Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

"Дом переехал". Черновецький Русанівські сади перетворив на Троєщину

30 липня 2009, 11:02

По всьому Києву, особливо багато – у Деснянському районі столиці, розміщені біг-борди з обіцянками столичної влади скоротити до 7 хвилин час на дорогу мешканців Троєщини до Петрівки.

Насправді станція майбутньої міської електрички під назвою "Троєщина" (нині – "Городня") знаходиться не на Троєщині, а Русанівських Садах. І єдина можливість мера Л.Черновецького виконати свою обіцянку і довезти за 7 хвилин киян від Петрівки до Троєщини – це перейменувати станцію "Городня" на "Троєщину", що власне й планує зробити команда міського голови. Відповідні документи вже з'являються для погодження у районах.

Про це заявив голова постійної комісії Київради з питань транспорту та зв'язку, депутат "Блоку Юлії Тимошенко" Дмитро Олійник, інформує прес-служба фракції БЮТ у Київраді.

"Зухвалості мера немає меж. Від новоназваної станції "Троєщина" до Троєщинського масиву залишається ще з пів години дороги, тому відкриття цієї зупинки аж ніяк не стане вирішенням щоденних незручностей троєщанців від їзди у пробках. Це може хіба що стати об'їзним шляхом для жителів Деснянського району", – пояснив депутат БЮТ Дмитро Олійник.

Д.Олійник зазначив, що тривалість їзди між станціями "Петрівка" до "Городня" дійсно складає до 10 хвилин часу. Проте міська електричка мала стати для киян альтернативою годинним автозаторам через Московський міст та відсутності обіцяного метро на Троєщину.

"Всю цю історію можна сприйняти як жарт. Проте не можна не відмітити й той факт, що Л.Черновецький до всіх своїх чеснот і хитрощів додав ще й незнання географії, коли раптом Русанівські сади, поруч з якими знаходиться "Городня", перетворились на Троєщину?" – зазначив БЮТівець Д.Олійник.

powered by lun.ua
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter