Мустафа Найем Заступник генерального директора Державного Концерну "Укроборонпром"

Ми виконали 95% плану півріччя: 450 одиниць ОВТ передали замовникам

11 серпня 2020, 13:33

Уже третій тиждень поспіль Укроборонпром та окремих членів команди атакують зі всіх боків – через проплачені пости, маніпулятивні публікації і відверту брехню. Чому?

Точно не через фінансові показники: півріччя ми закінчили з чистим прибутком у 480 млн грн, що на 7% краще показників минулого року.

Точно не через виробничі показники: 95% плану півроку виконано, попри карантин і затримку ДОЗ наші підприємства передали замовникам майже 450 одиниць ОВТ. Всього за перше півріччя реалізували продукції на суму 12,8 млрд грн! Цей показник на рівні минулого року.

Точно не через зірвані контракти: ми виконуємо ВСІ зобов'язання перед замовниками ДОЗ. Вчасно. До якості переданої техніки та озброєння у замовників немає нарікань. Ми майже виконали безнадійний контракт по бронетранспортерах для Міноборони, відновили виробництво кулеметів київським заводом "Маяк", завершуємо процес розблокування кількох важливих контактів для авіаторів.

Точно не через закупівлі: вони всі на Прозорро, у першому півріччі ми зекономили на закупівля 358 млн грн.

І не через корупцію – ми відновили стосунки зі всіма правоохоронними органами, яким сприяємо у розслідуванні схем та зловживань попередників, паралельно повертаючи під контроль вкрадені у підприємств Концерну активи, як, наприклад, на київському заводі "Маяк" або "Артем". Ми зупинили більшість непрозорих схем в спецекспортерах тільки зі зміною ТОП-менеджменту.

Точно не через трансформацію: запропонована нами стратегія корпоратизації та створення галузевих холдингів, ліквідація УОП у його нинішній ролі – не наші забаганки, це було закріплено в постановах Уряду 2015, 2016, 2017 років, у всіх стратегіях розвитку Укроборонпрому. Для реалізації нашої концепції в Раді вже зареєстровано відповідний проект закону N3822, підтриманий оборонним комітетом.

Тоді – чому кампанія з дискредитації нашої команди розпочалася саме зараз?

Бо ми перші серед всіх команд, які колись працювали в Укроборонпромі, наблизилися до реалізації своїх планів і наблизили до революції в оборонці всю країну.

Наші підприємства вже працюють інакше – більш відкрито, системніше, без конфліктів із замовниками. Наші експортери прикрили схеми, які роками годували політиків і силовиків, і, попри всю складність міжнародної ситуації, укладають нові контракти та здійснюють поставки техніки.

У нас в команді немає підкилимних ігор чи політичних амбіцій – ми хочемо змін, системних, довгострокових і невідворотніх.

Наші плани публічні – ми говоримо відкрито не тільки про досягнення, але і про проблеми, і про шляхи ї вирішення.

Так, багато роботи попереду. І багато проблем у галузі треба вирішити.

Але ми маємо намір довести розпочату реформу до кінця, якими не були "плани" наших ворогів.

powered by lun.ua
Корупція1397 Уряд реформ419 Україна та Європа1116 Зеленський56 Свобода слова576
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter