Андрій Парубій Голова Верховної Ради України, громадський діяч, політик

Кремль зіграв проти України "Матч смерті"

28 квітня 2012, 17:20

Недавно мав змогу переглянути новий пропагандистський російський фільм "Матч". Тому хочу поділитись з вами своїми враженнями.

Ті, хто думають, що це фільм про футбол (як його позиціонують автори), або про війну, чи любов (як начебто випливає з анонсованого сюжету), той помиляється. Насправді, це ідеологічний "агітпроп", який впроваджує філософію і концепцію пропагованого кремлівськими верховодами "Русского мира". Не випадково фільм зроблений за бюджетні гроші Російської Федерації. Тому, переважна більшість негативних героїв фільму відзначаються тим, що говорять українською, носять синьо-жовті стрічки, або вишиванки. В "масовках" українці зображені як колаборанти, антисеміти, і просто моральні потвори.

Насправді, цей фільм цілковито підпадає під 161 статтю КК України, згідно з якою умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності караються аж до обмеження волі на строк до п'яти років. Оцінку фільму має давати не експертна комісія Держкіно, а Служба безпеки України. Але, на жаль, люди, які опинились при владі в Україні, замість того, щоб забезпечити національну безпеку, сприяють зовнішній експансії в Україну. Вони забезпечують інформаційне, гуманітарне, духовне вторгнення Росії в Україну. Наприклад, освітня політика міністра Табачника цілком співвідноситься із ідеологією цього фільму. Тільки в іншій сфері.

Хочу відповісти захисникам фільму, які стверджують, що це лише художній твір, спроба розібратись в складних тогочасних реаліях в Україні. Роз'ясніть мені, чому російський кінематограф за кремлівські бюджетні гроші не знімає фільм про армію генерала Власова – найбільший колаборантський підрозділ в Другій світовій війні, який нараховував майже 800 тисяч російських добровольців? До речі, 300 тисяч з них брали участь у відомій облозі Сталінграду. Це ж який сюжет, яка драма! От там можна було б використати "геніальний" художній хід з використанням мови, наприклад, щоб головний герой, чесний червоноармієць, героїчний оборонець Сталінграда, розмовляв українською.

Або фільм про ганебний пакт Молотова-Ріббентропа, де керівництво СРСР (а РФ вважає себе їхніми правонаступниками) укладають з Гітлером таємну угоду про поділ Європи. Про спільний військовий парад в Бресті. А в цей час українці на Закарпатській Україні під синьо-жовтим прапором перші в Європі збройно виступають проти гітлерівської коаліції. 15 березня 1939 року. До речі, на моє переконання, Друга світова війна почалась саме тоді.

Чи можете Ви уявити, щоб в Росії знімали такі фільми за бюджетні кошти?

Історія України складна і непроста. Але ми самі в ній розберемося, без сторонньої допомоги. А росіяни нехай розберуться в своїй, ще більш складній, трагічній та неоднозначній.

Коли іспанці прийшли до національного примирення, вони спорудили меморіал усім загиблим у громадянській війні. І викарбували такі слова: "Тут лежить Іспанія". Їм не писали рецептів примирення ані в Парижі, ані в Римі, ані в Берліні. Тому вони і знайшли злагоду в суспільстві. А ми будемо блукати манівцями доти, доки нам нашу історію писатимусь в столиці іншої держави.

Коментарі — 207
Maria Tarnawska _ 28.04.2017 07:16
IP: 82.193.118.---
Vera_53:
+З подивом прочитала Ваш коментар. Хто мав бажання, вже давно знайомі з інформацією про Бандеру, Шухевича, про те, проти кого вони боролись. Матеріали архівів були відкриті ще за президентства Ющенка, створено Інститут Національної Пам'яті, який займається пошуком і оприлюдненням подібних матеріалів. У тому числі і про роботу НКВД в Україні. Таке враження, що ви жили в ізоляції або прилетіли з іншої планети.
Vera_53 _ 03.05.2012 13:10
IP: 95.133.219.---
Доки в нашій владі не буде патріотів, поки нам не дадуть самостійно визначитись: хто ми і які ми. Розподіл України на Схід і Захід відбувається штучно.І по сьогооднішній день українцям не надано інформацію х архівів: хто такі Бендера і Шушкевич, проти кого і як вони боролись. Ми і досі нічого не знаємо що робило НКВД в Україні і які наслідки їх роботи. Коли наші громадяни будуть знати правдиву історію.України, вони будуть мати імунітет від будь-яких "Матчів"
koct _ 01.05.2012 23:01
IP: 77.121.215.---
Aleks Vahnij:
Та хер сним С Красновым.Есть новости круче – ОЧЕВИДЦЫ видели БТРы вбезжающие в Днепропетровск почти за час до взрыва
totosha _ 01.05.2012 17:59
IP: 82.145.208.---
?
Aleks Vahnij _ 30.04.2012 18:41
IP: 78.137.5.---
koct:
Та ти ж повністю все пиши. Що за той памятник, підприємцю Мєлєхову, (доречі, встановив він його на власному подвірї) по сфальсифікованому обвинуваченню девять місяців в СІЗО сидіти довелось. Але не зламався.
Що вам поганого Краснов зробив? Він людина честі, хоча й іншого світогляду
hot80022 _ 30.04.2012 10:49
IP: 213.238.8.---
listkar:
aedital:
МОСКАЛЬЩИНА НЕНАВИДИТЬ УКРАЇНУ, ЗВІДСИ ОТАКІ ІДЕОЛОГІЧНІ ДИВЕРСІЇ.
УКРАЇНЦІ, ЧИ ПОТРІБНА ВАМ ТАКА ІСТОРІЯ, ДЕ ВАС ЗОБРАЖУЮТЬ ЯК КАРИКАТУРУ ЗАСЦЯНІ МОСКОВИТИ.
УКРАЇНЦІ, ОБИРАЙМО СВОБОДУ!!!
где сейчас ихний тарас бульба? там и матч смерти будет. фильм снят дерьмово -чисо пропагандиский
Біда в тому,що значна кількість молодих людей не хоче сприймати свою країну,як землю,на якій виросли їхні діди і прадіди.Вони не переймаються долею своїх нащадків,які в майбутньому можливо не знатимуть свого коріння.
hot80022 _ 30.04.2012 10:37
IP: 213.238.8.---
Igor Pidoprygora:
Насколько я знаю,армия Власова участия в боях на Восточном фронте практически не принимала.Но этих людей я понять могу.Большевики разрушили великую страну,уничтожили цвет нации,превратили людей в рабов.Украинские же националисты должны петь осанну Ленину.Без революции, всеих идеи о самостийности остались бы плодом больного воображения.
Коли це російський єврей Ленін дбав про незалежністьУкраїни?
Більшої маячні годі й писати.Але мені сподобалося " відбілювання" Російської Визвольної Армії.
Мабуть ви росіянин?Тоді до чого ваші коментарі на УП?
koct _ 30.04.2012 01:10
IP: 77.121.215.---
В 2007 году в станице Еланская Ростовской области поставлен мемориальный комплекс (музей и архив) генералу Краснову, главному казаку-эсесовцу, в фашистской Германии у Краснова было 3 начальника – обергруппенфюрер СС Бергер, рейхсфюрер Гиммлер и фюрер Адольф Гитлер.
koct _ 30.04.2012 01:07
IP: 77.121.215.---
"За веру и Отечество" – это надпись на мемориальной плите, установленной в 1994 году в городе Москве по адресу Ленинградский проспект, 73А в храме Всех Святых на Патриаршем Подворье с личного благословения Патриарха Московского и Всея Руси предстоятеля русской православной церкви Алексия ІІ.
Привожу полный текст:
"Атаманам Краснову, Шкуро, Павлову, Доманову, Фон Панвицу, Султан-Гирею Клыч, Зборовскому.
Генералам Туркулу, Хольмстон-Смысловскому, Скородумову, Штейфону. Казакам 15-го Кавалерийского корпуса, павшим за веру и Отечество".
SIM5 _ 29.04.2012 23:57
IP: 89.105.243.---
Mostly Autumn:
В центре Львова в субботу прошел парад вышиванок, приуроченный к очередной годовщине создания дивизии СС "Галичина", которая формировалась гитлеровцами из числа жителей Западной Украины.

Участники акции прошлись по улицам города в вышиванках с символикой дивизии, а также черно-красными флагами Украинской повстанческой армии, к которой впоследствии примыкали многие участники "Галичины".

Шествие собрало около 1,5 тысяч человек, сообщает издание "Газета.ua".

Люди скандировали: "Одна нация! Одна Родина! Одна раса! Это Украина!", "Слава нации – смерть врагам!", "Слава Украине – героям слава!", "Нация, молодежь, революция!", "Галичина – дивизия героев!", "Наша земля – наши герои!", "Помни, чужак, тут хозяин – украинец!".

Впереди колонны был развернут баннер "Спокойно смотрим в будущее".

Акция была санкционирована властями – участников шествия сопровождали сотрудники милиции.
Ссылку в студию можно?
SIM5 _ 29.04.2012 23:55
IP: 89.105.243.---
А чего вы ждали от януков? Все азиатско-авторитарные пацаны объединяют силы. Им лучше пустить "своих" (хотя тоже стремно), чем принять цивилизованные нормы. Посмотрите, как резко Раша задружила с Китаем. Потому что БАЗОВЫЕ понятия похожие. Но есть и отличия: в Китае чистая КПСС, в Раше КГБ с олигархами, у нас чистые бандюки.
koct _ 29.04.2012 22:30
IP: 77.121.215.---
- Депо-дивизия РОА полигона "Милау" Вермахта из 4-х полков и 20 батальонов РОА, в том числе и казачьих;
- Учебная дивизия Остлегионов "Легиново" из 1 бригады и 5 полков а также,
– "Рабочая бригада "Болла" из 5 туркестанских батальонов
koct _ 29.04.2012 22:29
IP: 77.121.215.---
...В Рейскомиссариате "Украина" дислоцировался 12-й Резервный корпус Вермахта, имеющий в различные периоды крупные формирования восточных войск, такие как:
- Казачий (русский) охранный корпус из 15 полков;
- 162-я Учебная дивизия Остлегионов из 6 полков;
- 740-я казачья (русская) запасная бригада из 6 батальонов;
- Казачья (русская) Группа Походного атамана из 4 полков;
- Казачья группировка полковника фон Панвица из 6 полков;
- Сводно-Казачья (русская) дивизия полевой полиции "Фон Шуленбург";
- Казачья пластунская (русская) бригада полевой полиции полковника Духопельникова из 6 батальонов;
- 153-я учебно-полевая дивизия Вермахта из 3-х полков и 15 батальонов Остлегионов;
- Калмыцкий кавалерийский охранный корпус из 4-х дивизионов;
- 531-й казачий охранный корпус Вермахта.
В генерал-губернаторстве "Польша" (включая Галичину) дислоцировались:
- 1-я Казачья (русская) капвалерийская дивизия Вермахта (позже войск СС) из 8 полков;
- Депо-дивизия РОА полигона "Ми
koct _ 29.04.2012 22:25
IP: 77.121.215.---
1. Русские генералы, бывшие советские офицеры
Генерал-майор Буняченко – командир 600-й дивизии Вермахта (она-же 1-я дивизия РОА СВ КОНР), бывший полковник, командир дивизии РККА.
Генерал-майор Мальцев – командующий ВВС КОНР, бывший директор санатория "Авиатор", ранее – командующий ВВС СибВО, полковник запаса РККА.
Генерал-майор Кононов – командир 3-й Сводно-казачьей пластунской бригады 15-го Казачьего кавалерийского корпуса войск СС Главного оперативного Управления СС (ФХА-СС), бывший майор, командир полка РККА.
Генерал-майор Зверев – командир 650-й дивизии Вермахта (она-же 2-я дивизия РОА ВС КОНР), бывший полковник, командир дивизии РККА
koct _ 29.04.2012 22:23
IP: 77.121.215.---
...Генерал-майор Гонтарев Б.В. – белогвардеец, начальник штаба Русского охранного корпуса в Сербии (командир 3-го полка).
Генерал-майор Попов П.Х. – начальник Кадетского корпуса КОНР имени великого князя Константина.
Генерал-майор Духопельников – командир Казачьей пластунской бригады полевой полиции Вермахта.
Генерал-майор Черепов А.Н. – командир запасного батальона Русского охранного корпуса.
Всего на службе фашистов было болем 150 русских генералов – эмигрантов.
koct _ 29.04.2012 22:22
IP: 77.121.215.---
3 Русские генералы – белоэмигранты.

Генерал кавалерии (генерал-лейтенант вермахта) П.Н Краснов-старший – белогвардеец, начальник Главного Управления Казачьих Войск, Главного Управления СС (ФА-СС).
Генерал-лейтенант Шкуро – начальник казачьего резерва Главного Управления СС (ФА-СС).
Генерал-майор Штейфон – командир Русского охранного корпуса Вермахта.
Генерал-лейтенант Балабин Е.И. – Член ГУКВ-КОНР.
Генерал-лейтенант Науменко В.Г. – Член ГУКВ-КОНР.
Генерал-майор Туркул – командир Запасной бригады казачьего резерва ГУКВ ФА-СС.
Генерал-майор -инженер Шелест -белоємигрант, член ГУКВ КОНР.
Генерал-майор Краснов С.Н.- средний – белогвардеец, заместитель начальника Главного управления Казачьих Войск, Главного управления СС (ФА-СС).
Генерал-майор ДьяковВ.А.- чиновник "Легиона Шпеера", сформировал из белоємигрантов 2 автотранспортных батальона N67 и N69 (по 7 рот каждый).
Генерал-майор Зборовский В.Э.-белогвардеец, командир 1-го Сводно-Казачьего полка Русского охранного корпуса
koct _ 29.04.2012 22:21
IP: 77.121.215.---
Igor Pidoprygora:
Армия Власова это разрешенная тема еще при СССР а как насчет этих2. Русские генералы, бывшие граждане СССР.

Генерал-майор Доманов – командир Казачьего охранного корпуса Казачьего Стана Главного Управления Казачьих Войск Главного Управления СС (ФА-СС), бывший сексот НКВД.
Генерал-майор Павлов – походный атаман, командир Группы Походного атамана ГУКВ.
Ваффенбригаденфюрер – генерал-майор войск СС Каминский Б.С. – командир 29-й гренадёрской дивизии войск СС "РОНА" (русской N1) Главного оперативного Управления СС (ФХА-СС), бывший инженер.
a_sudi_kto _ 29.04.2012 21:58
IP: 93.127.97.---
Ну. вот не поленился поискать и убедиться, что и "наверху" есть не дураки, а внизу дураков нет, они хорошо знакомы с "творчеством" советских учеников Лины Рифеншталь.
Это мОлодежь и пОдростки, может, не знают... Говорят: "Хочу в Советский Союз" – и расписывают какие-то райские наслаждения... твою мать, хочется повторить: "Тоже хочу, но где это было, что вы рисовали в кинах про колхозы и заводы, в книгах, в журналах и в книге о вкусной и здоровой пище"?

"Любой, даже самый жесткий авторитарный режим не может опираться исключительно на насилие. Недаром и гитлеровская, и сталинская диктатуры придавали такое огромное значение идеологическому, вернее, мифологическому обеспечению, на ниве которого расцветали гениальные Сергей Эйзенштейн и Лина Рифеншталь". – Андрей Пионтковский
Vik Nov _ 29.04.2012 20:59
IP: 86.93.183.---
Очень толковое письмо (из фильма 'Ленин в Октябре').avi http://www.youtube.com/watch?v=QPclO2W-Ln8
Igor Pidoprygora _ 29.04.2012 20:55
IP: 77.120.149.---
Насколько я знаю,армия Власова участия в боях на Восточном фронте практически не принимала.Но этих людей я понять могу.Большевики разрушили великую страну,уничтожили цвет нации,превратили людей в рабов.Украинские же националисты должны петь осанну Ленину.Без революции, всеих идеи о самостийности остались бы плодом больного воображения.
Vik Nov _ 29.04.2012 20:40
IP: 86.93.183.---
Якби нашi олiгархи не були татарами,а Ступка не лизав дупу Янучарi-то в вiдповiдь московiтам зняли б десятки фiльмiв про жахи 33-го,про нiмкеню царицю,яка нищила укранське козацтво,шакала петра-1 i рiзних сталiнiв!
listkar _ 29.04.2012 20:12
IP: 95.134.20.---
aedital:
МОСКАЛЬЩИНА НЕНАВИДИТЬ УКРАЇНУ, ЗВІДСИ ОТАКІ ІДЕОЛОГІЧНІ ДИВЕРСІЇ.
УКРАЇНЦІ, ЧИ ПОТРІБНА ВАМ ТАКА ІСТОРІЯ, ДЕ ВАС ЗОБРАЖУЮТЬ ЯК КАРИКАТУРУ ЗАСЦЯНІ МОСКОВИТИ.
УКРАЇНЦІ, ОБИРАЙМО СВОБОДУ!!!
где сейчас ихний тарас бульба? там и матч смерти будет. фильм снят дерьмово -чисо пропагандиский
aedital _ 29.04.2012 19:39
IP: 213.200.50.---
МОСКАЛЬЩИНА НЕНАВИДИТЬ УКРАЇНУ, ЗВІДСИ ОТАКІ ІДЕОЛОГІЧНІ ДИВЕРСІЇ.
УКРАЇНЦІ, ЧИ ПОТРІБНА ВАМ ТАКА ІСТОРІЯ, ДЕ ВАС ЗОБРАЖУЮТЬ ЯК КАРИКАТУРУ ЗАСЦЯНІ МОСКОВИТИ.
УКРАЇНЦІ, ОБИРАЙМО СВОБОДУ!!!
koct _ 29.04.2012 18:52
IP: 77.121.215.---
1 апреля 1933 года, ровно через 3 месяца после прихода к власти, по личному распоряжению Адольфа Гитлера было создано Внешнеполитическое бюро НСДАП (Национал-Социалистической Немецкой рабочей партии). Возглавил бюро А. Розенберг (балтийский немец, глава МИД Германии, будущий министр Восточных территорий).
Восточный отдел Бюро возглавил Г.Лейббрандт, немец, родившийся в Украине.
koct _ 29.04.2012 18:47
IP: 77.121.215.---
При Восточном отделе Бюро по инициативе Розенберга было создано РОНД – "Российскоекое объединённое национально-социалистическое движение".
Руководители РОНД: Светозаров, он же Г.Пельхау, балтийский немец, полковник Герштельманн и князь Оболенский. Постепенно к РОНД присоединились, по крайней мере идейно, большинство белогвардейских организаций. Так, 02.01.1937 г. председатель РОВС (Российский Общевойсковой Союз) генерал Миллер издал приказ по РОВС, которым провозглашалось: "Мы, члены РОВС, являемся идейными фашистами".
Во 2-й половине апреля 1933г. был основан "Особый Украинский Отдел РОНД", поставивший перед собой задачу объединить под покровительством Германии всю украинскую эмиграцию.
Україна та Європа907 Уряд реформ302 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте