Віктор Пшонка не побачив злочину у фальсифікаціях та неперсональному голосуванні
Отримав відповідь від Генеральної прокуратури щодо своїх заяв про злочини у Верховній раді. Зокрема при обранні судді Конституційного суду Олександра Пасенюка та у зв'язку з неперсональним голосуванням низки народних депутатів.
До своїх запитів я додавав докази злочинів. В тому числі відеозйомки та документи.
Але виявляється, що Генеральна прокуратура не може розслідувати порушення законів України та Конституції, якщо це стосується народних депутатів. Згідно з відповіддю, для Віктора Пшонки приводом для перевірки порушення закону або прямого порушення норм Конституції є не звернення громадянина і навіть не прямі докази, а вказівка регламентного комітету Верховної ради.
Я вже звернувся до Регламентного комітету з відповідними зверненнями. І очікую на відповідь протягом п'яти днів, як передбачає закон "Про доступ до публічної інформації.
Втім, хотілося б все ж таки нагадати Віктору Пшонці та керівнику невідомого мені управління ГПУ В. Миколенко, що у юридичному контексті терміну "Регламент Верховної ради України" не існує. Є Закон України "Про регламент Верховної ради України". А будь-яке порушення закону є компетенцією органів прокуратури, а не регламентного комітету Верховної ради.
Блог автора – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст блогу не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ньому піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора блогу.