22 жовтня 2010, 14:47

Хто фінансував Коновальця і ОУН? Хто фінансує Тягнибока і "Свободу"? І чому такі схожі версії?

Медведєвим, кушнірукам, гараням, кузям та іншим хруням* присвячується...

Нащадки вояків УПА – загроза московській експансії в Україну!

Чого тільки не говорили у середині минулого століття на Західній Україні про те, хто стоїть за Організацією Українських Націоналістів та її вождем Євгеном Коновальцем. Польські спецслужби уклали цілий каталог спонсорів" лідера українських націоналістів.ЗВІСНО, на першому місці був Кремль та большевицький уряд. Далі по черзі йшли усі польські сусіди, з якими в Речі Посполитої відносини якось не складалися (тут варто зазначити, що відносини між двома світовими війнами не складалися у поляків з жодним сусідом), і не тільки сусіди. Тому в переліку "спонсорів" ОУН далі названо німецький Генштаб та особисто Гітлера, уряд фашистської Італії, уряди Чехословаччини, Литви, українських багатіїв із заокеанської діаспори. Було й багато інших, ще більш екзотичних версій. Ці чутки (на сьогоднішній лад звуться чорним піаром) ретельно тиражували українські прислужники окупаційної влади. Версії почасти були фантастичними та діаметрально протилежними, але це не турбувало ні їхніх авторів, ні, тим більше, хрунів-шептунів. Згодом большевицька пропагандистська машина навіть створила ідіотський штамп – "німецько-українські націоналісти". Кремль запустив у світ побрехеньку про те, що українських націоналістів фінансував особисто Гітлер, а Степан Бандера наче б то мав... "зручні" апартаменти у тюрмі німецького концентраційного табору Заксенгавзен (його потім перепрофілювали у концтабір НКВД). Либонь, саме в таких "зручних" апартаментах Освенціму й замордували двох братів Бандери – Олександра та Василя. Своєю чергою Гестапо розповсюджувало чутки, що оунівців та Бандеру особисто фінансують большевики. Вже після війни цілком серйозно тиражували версії, що бандерівців фінансують Чан Кай Ши, король Таїланду, ЦРУ, МІ 6, і, звісно ж, Моссад. Ці версії вперто розносили "знавці" таємної інформації та їхні куратори в совєтських спецслужбах.

З німецької листівки проти ОУН і повстанців націоналістів (червень 1943 р.)
Слухай, український народе! Москва дає накази ОУН! З тайних наказів і вказівок, що попали в руки, видно, що кремлівські жиди стоять у зв'язку з ОУН, яка нібито воює проти большевизму. В проводі ОУН сидять аґенти Москви, що отримують і виконують накази кровожера Сталіна й його жидівських опричників. В їхніх таємних наказах, що скоро будуть опубліковані, ОУН означується як національно замаскована большевицька боєва частина. Вона має завдання підбурювати український народ проти німецького правління й творити хаос у запіллі. ОУН є знаряддям жидівського большевизму. Нам є відомі також сховища і централі тих ворохобних елементів ОУН. Ми знаємо провідників тих банд, вони на утриманні Москви. Український народе! Чи хочеш, щоб Тебе згубили ці большевики і національно замасковані заговірники? Чи хочеш ти бути гарматним м'ясом Твого власного ворога? Чи хочеш Ти спричинити знищення Твого народу на Волині?...ОУН і большевизм – це одно, тому мусять вони бути знищені! Німецьке Управління (Джерело – книга Миколи Лебедя "УПА – Українська Повстанська Армія", Мюнхен, 1946, с.101) [/I]

З німецької листівки проти Бандери й українських націоналістів (червень 1943 р.) УКРАЇНЦІ В ЛІСАХ! Тут говорить Німецький Райх в імені Європи та її великої і старої культури! (...) Недавно серед ночі розкинули червоні волоцюги відозву шефа штабу совєтської армії маршала Василевського, де в імені масового вбивці з Вінниці і Катині, червоного товариша Сталіна, урочисто признано українського вожаку бандитів Бандеру старшим большевиком совєтської України, якщо він далі із своїми бандитами з лісів та багон боротиметься проти Європи. Бажаємо Бандері та його компанії в лісах і багнах Волині тільки щастя! У відповідному часі він і його саботажники будуть в днях перемоги Європи покарані, спільно з комуністичними бандитами. Великий Німецький Райх і спільно з ним Європа, яка воює, така горда за свою прадавню культуру, не дозволять себе довший час непокоїти кільком негідникам...У добі, такій великій щодо завдань і жертв, політика Бандери і його компанії – це явне божевілля. (...)...Тому вертайся з лісу і болот! Твої дотеперішні вчинки будуть тобі прощені, якщо ти з доданою нижче перепусткою і з твоєю зброєю зголосишся в німецькій поліційній установі. Фон дем Бах СС-Оберґруппенфірер і Генерал Поліції (Джерело – книга Миколи Лебедя "УПА – Українська Повстанська Армія", Мюнхен, 1946, с.101) .

Зі статті О. Корнійчука "Смерть зрадникам України"
Жорстокі вороги українського народу, німецькі фашисти, вже здавна мріяли накласти ярмо на шию свободолюбного українського народу... Гітлер покликав на поміч зрадників українського народу – петлюрівців, ОУН-івців, гетьманців... Ці брехуни, шпигуни і підлі вбивці із гестапо закликають добровільно піддатися під ярмо невільництва. Вони допомагають фашистським грабіжникам грабувати нашу країну, наше добро і майно, набуте кров'ю і потом щоденної праці, і поневолити нашу Батьківщину, об'єднану в одну велику українську державу. На всі брехні, провокації і вбивства має наш свободолюбний народ для жовто-блакитної банди і їхнього головача Степана Бандери тільки одну відповідь: смерть!... (Джерело – газета "За радянську Україну" від 31 липня 1941 р.)

З листівки газети "Радянська Україна"від 25 червня 1943 р. Смерть німецьким окупантам! До всіх націоналістів...Верховоди українських націоналістів, що проголосили cвою боротьбу як боротьбу за "самостійну соборну Україну", баламутять народні маси в окупованих німецькими загарбниками районах України, закликають українців іти в ЇХ розбійницькі загони. В своїй облудній агітації ці верховоди... – рубани, мельники, бульби – нацьковують українців проти Червоної армії, базікаючи про те, що, мовляв, Червона армія воює не стільки проти німців, скільки проти так званого "визвольного руху українського народу". Брехня! (...) Червона армія – армія трудящих народів, вона бореться за свободу й незалежність волелюбних народів, за очищення нашої землі від фашистських загарбників, рабовласників, розбійників. Тим безглуздішим є наклеп націоналістів на Червону армію і більшовиків, начебто Червона армія і більшовики переслідують імперіалістичні цілі, тобто загарбання нових країн, земель, покорення народів. (...) Бандера ж прибув на Україну на німецькій тачанці... (Джерело – книга Миколи Лебедя "УПА – Українська Повстанська Армія", Мюнхен, 1946, с.101)ІСТОРІЯ ПОВТОРЮЄТЬСЯ... ЖОВТЕНЬ, 2010 РОКУ.

Минули роки, а методи роботи ворогів України геть не змінилися. Отож, пропонуємо до вашої уваги далеко не повний список поширених версій про фінансування сучасних українських націоналістів – спадкоємців Коновальця та Бандери. Прикметно, що безапеляційні озвучувальники цих версій жодного разу не змогли підтвердити їх у суді чи навіть з'явитися на судове засідання. Проте, зважаючи на названих "спонсорів", активи "Свободи" вже мала би перевищити статки Біла Гейтса. Отож, у відповідь на те, хто фінансує "Свободу", додаємо "канонічний" список (канонізований Луб'янкою) наших "жертводавців" (подаємо джерела розміщення і автора, якщо він не ховався за фразами "кажуть", "стало відомо", "ходять чутки"і так далі, бо тоді список був би суттєво більший). "Свобода" залишає за собою право виставити рахунки усім нижче вказаним і вимагати виплати пені за не перераховані кошти або реквізувати її після перемоги як "революційний податок":). Список може бути посібником для тих, хто і далі справно виконує замовлення Кремля по оббріхуванню українських "буржуазних" націоналістів. Дозволяємо активно використовувати і відробляти юдин заробіток. Отже, список:

1. "Нам в цій програмі сказали, що Всеукраїнське об'єднання "Свобода" фінансує Третьяков. А дві програми назад сказали, що Коломойський, хоча ми були свято переконані, що Ахметов. Можна тепер зрозуміти, от викреслити зайве, Третьяков, Коломойський, Ахметов", – "5 копійок" із Романом Чайкою, 5 канал, 11 жовтня 2008 року.

Тимошенко в обіймах олігарха Ахметова. То, хто кого фінансує?

2. Лидер Коммунистической партии Украины, народный депутат Петр Симоненко заявил, что финансирование избирательной компании ВО Свобода в Тернопольский облсовет обеспечил бизнесмен Игорь Коломойский. Об этом он заявил на пресс-конференции в Житомире. "Вы видите, что сделали с выборами в Тернополе в облсовет? Я напомнил представителям этого народа, что в 32 году Гитлера они привели к власти, представители этого народа, а Коломойский профинансировал выборы "Свободы"", – заявил Симоненко. Он также заявил, что до получения сегодняшнего названия "Свобода" как политическая сила называлась Социал-националистическая партия Украины, и привел аналогию с партией Гитлера, в основе идеологии которой лежали подобные идеи: "Они сначала привели Гитлера к власти, а потом был холокост". Симоненко утверждает, что на поддержку Тягнибока в Тернопольской области истрачено миллионером порядка 100 тысяч гривен, поскольку область бедная и большие средства там просто не нужны, – 20 березня 2009 року.
Кучмівський зять, олігарх Віктор Пінчук презентує свого кишенькового "фронтмена" Арсенія Яценюка. То, хто кого фінансує?

3. "По данным "Эксперта", с 2004 по 2007 годы "Свободу" поддерживала "Наша Украина", в том числе Александр Третьяков (имеет отношение к нефтяному бизнесу, входил в состав наблюдательных советов почти всех госмонополий). Именно в 2008-м он организовал переговоры лидера "Свободы" и владельца группы "Приват", совладельца канала "1+1", председателя Еврейской общины Украины Игоря Коломойского. Последний, как уверяет лидер КПУ Петр Симоненко, пожертвовал партии около 100 тыс. гривен на тернопольские выборы", – Игор Лавриненко, 20 липня 2009 року, стаття "Иллюзия "Свободы".
Комуніст Симоненко ділить радість з капіталістом Януковичем. Хто кого фінансує?

4. Руководство украинской "дочки" российской компании "Газэкс" оказалось в центре грандиозного скандала: правоохранительные органы выяснили, что глава киевского филиала Виталий Демьянюк выводил деньги фирмы и тратил их на поддержку партии украинского ультра-националиста Олега Тягнибока. Как сообщил источник в МВД, в ходе проверки выяснилось, что зарегистрированные на Кипре оффшорные компании Виталия Демьянюка были инструментом вывода и отмывания средств "Газэкс-Украина", т.е. пяти облгазов, входящих в контур компании. В деле фигурируют такие оффшорные компании как "MESLACK INVESTMENTS LIMITED", "GALICIAN INVESTMENTS LIMITED" и "ABACUS (CYPRUS) LIMITED". "Средства Демьянюк использовал в личных целях, которые не имеют ни малейшего отношения к основной деятельности облгазов и поддержанию безопасности газоснабжения. Демьянюк через свои оффшорные компании, зарегистрированные на Кипре, финансировал и продолжает финансировать националиста Тягнибока. Кроме того, он использовал ворованные средства фирмы для своего входа в политику, поддерживал БЮТ и даже купил себе пост министра промышленности в будущем правительстве Тимошенко", – сказал представитель правоохранительных органов. 22 березня 2010 року.
Ющенко у колі донецьких капіталістів Звягільського, Колеснікова, Ахметова. Хто кого фінансує?

5. "Зараз ні для кого не є секретом, що лідер "Свободи" Олег Тягнибок фінансується на гроші братів Клюєвих", – Валерій Бебик, 29 серпня 2009 року.
Щасливі часи, – самооборонці Луценко та Стецьків біля кишені олігарха Жванії. То, хто кого фінансує?

Далі буде...

powered by lun.ua

Bluewatter української політики

Ви ж знаєте, друзі, наскільки прозорою і чистою має бути діяльність народного депутата? Як blue water, себто блакитна (чиста) вода, а не транслітероване в українську мову геть протилежне за значенням і наповненням поняття...

Що робило Міністерство агрополітики під керівництвом Швайки

У зв'язку з тим, що Олександр Мирний не має свого блога, надаю йому майданчик для відповіді на чергові закиди на його адресу та поливання брудом його імені...

Річниця лєнінопаду. Як це було

8 грудня 2013 року ми зробили перший надзвичайно важливий крок до повалення бандитського режиму. Пригадую, тоді я сказав журналістам: впав Ленін на Бесарабці – впаде й режим Януковича! Зрештою, так воно й сталося...

Що робила "Свобода" 2 роки в парламенті? Приклад Олександра Мирного

Не знаю, хто як, але свободівці до права представляти інтереси українців у статусі народного депутата ставилися як до щоденної рутинної роботи, тому регулярно відмовляли собі в задоволеннях не тільки відпочивати, але й бути самими собою...

УВАГА! Фальсифікації в Лук'янівському СІЗО

Побратим Юрко Левченко повідомляє, що у Лук'янівському СІЗО, який розташований у 223-му окрузі, відбувається відверта фальсифікація. Дільнична виборча комісія, попри норми виборчого законодавства, ухвалила самовільне рішення видавати "мажоритарні" бюлетені всім виборцям, які там тимчасово перебувають, а не тільки тим, які прописані на території округу (як має бути згідно Закону)...

МВС покриває Пилипишина

Для деяких депутатське крісло – це місце під сонцем, яке вони готові здобути у будь-який спосіб. Гречкосії, фальсифікатори, злочинці здатні зробити будь-що, аби лишень отримати мандат парламентаря...