоє із добре відомою окремим фахівцям специфічною рептуацією перед усією країною постали у ролі недбалих поводирів руху "Проти всіх". "Проти усіх" – значить, "За Корчинського, за Збітнєва!".

Як людина, яка інколи забігає до владних коридорів, можу сказати, що ці чотири намети владців не турбували. В принципі не цікавили вони і широкий загал, і тут як піарник, мушу констатувати, що результатом "нападу" стало потрапляння "героїв" на очі всій країні і майже дві години безкоштовного ефіру у Савіка.

Якщо хочете, можете вваажати, що це – підказака для слідства.

powered by lun.ua
Коментарі — 49
Olya15 _ 24.03.2009 11:05
IP: 195.72.145.---
Аналогічне ігнорування було і у ток-шоу Анни Безулик. тема: тернопільські вибори,а самих переможців цих виборів не запросили.
Арій _ 23.03.2009 15:10
IP: 95.133.20.---
Перемога "Свободи" на Тернопіллі – головна політична новина тижня. Але в найрейтинговішій передачі (Шустер в п"ятницю (саме в п"ятницю) таким і є; раніше вона позиціонувалась саме як головні політичні підсумки тижня) говорять і показують про те, що "невідомо хто" "побив" майже невідомо кого.
А весь народ "возмущяітца" і про "Свободу" вже ніхто не згадує.
+ є така штука, як "каналізація" протесту (уваги, боротьби. і т.п.).
ВОНИ зацікавлені в тому, щоб з "гетьусіхів" зробити яку-неяку альтернативу "Свободі", яка і є справжній "гетьусіх".
Прийшов час виймати Корча з "резерву Ставки".
Арій _ 23.03.2009 15:09
IP: 95.133.20.---
Подивився Шустера – упевнився в думці

що це – спланована піар-акція по відволіканню уваги виборців від зростання рейтингу "Свободи", а натомість, – реклама нікому не потрібних Корча і Збітнєва. Після "побиття" машина швидкої допомоги приїхала зразу і зафіксувала тільки одне розсічення брови (випадково, видно, зачепили каркасами перекидуваних наметів). "Постраждалий" від госпіталізації відмовився. Потім, вдень, ще 4 "постраждалих" знайшли в себе на тілі якісь подряпини і вирішили теж стати "жертвами політичних репресій".
В результаті – вся країна дивиться по найрейтинговішій передачі саме про це "побиття", а не про шалене зростання популярності "Свободи".
Є така штука, "відволікання уваги" називається.
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.03.2009 14:02
IP: 77.123.203.---
http://durdom.in.ua/ru/main/article/article_id/608.phtml

т.Коробова: Да. Попутно страна узнала, что "Геть усіх" собирает "гневную акцию" на такое-то число, Корчинскому "западло" обращаться в СБУ, он класть хотел на всю власть оптом и отдельных внимавших ему её представителей, а потратился на эту акцию уже сильно из собственных (хи-хи) средств – 25 тыс. долларов.

Это чё, остатки еще аж с 2003-2004 года, когда Корчинский на пару с Джангировым работу работали на телеэкране "пятиминутками ненависти"? Ну. Под кураторством Банковой, по московским сценариям на тему "Украины трех сортов", на бабки неистощимых эсдеков – чуков-геков?

Гы-гы-гы. Через всеукраинский экран (спасибо, душенька Савик!) объявлен прайс с порядком цифр для тех, кто готов купить-перекупить-перенаправить бурную деятельность "братчиков"?
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.03.2009 13:53
IP: 77.123.203.---
http://durdom.in.ua/ru/main/article/article_id/608.phtml
Т.КОРОБОВА: Если Димочка Корчинский оживился – значит, кому-то понадобились его специфические услуги, в основе которых непременно провокация, скандал, немножко крови и много-много вони.

Следовательно, признание этого факта да с учетом невезучей доли небесталанного Корчинского, который все время хочет в фюреры – ну, в крайнем случае, во властелины душ типа Сандея, но остается мелким наемным пакостником с невосстановимой репутацией, не дающей права переступать пороги приличных домов, ни один самый поганенький, самый всеядный украинский тележурналист вместе со своим "хозяином" не рискнул бы рассматривать тему "нарушения гражданских прав" и тревожиться о судьбах демократии на примере пострадавшего "Братства" Корчинского с подачи самого Корчинского и подведомственного ему актива.

Но Савик Шустер – не какой-нибудь украинский телеведущий. Он – гражданин Мира, он – Учитель в нашем информпространстве, обсеивающий добрым и вечным уже третий аборигенный канал, оставляя за спиной бесполезную "рейтинговую" погоню.
Девица с головой Троцкого на красном фоне футболки, откуда-то приехавшая на столичный ночлег, и, благодаря погрому и Шустеру, вмиг ставшая звездой экрана, не создавала, правда, впечатления особой принципиальности в отстаивании принципа "Геть усіх!". Ну, прям таки всех-всех?...
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.03.2009 12:39
IP: 77.123.203.---
3... Ясно одне, що ні Корчинський ні Сбітнев не є самостійними фігурами щодо проекту "Проти Усіх!". Амбіції, амбіціями, але масштаб не той. В подібних проектах особливу роль грає морально-єтична складова головних діючих осіб. І у Корчинського і у Сбітнева з етикою великі проблеми. Але поволать вони зможуть, вклавши свою долю в розхитуванні політичного клімату України. При цьому, досить ловко використовуючи популярні телеефіри для свого піару. А там дивись, народ й буде готовий до сприйняття "сильної руки" та введення надзвичайного стану. Цікаво, чи розуміють це наші фігуранти? Хоча, це не про них. Кожен заробляє як може!?
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.03.2009 12:12
IP: 77.123.203.---
2. Збітнев не був помічений в радикальних рухах. Юрій зумів побувати в депутатах, застовбити "соціал демократичну" тему в українському політикумі, спробувати себе в різних політичних проектах. Один з яких був пов'язаний з постаттю сьогоднішнього соратника київського міського голови Голубченка. Але то були не досить вдалі спроби засвітитись в великій політиці. За Збітневим чітко закріпився стереотип політика -невдахи., який досить регулярно заявляє про своє існування під час президентський виборчих кампаній виконуючи технічну роль по відтягуванні голосів від "незручних політфігур". Подібні дії – механізм заробляння грошей. Іншими словами: "Кожен заробляє так як може".
Епатажних речей за Сбітневим помічено не було, за винятком його безпосередньої участі в редколегії досить цікавого видання. Мова йде про тритомне видання мемуарів асів світових спецслужб. Це видання було підготовлене ветеранами КДБ та "Альфи". Так от, пан Збітнев там перебуває в авторитетній на шанованій кампанії. Це так, лише інформація до роздумів.
БІЛОЦЕРКІВЕЦЬ _ 23.03.2009 11:44
IP: 77.123.203.---
1. Аналізуючи події навколо проекту "Сбітнев-Корчинський" призиваю оцінювати його не в площині відношин між особистостями в "стилі батька та сина Дюма", а більш відповідально "зрячи в корінь". Корчинський – людина трагіко-сатирична. Постать, яка страшенно закохана в себе, любить революційну риторику, але не революцію. Як естет, він поважає себе на фоні тієї "бунтуючого натовпу". При цьому, його цинізм безмежний. Людей "з натовпу" зневажає підкреслюючи свою зверхність та вибранність. Починав як "щирий націоналіст", але після "зустрічей і предметних диспутів" на Володимирській в 90-х, раптово став публіцистом з притензією на телезірку. По його "націоналістичному оточенню" пройшов репресивний каток, майже всі відсиділи, багатьох вже немає в живих. І лише з Корчинського "як з гуся вода". Це свідчить лише про одне. "Естет" співпрацює з зацікавленніми структурами, а ті забезпечують йому надійний дах. Під час помаранчевих подій ходив у радикальних шістках Віктора Федоровича.Потім вдавав з себе аполітичну особистість і вільного художника. Далі, мабуть закінчились гроші... Благо його стеб і провокативний стиль поведінки сподобався Савіку Шустеру і той запропонував співпрацю. І тут "талановиті заробляли", вони ж "бухарские пацаны" Діма Джангіров та Казбек Бектурсунов призвали Корчинского на службу "кивської месії- Черновецького". Так. що Дмитро зараз прагне бути респектабельним телевізійником, в робочий час і провокатором поза ефіри ТРК "Київ".
Shannon _ 23.03.2009 10:35
IP: 212.109.36.---
Пане Олеже, Ви можете не відповідати, але якщо я не запитаю, то не зможу спати.

Що Ви робите в БЮТ?
Tolkachov _ 23.03.2009 00:04
IP: 77.123.228.---
З Вашою підказкою, пане Медведєв, повністю погоджуюся:)
Yevhen18 _ 22.03.2009 22:04
IP: 93.72.65.---
Панове, освіжіть память! "Щит" організував сам єврейський хлопчик Діма Корчінскій ще 5 років тому. Отже вони напали самі на себе.
professorr26 _ 22.03.2009 20:33
IP: 91.207.225.---
Продолжение предыдущего поста.
Согласитесь,что это метаморфоза какая-то.Когда людей довольных властью и партиями которые преодолели 3-х процентный барьер около 5-10 процентов,но они всеравно остаются у руля государства.Более того,с большой долей вероятностью можно утверждать,что после проведения очередных выборов,состав Верховного Совета особо не поменяется.Разве что в нем можно будет увидеть "сынка"Фирташа-Арсения Яценюка,который судя по всему уже живет на Интере.Еще наверное туда попадет националист Тягныбок со своей Свободой.Ну что существенно изменится?Да не чего!Все те же лица,все те же подходы,все та же "Жопа" для простых граждан.
Мне,как простому человеку,патриоту своей страны обидно,что в Украине достаточно совестных и умных людей,которые могли бы заменить действующею политическую элиту,навести лад в стране,улучшить жизнь граждан и сделать прочие хорошие дела.Но,но,но...этого никогда не случится!Для создания и развития партии нужны большие деньги,которые нужно потратить на работу со СМИ,покупку эфирного времени на ведущих телеканалах,открытие штабов по всей Украине и прочее.А где их можно взять?Только у олигархов.А они естественно в этом не заинтересованы и к разряду совестных людей отнести их язык не повернется.Вот и получается,что граждане Украины обречены.
professorr26 _ 22.03.2009 20:04
IP: 91.207.225.---
Вполне очевидно,что эту акцию организовал и провел Корчинский со своими помощниками.Он неоднократно хвастался своими организаторскими способностями в этой сфере,вот в очередной раз и доказал что не безосновательно.Вы,судя по всему,его за это осуждаете.Зря!Он бы с удовольствием бы купил эфирное время на одном из ведущих телеканалов,заказал бы бигборды и ходил бы на "Свободные" передачи,как собственно и делают ваши коллеги по партии.Но вот беда,нет у человека такой возможности в силу понятных обстоятельств и нет их еще у миллионов людей.Вот и приходится придумывать альтернативные способы заявить о себе.
А на счет:"Против всех-значит за Корчинского,за Збитнева",скажу Вам следующее.Отнюдь это не так.Иначе бы их рейтинг стремился бы к 100 процентам.Найдите человека,который следит за тем что твориться в украинской политике,который почувствовал на себе удар кризиса,а как следствие -рост цен,девальвацию гривны,невозможность выплачивать валютные кредиты и т.д.Я уже не буду говорить об вечном грязи обливание со стороны Вашего шефа с косой и президента,который якобы представляет весь народ.Найдете такого,который скажет я считаю деятельность БЮТ удачной,как хорошо что я в свое время проголосовал за Юлю?Быстрее на Марсе построят супермаркет,чем у кого-то повернется язык сказать подобное.
Продолжение в следующем посте.
Uilfred _ 22.03.2009 19:04
IP: 78.26.128.---
22.03.2009 13:11___ natusya
А то,что Луценковская "Самооборона" тоже не новое изобретение,такое и в Польше есть.Дело не в названии,а в сути,смешно,в центре города просто так погромили палатки,так можно и ВР погромить и 3 милиционера ничего не сделают и никого не найдут,Вам самому не смешно?
Вы не учли маленький нюанс – было 5 часов утра. В Киеве в это время уже многолюдно?
natusya _ 22.03.2009 13:43
IP: 94.179.58.---
Уже про "Щит" все всё знают и чья это затея тоже,не надо дураков из людей делать,просто удивительно,власть такая уверенная,что у нее все под контролем,одни думают,что кося под "Достали" взяли людей под крыло,я имею ввиду младших регионщиков,вторые нанимают бойцов показать кто в доме хозяин,а всё течение наоборот мимо них проходит.Ну-ну.
Флинт _ 22.03.2009 13:27
IP: 217.87.82.---
Сам слышал у Шустера, как Корчинский заявил – акция недорогая, уплатил самостоятельно (ой ли!) где-то 25 тысяч долларов. Такая дешевая провокация – всего за четвертак! Мне даже смешно, как много защитничков у этих уродов. Корчинский – профессиональный наемный провокатор с вусами, сколько идиотов на это ведется! Напрасно, конечно, Щит напал на молодняк, нужно было остановить заказчиков и главных провокаторов. Сейчас необходимо возбудить против них уголовное дело за попытку конституционного переворота, как они сами утверждают. Тут работа и для Наливайко.
natusya _ 22.03.2009 13:11
IP: 94.179.58.---
21.03.2009 16:33___ Олег Медведєв
Я це до того, що "проти усіх" не буває. В даному випадку виявилось, що проти не усіх, а усіх, за винятком Корчинського та Збітнєва... Тобто "Проти усіх" – це технологія під когось. В Росії колись на місцевих виборах намагалися зареєструвати виборчий список "Проти усіх".
А то,что Луценковская "Самооборона" тоже не новое изобретение,такое и в Польше есть.Дело не в названии,а в сути,смешно,в центре города просто так погромили палатки,так можно и ВР погромить и 3 милиционера ничего не сделают и никого не найдут,Вам самому не смешно?
zuof8 _ 22.03.2009 00:07
IP: 95.134.86.---
Бач як вусатий розкричався. Демократії хоче. А яке гасло у "Братства"? "Геть демократію!" Ну і отримай те, що пропагуєш...
Serr _ 21.03.2009 22:48
IP: 195.138.193.---
Збітнєв – відвертий нацист. Корчинський – добре оплачуваний провокатор. Чи не свята справа всіх прихильників демократії змусити цих покидьків профінансувати зі своїх кишень київських стоматологів?
А взагалі-то: німецька поліція на початку 1930-х арештовувала тих, хто намагався протистояти нацистським штурмовикам. Догралися у демократію, одначе...
Обізнаний _ 21.03.2009 21:36
IP: 94.246.126.---
Все може виявитись до банальности простіше
У "протестувальників" скінчились гроші, а акція виявилась неефективною. Треба звітувати перед спонсорами. Просто забрати намети – це визнати свою поразку, ось і вирішили провести "акцію", без жодних правових наслідків, щоб якось пояснити знесеня наметів. Для правдивості не проінформували "протестувальників", які зараз "світяться" на ТВ
Uilfred _ 21.03.2009 19:15
IP: 78.26.128.---
21.03.2009 17:34___ savaeco
Если не за юлю, то просто жизнь закончилась! Можем мы господин Медведев быть против всех и я лично буду против всех на любых выборах в этом году и лет десять еще! А вот Вам господин Медведев сколько проплатили за эту статейку? Вас нужно всех юлиных клоунов собрать вместе и тогда будет настоящий цирк, типа господа Шевченко, Уколов, Медведев и т.д. и т.п.
Вы конечно можете наивно думать что Вы против всех, но ваши голоса тогда проигнорируют и поделят места в ВР между теми, кто преодолел 3% барьер.
Ed_Kharkov _ 21.03.2009 18:55
IP: 94.27.111.---
__21.03.2009 18:19___ всехихнах
Да нет, похоже что перекручиваете вы. Призыв молиться Иисусу Христу от Аделаджи и против всех от Корчинского,в данном контексте очень похожи! И тот и другой призывают делать эти действия в своей компании. А тех кто делают это отдельно от них,называют или запроданцами или еретиками. Это раз.
И тот и другой призывают это делать чтоб заработать деньги. А сами своим призывам не следуют! Это два.
И три (самое главное): в случае если люди будут исповедовать принципы к кот. призывают и тот и другой,то в первом случае ничего страшного не будет, а есть большая вероятность что будет торжествовать добро. А вот в случае воплощения призывов Корчинского-мало никому не покажется. Будет хаос и зло. Против власти это одно, а против всех,это совсем другая, не очень хорошая история.
Гладчук _ 21.03.2009 18:28
IP: 91.198.233.---
21.03.2009 18:19___ всехихнах
100%
Masharovskaya _ 21.03.2009 18:19
IP: 217.27.157.---
Неделю назад наблюдала фланирующего по Крещатику Корчинского в сопровождении своих бойцов... теперь понятно, отчего он так гордо рассекал.) Этому-то человеку неагрессивная акция протеста нужна меньше всего. И как раз вся эта прелесть перед пятничным эфиром Свободы... бывают же в жизни совпадения...
всехихнах _ 21.03.2009 18:19
IP: 77.52.202.---
21.03.2009 17:50___ Ed_Kharkov
Ты,батенька,не перекручивай. "Против всех",это против всех кто при власти. И против БЮТ в первую очередь. И ещё раз – Корчинский и Збитнев лично меня и многих других не волнует абсолютно! Вот призывает,к примеру,пастор Аделаджа молиться Исусу Христу,ну так и,что,раз он мудак и идиот Черновецкий с ним в теме,значит призывы обращаться к Богу от этого теряют христианский смысл?
Зеленський2 Aтака Путіна1199 Україна та Європа1071 Донбас3 Корупція1303
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter