Українська правда

Щодо розслідування МВС справи Павла Шеремета

12 грудня 2019, 19:55

Шановні колеги, друзі та читачі!

Ми із великою надією дивилися сьогоднішній брифінг щодо розслідування справи нашого колеги, журналіста “Української правди” Павла Шеремета.

З моменту його вбивства минуло бцльше трьох років, і за весь цей час ми не знали про перебіг розслідування майже нічого. Справа була фактично засекречена ще восени 2017 року, а коментарі правоохоронців зводилися до того, що публікація будь-якої інформації може нашкодити слідству.

Тепер щодо самого брифінгу, на якому були присутні президент, міністр внутрішніх справ та генеральний прокурор.

Ми позитивно сприймаємо той факт, що слідство триває, та про цю справу не забули. Зізнаємося чесно, озвучена версія слідства нас шокувала. Зараз ми ставимося до викладеної інформації обережно.

У нас виникло декілька запитань, відповідей на які ми не почули під час брифінгу:

1. Хто може бути замовником цього вбивства? Версія про те, що такий злочин могла самостійно організувати група волонтерів задля дестабілізації ситуації, викликає багато питань.
2. Незрозумілими для нас залишаються мотиви замовників та виконавців. Мети, що була озвучена під час брифінгу – дестабілізації політичної ситуації в Україні – не було досягнуто.
3. Хто був зацікавлений у дестабілізації ситуації в країні на той час? Навіщо волонтерам, що підтримували армію у складні часи, потрібна дестабілізація ситуації всередині країни? Чи слідство припускає, що група волонтерів могла діяти в інтересах Росії?

Редакція “Української правди” ретельно та детально проаналізує факти, що були озвучені слідчою групою. Ми не хочемо, щоби у цій справі мали місце будь-які маніпуляції. Тому звертаємося до всіх: якщо вам відомі додаткові факти про людей, прізвища яких були сьогодні озвучені у якості підозрюваних, просимо надати їх нашій редакції. Ми зробимо усе можливе аби встановити істину.

Сьогодні сталася ще одна подія, пов’язана із нашим колегою. За вісім хвилин до початку брифінгу депутати Київської міської ради проголосували за надання імені Павла Шеремета одному зі скверів у центрі міста. На це рішення ми чекали більше двох років.

Хочеться вірити, що так само ми колись дізнаємося прізвища людей, які причетні до вбивства Павла.

Редакція “Української правди”

powered by lun.ua
Коментарі — 42
Oleh Hell OO _ 12.12.2019 23:31
IP: 35.235.226.---
На той неделе в СМИ были новости, что ктото подкупает АТОшников, чтобы сознались в деле Шеремета, совпадение? Ктото прознал, что готовится прессконференция по делу и слил информацию или действительно была такая активность по покупке подозреваемых, непонятно) Маруся Зверобой только недавно стала звездой укр-нета, кто ее знает то, чтобы ее убийство послужило дестабилизацией? Эти теории про дестабилизацию часть режима Порошеко/Парубия, как теории заговора в России – все верят, но ниодного факта) Нет заказчика, не назван заказчик, а ведь люди заработали на квартиры и автор, но сами фигуранты обсуждают сценарий дестабилизации с психиатром, режиссером и бабой – ну это уже совсем какойто бред, честное слово – сами же и заказали, и себе оплатили)) Судя по тому, как в ДБР фабрикуют справы, то в МВД могут нарисовать любой сложности шедевр) Ну а вдруг правда? Представляете какие мысли у простых людей – дестабилизация, свержение конституционного строя)
chsaber _ 12.12.2019 23:21
IP: 35.235.226.---
То, что у этой публики, которой предъявлены обвинения, как говорят "рыло в пуху", – не вызывает сомнений... Но, – по другим делам. Что касается покушения на Шеремета – улики только косвенные.
Вызывает вопросы поведение подозреваемых, – вместо того, чтобы, в течении трёх-то лет, уйти в подполье и, – потихоньку слинять, в том числе и за рубеж, неосторожный трёп по телефонам, хождения на суды друг к другу по старым делам. Короче говоря, делать всё, чтобы засветиться.
Ну и, источник финансирования, как по делу Шеремета, так и в предыдущих случаях, что позволило более-менее безбедно жить и иметь, судя по материалам следствия, определённые накопления и недвижимость.
Возникает вопрос, – кто и за что платил?

Неплохо следователи подобрали, явно надуманный мотив, который подразумевает отсутствие заказчиков. Понимают – куда и к кому могут привести их поиски.
Yevhen Crozy _ 12.12.2019 22:29
IP: 35.235.226.---
Дестабілізація, очевидно, в сенсі, щоб подати це як російська диверсія, щоб привернути більшу увагу влади до необхідності посилення фронту проти Росії. Це мабуть все
Olexiij Babenko _ 12.12.2019 22:24
IP: 35.235.226.---
Але ж як можна серйозно ставитись до всього того, що нам вивалили на брифінгу. Як на мене – то за виключенням генеральських коментарів – суцільне алібі. Хоча й генеральські коментарі можна додати, як факи упередженності з підозрою на замовлення.
Сергей Папков _ 12.12.2019 22:23
IP: 35.235.226.---
Віриться не дуже. Такі вбивства або розслідуються по гарячих слідах, або не розслідуються ніколи (хіба хтось років так через 50 напише мемуари).
А тут пройшло ТРИ з ПОЛОВИНОЮ років – більш ніж достатній час, щлб будь-кому знищити всі речові докази чи навіть залишити країну (аін що ідіот має сидіти і чекати, поки Зе з Аваковим про нього згадають). Зважаючи, що все відбувалося вночі і жінку, яку закладала вибухівку, на відео розрізнити неможливо, то довести, що хтось був цією жінкою, можна лише у випадку, якщо в неї щось знайдуть (через 3 роки це фентезі).
Всіх інших спільників, про яких в принципі не може бути нічого відомо в цих обставинах, можна виявити лише за показами "закладальниці", якщо її впіймають. Але якщо її затримують одночасно з іншими, то відповідно вона жодних показів дати просто не встигла.
Поки здорова логіка цилісний ланцюжок не вибудовує.
А щодо того, що замовників вирішили назвати пізніше, то напевно ними обов'язково виявляться Порошенко, Тимошенко і Вакарчук.
Oleksii Rudenko _ 12.12.2019 22:16
IP: 35.235.226.---
А навіщо їм ця дестабілізація вони не сказали. Тим більше такі жертви – ніякий журналіст Шеремет (будемо відверті – його загибель ніякого ажіотажу у пересічних не викликала), потім маловідома туповата порохоботка – що не дуже схоже на реальний сценарій дестабілізації. Тому в цілому виглядає якось нереалістично – три роки розслідували і така туфта на виході. Вочевидь Аваков боїться щоб зеля його не вигнав
sensor+2 _ 12.12.2019 21:56
IP: 35.235.226.---
Версия следствия как минимум про мотив действительно вызывает недоумение. Дестабилизация путём убийства Шеремата (который практически не был известен широким массам)??? Для чего дестабилизация? Это не может быть реальной причиной, разумеется если подозреваемые виновны.
Віталій Цибуляк _ 12.12.2019 21:54
IP: 35.235.226.---
На наївність деяких коментаторів: серед атовців ви знайдете як таких, хто дійсно воював, отримав поранення, або принаймні копав траншеї, так і шахраїв, чиє службове становище чи зв'язки дозволили привласнити посвідчення УБД. Те саме стосується волонтерства: можна дійсно бути волонтером, а можна – лиш здаватися.

У цьому є сенс. Коли ти вчинив якийсь тяжкий злочин, то як найкраще відвести від себе підозру, як не назватися "волонтером" чи "атовцем". Звичайно, що це шкодить справжнім героям, зважаючи на огульність мислення багатьох.
Олексій Мазур _ 12.12.2019 21:52
IP: 35.235.226.---
мій коментар не додається через використання забороненої лексики, але це ж пряма цитата шеремета на радіол "Вєсті" про українців. А я навожу приклади, якби так само хтось висловився про євреїв чи чорношкірих. Шеремет не гребував називати українців принизливим прізвиськом, яким нас називають росіяни.
Віктор Совщак _ 12.12.2019 21:45
IP: 35.235.226.---
wed:
Щодо патріотизму То тут в кожного своя міра На майдані 2014 загинули ХТО і стояв ХТО А чому ці ХТО не були ні в уряді ні в парлементі Ні навіть гроші не мають Чому Тому що давно сказано Одним війна іншим мати рідна За що живуть патріоти Де вони працюють Наприклад Тягнибок чи Мірошніченко чи Корчинський
wed _ 12.12.2019 21:38
IP: 35.235.226.---
Serr:
Віктор Совщак:
Хтось платив гроші цим "волонтерам" З сюжету видно що вони не безкорисні.
... І чому треба ставити слово "волонтери" в лапки?...
Гляньте інші блоги – Совщак тут професійно обстоює Зе і Ко, а оскільки вони зараз вирішили, що з патріотами їм не по дорозі, то й і їх боти почали свою нечисту роботу

От подумав, що мабуть слабий інтерес людей до дуже невдалого замаху на Соловйова заохотив Авакова плюс Зе і далі до такої фальсифікації,
адже якщо люди з'їли такі сумнівні висновки, то може з'їдять і повну туфту?

Головним виконавцем зробили 19-ти річного добровольця (ну важко собі уявити, що хтось зі здоровим глуздом найме такого молодого для замовного вбивства – і ризик провалу, і ризик для замовника у випадку провалу зростає ж неймовірно). А от щоб підставити когось – тут 19-ти річний хлопець з репутацією снайпера згодиться дуже добре.
Різнобій в наданій свіжій інформації про замах теж додає багато сумнівів.
Alexandr Ingulski _ 12.12.2019 21:17
IP: 35.235.226.---
в того Бучі 6 ходок було ще до АТО, тому цілком ймовірно, що він міг бути одним із організаторів чи виконавців вбивства.
Індрек Вернер _ 12.12.2019 21:08
IP: 35.235.226.---
Волонтери і ветерани АТО, які реально вважають український народ баранами, яким лише потрібно підкинути привід для виходу на майдан, по якому можна гатити Градами і якого в Києві ні трохи не шкода. Це дійсно щирі волонтери і ветерани, які щось намагалися робити на користь Україні?? Психологічно схожі на Надю Савченко тілтки багато цинічніше, та готова була жертвувати собою, цы – шукали сакральну жертву.
Игорь Усенко _ 12.12.2019 21:04
IP: 35.235.226.---
Команда Зе намагається скомпроментувати всіх хто воював і воює за незалежність України і проти педораши. Команда Зе намагається нав'язати нам усім думку, що сепари, рюськая язіковіе це наші брати і друзі, що їх треба ніжити, пестити і не ображати. Команда Зе готує Україну до здачі педорашії. Команда Зе вже стоїть на колінах і чекає коли припаде до місць цілування до яких дотягнеться стоячи на колінах.
Що будемо чекати поки і нас поставлять на колінах для цілування пуйла і педораші.
Андрій Маковецький-Левенгук _ 12.12.2019 20:59
IP: 35.235.226.---
Кирилл Шувалов:
Что тут кому непонятно?! Читайте Бесов, ФМ.
Поражает не столько гениальность Достоевского, сколько убогое ментальное мировоззрение современного укр общества. И просветов нет. Всё по заколдованному кругу.
Да, всё, как учил протомайдановец Верховенский: "Но одно или два поколения разврата теперь необходимо; разврата неслыханного, подленького, когда человек обращается в гадкую, трусливую, жестокую, себялюбивую мразь, – вот чего надо! А тут еще "свеженькой кровушки", чтоб попривык".
Serr _ 12.12.2019 20:28
IP: 35.235.226.---
Віктор Совщак:
Хтось платив гроші цим "волонтерам" З сюжету видно що вони не безкорисні.
З якого сюжету? Ментівського??? І чому треба ставити слово "волонтери" в лапки? Ці люди реально допомагали військовикам і реально воювали, поки команда Зе тікала від військоматів і розважала російсько бидло (включно з "елітою"). Чоиу я вживаю слово бидло? А тому, що в мене є знайомі в Росії, але вони нормальні інтелектуали і не дивилися 95 квартал... І чому був обраний саме той день, коли Рада дала згоду на конфедералізацію України (тепер вона може стати реальністю)?
Віктор Совщак _ 12.12.2019 20:15
IP: 35.235.226.---
Хтось платив гроші цим "волонтерам" З сюжету видно що вони не безкорисні Таким чином Хто, крім дестабілізації ситуації, платив гроші Якщо відштовхуватися від то що дестабілізації нен могло бути, то хто платив гроші і за що Що такого знав (дії Шеремета якщо і були то не явні) Шеремет щоб його таким чином (з підготовкою) вбивали Він не був розвідником чи комерційним агентом (грші для нього не дуже) Тоді тільки знання чогось Чи випадкове узнання чогось... Чогось УП порийтеся...
ONLINE
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter