Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

За що митрополит Антоній так дискредитує свого Предстоятеля

20 лютого 2013, 23:54

Митрополит Антоній, притягнувши на зустріч із хворим Предстоятелем УПЦ МП Вадіма Каліснічєнка, дискредитував Володимира, всю Церкву і наочно продемонстрував, як Українська Православна Церква Московського Патріархату ставиться до української мови.

До речі, цей самий Антоній, про якого дедалі частіше кажуть як про спадкоємця Володимира, похвалився, що в УПЦ МП українська мова не заборонена, а може вживатися в богослужінні, якщо за це висловляться аж дві третини парафіян конкретного приходу. А могли б і три чверті вимагати. Люблять все ж таки нашу мову в Московському Патріархаті.

В Свято-Пантелеймоновском монастыре (г. Киев) состоялась встреча Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Владимира с Председателем Межфракционного депутатского объединения в поддержку канонической православной церкви Верховной Рады Украины Вадимом Колесниченко. Во встрече также приняли участие Управляющий делами Украинской православной церкви митрополит Бориспольский Антоний и советник Межфракционного депутатского объединения Руслан Бортник.

Блаженнейший Митрополит также подарил Вадиму Колесниченко Владимирскую икону Божьей Матери с благословлением в ознаменование 20-летия Харьковского Собора УПЦ и 20-летия Предстоятельного служения на кафедре Киевских митрополитов". Цим сам Каліснічєнка похвалився у своєму блозі на УП

Приэднуйтеся до групи Київська християнська традиція на ФБ

powered by lun.ua
Коментарі — 13
Spirito _ 23.02.2013 15:28
IP: 93.72.89.---
"Мы живем в матрице,только в значительно худшем ее варианте,чем показано в одноименном фильме.Но эта матрица шаг за шагом начала разрушаться (а это дает возможность все большему числу людей вспомнить свою суть),что,в свою очередь,делает локальные управляющие людским сознанием "компьютеры" (эгрегоры) более агрессивными.Под их управлением создаются различные события по локализации угрозы существованию матрицы,всех тех, кто пробует как-то менять человеческие сознания от полного сна к,хотя бы,частичному пробуждению..." – Мидгард-Сваор,"Арест Трехлебова.Почему?".
Spirito _ 23.02.2013 15:19
IP: 93.72.89.---
"и если будем говорить украинский народ – будем вести себя как проигравшие в этой психологической войне".
(Расения (Рассения) – по-латыни Русь,Русь по-гречески – Россия.А Россия призвана спасти планету.Западная Сибирь станет духовным центром планеты.)
Святоруси і расени – слов'янські народи,Росъ – арійський народ, да'арійці та х'арійці – арійські народи, – Сл.-Арійські Веди.
Расенія – це вся Євразія чи територія від Уралу до Тихого океану.Потім – Велика Тартарія від Уралу до Тихого океану. Інша назва – Біловоддя.Венедія – тепер Європа. Арктида,Гіперборея,Сіверія – постали після переселення з Даарії чи назви північного материка до зміни клімату.
Любов Пономаренко _ 22.02.2013 21:00
IP: 78.111.180.---
Пишуть на своїх парканах "Українська православна церква", а проповіді читають російською. Навіть в селах, де люди спілкуються виключно українською, чи хай навіть суржиком, батюшки не дають забути путінську мову. І ці публічні люди вдають, що не розуміють у чому проблема, бо їм так зручніше.
Дуже сумно.
Myroslav Huk _ 21.02.2013 14:30
IP: 46.202.26.---
Какой поп, такой приход...
nik3333 _ 21.02.2013 13:29
IP: 46.211.232.---
щоб була вУкраїні справді незалежна церква, треба щоб була критична маса населення яка б розуміла що в незалежній країні повина бути незалежна церква а для цього потрібо плекати освічену молодь. І взагалі якщо ніхто не буде ходити в московську церкву, вона автоматично самознищиться. в 1921р. Всеукраїнський Собор УАПЦ висвятив свого митрополита Липківського так москва відразу створює ще одну Укр. авт. церкву висвячуючи направо і наліво священиків тим самим посіявши розбрат і скориставшись цим засудили Липківського, ВАм не здається що історія повторюється?!
Convex2 _ 21.02.2013 13:03
IP: 194.249.98.---
stepwin:
І Володимиру не соромно було зустрічатися з оцим? Щось останнім часом я Володимира починаю все менше і менше поважати – то він розкаже в Маскві на соборі перед Гундяєм та Путєнгом про те, які погані українські греко-католики, як вони сміють спілкуватися з українськими православними Київського Патріархату,
-
Це, до речі, Антоній зачитував від імені Володимира. Не думаю, щоб Володимир мав силу сам скласти текст чи бодай цілком його відредагувати.


то він проспіває осанну Януковичу, то зустрінеться з Гадіком...
-
Старша, хвора людина, не має ні сили, ні підтримки, зв'язана по руках і ногах своєю участю в Харківському соборі, під загрозою ганебного позбавлення влади. Що йому залишається?
Adam Viter _ 21.02.2013 12:29
IP: 37.52.71.---
Повернути мову народу у церкві, "якщо за це висловляться аж дві третини парафіян" це від лукавого
Прихожани церкви голосують і простою більшістю самі визначають, на якій мові буде до них звертатися священик на Службі Божій
Мову у Церкві визначає проста більшість, а не так як хоче керівництво Москви і політики, що створили фашизм українській мові в Україні.
Сучасні політики наближають Содом і Голодомору – пускають під ніж "Телячу мову".
В Українській Божій Церкві, без української мови – можливий голодомор Архіпелаг ГУЛАГ
Держава повинна закріпити Законом, який процент вправі вимагати молитви на мові народу в УПЦ МП
Священики від Бога, особливо Патріарх і керівництво, повинно вільно говорити мовою більшості пастви
Іван Павло II перед тим, як публічно відвідати Україну, досконало вивчав мову
Ключ до релігійно культурного успіху – молитва на мові народу
Священики повинні вивчати мову, культуру, історію майбутньої пастви.
В всіх семінаріях МП потрібно вивчати українську мову
Олександр Олександренко _ 21.02.2013 11:46
IP: 46.211.183.---
Продовження...Якщо У 1990 році Синод РПЦ перетворив Український екзархат своєї церкви в УПЦ,то яким же чином тоді виникла УПЦ МП?Як міг Олексій чи Синод благословити створення ще однієї УПЦ,коли ця церква згідно з канонами Православ"я перестала бути йому підвладна?Не міг також і Олексій,який є керівником РПЦ,навіть вказувати іншій церкві кого тій церкві відлучати,а кого ні.Якщо церква РПЦ є канонічна,то вона не має права керувати іншою православною церквою.Але що є насправді?Гарна і УПЦ МП.Ця церква не має права виконувати і жити по уставу РПЦ,але вона виконує рішення Собору РПЦ.Це протирічить канонам православ"я...Діяльність УПЦ МП зайшла в глухий кут.Вона чомусь соромиться навіть згадувати свою повну назву,де повинно зазначатись,що прихожанин має діло з Московським Патріархатом.Таким чином УПЦ МП створена як неканонічна і існує саме для розколу нашого православ"я.Брехня ніколи не вела до Бога,УПЦ МП веде нас в нікуди.Ганьба.
Олександр Олександренко _ 21.02.2013 11:25
IP: 46.211.183.---
Клись,ще у 1990 році при СРСР,раптом канонічна РПЦ захотіла перейменувати Український екзархат РПЦ в Українську Православну Церкву.А навіщо?В світі існують канонічні Українські Православні Церкви,але не в Україні.Якби не було цього "перейменування",то ми вже давно мали б відновлену заново отими українцями всього світу свою канонічну національну Українську Православну Церкву.А тут РПЦ раптом нарядила своїх "вовків у овечі шкури" і стала називатись УПЦ.Навіщо?...Але справа в тім,що всі православні церкви є незалежними одна від одної,вони всі є автокефальними по своїй суті.Кожна церква підкоряється тільки волі Всевишнього і нікому більше,навіть самій поважній і великій Церкві інша церква підкорятись не може в принципі.Отож від моменту проголошення Синодом РПЦ у 1990 році,що український екзархат став Українською Православною Церквою,ніхто,в тому числі і сама РПЦ не може ні в який спосіб керувати цією створеною в канонічний спосіб Українською Церквою.Виходить,що УПЦ КП виникла як канонічна
nik3333 _ 21.02.2013 09:36
IP: 46.211.232.---
шкода митрополита приспали його вороги, влізли в душу, обплутали павутиною користуючись його недугою. (як то кажуть взяли на гачок). НАМ потрібен на цьому етапі Митрополит на зразок гундяева- (свідомо пишу з маленькоі літери) який би обьеднав українців і збудував Український Собор а не російський мир – з відомих причин не вживаю слово русский. І ще хочу сказати зараз багато продаеться літератури по історії церкви але знаете якої книжечки боїться найбільше всього московський патріархат... так ось це невелика книжечка -брошура Г. Могильницької " ЛІТОС " де коротко,змістовно,захопливо і аргументовано подано нашу історії церкви. продаеться в церквах КП. по 5 грн. хто її прочитав зразу міняють свою думку про МП, провірено 100% я безкоштовно роздав всім своїм знайомим.
Виват Уа _ 21.02.2013 09:25
IP: 46.203.163.---
Для lyubomirlesnik
50% акцій УП належать Льовочкіну. Про це повідомив користувач півтора роки тому.
son-son _ 21.02.2013 01:41
IP: 95.134.246.---
Коли дім покидають – все поростає бузиною. Коли дохне корова – вона перетворюється в падло. Навколо сморід бузини і падло. Коли однією рукою бойкотують УНІАН, а іншою розповсюджують гидоту – навколо сморід бузини і падла. Коли хтось "будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень" – навколо сморід бузини і падла. Ваш покидьок і покруч, посіпака і шовініст Колісниченко – кримінальний злочинець, місце якого у тюрязі за розпалювання національної ворожнечі, зраду батьківщини, роботу на спецслужби іншої країни. Це наволоч, руками якої вчорашні бандити, користуючись невіглаством населення, знищують країну, кладуть її всю в кишені своїх власних мільйонерів-мільярдерів діток-мажорів. Зараз ця потвора, яка не змигнувши оком, вбила би Гонгадзе, знайшла Притулок на сторінках УП. Не сором, ради "красного слівця", під маркою "свободи слова" давати в руки неадекватному збоченцю інфікований шприць, аби він розгулював з ним мережею, країною, світом? Навколо сморід Бузини і падла.
Fedor K _ 21.02.2013 01:02
IP: 77.239.162.---
Митрополит Владимир: "Церква була і залишається поза політикою" (Різдвяне послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира)
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter