Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

Черновецький виселяє... Павла Тичину

04 червня 2009, 18:18

Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини, що знаходиться за адресою вул. Терещенківська, 5, отримав ордер про примусове виселення з приміщення через несплату оренди у сумі 16 тисяч гривень. Відповідні кошти Музею не виділила з бюджету міста Київська міська державна адміністрація.

Цю інформацію повідомив голова постійної комісії Київради з питань культури і туризму, депутат "Блоку Юлії Тимошенко" у Київській міській раді Олександр Бригинець, отримавши відповідні скарги від керівництва музею. БЮТівець О.Бригинець додав, що у бюджеті Києва на 2009 р. відповідні кошти були передбачені."Цього разу влада накинула оком на музей-квартиру П.Тичини. Приміщення у самому центрі столиці площею у 150 кв.м. – "хороший вибір". Схоже на те, що комусь з високопосадовців воно просто припало до душі. Бо уявити собі, що з бюджету столиці неможливо виділити 16 тисяч гривень досить важко", – констатував голова постійної комісії з питань культури та туризму, депутат БЮТ Олександр Бригинець, цитує депутата прес-служба фракції "Блок Юлії Тимошенко" у Київській міській раді.

БЮТівець О.Бригинець також додав, що на найближчому пленарному засіданні Київради ініціює депутатське звернення, в якому вимагатиме виплатити музею всі кошти, що заборгувала йому КМДА.

"Якщо влада не відреагує на проблему, доведеться звертатись до депутатів усіх фракцій Київради з проханням скинутись по 300 гривень, щоб врятувати меморіальну квартиру відомого поета. Можливо, хоч це об'єднає депутатів міськради", – додав БЮТівець О.Бригинець.

Депутат "блоку Юлії Тимошенко" О.Бригинець вважає, що випадок з виселенням меморіального музею П.Г.Тичини не унікальний. Це одна з ланок системи послідовного виселення командою Л.Черновецького культурних установ з метою прибрати до рук муніципальні приміщення у центрі міста.

Прес-служба депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко" у Київській міській раді

powered by lun.ua
Уряд реформ406 Корупція1348 Зеленський30 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter