Мустафа Найем Заступник генерального директора Державного Концерну "Укроборонпром"

Укроборонпром. Перший тиждень на карантині

20 березня 2020, 19:50

Ми прожили перший робочий тиждень в умовах карантину без надзвичайних ситуацій. На даний момент:

22 підприємства Укроборонпрому по всій країні працюють частково або в режимі простою. Орієнтовно 30 000 працівників вдалося залишити вдома або мінімізувати їх робочий час. Ті, хто ходять на роботу щоденно – мають особисті засоби захисту, для них вирішується питання транспорту і додаткових мір на робочому місці.

Концерн допомагає із закупівлями дефіцитних товарів підприємствам, які не встигли придбати маски та дезінфектори. По-перше, спрощено саму процедуру тендерів, по-друге, ми допомагаємо їм шукати постачальників, а для 14 підприємств взагалі провели централізовану закупівлю інфрачервоних термометрів.

На підприємствах працюють штаби швидкого реагування, де наші працівники можуть отримати необхідну інформацію про режим та умови роботи. На сайті Укроборонпрому ведеться хроніка https://bit.ly/33DFfk3.

☝Усе, що ми робили цей тиждень і будемо робити далі, спрямовано на те, щоб жодне з підприємств Укроборонпрому не стало осередком поширення вірусу в місті і продовжило забезпечувати армію необхідною технікою та озброєнням.

☝Щоб наші працівники – і молоді, і старші, почувалися захищено – на роботі, і безпечно – працюючи вдома.

☝Щоб ми разом дотримувалися рекомендацій влади, навіть якщо не поділяємо їх міру, тому що від цього залежить наше здоров'я і життя тих, хто невідкладно потребуватиме медичних послуг та інтенсивноі допомоги лікарів в майбутньому.

Дорогі працівники Укроборонпрому!

Попереду – довгі вихідні і тепла погода, утім, це не привід порушувати режим карантину.

Будь ласка, лишайтеся вдома або ізолюйтеся на природі, але не створюйте ризиків для себе і своїх рідних.

Будь ласка, будьте уважні до свого здоров'я та здоров'я оточуючих – не наражайтеся на небезпеку там, де цього можна легко уникнути, дотримуйтесь елементарних правил:

чисті_руки_свіжа_маска_дезінфектор

Якщо ви захворіли або мали контакт з хворим на вірус – негайно повідомляйте про це керівництво або медчастину, бо від вашої дисципліни та сумління залежить, хто буде наступний.

Будь ласка, зверніть увагу на своїх літніх родичів, сусідів та колег. Зараз, як ніколи, вони потребують нашої турботи та участі.

Якщо ви можете замінити старшого колегу в цеху або біля станка – запропонуйте їм це!

Якщо ви можете привезти продукти або ліки – а ви точно можете – зробіть це!

Запишіть в їх телефони номери гарячих ліній, покажіть їм перевірені та оперативні ресурси про стан поширення коронавірусу, розкажіть їм факти, а не міфи; заспокойте тих, хто в тривозі.

Ви знаєте, що колектив Укроборонпрому – не молодий. І без сумлінної участі кожного зробити наші підприємства безпечним місцем, вільним від вірусу, буде неможливо; без розумного ставлення до заходів, які запроваджені Концерном та на ваших підприємствах, зберегти наш унікальний колектив буде вкрай важко.

Дзвоніть своїм старшим колегам щоб просто дізнатися, як вони себе почувають і чи не треба їм якась допомога. Залишайте їм свої номери для зв'язку.

Самоізоляція не означає самоусунення. Давайте бути солідарними з близькими, з колегами і з країною!

powered by lun.ua
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter