Мустафа Найем Заступник генерального директора Державного Концерну "Укроборонпром"

Обережно: фейк про "Укроборонпром"

23 листопада 2020, 21:03

Декілька годин тому у ЗМІ почали поширювати інформацію, мовляв, "Укроборонпром" переписав на себе майно державних оборонних підприємств.

Вказана інформація є цілком неправдивою та свідчить про упередженість, непрофесіоналізм і повне нерозуміння норм та процедур з боку авторів.

❗Отже, як директор з управління активами Концерну офіційно повідомляю: "Укроборонпром" НЕ проводить і ніколи НЕ проводив жодних операцій щодо відчуження чи перереєстрації майна оборонних підприємств.

🚨 П О Я С Н Е Н Н Я 🚨

Власником усього майна підприємств-учасників Концерну є держава. Натомість, юридично держава володіє цим майном не напряму, а через "орган управління". Таким органом може бути будь-який суб'єкт, визначений законами України.

👉 Для державних оборонних підприємств це – Концерн "Укроборонпром", який згідно свого Статуту, затвердженого Урядом, та законами України є органом управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі.

Підприємства-учасники Концерну регулярно здійснюють інвентаризацію та реєстрацію своїх активів, майна та прав власності. Головна мета таких дій – запобігання рейдерським атакам та незаконному відчуженню майна, яке з різних причин не було зареєстровано в офіційному порядку.

👉 Під час реєстрації нерухомого майна державні підприємства НЕ МОЖУТЬ вказувати власником себе, а мають – і це пряма вимога законодавства – зазначати орган управління, який визначений державою.

❗Так було завжди. Так є і зараз.

Формальним власником майна підприємств-учасників Концерну є держава в особі "Укробронпром". При цьому важливо зазначити, що Концерн НЕ МАЄ права самостійно розпоряджатись майном своїх підприємств. Такі дії потребують обов'язкових погоджень з боку інших центральних органів влади, зокрема, ФДМУ, Кабміну тощо.

Під час державної реєстрації права власності на нерухоме майно наші підприємства ЗАВЖДИ вказували і вказують власником державу Україна в особі відповідного органу управління – Концерн "Укроборонпром".

💪 Висновок про те, що таким чином Концерн "переписує на себе майно оборонних заводів", або "отримує право власності на них" є або УМИСНО маніпулятивним, або вказує на невігластво авторів. Автор робить такий висновок з метою ввести в оману необізнану в законодавчих тонкощах аудиторію, дискредитувати команду "Укроборонпрому" в очах громадськості та партнерів і посіяти сумнів у доброчесності намірів людей, які рік тому прийшли в Концерн протидіяти рейдерству та ламати схеми з незаконного відчуження майна.

Припускаємо, що таку неадекватну реакцію на пересічну дію щодо реєстрації права власності викликана неспроможністю окремих осіб розпочати процедуру незаконного виведення майна наших підприємств. Адже зареєстроване майно є набагато більш захищеним від можливих рейдерських захоплень, ніж власність, яка знаходиться у сірій зоні невідомості.

✌ Державний концерн "Укроборонпром" вимагає від видання повне спростування викривленої та маніпулятивної інформації або припинити викривати своє невігластво.

powered by lun.ua
Aтака Путіна1292 Зеленський77 Мовне питання191 Корупція1445 Україна та Європа1133
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter