Айдер Муждабаєв Заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR

"План Б" в дії: як продовжуватимуть справу, розпочату Пінчуком

03 січня 2017, 18:05

Чи є серйозні незалежні політологи в Україні, які професійно пояснять суспільству, що зараз відбувається? Бо навіть я, взагалі не політолог, розумію, до чого був закид через Пінчука і чого нам слід чекати далі.

Ідеї "м'якої капітуляції" вкинуті не для того, щоб відразу їх реалізувати, а щоб зробити цю тему дискусійною. А коли ситуація "відстоїться" – почнеться на всіх каналах (у Пінчука і на інших, які завжди були антиукраїнськими) акуратна дискусія, як будувати відносини з Росією, виходячи із real politik.

Говоритимуть, добре це чи погано. Які тут можуть бути варіанти, обговорюватимуть пункти (це вже почалося). Будуть жорстко сваритися. І навіть якщо обговорення піде в цілому в критичному тоні, мета зрадників на даному етапі буде досягнута. У той час, як ці ідеї треба не обговорювати, а відкидати відразу, вирізати з тіла пристойних дискусій, як злоякісну пухлину, інакше вона дасть метастази у суспільній свідомості. Грубо кажучи, на пропозицію так чи інакше "продати матір або дитину" потрібно не відповідати уточнюючими запитаннями, навіть не обуренням, а одразу спускати зі сходів. Щоб іншим не кортіло. Нас натомість професійно втягують у цей ганебний діскурс.

Побачите, що почнеться у новому році. Знайдуться і "незалежні російські інтелектуали", які раптом захочуть співпрацювати з українцями у виробленні "дорожньої карти". А так звана "здорова частина суспільства України", як її називає Ходорковський, підтримає "цю дуже важку, але необхідну в сучасних умовах розмову", яка насправді передусім має на меті знищення України, що народилася на Майдані, її повернення під крило Росії за "планом Б" путінського сценарію. І це буде реальна зрада, тут нічого "розганяти".

Але дехто чомусь вважає і переконує інших, що все само розсмокчеться – варто лише помовчати, не помічати. Не знаю, звідки у людей такий позитивний досвід. І чи щирі вони? Мій досвід свідчить, що будь-яка проблема, якимось чином пов'язана з Росією, ніколи не зникає сама, а найгірші політичні прогнози зрештою збуваються.

Вкрадлива пропозиція українцям виконати бажання Путіна, озвучена медіа-олігархом (з яким напевно згодні і багато його "колег по цеху"), – це, вибачте, не нежить. Ігнорувати колабораціонізм у країні, що воює, тим більше колабораціонізм серед людей, близьких до влади, – це як чекати, що рак пройде сам, якщо про нього не думати.

Таким чином, після довгих розмов, в один прекрасний день ми самі не згледимося, як питання з "продажем матері" вже буде принципово вирішене. І нам скажуть: "Це real politik, ось так склалося, і не треба кричати зрада, а треба радіти довгоочікуваному миру і думати, що робити для України далі..."

Але буде пізно. Бо переможені, особливо морально, ніколи нічого не вирішують.

powered by lun.ua
Коментарі — 136
Doroshenko Vlad _ 12.01.2017 01:36
IP: 93.72.70.---
Олігархам байдуже, звідки смоктати гроші. Аби їм належала територія будь-якої назви: малоросія, чи великоукраїна. Неспроможність хоча б вимріяти, придумати і описати якомога детальніше собі свою країну призводить, що ми і збудувати її не можемо, скочуємося далі в злидні.
Ми не думаємо державно, а свояхатазкрайно. Тому один будує тут межигір'я, другий-рошен з офшорними рахунками і іспанськими віллами. Ми люди передусім матеріальних інтересів (вижити+не гірше за інших), наші принципи в нашій хаті, а не в країні. Тому депутати готівку в свою хату і тягнуть (як не крути, а в кінцевому результаті – з бюджету). Наші принципи в нашій хаті, нерідко – на збиток сусідній хаті, а не в досягненнях народу і країни. От між нашими хатами вороги і заходять, а свої олігархи нас розводять. Навіть Мауглі в джунглях Кіплінга жив за приципами. Нікому показати як маугленко живе в успішній-славній Україні. Залишається жити в щеневмерлій. Чим важче нас стулити докупи, тим менше оте "ще".
Світлана Городець _ 09.01.2017 01:15
IP: 31.134.121.---
после того, как Пинчук стал открыто играть на стороне Путина – не один нормальный человек не должен подать ему руки, а государство – дать по рукам, привыкшим к воровству и готовым делать бизнес с путлером на крови десятков тысяч наших ребят
Valentina Yukhnik _ 08.01.2017 08:20
IP: 178.150.134.---
Наконец- то, я прочла то, о чем думала. Спасибо. А Фисенко – не так поняли и прочее. Так хотелось верить, что время с "
не так поняли" ушло.
LYCIV_OLGA _ 06.01.2017 14:13
IP: 104.155.51.---
(закінчення)
...А ось "залишити" такий "цінний кадр" в якості "наочного посібника" "що таке кацап" – (в необхідності цього я не впевнена, але...) можна...Але, тільки за однієї умови – якщо кожного разу НЕ ЗАБУВАТИ дякувати йому особисто за надання наочних і таких яскравих/незаперечних доказів ватяного дебілізму, остаточної деградації і виродження всього їх "раSSійського світу", та дякувати керівникам його країни за їх неспішну, але невтомну працю справжніх бандерівців по знищенню ерефії!
LYCIV_OLGA _ 06.01.2017 14:10
IP: 146.148.114.---
_ABM_:
Еміль Золя в труні перевернувся, якби знав, що Запердоленко його ім"ям буде використовувати. І все ж Запердоленко я би став чипати з гуманітарних міркувань. Де ще Воно бідне крім як на УП може поспілкуватися? Крім того стає зрозумілим що таке кацап. А це важливо знати!...
Ну, де "Воно бідне" "може поспілкуватися" – якщо казати чесно – особисто мене дуже мало хвилює! Та й яке там спілкування"???...Як написав колись Yuri Yurieff – "Те, кто "дискутирует" с заведомыми троллями, либо идиоты, либо играют с этими прикормленными на УП троллями в одну игру (сами тролли) " А хтось – "не годуйте алгоритм самонавчання ціх роботів, і вони здохнуть самі по собі"! Ах, якби всі ще дотримувалися цього!... (мрії, мрії...)
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 06.01.2017 14:04
IP: 104.199.76.---
Logic2009:
LYCIV_OLGA:
Ну, ось, РЕДАКЦІЯ УП, МОЛОДЦІ!
Можете, якщо бажаєте! Вичистили таки, нарешті, від рашистской пропаганди, коментарі на блогах!
А, що, самі "не здогадувалися", що так треба кожного дня робити?... Обов'язково треба було вас "личком у лайно вмочати"??... Не соромно, редакція УП???...
Ну, гаразд, ПОКИ ЩО – МОЛОДЦІ!
...Відчуваю боязку надію, що так буде й надалі... Постійно, кожного дня... Та без "нагадувань"...
+100000
Але вони повертаються.
"Шило" (який нещодавно був Іван Лях) уже Юрий Кущ.
Ну, виходить, що моєї "боязкій надії" не судилося збутися... А отже – в подальшому не обійтися без "нагадувань"!... Прикро!
А – "Шило" (який нещодавно був Іван Лях) уже Юрий Кущ – то чергова (100-500-а за багато років) "реінкарнація" jut-а. І скільки ще буде таких "реінкарнацій" – можна тільки гадати, бо він – "особлива слабкість" редакції УП... Ну, що ж, допоможемо редакції УП – спробуємомо "слабкість" "лікувати"!
Michal Karpinski _ 06.01.2017 13:57
IP: 104.199.82.---
KUCZMA
sidor _ 06.01.2017 10:13
IP: 77.52.74.---
Petro Prigoda:
sidor:
Petro Prigoda:
смертельной доза полония – 0,01 мкг
The acute radiation syndrome was caused by Mr Litvinenko ingesting approximately 4.4Gbq of polonium 210 on 1 November 2006

litvinenkoinquiry.org/files/Litvinenko-Inquiry-Report-web-version.pdf р.245

Это значит в том полонии 210, который якобы тащил на себе Луговой, было по крайней мере в 2 раза больше 8.8 Gbq ≈ 10 Gbq = 10000000000 альфа-распадов в секунду. Умножаешь на 0.001%, потом на 0.01 и получаешь 100 тысяч гамма-квантов в секунду.

sidor, Вы готовы привезти из Москвы в Лондон такой источник гамма-квантов в кармане своих штанов???
а у исполнителя был выбор? Тем более, как я ранее писал, мог быть негабаритный контейнер с каких то очень дорогих и эффективных металлов.Ресурсы спецслужб Мордора позволяли сделать подобное. Это для изготовления ракет и авто у них руки с дупы растут, а такие вещи у них шедевральные.
Mykola Tolerantny _ 06.01.2017 09:32
IP: 46.211.228.---
Petro Prigoda:
Mykola Tolerantny:
Честное расследование смерти пана Литвиненко должно принимать во внимание тот факт, что полоний 210, в количестве найденном в пане Литвиненко, является мощным источником гамма-квантов.
Пане Петре, то Ви запізнились відносно чесного розслідування смерті Литвиненка.Хоча Ваші експертні дослідження як фізика були б у свій час цікаві.як версія для адвокатів внучка дєдушкі Прохора-отравітєля...Та і зараз, можливо, – для Гаагського суду над внучком дєдушкі Прохора – отравітєля.
Logic2009 _ 06.01.2017 08:56
IP: 91.196.178.---
Следственный комитет РФ возбудил уголовное дело в связи с гибелью четырех человек от отравления суррогатным алкоголем в Красноярске.
По данным ведомства, погибли 32-летний мужчина, его сестры 22 и 23 лет, а также 38-летняя женщина. Их тела были найдены в комнате общежития на улице Гастелло, 17.
"Все они в течении дня распивали спиртное, в том числе алкогольный коктейль "Тайм-аут", который приобрели в павильоне", – говорится в сообщении СК.
======================================================================
Дегенерат Семижопов, твои соотечественники мрут как мухи, а ты скотина вместо сочуствия пишешь здесь свои высеры. Русских граждан России, а не Украины убивает алкоголь, идиот безмозглый.
Вот о чём беспокойся, ублюдок.
grom2468 _ 06.01.2017 00:10
IP: 104.155.51.---
Emil Zoliy:
Алло, слава Украине, это ЖЭК?
- Героям слава, да.
- У нас очень холодно, слава Украине... когда будет тепло?
- Летом, героям слава.
Когда в собственной стране, из новых, только фабрика по производству петухов из навоза!
Mikolaj Kren _ 05.01.2017 23:35
IP: 178.92.62.---
Logic2009:
Emil Zoliy:
Любимая тема хохла это про туалет.
Дебил, мозги спустил в туалет?
Не ты ли пару лет назад выбрал себе ник
ЗАПЕРДОЛЕНКО?
Следуя элементарной логике, ты "хохол".
Что я и говорю с самого твоего появления здесь.
90% Воронежцев имеют украинские корни.
Ты болен комплексом неполноценности,
русский шовинист украинского происхождения.
...а вірніше-просто-недолюдок.
Mykola Tolerantny _ 05.01.2017 22:02
IP: 46.211.228.---
Petro Prigoda:
Пане Петре, так Ви заперечуєте сам факт отруєння полонієм пана Литвиненка внучком дєдушкі Прохора – отравітєля?
Logic2009 _ 05.01.2017 20:25
IP: 91.196.178.---
Emil Zoliy:
Любимая тема хохла это про туалет.
Дебил, мозги спустил в туалет?
Не ты ли пару лет назад выбрал себе ник
ЗАПЕРДОЛЕНКО?
Следуя элементарной логике, ты "хохол".
Что я и говорю с самого твоего появления здесь.
90% Воронежцев имеют украинские корни.
Ты болен комплексом неполноценности,
русский шовинист украинского происхождения.
sidor _ 05.01.2017 19:00
IP: 77.52.74.---
Emil Zoliy:
в Ульяновской области, когда спиртовые настойки исчезли из аптек, малоплатежеспособные пьяницы переключились на лосьоны, антимозольные жидкости и прочую бытовую химию.

Издание FTimes, опубликовавшее исследование о связи "нестандартного" алкоголя с учащением случаев белой горячки и эпилепсии, утверждает, что самыми вредными, но популярными в России "альтернативами" заводскому алкоголю являются средства для роста волос и чистки ванны.
Logic2009 _ 05.01.2017 17:51
IP: 91.196.178.---
Emil Zoliy:
Межрайонная природоохранная прокуратура Москвы начала проверку по факту фиксации повышенного содержания сероводорода в районе Марьино. В ходе проверки предполагается установить источник загрязнения воздуха.
============================================
Путлер обделался, вонь по всей Москве.
sidor _ 05.01.2017 17:38
IP: 77.52.64.---
Petro Prigoda:
смертельной доза полония – 0,01 мкг
...Гамма-излучение, которое можно было бы зарегистрировать счетчиками Гейгера, чрезвычайно слабое: испускаются гамма-кванты с энергией 803 кэВ с выходом только 0,001% на распад. Полоний-210 имеет наинизшую гамма-постоянную из всех распространенных альфа-активных радионуклидов. Так, у америция-241 (широко применяется, например, в детекторах дыма) гамма-постоянная – 0,12, а у Po – 5·10-5 Р×см2/ч×мКи (где Р – рентген, мКи – милликюри). При этом дозовый коэффициент и, следовательно, радиотоксичность вполне сравнимы.

Таким образом, даже без защитной оболочки достаточное для отравления количество полония-210 обнаружить дистанционно с помощью обычного счетчика чрезвычайно сложно, так как уровень излучения сравним с природным фоном. Таким образом, полоний-210 очень удобен для тайной транспортировки, и нет нужды даже использовать свинцовые контейнеры...
Spirito _ 05.01.2017 15:24
IP: 93.74.43.---
2. – Казки народів світу:Чому членство в ЄС стало можливим для країн
Східної Європи і неможливо для України, -експерт
...Час легких грошей у світовій економіці минув.,
...І ця європейська мрія була добре розрекламована укр.чиновникам та
представникам "громадянського суспільства" сотнею високопоставлених європейських радників -
колишніх чиновників вищого рівня з європейських країн,відправлених в Україну на почесну
пенсію навчати "європейських цінностей" укр.колег.,
...Укр.олігархи... щиро вірили,що якщо вони приведуть Україну в "європейську сім"ю",то
стануть частиною європейської еліти...
але ця економічна модель завершилася.,
...І нехай статистика вас не обманює-те зростання,яке вона показує,приховує за собою суть проблеми.
Практично все зростання привласнюють собі фінансові еліти розвинених країн,в той час як середній і малий бізнес бідніють разом із середнім класом і кваліфікованими робітниками.,
...треба глобально міняти економічну модель. -
Spirito _ 05.01.2017 15:04
IP: 93.74.43.---
Розмова про якісь компроміси можлива/доречна після повернення Україні Донбасу і Криму та офіційного визнання права (!) буття України як суверенної незалежної держави Кремлем і Заходом.
Україна затиснута між двома імперіями,які прагнуть її колонізувати: РФ і ЄС (НАТО) і йти їй нікуди,
географічно вона знаходиться в центрі Європи.
РФ використовує військову силу, у Заходу прикриття – асоціація (допомога військова агресія РФ проти України),яку досі не утвердили
навіть після змін,а безвіз знову відтермінували під прикриттям виборів в кількох
країнах.
Процес творення післяокупаційної реальності України (мирне буття в оточенні імперій,які не хочуть відійти від свого колонізаційного минулого) буде дуже нелегким, але
Київ має працювати над цим уже сьогодні (хоч треба було працювати вчора (чи працювали?)).
Мир Вам.
Mykola Tolerantny _ 05.01.2017 14:11
IP: 46.211.228.---
sidor
Petro Prigoda
...α-частицы имеют очень небольшой пробег, и от них можно защититься листом бумаги. Но если α-активный изотоп попадает внутрь организма или на открытые участки слизистой, как-то глаза или в нос, он наносит серьезную разрушения, можно получить большие проблемы от небольшой дозы. Прямое попадание α-частицы на неповрежденный участок кожи не окажет совершенно никакого действия – максимальный пробег частицы в биологической ткани 100 мкм, а толщина слоя ороговевшей кожи как раз чуть больше 100 мкм.

Литвиненко был отравлен альфа – частицами полония, которые абсолютно не принесли вреда исполнителю
*******
Пане Сидір, відповідь пані Історичці – супер! Тим білше, що пані Історичка насправді кандидат фізичних наук. Під рукою справочник з фізки елементарних частин. Що значить оболванили шановну пані Історичку кацапо-нацистські педофіли, Лаврови і Чуркіни...От пан Лях той в історичному плані таки працює над собою. А в юриспруденції ас.
Макар Карма _ 05.01.2017 14:03
IP: 178.92.10.---
Ця трирічна війна військторгу РФ Путіна-Кирила в основному проти сходу і півдня України.
На війні проти агресора і окупанта з РФ задіяні південь, схід і частково центр материкової України.
Друга частина держави – центр і захід, задіяна менше і знаходиться в резерві. Тобто православні Московського патріархату Кирила приїхали в Україну, щоб вбивати собі подібних слов'ян – таких же православних Московського патріархату, як і вони в Донбасі і Криму.
Цей новітній терор в Україні, як геноцид – голодомор 1932-1933 років.
І все це відбувається з благословення патріарха Кирила і його церкви.
Якийсь повний абсурд православних віруючих Московського патріархату в 21 столітті.
Що досі Кирилу заважає засудити цю братовбивчу війну? Високий чин, генеральські зірки КДБ, ФСБ, маніпуляції Геббельса із Мордору?
Може знов підемо до церкви Московського патріархату в Україні і в чергове попросимо Кирила засудити цю гібридну братовбивчу війну – безпредел братків москалів ФСБ Путіна в Донбасі і Криму?
Logic2009 _ 05.01.2017 13:41
IP: 91.196.178.---
Emil Zoliy:
- Более конструктивных фраз от Вас, я здесь не читал.
Невежда, ты ни читать ни писать по-русски не умеешь.
Пошёл вон, Вован Зодрыщенко.
Logic2009 _ 05.01.2017 13:38
IP: 91.196.178.---
СЕМИЖОПОВ (был ник Вован Зодрыщенко теперь 1001-й Emil Zoliy) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Безграмотный дебил, русского языка не знает, а кричит, что он "русский".
На самом деле украинец, отказавшийся от своих корней,
налицо комплекс неполноценности.
=================================================

Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над онным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ
sidor _ 05.01.2017 12:19
IP: 77.52.64.---
-Vesna-:
Mikolaj Kren:
не так зрада правлячого класу, як соціальна депресія громади робить принизливу поразку України невідворотною*
Українська громада – як дитина мала... вірить всьому, що говорять дорослі.
точна. Взрослые дали конфетку в яркой обертке. Ребенок радуется подарку, хлопает в ладоши, хвастается перед другими детьми- какая красивая конфета. Наступает час, когда конфетку нужно попробовать на вкус, и если держатель конфетки посчитает нужным – оставить малюсенький кусочек другим, что бы они увидели какой он не жадный. Развернул обертку – и пошел запашек явно не кондитерского изделия. Другие дети говорят – брось, это что то плохое. Но ребенок не может поверить, что его взрослые дяди обманули и впивается зубками в зловонную субстанцию. Вокруг говорят – выплюнь гадость и выбрось фантик, но ребенку жаль такую красивую обертку, и он, сквозь слезы, начинает лизать фантик, в надежде, что хоть на ней есть слойчик глазури...
Mikolaj Kren _ 05.01.2017 11:14
IP: 188.0.104.---
-Vesna-:
Mikolaj Kren:
не так зрада правлячого класу, як соціальна депресія громади робить принизливу поразку України невідворотною*
Українська громада – як дитина мала... вірить всьому, що говорять дорослі.
...украінськоі громади,як якоісь об,єднаноі структури-нема,у тому то і вся болячка.Одначе,імхо,аналітики
...пересмикують поняття.І Дацюк з,самочинною,соціальною депресією,і Ярмоленко зі зміною себе.Бо і в
одному,і другому прикладі,вже говорив нижче-все це заслуга правлячого класу.Історія беззаперечно свід
чить,що саме некомпетентність,чи пряма зрада првлячого класу,народу і державі,причина соціальниі
напруги і соціальних катаклізмів,як і соціальноі депресіі,і дегенераціі суспільства.
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter