Мустафа Найем Заступник генерального директора Державного Концерну "Укроборонпром"

Укроборонпром відновлює контроль та вирбництво на заводі Маяк

24 березня 2020, 17:28

Якщо вам набридла паніка, сідайте ближче до екрану. У нас є перемога #поприКарантин.

Ми почали відновлення виробництва заводу та повернення власності заводу Маяк. Ви пам'ятаєте як декілька місяців назад ми випадково дізнались, що у нашого заводу вкрали одну будівлю і через чорних реєстраторів намагались привласнити іншу.

Але як я і обіцяв, завод почне працювати і ми не здамо жодного квадратного метру.

На початку року ми змінили керівництво заводу та його дочірньої компанії, відновили роботу з виконавцями державного оборонного замовлення, перезапустили юридичну та фінансову службу компанії і почали повертати вкрадене майно.

Днями ми отримали рішення Верховного суду України щодо остаточного відновлення права власності заводу "Маяк" на одне з найбільших будівель підприємства – площею 6,5 тисяч кв.м на вул. Степана Бандери 8, корпус 16-А у Києві. Приміщення контролювалося приватними структурами останні 15 (!) років. Згідно рішенню Верховного Суду дії приватної компанії були "спрямовані на незаконне вилучення майна із державної власності".

Тепер це у минулому.

Наразі керівництво "Укроборонпрому" та заводу "Маяк" завершують юридичні процедури перереєстрації права власності на будівлю.

І до речі, я щиро вдячний працівникам та керівництву Міністерства юстиції. На початку року у відповідь на наше звернення Мінюст скасував також незаконні рішення про реєстрацію права власності на іншу будівлі заводу "Маяк" – по вул. Степана Бандери 8, корпус 20-А. Сподіваюсь, на такі ж позитивні рішення щодо звернення Концерну про відновлення права власності "Маяку" на спортивну базу "Верблюд" в Оболонському районі Києва та об'єкти власності в Херсонській області.

Тим часом на самому заводі відновлюється виробництво кулеметів в рамках державного оборонного замовлення та інших видів продукції військового та спеціального призначення. Про що напишу вже зовсім скоро і там будуть новини.

Протягом довгого часу Маяк систематично та свідомо заганяли в борги, в результаті чого майно заводу опинилося під арештом в рамках кримінального та виконавчих проваджень. Тому ми продовжуємо інвентаризацію всього майна, яке було у власності заводу та з'ясовуємо законність його передачі приватним структурам.

Ну і головне. Попри весь цей карантин ми продовжуємо працювати – наполегливо і з дотриманням усіх норм безпеки.

powered by lun.ua
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter