Ігор Мірошниченко Народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Член Політради ВО "Свобода", журналіст, аналітик.

Хто фінансував Коновальця і ОУН? Хто фінансує Тягнибока і "Свободу"? І чому такі схожі версії?

22 жовтня 2010, 14:47

Медведєвим, кушнірукам, гараням, кузям та іншим хруням* присвячується...

Нащадки вояків УПА – загроза московській експансії в Україну!

Чого тільки не говорили у середині минулого століття на Західній Україні про те, хто стоїть за Організацією Українських Націоналістів та її вождем Євгеном Коновальцем. Польські спецслужби уклали цілий каталог спонсорів" лідера українських націоналістів.ЗВІСНО, на першому місці був Кремль та большевицький уряд. Далі по черзі йшли усі польські сусіди, з якими в Речі Посполитої відносини якось не складалися (тут варто зазначити, що відносини між двома світовими війнами не складалися у поляків з жодним сусідом), і не тільки сусіди. Тому в переліку "спонсорів" ОУН далі названо німецький Генштаб та особисто Гітлера, уряд фашистської Італії, уряди Чехословаччини, Литви, українських багатіїв із заокеанської діаспори. Було й багато інших, ще більш екзотичних версій. Ці чутки (на сьогоднішній лад звуться чорним піаром) ретельно тиражували українські прислужники окупаційної влади. Версії почасти були фантастичними та діаметрально протилежними, але це не турбувало ні їхніх авторів, ні, тим більше, хрунів-шептунів. Згодом большевицька пропагандистська машина навіть створила ідіотський штамп – "німецько-українські націоналісти". Кремль запустив у світ побрехеньку про те, що українських націоналістів фінансував особисто Гітлер, а Степан Бандера наче б то мав... "зручні" апартаменти у тюрмі німецького концентраційного табору Заксенгавзен (його потім перепрофілювали у концтабір НКВД). Либонь, саме в таких "зручних" апартаментах Освенціму й замордували двох братів Бандери – Олександра та Василя. Своєю чергою Гестапо розповсюджувало чутки, що оунівців та Бандеру особисто фінансують большевики. Вже після війни цілком серйозно тиражували версії, що бандерівців фінансують Чан Кай Ши, король Таїланду, ЦРУ, МІ 6, і, звісно ж, Моссад. Ці версії вперто розносили "знавці" таємної інформації та їхні куратори в совєтських спецслужбах.

З німецької листівки проти ОУН і повстанців націоналістів (червень 1943 р.)
Слухай, український народе! Москва дає накази ОУН! З тайних наказів і вказівок, що попали в руки, видно, що кремлівські жиди стоять у зв'язку з ОУН, яка нібито воює проти большевизму. В проводі ОУН сидять аґенти Москви, що отримують і виконують накази кровожера Сталіна й його жидівських опричників. В їхніх таємних наказах, що скоро будуть опубліковані, ОУН означується як національно замаскована большевицька боєва частина. Вона має завдання підбурювати український народ проти німецького правління й творити хаос у запіллі. ОУН є знаряддям жидівського большевизму. Нам є відомі також сховища і централі тих ворохобних елементів ОУН. Ми знаємо провідників тих банд, вони на утриманні Москви. Український народе! Чи хочеш, щоб Тебе згубили ці большевики і національно замасковані заговірники? Чи хочеш ти бути гарматним м'ясом Твого власного ворога? Чи хочеш Ти спричинити знищення Твого народу на Волині?...ОУН і большевизм – це одно, тому мусять вони бути знищені! Німецьке Управління (Джерело – книга Миколи Лебедя "УПА – Українська Повстанська Армія", Мюнхен, 1946, с.101) [/I]

З німецької листівки проти Бандери й українських націоналістів (червень 1943 р.) УКРАЇНЦІ В ЛІСАХ! Тут говорить Німецький Райх в імені Європи та її великої і старої культури! (...) Недавно серед ночі розкинули червоні волоцюги відозву шефа штабу совєтської армії маршала Василевського, де в імені масового вбивці з Вінниці і Катині, червоного товариша Сталіна, урочисто признано українського вожаку бандитів Бандеру старшим большевиком совєтської України, якщо він далі із своїми бандитами з лісів та багон боротиметься проти Європи. Бажаємо Бандері та його компанії в лісах і багнах Волині тільки щастя! У відповідному часі він і його саботажники будуть в днях перемоги Європи покарані, спільно з комуністичними бандитами. Великий Німецький Райх і спільно з ним Європа, яка воює, така горда за свою прадавню культуру, не дозволять себе довший час непокоїти кільком негідникам...У добі, такій великій щодо завдань і жертв, політика Бандери і його компанії – це явне божевілля. (...)...Тому вертайся з лісу і болот! Твої дотеперішні вчинки будуть тобі прощені, якщо ти з доданою нижче перепусткою і з твоєю зброєю зголосишся в німецькій поліційній установі. Фон дем Бах СС-Оберґруппенфірер і Генерал Поліції (Джерело – книга Миколи Лебедя "УПА – Українська Повстанська Армія", Мюнхен, 1946, с.101) .

Зі статті О. Корнійчука "Смерть зрадникам України"
Жорстокі вороги українського народу, німецькі фашисти, вже здавна мріяли накласти ярмо на шию свободолюбного українського народу... Гітлер покликав на поміч зрадників українського народу – петлюрівців, ОУН-івців, гетьманців... Ці брехуни, шпигуни і підлі вбивці із гестапо закликають добровільно піддатися під ярмо невільництва. Вони допомагають фашистським грабіжникам грабувати нашу країну, наше добро і майно, набуте кров'ю і потом щоденної праці, і поневолити нашу Батьківщину, об'єднану в одну велику українську державу. На всі брехні, провокації і вбивства має наш свободолюбний народ для жовто-блакитної банди і їхнього головача Степана Бандери тільки одну відповідь: смерть!... (Джерело – газета "За радянську Україну" від 31 липня 1941 р.)

З листівки газети "Радянська Україна"від 25 червня 1943 р. Смерть німецьким окупантам! До всіх націоналістів...Верховоди українських націоналістів, що проголосили cвою боротьбу як боротьбу за "самостійну соборну Україну", баламутять народні маси в окупованих німецькими загарбниками районах України, закликають українців іти в ЇХ розбійницькі загони. В своїй облудній агітації ці верховоди... – рубани, мельники, бульби – нацьковують українців проти Червоної армії, базікаючи про те, що, мовляв, Червона армія воює не стільки проти німців, скільки проти так званого "визвольного руху українського народу". Брехня! (...) Червона армія – армія трудящих народів, вона бореться за свободу й незалежність волелюбних народів, за очищення нашої землі від фашистських загарбників, рабовласників, розбійників. Тим безглуздішим є наклеп націоналістів на Червону армію і більшовиків, начебто Червона армія і більшовики переслідують імперіалістичні цілі, тобто загарбання нових країн, земель, покорення народів. (...) Бандера ж прибув на Україну на німецькій тачанці... (Джерело – книга Миколи Лебедя "УПА – Українська Повстанська Армія", Мюнхен, 1946, с.101)ІСТОРІЯ ПОВТОРЮЄТЬСЯ... ЖОВТЕНЬ, 2010 РОКУ.

Минули роки, а методи роботи ворогів України геть не змінилися. Отож, пропонуємо до вашої уваги далеко не повний список поширених версій про фінансування сучасних українських націоналістів – спадкоємців Коновальця та Бандери. Прикметно, що безапеляційні озвучувальники цих версій жодного разу не змогли підтвердити їх у суді чи навіть з'явитися на судове засідання. Проте, зважаючи на названих "спонсорів", активи "Свободи" вже мала би перевищити статки Біла Гейтса. Отож, у відповідь на те, хто фінансує "Свободу", додаємо "канонічний" список (канонізований Луб'янкою) наших "жертводавців" (подаємо джерела розміщення і автора, якщо він не ховався за фразами "кажуть", "стало відомо", "ходять чутки"і так далі, бо тоді список був би суттєво більший). "Свобода" залишає за собою право виставити рахунки усім нижче вказаним і вимагати виплати пені за не перераховані кошти або реквізувати її після перемоги як "революційний податок":). Список може бути посібником для тих, хто і далі справно виконує замовлення Кремля по оббріхуванню українських "буржуазних" націоналістів. Дозволяємо активно використовувати і відробляти юдин заробіток. Отже, список:

1. "Нам в цій програмі сказали, що Всеукраїнське об'єднання "Свобода" фінансує Третьяков. А дві програми назад сказали, що Коломойський, хоча ми були свято переконані, що Ахметов. Можна тепер зрозуміти, от викреслити зайве, Третьяков, Коломойський, Ахметов", – "5 копійок" із Романом Чайкою, 5 канал, 11 жовтня 2008 року.

Тимошенко в обіймах олігарха Ахметова. То, хто кого фінансує?

2. Лидер Коммунистической партии Украины, народный депутат Петр Симоненко заявил, что финансирование избирательной компании ВО Свобода в Тернопольский облсовет обеспечил бизнесмен Игорь Коломойский. Об этом он заявил на пресс-конференции в Житомире. "Вы видите, что сделали с выборами в Тернополе в облсовет? Я напомнил представителям этого народа, что в 32 году Гитлера они привели к власти, представители этого народа, а Коломойский профинансировал выборы "Свободы"", – заявил Симоненко. Он также заявил, что до получения сегодняшнего названия "Свобода" как политическая сила называлась Социал-националистическая партия Украины, и привел аналогию с партией Гитлера, в основе идеологии которой лежали подобные идеи: "Они сначала привели Гитлера к власти, а потом был холокост". Симоненко утверждает, что на поддержку Тягнибока в Тернопольской области истрачено миллионером порядка 100 тысяч гривен, поскольку область бедная и большие средства там просто не нужны, – 20 березня 2009 року.
Кучмівський зять, олігарх Віктор Пінчук презентує свого кишенькового "фронтмена" Арсенія Яценюка. То, хто кого фінансує?

3. "По данным "Эксперта", с 2004 по 2007 годы "Свободу" поддерживала "Наша Украина", в том числе Александр Третьяков (имеет отношение к нефтяному бизнесу, входил в состав наблюдательных советов почти всех госмонополий). Именно в 2008-м он организовал переговоры лидера "Свободы" и владельца группы "Приват", совладельца канала "1+1", председателя Еврейской общины Украины Игоря Коломойского. Последний, как уверяет лидер КПУ Петр Симоненко, пожертвовал партии около 100 тыс. гривен на тернопольские выборы", – Игор Лавриненко, 20 липня 2009 року, стаття "Иллюзия "Свободы".
Комуніст Симоненко ділить радість з капіталістом Януковичем. Хто кого фінансує?

4. Руководство украинской "дочки" российской компании "Газэкс" оказалось в центре грандиозного скандала: правоохранительные органы выяснили, что глава киевского филиала Виталий Демьянюк выводил деньги фирмы и тратил их на поддержку партии украинского ультра-националиста Олега Тягнибока. Как сообщил источник в МВД, в ходе проверки выяснилось, что зарегистрированные на Кипре оффшорные компании Виталия Демьянюка были инструментом вывода и отмывания средств "Газэкс-Украина", т.е. пяти облгазов, входящих в контур компании. В деле фигурируют такие оффшорные компании как "MESLACK INVESTMENTS LIMITED", "GALICIAN INVESTMENTS LIMITED" и "ABACUS (CYPRUS) LIMITED". "Средства Демьянюк использовал в личных целях, которые не имеют ни малейшего отношения к основной деятельности облгазов и поддержанию безопасности газоснабжения. Демьянюк через свои оффшорные компании, зарегистрированные на Кипре, финансировал и продолжает финансировать националиста Тягнибока. Кроме того, он использовал ворованные средства фирмы для своего входа в политику, поддерживал БЮТ и даже купил себе пост министра промышленности в будущем правительстве Тимошенко", – сказал представитель правоохранительных органов. 22 березня 2010 року.
Ющенко у колі донецьких капіталістів Звягільського, Колеснікова, Ахметова. Хто кого фінансує?

5. "Зараз ні для кого не є секретом, що лідер "Свободи" Олег Тягнибок фінансується на гроші братів Клюєвих", – Валерій Бебик, 29 серпня 2009 року.
Щасливі часи, – самооборонці Луценко та Стецьків біля кишені олігарха Жванії. То, хто кого фінансує?

Далі буде...

powered by lun.ua
Коментарі — 36
djunatan _ 11.11.2010 16:44
IP: 95.111.138.---
приєднуюсь до Bergmann.
Вас щиро поважаю, сам голосував за Свободу.
Але будь-ласка, не потрібно йти шляхом Юлі, Яценюка і поливати лайном всіх і вся. Цей популізм совковий в печінках вже. Хай собі живуть люди. Просто гніть свою лінію. І не треба копатись в тому хто фінансує Яценюка, чи Ющенка чи Луценка... Відокремтесь від цього. Подавайте в суди, влаштовуйте акції протесту, борітеся доступними способами. Контролюйте владу вибори і процеси. Результат приходить поступово. Тільки не треба цієї попси. Так вже остогидло, що не передати. Покажіть, що ви політики нової формації а не собаки, що гавкають із за кутка.
Bergmann _ 05.11.2010 02:20
IP: 193.107.184.---
Слухайте, Ігоре.
Я особисто Вас поважаю.
Я не українець, не громадянин України, я сван (грузин), ветеран війни проти москалів в грузинському регионі Абхазія. Мене знают хлопці з УНСО, стара гвардія.
І я, Вас, і СВОБОДУ взагалі прошу, якщо ви не знимете ось цей туман підозр, то все буде погано. Бо це насправді торбує не стільки ворогів та агентів, скільки своїх.
Хто фінансує Тягнибока і "Свободу"? Це ви написали, то давайте відповідь. Ви, або СВОБОДА. Або чесно напишить, що для того, щоб вороги не знали наших джерела та не могли їх знешкодити, ми не можемо це оприлюднювати.
P.S.
"Медведєвим, кушнірукам, гараням, кузям та іншим хруням*...", гадаєте це й є вороги? Не Корнилов, Коновалюк, Колесниченко, Олег Бондаренко, Джангиров, Александр Чаленко?
P.P.S.
Доречі, чому ще при Ющенке, коли можно було зробити легко, СВОБОДА не робила НІЧОГО для ліквідації української філії "института стран СНГ"? Чому ви не нищите інформаційно директора цього осередка ФСБ Вову Корнілова?
проза _ 24.10.2010 08:56
IP: 92.242.99.---
Повбивавби;-):
Чому про інші партії таке не говорять?
Диму без вогню не буває.
===================
в інших партіях "продажність", – природній процес. Чому дивуватися?
проза _ 24.10.2010 08:52
IP: 92.242.99.---
Юнкеръ_____Харьковъ:
Парадоксально, но главный враг партии "Свобода" бютовские русскоязычные русофобы и жертвы русификации а-ля Вэдмэдив.
========================
це він від ніком "Tyrannosaurus rex" пише?
Андрей-с-Востока _ 24.10.2010 01:39
IP: 178.95.128.---
bmi:
Цікаво, а луганські свободівці розказують і показують, з документами, про часи Другої Світової і взаємини підпільників ОУН і енкаведистів-диверсантів, про те кого зара прославляють як вілікую пабєду...
Они пишут на исторические темы в газетах.
bmi _ 24.10.2010 00:12
IP: 178.219.95.---
Андрей-с-Востока:
bmi:
Да вы в России живёте! Вот в Луганске Свобода имеет телеэфиры без проблем.
_________________ за держ. кошт! Перед виборами – всі в однакових умовах...Якаби... Шоб дивитись такі, зрежисовані так, з такими емоціями тих, хто сидить в студії, тре мати таку волю, бажання... Це своєрідна прохванація... Але хоч так... Цікаво, а луганські свободівці розказують і показують, з документами, про часи Другої Світової і взаємини підпільників ОУН і енкаведистів-диверсантів, про те кого зара прославляють як вілікую пабєду...
крушнаціон _ 23.10.2010 21:25
IP: 95.134.93.---
НАГАДУВАННЯ:
Росія за допогою своїх лакеїв- емісарів тут на Україні все робить по розвалюванню, занепаду, Держави як такої. Ця владна мерзота, ще має право про щось базікати, але чого ми хочемо коли ми самі дозволили щоб нами управляли такі такі українофоби, особи які від слова Україна здригаються. Проаналізуйте: Президент, Премєр, Гол. Конст. Суду, Три Віцепримєри, Гол. През. Адміністрації, Міністри Оборони, УМВС, Освіти, Гол. СБУ, Сек. Нац, Безпеки, Гол. Сл. Розвідки, Нач. УДО, Нач КРУ, Нач.Укрспецекспорту є не українцями за походженням,люди взагалі які ненавидять цю Державу.В якій державі Європи, Америки ви побачите аналогічне. Може в Росії? В нас зараз при владі,як ніколи не видно тих, хто здатний відкрито заперечити, заявити що діється всередин владного і цього чужого багна. Страх за свої маєтки, за свою сімю робить з тих навіть і українців, які ще себе вважають ними, добравшись (отримавши з "щедрої" руки Януковича і Ко) до керівництва їх лакеями Януковича- Азарова і Ко
Андрей-с-Востока _ 23.10.2010 16:03
IP: 178.95.128.---
bmi:
Да вы в России живёте! Вот в Луганске Свобода имеет телеэфиры без проблем.
bmi _ 23.10.2010 14:38
IP: 195.24.131.---
Lobo:
Не так сподобалася гарненька підбірка версій, де одна одну заперечує, про те хто там кого фінансує. ед "Свободу фінансуюьть олігархи" -вигадали такий собі жупел та й радіють.А коли цю версію розбивають, вказуючи на протиріччя, то аж скаженіють. А тим часом нікого не шокує відверте відстоювання всіма іншими партіями відверто корисливих інтересів, а надто на місцевому рівні. Всім -можна, Свободі -зась. Ну от і добре! Виходить Свобода має бути кращою за інших.
___нє в курсах, як там "хвінансується особисто "О. Тягнибок, а на місцевому рівні ВО " Свобода " хвінансується самими хлопцями з осередку (крім газети)... А, особливо, для інхвормування насілєнія" вкрай необхідні кошти, бо ригіанальне ТБ " за спасібо" не дасть і секунди інхви... А насілєніє без зомбоясчіка – нікуда... Сліпе й глухе... Дивно, шо в країні Україна,нема жодного багатого (не кажу алігарха)... Якшо й є виключення серед підпанків – так то – хахли...
Lobo _ 23.10.2010 10:21
IP: 109.87.115.---
Не так сподобалася гарненька підбірка версій, де одна одну заперечує, про те хто там кого фінансує. Білше сподобалася реакція у коментах на вищенаведене. "Свободу фінансуюьть олігархи" -вигадали такий собі жупел та й радіють.А коли цю версію розбивають, вказуючи на протиріччя, то аж скаженіють. А тим часом нікого не шокує відверте відстоювання всіма іншими партіями відверто корисливих інтересів, а надто на місцевому рівні. Всім -можна, Свободі -зась. Ну от і добре! Виходить Свобода має бути кращою за інших.
qwrtz _ 23.10.2010 00:52
IP: 109.84.77.---
Майдан:
bmi _ 23.10.2010 00:08
-
Ты ПРдун?
Мыслишь, как натуральный гопник-ПРдун...
ПРдушня тебе аплодирует...
bоевая mашина iнтеллектуальная:)))) Много слов, много ругани, много ашипок. Толку лишь мало.

П.С. А тема финансирования Свободы Мирошниченком действительно не раскрыта. Утешает далі буде.... Подождём зтого далі:)))
Майдан _ 23.10.2010 00:42
IP: 193.107.82.---
bmi _ 23.10.2010 00:08
--
Ты ПРдун?
Мыслишь, как натуральный гопник-ПРдун...
ПРдушня тебе аплодирует...
bmi _ 23.10.2010 00:08
IP: 178.219.95.---
bmi _ 23.10.2010 00:06
Майдан:
bmi:
Майдан:
_ 22.10.2010 18:21________________________ от вам покажуть сікрєтниє матіріали і шо? Шо тоді? Матимете щастя, шо і ви сріді пасвясчєнних? Чи як? Ви завжди такий, чи на вас "найшло" і нє всьо патєряна?
Ты дебил? До тебя не доходит, зачем Мирошниченко навял тут кучу слов?
______________________ какой жє ізврасчьоний в тебе моск? ото я, нізащо б не додумався... ХІтро..., ох магьошь... А за базар, паря, теж атвічяєшь? Нізабздішь? Інтіліхтуал-майдаун?...
bmi _ 23.10.2010 00:06
IP: 178.219.95.---
Майдан:
bmi:
Майдан:
_ 22.10.2010 18:21________________________ от вам покажуть сікрєтниє матіріали і шо? Шо тоді? Матимете щастя, шо і ви сріді пасвясчєнних? Чи як? Ви завжди такий, чи на вас "найшло" і нє всьо патєряна?
Ты дебил? До тебя не доходит, зачем Мирошниченко навял тут кучу слов?
______________________ какой жє ізврасчьоний в тебе моск? ото я, нізащо б не додумався... ХІтро..., ох магьошь... А за базар, паря, теж атвічяєшь? Нізабздішь? Інтіліхтуал-майдаун?...
Тогда спроси у него, зачем он в заголовке поставил вопрос: "Хто фінансує Тягнибока і "Свободу"?"... и сам же не хочет на него отвечать...
Майдан _ 22.10.2010 23:44
IP: 193.107.82.---
bmi:
Майдан:
_ 22.10.2010 18:21________________________ от вам покажуть сікрєтниє матіріали і шо? Шо тоді? Матимете щастя, шо і ви сріді пасвясчєнних? Чи як? Ви завжди такий, чи на вас "найшло" і нє всьо патєряна?
Ты дебил? До тебя не доходит, зачем Мирошниченко навял тут кучу слов?

Тогда спроси у него, зачем он в заголовке поставил вопрос: "Хто фінансує Тягнибока і "Свободу"?"... и сам же не хочет на него отвечать...
bmi _ 22.10.2010 22:00
IP: 178.219.95.---
Повбивавби;-):
Чому про інші партії таке не говорять?
Диму без вогню не буває.
__________________________ А чому не всьо насілєніє ляга спати і не співа оду радасті, за ту, шо в тому році тіко й працювала? І вапше, все менше й менше її згадують віздє... Шо це значить? Певно, це комусь (врагам) так потрібно?
bmi _ 22.10.2010 21:56
IP: 178.219.95.---
Майдан:
_ 22.10.2010 18:21________________________ от вам покажуть сікрєтниє матіріали і шо? Шо тоді? Матимете щастя, шо і ви сріді пасвясчєнних? Чи як? Ви завжди такий, чи на вас "найшло" і нє всьо патєряна?
bmi _ 22.10.2010 21:52
IP: 178.219.95.---
Грицько Нечеса:
Национал-социалисты, социал-националисты... наверное, чистое совпадение, ведь от перестанавки слагаемых, как известно, сумма не меняется.
А вообще, как советовали мастера дедуктивного метода – ищите, кому это выгодно.
______________ шо, таки маш дядьку, ноутбук? З якого місця транслюєш паток сазнанія?
bmi _ 22.10.2010 21:50
IP: 178.219.95.---
olexa_k:
Так і немає конкретної відповіді на питання "Хто фінансує". Оприлюдніть будь-ласка список джерел із сумами надходження – з одного боку. А з іншого – суми видатків постатейно з назвою і описом кожної статті видатків.
___________ шо ти хцеш? Воно тобі нада? Чи ти за кумпанію, азабочєний, ляпнув шось?
крушнаціон _ 22.10.2010 21:17
IP: 92.113.164.---
НАГАДУВАННЯ:
Росія за допогою своїх лакеїв- емісарів тут на Україні все робить по розвалюванню, занепаду, Держави як такої. Ця владна мерзота, ще має право про щось базікати, але чого ми хочемо коли ми самі дозволили щоб нами управляли такі такі українофоби, особи які від слова Україна здригаються. Проаналізуйте: Президент, Премєр, Гол. Конст. Суду, Три Віцепримєри, Гол. През. Адміністрації, Міністри Оборони, УМВС, Освіти, Гол. СБУ, Сек. Нац, Безпеки, Гол. Сл. Розвідки, Нач. УДО, Нач КРУ, Нач.Укрспецекспорту є не українцями за походженням,люди взагалі які ненавидять цю Державу.В якій державі Європи, Америки ви побачите аналогічне. Може в Росії? В нас зараз при владі,як ніколи не видно тих, хто здатний відкрито заперечити, заявити що діється всередин владного і цього чужого багна. Страх за свої маєтки, за свою сімю робить з тих навіть і українців, які ще себе вважають ними, добравшись (отримавши з "щедрої" руки Януковича і Ко) до керівництва робить їх лакеями Януковича- Азарова і Ко
Грицько Нечеса _ 22.10.2010 20:12
IP: 178.165.64.---
Национал-социалисты, социал-националисты... наверное, чистое совпадение, ведь от перестанавки слагаемых, как известно, сумма не меняется.
А вообще, как советовали мастера дедуктивного метода – ищите, кому это выгодно.
BIGartist _ 22.10.2010 19:46
IP: 95.132.111.---
Ребята, если столько сил идет на оправдание, значит все-таки рыльце у вас в регианальном пушку.
costashu _ 22.10.2010 19:38
IP: 77.52.224.---
Мирошниченко, так что вы хотите доказать? Что вы не хуже или что вы не лучше?!
olexa_k _ 22.10.2010 18:56
IP: 93.73.33.---
Хто фінансує БЮТ, Реґіони, Компартію тощо люди вже добре знають. Є велика підозра щодо вашої партії. У вас є вибір – діяти чесно, або стати в один ряд із вищезгаданими дискредитованими політичними силами.
olexa_k _ 22.10.2010 18:50
IP: 93.73.33.---
Так і немає конкретної відповіді на питання "Хто фінансує". Оприлюдніть будь-ласка список джерел із сумами надходження – з одного боку. А з іншого – суми видатків постатейно з назвою і описом кожної статті видатків.
Зеленський62 Україна та Європа1122 Корупція1413 Aтака Путіна1279 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter