Джеффрі Р. Пайєтт посол США

Чемпіон Свободи: військовий есмінець "Портер" відвідав Одесу

16 жовтня 2015, 10:58

У минулі вихідні я мав приємну нагоду знову повернутися до Одеси і привітати багатьох наших друзів і партнерів на борту американського військового корабля "Портер". Візит корабля ВМС США – надзвичайно символічне явище, а цього року Україна привітала не один, а два есмінці класу Арлі Берк: "Дональд Кук" і "Портер".Капітан есмінця "Портер", командир Блер Гай, дуже гарно сказав, що такі візити дають екіпажу судна – а це 300 добрих друзів, які перебувають разом у морі протягом кількох тижнів, – змогу розім'яти ноги й долучитися до місцевої культури. Мені було приємно бачити наших моряків на прогулянці в місті, в магазинах, за обіднім столом на Дерибасівській та в інших місцях. Усі вони говорили про теплий прийом від одеситів. Але значення цих візитів набагато більше. Вони пропонують унікальні можливості для спільної підготовки і навчань, зміцнення зв'язків між нашими ВМС, допомагають поліпшити взаємодію під час спільних операцій. Вони також дозволяють нам поділитися найкращим досвідом ВМС США з широким колом урядовців, воєначальників, активістів, журналістів і представників громадянського суспільства – з такими людьми, як губернатор Саакашвілі, заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе, депутати Верховної Ради, зокрема Олексій Гончаренко, заступники міністрів, наші друзі з Odesa Impact Hub і навіть ветерани футбольного клубу "Динамо" (Київ). І я особливо вдячний адміралові Гайдуку за сильне лідерство і партнерство.Це не збіг, що хоробрі чоловіки й жінки з військового есмінця "Портер" і віддані реформатори, які приєдналися до нас на його борту, уособлюють девіз корабля: "Чемпіон Свободи". І, як я сказав у своєму виступі в суботу ввечері, візит "Портера" до Одеси відрізняється від будь-якого іншого, що його корабель здійснить у ході цього круїзу, адже, на відміну від інших союзників і партнерів, яких відвідає військовий есмінець "Портер", Україна зараз перебуває у стані війни. І Президент Обама нещодавно підтвердив: Сполучені Штати й далі підтримуватимуть вас у вашій боротьбі за право захищати і відстоювати свою суверенну територію та право визначати власне політичне й демократичне майбутнє.Важко назвати ще більший символ орієнтування Сполучених Штатів на глобальну взаємодію та глобальну присутність, ніж ВМС США. Міністр військово-морського флоту США Рей Мабус сказав: "Присутність – це те, що ми робимо. Це те, ким ми є. Ми запевняємо наших партнерів у тому, що ми тут присутні, і нагадуємо тим, хто, можливо, бажає завдати шкоди нашій країні і союзникам, що ми зовсім поряд". Присутність військового есмінця "Портер" в Україні – це ще один приклад нашої прихильності до суверенітету й територіальної цілісності України, а також морської безпеки і стабільності в регіоні Чорного моря.

English original

powered by lun.ua
Коментарі — 29
jurius _ 19.10.2015 20:39
IP: 46.118.29.---
Віктор Скоп:
Це не кур'ячі, це великі підрашські мозги, ви ображаєте його гідність:)
Віктор Скоп _ 19.10.2015 19:48
IP: 93.72.213.---
З куриними мозгами не сперечаюсь.
Віктор Скоп _ 19.10.2015 11:14
IP: 93.72.213.---
Пане посол великої держави, у мене є велика підозра, що між Путіним та Оландом відбулася змова як обійти санкції ЄС щодо Містралей, продавши їх трейтій стороні, уряду Єгіпта, якому ці Містралі не тількі не потрібні, але будуть непосильним тягарем для жебрацького бюджету країни.
На мій ділетантський погляд купівлю та утримання деякий час Містралей Єгіптом таємно фінансує Росія.
Через деякий час ці кораблі за достойний хабар урядовцям Єгипту опиняться в Росії.
Надія та довіра тільки на USA.
jurius _ 18.10.2015 22:29
IP: 46.118.29.---
Але як сказано вище, представники цього народу унікальні,бо паразитуючи серед інших, ненавидять країни де проживають, в усьому їх критикують, одночасно вихваляючи свою хвору недолугу імперію, з якої їх предки чи вони самі втікли і не збираються в до неї повертатися, бо навіщо. Представники цього народу полюбляють чужі форуми,навіть спеціально вивчили іноземні мови,щоб дрібно пакостити на Європу, Америку і колективний Захід, а також країни, названі їми ближнім зарубіжжям, бо загалом чужі мови не вчать, оскільки мають"великий могучий" і це тіпа крутий язик, але місія змушує іноді опуститися до рівня плінтуса і писати навіть українською, якої як водиться в їхньому краї не існує як мови взагалі. Як думаєте, шановні союзники та опоненти з питань української політики, хто тут серед дописувачів відповідає нинішньому описанню:)
jurius _ 18.10.2015 22:19
IP: 46.118.29.---
Є унікальний народ,розсіяний поза межами безмежноїВітчизни,нестабільної економічно і агресивної до всіх без винятку сусідів,але дуже полюбляючий користуватися благами народів,серед яких цей народ на чужині проживає.Це виглядало би цілком природньо, бо хто хоче жити там де треба багато працювати (а цей народ працювати не любить) і заробляти копійки, де ініціатива наказуєма,а свобода слова вважається непристойним непацанським виразом, тим більше, якщо можна пожирувати серед наївних американців,канадців і європейців...
Kobel Ihor _ 18.10.2015 19:06
IP: 95.69.192.---
jut:
дякую, що вивчив нашу мову
sidor _ 18.10.2015 00:48
IP: 77.52.47.---
jut:
......Забув, що при необхідності росіяни залюбки спалили власну столицю, тож чужі точно не пожаліють? Дістане Вован чорну валізочку, відкриє, зітхне та зі словами: "Прости, Господі, але нічого в тебе не вийшло на цій планеті..." натисне маленьку червону кнопочку.......
Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма, этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей – либо холуи, либо враги. Его страна способна только
угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Расеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы – звери. Лютые, кровожадные, но... смертные.........Разве не тонко подмечены черты "характера"?
sidor _ 18.10.2015 00:13
IP: 104.197.151.---
jut:
1.ну я нє "підляшок" а мешканець донецького краю.
2.Бачив я як "реагують" росіяне – местічкове рязянське бидло полізло по п*яні у драку, вдаривши чоловіка через огорожу. Але коли чоловік війшов на вулицю – це бидло рязанське побігло по дворам у надії щоб його підтримали, а потім, впіймавши черевиком у рило, сидів на землі та щось булькотів. Наостанок, поки не смився чи у Расею чи у луган//донію, був покладистий та доброзичливий.
3.А що буде? 260 днів ваші хвалені кастрамские,пскавские та друга нечість не спроможні були завоювати ДАП. Ви віддаєте собі отчет, що у тилу " вяликой и непябедимой" будет тройка миллионів озброенних та злих карателей – правосеков? ИГИЛ будет просто детским лепетом. НКВДісти та вишколені бойові частини червоної армии сім років не могли перемогти купку українських повстанців!
3. Ви мабуть забули, що в Україні атомні станції. Червона кнопка нажметься і для вас. Ви готови подохнути тому, що це) (уйлу " по- приколу"???
sidor _ 17.10.2015 19:57
IP: 104.197.154.---
Эсминцы – енто хорошо. Но когда Америка поможет оснастить Южмашевскую "Сатану" ядренными боеголовками? "Русский мир" можно остановить только тем, что со всех сторон направить на Мордор ракеты. Неужели развитые государства это не понимают? Попробуйте гопнику во время его "работы" словами объяснить,что он не прав, отбирая ваш кошелек. Гопника можно остановить только ударом в рыло или арматурой по голове.
jurius _ 17.10.2015 14:59
IP: 46.118.29.---
Вова Пут:
jurius:
Вова Пут:
После вхождение немцев в оккупированные города Украины,народ там был тоже ниже травы и тише воды,потому как половина народа расстреляли,так вот вы такой пример привели о Одессе.
Кстати,пример хороший, вот только не для Одессы, которая кипит жизнью,а для оккупированной Гиркиными-Безлерами и прочими Путлерами части Донбасса.Точно так же, как в 1941 г.,после вхождения русских фашистов в Донбасс, народ там стал тише воды, ниже плинтуса. Масса народа разъехалась по всем городам Украины,в том числе и "страшный бандеровский"Львов.А вот после разгрома руссо-фашистских банд в Одессе жизнь там наладилась и город кипит, как муравейник.Да,местные руссофашисты конечно успокоились и приуныли,но они там маргиналы,грязь земли и их настроение никак не может повлиять на большинство одесситов, среди которых мои родственники. Так что иди домой в Кацапию,лучше изучай методички, а то не получишь денег:)
Славка Шевченко _ 17.10.2015 14:13
IP: 37.203.28.---
ситуація погіршилася саме перед виборами, отже це комусь вигідно.
"Шукайте кому це вигідно! Наприклад, 6 жовтня з Красноармійська було повідомлення від хлопців – військових, які вже не знають, куди битися – вийшло 8 бензовозів повних, із заправок "Паралель". А ввечері вони повернулися пусті і їх всі пропустили. В мене питання: чому? Крім того, якщо ми згадаємо 3 червня, бій у Мар'їнці, то якщо ви думаєте, що це був бій за Мар'їнку, в принципі, це була спланована акція. Йшла машина у супроводі броні 28-ї бригади, машина була з грошима. З якихось причин вона не пройшла, була зупинена, і те, що відбулося у Мар'їнці – це був просто відволікаючий маневр для того, щоб ця машина могла потрапити на ту сторону.
Я не розумію, чому ми говоримо про політичну волю, про те, що не працюють спецслужби і мені це досить дивно, тому що ті, хто був помічений на контрабанді, вони повертаються, йдуть додому, після того, навіть не ховаючись, вони купують своїм дітям квартири, авто. І це зрозуміло, що це г
Славка Шевченко _ 17.10.2015 14:11
IP: 37.203.28.---
За словами Воронковою, наразі ситуація погіршилась. Адже десантників, які до цього патрулювали зону, від процесу відсторонили. Мобільні групи скаржаться, що нічого не можуть зробити, адже про їхні виїзди одразу сигналізують на місця, і контрабандисти ховаються. В той же час хлопці на передові фіксують контрабандистів на фото та відео і передають інформацію керівництву секторів, проте далі вона не йде. "Без кришування ця система би не працювала", - додає Н. Воронкова, волонтер та помічниця заступника міністра оборони говоримо про боротьбу з контрабандою в зоні АТО.
"Перед виборами контрабандистам дали карт-бланш. Мені це дуже боляче, тому що я не розумію, що відбувається зараз у зоні АТО. Ми дуже часто говоримо про політичну волю, але без цього неможливо зупинити контрабанду. Скоро похолоднішає і піде бруд, і ми розуміємо, що всі ці шлях звузяться до асфальтних шляхів і перекрити ці шляхи при бажанні не є проблемою. Але, ...
dekster _ 17.10.2015 10:29
IP: 82.207.118.---
Вова Пут:
Після входження Совєтів (читай Росії) в Україну, народ був нижче трави 70 років. Тож треба, і чому таких гнид в інтернеті не вичисляє СБУ.
Вова Пут _ 17.10.2015 07:40
IP: 104.197.154.---
jurius:
Вова Пут:
Американцы приехали посмотреть как хохлы жгли друг другу в Одессе, совета национальных интересов США и наверное хлопали всех по плечу и говорили: "О кей!"
благодаря тому что Одессу лет назад немного прорядилы от ватников, сейчас это вполне спокойный цивилизованный город, який отличается от Донецка и Луганска, где русский маразм головного мозга победил рациональность и самосохранения.
После вхождение немцев в оккупированные города Украины,народ там был тоже ниже травы и тише воды,потому как половина народа расстреляли,так вот вы такой пример привели о Одессе.
jurius _ 17.10.2015 01:22
IP: 46.118.29.---
Славка Шевченко:
Славко, кого ви бачите таким, хто не ошукає ваші сподівання? МожеТимошенко? Чи може Опозиційний блок:) А можеви всерйоз вірите що олігархічні псевдопатріотичні партії-клони на кшталт "Укропу" нададуть вам кращу владу, ніж Порошенко?А може не свободівець Швайка був міністром агрополітики і був пойманий на хабарі?Не схильний звинувачувати сьогоднішню владу в усіх смертних гріхах, хоча б тому, що перебуваючи на її місці при владі не зробив би краще, навіть якби кожний день боровся з олігархами та корупцією.На відміну від вас у мене до неї інші претензії, що реформи йдуть обмежено і недостатньо енергійно.Але ефект їх вам би теж не сподобався, бо ці дії не призвели би до покращення життя трудящих й пролетаріїв вже зараз, а їх ефект був би видимий тільки за кілька років. Але саме за партію, яка би пішла би на такі реформи я би проголосував.Виходячи зі спостереження опонентів партії влади, я бачу лише клоунів і популістів, за якими, доречі, теж стоять олігархи...
Славка Шевченко _ 17.10.2015 00:54
IP: 37.203.28.---
Пан Слава Рабінович здійснив інформативну допомогу українцям і Україні. Слава Рабінович: Російські мільярдери контролюють в Україні ринок тютюну, а прибутки йдуть на виготовлення зброї для терористів "ДНР/ЛНР" (с).Безумовно, я нікому не відкрию жодних секретів, нагадуючи, що за президента-диктатора "проффесора" Віктора Януковича всі гілки влади України, всі державні організації, включаючи збройні сили, були повністю інфільтровані агентами ФСБ, ГРУ та інших подібних російських організацій. (с). Пан Слава, сказал " А" (коректно), а я як українець додам вже наше " Ві ". Бо нема куди вже подітися. Потрібно чесно зізнатися самим собі, що 2014 року нас черговий раз ошукали ті особи, яким ми мали необережність повірити. Це трагічна помилка. Але помилки потрібно виправляти, інакше – безвихідь і безнадійність. А вожді, прийшовши до важелів управління, негайно відмовилися виконувати програму Майдану. Олігархи знову ошукали суспільство і в цьому основа всіх бід сучасного українського соціуму.
jurius _ 17.10.2015 00:27
IP: 46.118.29.---
Вова Пут:
Американцы приехали посмотреть как хохлы жгли друг друга в Одессе,ради национальных интересов США и наверное хлопали всех по плечу и говорили:" О кей!"
благодаря тому что Одессу год назад немного прорядили от ватников, сейчас это вполне спокойный цивилизованный город, который отличается от Донецка и Луганска, где русский маразм головного мозга победил рациональность и самосохранение.
Simplex _ 16.10.2015 18:17
IP: 104.197.99.---
А бувають і невійськові ЕСМІНЦІ?
Вова Пут _ 16.10.2015 16:45
IP: 104.197.146.---
Американцы приехали посмотреть как хохлы жгли друг друга в Одессе,ради национальных интересов США и наверное хлопали всех по плечу и говорили:" О кей!"
неофит _ 16.10.2015 14:46
IP: 213.238.9.---
Богдан Уманский:
...в Севастополь никогда не зайдут.
=====
Никогда не говори НИКОГДА.
Андрей Кононенко _ 16.10.2015 14:31
IP: 188.163.73.---
Леонід Мельник:
Україна не має реального флоту. Ці візити- символи не вирішують питання оборони морських рубежів як і захист неба над Україною. Сприяння у виготовленні, або придбанні – це реальна допомога. Все інше це бла бла бла-!!!
Украине не нужен флот. Не стоит тратить на это деньги.
Леонід Мельник _ 16.10.2015 13:51
IP: 104.154.76.---
Україна не має реального флоту. Ці візити- символи не вирішують питання оборони морських рубежів як і захист неба над Україною. Сприяння у виготовленні, або придбанні – це реальна допомога. Все інше це бла бла бла-!!!
Владимир Рябоконь _ 16.10.2015 13:30
IP: 95.133.56.---
Богдан Уманский:
Спасибо Путину, эти гаррипоттеры в Севастополь никогда не зайдут.
Как только вернем Крым и изгоним ЧФРФ-так и зайдут корабли США,да не один,в Севастополь.
Kobel Ihor _ 16.10.2015 13:14
IP: 104.197.141.---
Богдан Уманский:
В крим іноземні кораблі не заходять (окромя сєвкареї і Вануату, абхазії і т.д. але у них і кораблів немає)
trakt _ 16.10.2015 11:56
IP: 178.94.140.---
Україна зараз перебуває у стані війни.
=
Воєнного стану ніхто не вводив і навіть не оголошував. Тобто якщо і є стан війни, то без воєнного стану. Офіційно є АТО в частині Донецької та Луганської областей, тобто є стан АТО в зоні АТО і є стан анексії Криму Росією. Є ще Мінські угоди за якими повинна бути децентралізація і спеціальний статус окремих районів Донецької і Луганської областей. І є ще Будапештський меморандум, за яким декілька країн гарантують Україні територіальну цілість та суверенітет і без війни.
Корупція1386 Зеленський50 Україна та Європа1109 Уряд реформ416 Донбас22
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter