Ігор Мірошниченко Народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформації. Член Політради ВО "Свобода", журналіст, аналітик.

Відповідь українців українофобам, які прикрилися маскою ''української демократичної інтелігенції''

20 квітня 2012, 16:43

10 квітня 2012 року під час сесії Львівської обласної ради було зачитано звернення керівників громадських організацій четвертої хвилі еміграції у США, Канаді та країнах Європи до об'єднаних опозиційних сил, в якому світове українство висловило своє обурення заявою, під якою підписалися українофоби всіх мастей – від сумнозвісних космополітичних ліберастів і цинічних грантососів західних фондів до лівацьких екстремістів та мракобісних пропагандистів "євразійства", що їх з якогось дива охрестили "українською демократичною інтелігенцією".

Своє звернення українці діаспори надіслали і на адреси провідних українських ЗМІ, які процитували брудний пасквіль Возняка, Кузя, Хімки i Ко. На жаль, ні газета "День", яка першою надрукувала нікчемний опус українофобів, ні інші видання, в тому числі й електронні, так і не розмістили позиції провідників світового українства.

Тому пропоную читачам "УП" познайомитися з позицією керівників громадських організацій четвертої хвилі еміграції у США, Канаді та країнах Європи у моєму блозі:

Заклик до об'єднаної опозиції

"Ми, керівники громадських організацій четвертої хвилі еміграції у США, Канаді та Європейських країнах обурені заявою "української демократичної інтелігенції", спрямованої на розкол опозиції в Україні.

В умовах, коли на початку ХХІ століття Україна скотилась до рівня кланово-олігархічної феодальної держави, коли запущена політика етноциду проти українського народу, який масово покидає свої землі, а той, хто залишається, ледь виживає; коли режим переслідує опонентів, влаштовуючи політичні тортури, закликати до розколу опозиції – це злочин проти власного народу.

Заява Возняка, Кузя, Химки і Кo на руку чинному режиму, який від самого початку оголошення виборів-2012 розпочав цілеспрямовано нищити опозицію. Це не що інше, як один ланцюг відпрацьованої технології.

Немає сьогодні на політичному обрії України партії, у якій не можна знайти плюсів і мінусів. Наклеювання ярликів типу "расисти", "фашисти", "буржуазні націоналісти" – це давно відома кремлівська практика стосовно тих, хто відстоював і відстоює право української нації на власну державу, право українців бути господарями на своїй землі. За любов до власного народу, до його духовних і культурних цінностей карають тільки окупанти.

Демократичні країни, у яких ми сьогодні навчаємось, працюємо, живемо – досягли високого рівня розвитку перш за все завдяки високому патріотизму їх громадян, глибокій пошані до національних і державних цінностей, що виховується з раннього дитинства. Якщо, живучи у цій країні, людина не приймає тих цінностей, не поважає законів цієї держави, не бажає вчити державну мову, то дуже скоро побачить, як багато дверей тут закрито перед нею.

Партії, що стоять на захисті національних інтересів, існують і діють у більшості країн світу. І саме розвинене громадянське суспільство є запорукою демократичної держави.

Ми звертаємося до сил об'єднаної опозиції, до Комітету опору диктатурі з закликом докласти всіх зусиль для збереження і зміцнення єдиного опозиційного фронту, вироблення спільної стратегії і плану дій".


Мирослава Роздольська, Голова Координаційної Ради Всеамериканської громадської організації "Нова Українська Хвиля", США

Ярослав Загайський, Голова УГО "Помаранчева Хвиля", Чикаго, США

Анна Кисіль, Голова MГО "Четверта хвиля", Канада

Богдан Бохонок, Головa Пітсбургського осередку "Нової Української Хвилі", США

Христина Горбачевська, Голова Вашингтон-Балтимоського осередку, "Нової Української Хвилі", США

Надія Петрик, Голова Філадельфійського осередку, "Нової Української Хвилі", США

Галина Семеняк, Голова Пасейкського осередку, "Нової Української Хвилі", США

Олексій Нікітін, Заступник голови Нью-Йоркського осередку, "Нової Української Хвилі, США

Наталя Ярова, Голова Чікагзького осередку "Нової Української Хвилі", США

Олег Гуцько, Голова асоціації українців "Собор", Португалія

Марія Курницька, Президент української асоціаціі "Оберіг" Кантабрі, Іспанія

Йосип Климкович, Голова Творчого колективу "Родина", м. Прага, Чеська Республіка

Олег Зайнуллін, Віце-президент Міжнародного Об"єднання "Українська Свобода", м. Прага, Чеська Республіка

Іван Онищук, голова Християнського Руху українців у Португалії

Олександр Яворський, Президент Асоціації Українців у Республіці Ірландія

Ольга Вдовиченко, Голова італійсько-української культурно-просвітницької асоціації "Надія", Брешія, Італія

Людмила Млош – Голова Центральної Спілки Українців в Німеччині. м. Берлін

Стефанія Шевцова-президент Асоціації батьків та вчителів"Українська Родинa м. Мурсія, Iспанія.Коло підписантів постійно збільшується...

powered by lun.ua
Коментарі — 166
Микола Вирій _ 26.04.2012 11:55
IP: 217.112.210.---
Янукович призначив суддею доньку депутата-свободівця Михайла Блавацького
http://antivos.info/ukrnews/januk-pryznacyv-donku-svobodivca-suddeju/
24 квітня 2012 року Президент України Янукович підписав Указ про призначення суддів строком на п'ять років. Добір кандидатів на посаду судді вперше проводився Вищою кваліфікаційною комісією суддів України за новою процедурою, що передбачала складення анонімного тестування та кваліфікаційного іспиту.
Зокрема строком на п'ять років призначено на посаду судді господарського суду Львівської області Блавацьку-Калінську Ольгу Михайлівну (доньку депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Михайла Блавацького). Указ про призначення суддів підписує особисто Президент України, перед тим проходить ряд погоджень та спецперевірка, в ході якого вивчаються всі родичі до 7-го коліна. Якщо таке призначення не було заблоковано – значить існують певні домовленості. Отже, це призначення є черговим підтвердженням конструктивної співпраці ПР і ВОС.
Микола Вирій _ 24.04.2012 18:12
IP: 178.137.188.---
Спільна заява про вихід з лав ВО "Свобода"

Ми, члени Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Дніпропетровській області, публічно заявляємо про вихід з цього партійного проекту у зв'язку з тим, що задекларовані його керівниками принципи та ідеї суперечать їх діям.
Ми відповідально заявляємо, що Дніпропетровська обласна організація ВО "Свобода" перетворилася на "орден закритого типу", який не має на меті розбудови партійних структур, збільшення патріотично налаштованого членства, ведення активної роз'яснювальної роботи серед населення і проведення соціально спрямованих акцій протесту проти дій чинної влади.
Микола Вирій _ 24.04.2012 18:12
IP: 178.137.188.---
Найбільш активне членство у Дніпропетровській обласній організації нейтралізоване рішеннями Політради, Статутом і Дисциплінарним Статутом ВО "Свобода" та підпорядковане призначеним центральними керівними органами партії обласним "керівникам", які за два останніх роки загальмували і зруйнували роботу та розвиток партійних структур на Січеславщині.
На заяви та скарги рядового членства, щодо повної бездіяльності керівництва обласної організації, систематичного порушення ним партійних статутних засад і положень, явних ознак політичної корупції, центральні керівні органи партії реагують неадекватно, прикриваючи та підтримуючи обласне керівництво.
На підставі викладеного вище, ми відповідально заявляємо, що напередодні чергових парламентських виборів не маємо наміру брати участь у цьому фарсі і бути причетними до проведення чергових майбутніх "тушок" до парламенту. Ми приймаємо рішення припинити членство у ВО "Свобода", враховуючи, що іншої можливості впливати на ситуацію наразі не існує.
Микола Вирій _ 24.04.2012 18:11
IP: 178.137.188.---
Заяву підписали:

1. МИКОЛА ОСІПЧУК (ПАВЛОГРАД – ГОЛОВА)
2. СЕРГІЙ ФІЛІПЕНКО (ДНІПРОПЕТРОВСЬК)
3. ОЛЕКСАНДР БЕРДО (ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ Р-Н – ГОЛОВА)
4. АНАТОЛІЙ КОВАЛЬ (НОВОМОСКОВСЬКИЙ Р-Н – ГОЛОВА)
5. КОСТЯНТИН ЗУБАРЄВ (НІКОПОЛЬ, ЧЛЕН ПАРТІЇ З 1996 РОКУ)
6. СЕРГІЙ КУБРЯК (ДНІПРОПЕТРОВСЬК)
7. СЕРГІЙ ХЛУС (ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ Р-Н)
8. ОЛЕКСАНДР ХЛУС (ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ Р-Н)
9. МИКОЛА САДОВИЙ (НОВОМОСКОВСЬК)
10. ВІКТОР КУГАЄНКО (НІКОПОЛЬ)
11. МИКОЛА ГРИЩЕНКО (НІКОПОЛЬ)
12. РОМАН СТАРІШКО (ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ Р-Н)
13. МИКОЛА ЗАРЕМБА (ПАВЛОГРАД)
14. ЛЮБОВ ДОРОШЕНКО (ПАВЛОГРАД)
15. ВЛАДИСЛАВ САМАРСЬКИЙ (ПАВЛОГРАД)
16. ЛЮБОВ ДОРОШЕНКО (ПАВЛОГРАД)
17. СВІТЛАНА СТУПАК (ПАВЛОГРАД)
Olgierd _ 23.04.2012 12:36
IP: 95.67.72.---
Купка маргіналів, які нікого не представляють, крім "себя любімих" – це "світове українство"? Screw you guys, I'm going home-))
lola _ 23.04.2012 00:33
IP: 213.174.5.---
Ситуація аналогічна із Порою.Розділяй і володарюй.Шукай ворогів.Так легше нами керувати.
бабуня _ 22.04.2012 17:55
IP: 91.215.71.---
Дивна життєва позиція у підписантів з "Четвертої хвилі": втекти з розореної України до багатших місць, а вже звідти давати поради, як стати патріотом і покращити життя народу в Україні! Панове, для початку: поверніться додому, а потім ввілліться в ряди патріотів і втілюйте свої плани (правильні, звісно, поради, але не сприймаються нами, бо ви повертатися не збираєтеся в любиму вами країну, де жити куди гірше, ніж там, звідки ви за нами спостерігаєте.) Агов, панове! Хто перший?... – Не бачу рук...
MykhajloV _ 22.04.2012 06:07
IP: 80.93.113.---
Пану Lohik'у та іншим. Українцям перманентно нав'язують тезу про їх "розпорошеність", "де три українці там два гетьмани" тощо. Говорив й повторюю: у сьгоднішній українській політиці лише Свобода послідовно відстоює виключно УКРАЇНСЬКІ цінності. У чому ви її звинувачуєте? Що не мають "тушок", як ВСІ інші ліберально-демократичні партії? Що говорять те, що є у програмі партії (зайдіть на сайт Свободи), а не те що подобається у Москві, Вашінгтоні чи Тель-Авіві? Окрім того, ви почитайте інтернет й там знайдете випадки, коли свободівці-депутати, які зганьбилися (чи вказали неточні відомості про себе під час вступу до партії, чи встрягли у провокацію, тощо) складали свої мандати депутатів. А ну, приведіть мені приклад від усіх ІНШИХ партій. Так що вмикай логіку пане Lohik'у (разом з іншими логіками), а то я подумаю, що стирчать у тебе вуха від ПеРдунів.
berest22 _ 22.04.2012 03:04
IP: 67.163.211.---
Звернення керівників громадських організацій четвертої хвилі еміграції у США, Канаді та країнах Європи – ' В умовах, коли на початку ХХІ століття Україна скотилась до рівня кланово-олігархічної феодальної держави, коли запущена політика етноциду проти українського народу, який масово покидає свої землі, а той, хто залишається, ледь виживає; коли режим переслідує опонентів, влаштовуючи політичні тортури, закликати до розколу опозиції – це злочин проти власного народу.

Заява Возняка, Кузя, Химки і Кo на руку чинному режиму, який від самого початку оголошення виборів-2012 розпочав цілеспрямовано нищити опозицію. Це не що інше, як один ланцюг відпрацьованої технології.' 8 квітня 2012
berest22 _ 22.04.2012 02:57
IP: 67.163.211.---
Ю. Тимошенко: З хворою спиною, але з міцним хребтом "Партія влади саме тому заборонила партійним блокам брати учать у виборах, щоб спеціальними законами закрити нам шлях до об'єднання. Коли я говорю про єдину опозицію, то маю на увазі об'єднання в один партійний список, окрім вище перелічених партій, ще й "Удару", "Свобо-ди", "Громадянської позиції", "Нашої України" на чолі з Валентином Наливайченком. Я вважаю, що це єдино можливий формат участі опозиції в парламентських виборах, принаймні у тому випадку, якщо ми хочемо перемогти і зберегти країну." Ю. Тимошенко: З хворою спиною, але з міцним хребтом 20 квітня
lohik _ 21.04.2012 23:27
IP: 91.214.32.---
Досить вже цьому колишньому футбольному коментатору Мірошниченку зі "Свободи" розколювати опозицію
lola _ 21.04.2012 23:14
IP: 194.44.255.---
Кажуть на початку 90-х Кравчук успішно збирав гроші у діаспори "для Украіни".А Ви пробували Ігорю,бо кажуть,що вже не дають.
lola _ 21.04.2012 23:04
IP: 194.44.255.---
Живучи в Украіні я є "украінофобоМ"а так хочеться любити Украіну ну хоча б із Канади
Bye-Bye2012 _ 21.04.2012 21:44
IP: 192.162.116.---
lohik:
Українці на чолі з "отаманчиками". як завжди, розпорошені і усішно воюють між собою...А не з сьогоднішнім режимом...
====
ХО-ХО
Так про це зовсім недавно Шкляр написав в "Чорному вороні"А перед ним ще збіса народу відмітили цю національну рису чи то українців чи хохлів
Вже й не знаю як цю субстанцію назвати
lohik _ 21.04.2012 21:24
IP: 91.214.32.---
Українці на чолі з "отаманчиками". як завжди, розпорошені і усішно воюють між собою...А не з сьогоднішнім режимом...
lohik _ 21.04.2012 21:17
IP: 91.214.32.---
На думку "Свободи", у неї є три вороги: Возняк, Кузьо і Химки і Кo...А чому "Свобода" постійно критикує ще "помаранчевих" і "сердечкових"?...Невже Тягнибок уявляє себе новим "месією"?...
Северянин _ 21.04.2012 20:47
IP: 94.179.223.---
Микола Думич:
Ігорку, оте твоє "... від сумнозвісних космополітичних ліберастів і цинічних грантососів західних фондів..." з абсолютною очевидністю демонструє заздрість і святу класову ненависть другосортного пролетаріату до просто здорових.
Гранти дають тільки розумним.
Тобто, ти комуніст ще більший, ніж ним був Лєнін.
Котрий скасував добросовісну конкуренцію і тепер кухарчуки майже століття здійснюють державне управління.
Ну як можуть – так і управляють...
--------------------------------
+ 100!
Bye-Bye2012 _ 21.04.2012 16:21
IP: 192.162.116.---
Innovative:
Bye-Bye2012:
Innovative:
Bye-Bye2012:
Микола Думич:
Bye-Bye2012:

Перекотиполе
Ні.
Це взаємовідповідальність поколінь. За гідну старість батьків власних і достойний старт у доросле життя дітей своїх.
За їду працюють коні, пси, слони, осли, кАзли і русскіє...
===

А ті мільйонів з 25 які залишились працювати в Україні-вони хто за вашою класифікацією?
Осли.
====

ПНХ ДЛБ!
Вы кореец? Ваш имя – первое слово или второе?
======

Не тужся.
Не з твоїм інтелектом визначати етнос за двома коротенькими абревіатурами.:-)))
Innovative _ 21.04.2012 16:08
IP: 92.112.140.---
Bye-Bye2012:
Innovative:
Bye-Bye2012:
Микола Думич:
Bye-Bye2012:

Перекотиполе
Ні.
Це взаємовідповідальність поколінь. За гідну старість батьків власних і достойний старт у доросле життя дітей своїх.
За їду працюють коні, пси, слони, осли, кАзли і русскіє...
===

А ті мільйонів з 25 які залишились працювати в Україні-вони хто за вашою класифікацією?
Осли.
====

ПНХ ДЛБ!
Вы кореец? Ваш имя – первое слово или второе?
Bye-Bye2012 _ 21.04.2012 15:40
IP: 192.162.116.---
Innovative:
Bye-Bye2012:
Микола Думич:
Bye-Bye2012:

Перекотиполе
Ні.
Це взаємовідповідальність поколінь. За гідну старість батьків власних і достойний старт у доросле життя дітей своїх.
За їду працюють коні, пси, слони, осли, кАзли і русскіє...
===

А ті мільйонів з 25 які залишились працювати в Україні-вони хто за вашою класифікацією?
Осли.
====

ПНХ ДЛБ!
Innovative _ 21.04.2012 15:07
IP: 92.112.140.---
Bye-Bye2012:
Микола Думич:
Bye-Bye2012:

Перекотиполе
Ні.
Це взаємовідповідальність поколінь. За гідну старість батьків власних і достойний старт у доросле життя дітей своїх.
За їду працюють коні, пси, слони, осли, кАзли і русскіє...
===

А ті мільйонів з 25 які залишились працювати в Україні-вони хто за вашою класифікацією?
Осли.
Харків2010 _ 21.04.2012 13:25
IP: 178.165.41.---
Усю цю нісенітницю я оцінюю як негідну в теперішніх умовах боротьбу між більш радикальною правою партією і менш радикальною. При чому і ті і інші таврують один одного тим, що це на руку чинній владі і Москві. Кумедно. Насправді саме ця "боротьба" і є на руку ПР.
Да, Свобода радикальна. Саме цей радикалізм і є відповідною реакцією суспільства на злочинний тупізм нинішньої влади. Що сьогодні важніше? Зайняти на виборах якомога більше місць у парламенті чи сперечатися у нюансах верховенства національного та індивідуального права?
Bye-Bye2012 _ 21.04.2012 12:43
IP: 192.162.116.---
Микола Думич:
Bye-Bye2012:

Перекотиполе
Ні.
Це взаємовідповідальність поколінь. За гідну старість батьків власних і достойний старт у доросле життя дітей своїх.
За їду працюють коні, пси, слони, осли, кАзли і русскіє...
===

А ті мільйонів з 25 які залишились працювати в Україні-вони хто за вашою класифікацією?
Bye-Bye2012 _ 21.04.2012 12:38
IP: 192.162.116.---
dob:
====Звичайно, краще не тікати,а відразу до в"язниці, як Тимошенко...====

Та Тимошенко якраз й не тікала.
А якщо вже завели мову про в"язниці,то за кордон в тім числі рванули й бандити з автотрас Львівщини та Волині, рекетири з Хмельницька й Одеси, торговці "чорним деревом " з Мукачево, Чернівців й Києва.
Потім, вже за кордоном, "кришували" співвітчизників за три шкури, а тепер стали великими борцями за демократію, й з безапеляційністю рекетирів беруться повчати, ба- навіть керувати людьми, які прекрасно обходились без ї дебілкуватих порад.
Ну про що ж іще міг написати спорткоментатор-"аналітик"
dob _ 21.04.2012 11:51
IP: 37.115.248.---
Bye-Bye2012:
dob:
ці коментарі мене засмучують
======

А мене засмучує, що ми так багато уваги приділяємо тим, хто здриснув з України як тільки з"явилась така можливість,
наживались за кордоном на співвітчизниках, а тепер хочуть вказувати, як нам жити на нашій землі.
Перекотиполе
Звичайно, краще не тікати,а відразу до в"язниці, як Тимошенко...
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter