Мустафа Найем Заступник генерального директора Державного Концерну "Укроборонпром"

"УКРСПЕЦЕКСПОРТ" ВДВІЧІ ЗБІЛЬШИВ ПРИБУТОК ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

29 липня 2020, 16:43

Скоро буде рік як наша команда очолила Державний концерн "Укроборонпром". За цей час ми чули багато нарікань щодо відсутності у нас досвіду та розуміння галузі, великих заробітних плат (яка насправді найнижча серед усіх державних корпорацій, а робота наглядової ради взагалі не оплачувана за законом) та неспроможності досягти результату. Всі якось дуже швидко забули результати роботи "крепких хозяйственников", з якими нам дісталась компанія.

Втім, не хочеться говорити риторикою про попередників. Зараз ми закінчуємо наш річний звіт по всіх показниках і будемо готові говорити мовою фактів – і про розблокування зірваних контрактів, і про поновлення виробництва низки товарів військового призначення.

Але вже зараз ми готові поділитися результатом нашого найбільшого експортера – компанії "Укрспецекспорт".

У першому півріччі поточного року "Укрспецекспорт" збільшив чистий дохід від реалізації продукції на 36,6% порівняно з аналогічним періодом 2019 року і досягнув відмітки 1,53 млрд грн.

І це попри серйозні обмеження через пандемію та карантин у більшості країн-партнерів компанії. Що важливо, команді вдалося суттєво збільшити рентабельність продажів, у результаті чого чистий прибуток компанії за 6 місяців цього року збільшився у 2,2 рази порівняно з 2019 роком – до 150 млн грн.

Така динаміка розвитку компанії є не лише результатом виконання низки зовнішньоекономічних контрактів, а й в першу чергу впровадженням нових стандартів операційного управління командою Вадима Ноздрі, який очолює "Укрспецекспорт".

Зокрема, в цьому році Укрспецекспорт поставив Міністерству оборони України бойові машини піхоти БМП-1 для потреб Збройних Сил України, виконав зовнішньоекономічний контракт на постачання радіолокаційної техніки іноземному замовнику та розпочав співпрацю з Пакистаном у сфері авіаремонтну військових літаків.

Довідково. Державна компанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт" – державне підприємство, регулювання, координацію та контроль за діяльністю якого, відповідно до законодавства, здійснює Державний концерн "Укроборонпром". Компанія є уповноваженим державою посередником у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення, а також товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю.

powered by lun.ua
ONLINE
Україна та Європа1108 Зеленський48 Aтака Путіна1268 Уряд реформ415 Донбас21
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter