Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Відкритий лист Володимиру Литвину

11 червня 2009, 16:47

Шановний Володимире Михайловичу!

Напередодні голосування по звіту Тимчасової парламентської слідчої комісії з розслідування діяльності міської влади я персонально звернувся до кожного депутата Блоку Литвина в парламенті з проханням підтримати цю постанову. Я виходив з того, що ми, як однопартійці, повинні мати єдину позицію в цьому питанні. Для Вас не є таємницею, що кияни сьогодні не довіряють Черновецькому і його команді.

Наприклад, на референдумі в Шевченківському районі 92% мешканців висловили йому недовіру.

Тому я розраховував на однозначну позицію всередині партії. У складні часи під час виборів восени 2007 р. столична організація Народної Партії ціною наполегливої праці внесла свій вклад у спільний результат – за нас проголосували 6,6%, або 89 тисяч 995 киян. Очевидно, що наша політична сила їм заборгувала і голосування за звіт ТСК було доброю нагодою віддати борг.

Знаю Вашу позицію з цього питання, але Блок Литвина дав свої голоси лише під час голосування за основу, коли ж постанову голосували в цілому фракція знову її проігнорувала.

Переконаний, що ситуація, коли столична парторганізація активно бореться з Черновецьким, але не знаходить підтримку серед членів партії, які представлені у вищому законодавчому органі неприпустима.

Або Народна Партія стоїть в опозиції до дій Черновецького та його оточення і діє відповідно. Або вона підтримує цю цинічну та непрофесійну владу. Але кияни та однопартійці вимагають чіткої та однозначної відповіді.

Переконаний, якщо ми чітко визначимо позицію партії в цьому питанні, то остаточно зорієнтуємо киян та громадян усієї країни щодо тих цінностей та пріоритетів, які сповідує Народна Партія. І на наступних місцевих та національних виборах вони дадуть їй відповідну оцінку.

Тому я як заступник голови партії прошу Вас, Володимире Михайловичу, негайно скликати політраду Народної Партії і чітко визначити ставлення партії до київської влади.

З повагою,

заступник голови Народної Партії,

голова КМО Народної Партії Віктор Пилипишин

Усім депутатам фракції Блоку Литвина у Верховній Раді 9 червня був направлений лист наступного змісту.

Шановний...!

Разом з Вами ми пройшли непростий та тернистий шлях передвиборчої боротьби. Ми витримали гіркоту поразки, але не розгубилися і восени 2007 р. повернули довіру людей. Нагадаю, що тоді свій вклад у спільну перемогу зробила і столична організація Народної Партії – 6,6%, або 89 тисяч 995 киян підтримали нашу політичну силу.

Коли навесні 2008 р. я прийняв рішення скласти депутатський мандат, то керувався, передусім, інтересами Києва та киян. У той же час я розраховував на Вашу підтримку і допомогу у стінах Верховної Ради. Тому для мене стало повною несподіванкою і навіть шоком, коли під час голосування за звіт Тимчасової парламентської слідчої комісії з розслідування порушень Конституції України і законів посадовими особами Київради і Київської міської адміністрації від фракції Блоку Литвина не було подано жодного голосу.

Певною мірою я теж "критично" ставлюся до доповіді голови ТСК, тому що навіть 80 сторінок матеріалів комісії не змогли вмістити всього масиву інформації про роботу нахабної, цинічної та непрофесійної столичної влади на чолі з Черновецьким та його оточенням.

Знаю, що за участі Володимира Михайловича Литвина було прийнято рішення про підтримку звіту слідчої комісії. І тому для мене як і для більшості партійців та киян, є незрозумілим такий результат.

Розумію, що не всі з Вас є киянами. Але Київ – це столиця України, де працює кожен з Вас. Це візитна картка нашої держави, наше обличчя. І Ви, як парламентарі, маєте дбати про те, щоб це обличчя не спотворювали люди, які тримають кермо влади в місті Києві.

Якщо Ви не довіряєте висновкам Тимчасової слідчої комісії подивіться соціологічні опитування. Останні з них свідчать, що близько 88% киян не довіряють Черновецькому. На референдумі в Шевченківському районі 92% мешканців висловили недовіру діючому міському голові. Цього достатньо, щоб стверджувати – рівень довіри киян до міської влади мінімальний.

Від себе особисто, від столичної партійної організації, від киян прошу і вимагаю ухвалити рішення щодо цієї збанкрутілої влади. Прошу Вас звільнити Київ від Черновецького та його оточення.

Розумію, що в кожного з нас є свої інтереси. Але вважаю, що ми з Вами є людьми, у яких є совість, мораль і ми не можемо через них переступити. Тому закликаю вас керуватися цими якостями під час ухвалення рішень. Закликаю Вас визначити чітку позицію щодо діяльності київської міської влади і врешті-решт підтримати постанову щодо звіту ТСК, коли вона буде повторно внесена на пленарне засідання парламенту. Цим самим Ви віддасте борг не лише власному сумлінню, але й усім киянам.

З повагою,

заступник голови Народної Партії,

голова КМО Народної Партії,

голова Шевченківської районної

в м. Києві ради та державної адміністрації,

депутат Верховної Ради VI скликання Віктор Пилипишин

powered by lun.ua
Коментарі — 38
_piton_ _ 07.11.2009 15:24
IP: 94.27.105.---
Пане голово адміністрації та ради Шевченківської районної!

ВІДКРИТІ ПИТАННЯ (без Вашої відповіді):

- чи є у Вашій власності (або наближених до Вас людей, як то дружина, родич, або бізнес-партнери) земельні ділянки у столиці – скільки, яка їх згальна площа, коли набули власності;

- чому у Вас під носом (на Володимирська,19-а) фальсифікуються громадські слухання, а Ви переймаєтесь блогерством на УП?;

- яка Ваша позиція (як збираєтесь реставрувати цю культурну спадщину всього українського народу?!) стосовно варварського знищення Садиби Мурашка – детальніше тут – http://www.kosmos-stop.org/hot.html?nn=438?
bartonn _ 20.09.2009 07:59
IP: 93.74.0.---
Я эту улицу,хорошо знаю,как Пархоменко.А садик на Златоустовской (быв.Волдарского) заслуга не Пилипишина,а укрсоцбанка,который его и построил. Пройдитесь по дворам и посмотрите на горы мусора,и ржавые детские площадки.Все это пиар,расчитанный на людей доверяющих рекламе.Человека должны славить его дела,а не слова.!
YM _ 09.09.2009 15:08
IP: 193.200.69.---
wise39:Постановка спектакля такая: Пилипишин возмущается, Литвин не замечает (у него пятна на мундире и покрупнее есть), через неделю все об этом забудут, а Пилипишин еще долго будет рассказывать о своей принципиальности. Политсовет конечно же не соберут.
Когда весь политикум научился быть "принципиальным" именно таким образом, боюсь, что подобную "принципиальность" избиратели врядли оценят. Что-то нужно уже менять в самой верхушке и притом очень кардинально.
YM _ 09.09.2009 15:04
IP: 193.200.69.---
Мабуть, щось не так і в цій партії, якщо заступник голови вимушений звертатися із закликом прийняти "потрібне рішення" до голови партії Литвина через засоби масової інформації. І цим представникам "еліти" важкувато буде на виборах.
leleka _ 08.09.2009 09:17
IP: 77.239.178.---
Віктоп Петрович бажаю Вам удачі в усіх почаннях
вірю, та надіюсь на Вас, тільки ви зможете врятувати місто
MAX103 _ 08.09.2009 09:04
IP: 195.64.226.---
Чтобы не говорили в Шевченковском районе уровень детсадов и школ на порядок выше чем в других местах. Заслуга эта, правда, не только Пилипишина,но учительских коллективов. Ведь в центре как правило лучшие учителя и воспитатели. Но за последние несколько лет он для школ сделал немало. Другой вопрос, что сейчас кризис внес свои коррективы.
Капітан_Гречкін _ 07.09.2009 22:53
IP: 89.252.10.---
bartonn:
Так, і ще.
Якщо Ваша дитина справді ходить у садочок на Дегтярівській, то Ви, принаймні, маєте знати, що назва вулиці пишеться через "г" – ДеГтярівська.;)
Капітан_Гречкін _ 07.09.2009 22:48
IP: 89.252.10.---
bartonn:
А так видимость работы.
Якщо Ви хочете побачити "відімость" работи приїздіть до нас у Соломянський район... Про Дегтярівську нічого не скажу – не був, але довелося побувати у садочку на Золотоустівській та у "Кияночці". Був просто вражений. Приємно. Сумніваюсь, що подібне ще десь в Україні є.
bartonn _ 04.09.2009 00:26
IP: 93.74.0.---
Мой ребенок ходит в садик 82 на Дехтяревской.Детская площадка убитая до нельзя,ржавчина пальцем продавливается.Аж жуть.а этот товарищь говорит – диты пердусим. Смешно.Если бы дела его были велики,то не надо было бы плакаты по городу расклеивать. А так видимость работы. Не ВЕРЮ!
skazka05 _ 21.07.2009 13:41
IP: 95.133.166.---
Виктор Петрович! Было интересно узнать Ваше мнение о детских садах. Насколько мне известно в здании офиса по Туполева 12 тоже когда-то был садик. А как Вам условия проживания людей в общежитии на той же территории? Вот трущобы так трущобы.
gia _ 15.07.2009 14:24
IP: 77.122.31.---
Можливо, депутатам зараз не до цього, оскільки скоро президентські вибори.
На мою думку, окрім Пилипишина на пост мера й обирати нема кого. Голосувала за нього і буду голосувати. Шевченківський район – найгарніший і найчистіший, хоч і мешкаю я не в ньому. Але ще 3 роки з Космосом – це нестерпно! Шкода, що Литвин так вчинив! Завжди поважала цього політика, але тут він не прав.
Вірю, що Віктор Петрович таки стане мером. Рано чи пізно. Так чи інакше.
Al01 _ 25.06.2009 14:44
IP: 77.123.12.---
Знаете, чем Пилипишин отличается от Черновецкого?
Черновецкий делает всё, чтобы победить на выборах. Пилипишин делает вид, что делает всё, чтобы победить на выборах.
Al01 _ 25.06.2009 13:00
IP: 77.123.12.---
Знаете, чем Пилипишин отличается от Черновецкого?
Черновецкий делает всё, чтобы победить на выборах. Пилипишин делает вид, что он делает всё, чтобы победить на выборах.
wise39 _ 22.06.2009 23:00
IP: 77.91.189.---
Виктор Петрович, ау! Получили ответ?:)))))
Ай-яй-яй! Разговор самого с собой – это уже диагноз. Неужели Вы думаете, что кто-то купится на этот Ваш трюк с письмом? Вы видите, даже коммнтариев уже нет, настолько здесь все ясно.
boomy _ 14.06.2009 17:35
IP: 77.52.22.---
Пилипишин! Наведи порядок на Салютной,Щербакова, возле станции метро Нивки – убери эти МАФы, которые людям уже прохода не оставили.Вывези весь мусор,который и появляется от этой "законной" торговли.Заставь своих чиновников служить людям. А то,что Космос МУДАК-мы и сами знаем. Но в мэры ты рвёшься для обогащения,а не для заботы о городе и его жителях! Тщеславию твоему и лицемерию только Космосу и тягаться!
boomy _ 13.06.2009 01:32
IP: 77.52.199.---
Пиля! Не быть тебе мером-космос отдыхает от твоей алчности с замашками рейдера!
wise39 _ 12.06.2009 22:04
IP: 77.91.189.---
Абсолютно правильный пиар и политтехнологический ход Пилипишина. Если б не отреагировал – заклевали бы. А так – играет на опережение. И Литвин и их бизнес крыши прекрасно понимают, что без небольших потерь в данной ситуации не обойтись. В борьбе нанайских мальчиков тоже бывают царапины. Постановка спектакля такая: Пилипишин возмущается, Литвин не замечает (у него пятна на мундире и покрупнее есть), через неделю все об этом забудут, а Пилипишин еще долго будет рассказывать о своей принципиальности. Политсовет конечно же не соберут.
ya-ya79 _ 12.06.2009 18:07
IP: 194.106.208.---
))))))))
Teddichka _ 12.06.2009 13:34
IP: 77.52.81.---
Если бы Пилипишин был мером, насколько лучше был бы Киев! Нормальный человек, не дурак, толковый. Надеюсь, они найдут с Литвином общий язык.
Barhat _ 12.06.2009 12:06
IP: 195.64.235.---
Пане Пилипишин, свій район треба тримати в охайному стані. Біля будинку по вул.Володимирській, 34 завжди брудно та багато сміття.
pacamood _ 12.06.2009 10:14
IP: 77.52.201.---
Да уж, Литвин оказался в незавидной ситуации. Он любит выглядеть белым и причесанным, а тут как-то некрасиво получается... С одной стороны киевляне недовольны, с другой и Черновецкому уже неудобно отказать...))
Kibagami _ 12.06.2009 09:56
IP: 80.91.186.---
To Nestora: Уважаемая (ый) я точно не штабист Виктора Петровича, а простой житель Шевченковского района, и ест ьу него начинания за которые его сильно стоит критиковать,но-А вы сама, не являетесь ли штабистом Черновецкого/Довгого/Журавского???А то много пишете о штабистах-вы комменти руйте, позицию высказывайте, а не ищите невесть что невесть где)) Я бы вот ВПП и его команде вливание сделал за состояние дорог в районе (не центральных, а второстепенных) – раз Космос не хочет, самим надо постараться, а то уже есть места, где люки на метр просели-НА Глыбочицкой, Татарской, Баггоутовской, Сырецкой и многих других улицах...
Плутон _ 12.06.2009 09:53
IP: 194.44.105.---
Скандал в "благородному" сімействі.
Благородним воно ніколи не було. Збіговисько олігархів-перевертнів,яких колись порозкидало,а тепер сколотили политічне угрупування по загарбанню влади й наживи з цього.Що не фейс-то відомий шахрай-бандит.Тай "політичним" не назвеш- бо ні ідеології,ні моралі.Такі далекі вони від народу ці "народники". Стосовно самого вождя- то це гнилий пацюк-гляньте на його зовні прищущений вигляд.Карєрну драбинку починав з плазування штатним сексотом КГБ-з кличкою "агент Старий".Потім далі пристосовувався, тихенько, як іуда підсиджував, здавав,крав чужі ідеї у своїх же колег.В "науку" ввійшов як відомий плагіатор. При кучмі теж виконав роль іуди,втягнувши його в гловного героя касетного скандалу (начебто через особисті стосунки з Притулою,а насправді-купили).Винен в трагедії Гонгадзе,бо саме він вбивав в голову Кучмі про "зухвалість" Гії. Зрадив Кучмі тоді, потім "виступив з засудженням", коли стало зрозумілим, що період Кучми закінчився. Таким й залишився дотепер
Ahvanasij _ 12.06.2009 09:26
IP: 195.64.226.---
Цікаво як зреагує Литвин? Знову виляти йому навряд чи вдасться. А Пилипишин вчинив правильно. Принаймні не побоявся виступити проти партійного начальства, та ще й у пресі.
nestora _ 12.06.2009 08:08
IP: 95.132.230.---
Смотрю здесь комменты дают только штабисты литвина. Расчет на идиотов?
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter