11 червня 2009, 16:47

Відкритий лист Володимиру Литвину

Шановний Володимире Михайловичу!

Напередодні голосування по звіту Тимчасової парламентської слідчої комісії з розслідування діяльності міської влади я персонально звернувся до кожного депутата Блоку Литвина в парламенті з проханням підтримати цю постанову. Я виходив з того, що ми, як однопартійці, повинні мати єдину позицію в цьому питанні. Для Вас не є таємницею, що кияни сьогодні не довіряють Черновецькому і його команді.

Наприклад, на референдумі в Шевченківському районі 92% мешканців висловили йому недовіру.

Тому я розраховував на однозначну позицію всередині партії. У складні часи під час виборів восени 2007 р. столична організація Народної Партії ціною наполегливої праці внесла свій вклад у спільний результат – за нас проголосували 6,6%, або 89 тисяч 995 киян. Очевидно, що наша політична сила їм заборгувала і голосування за звіт ТСК було доброю нагодою віддати борг.

Знаю Вашу позицію з цього питання, але Блок Литвина дав свої голоси лише під час голосування за основу, коли ж постанову голосували в цілому фракція знову її проігнорувала.

Переконаний, що ситуація, коли столична парторганізація активно бореться з Черновецьким, але не знаходить підтримку серед членів партії, які представлені у вищому законодавчому органі неприпустима.

Або Народна Партія стоїть в опозиції до дій Черновецького та його оточення і діє відповідно. Або вона підтримує цю цинічну та непрофесійну владу. Але кияни та однопартійці вимагають чіткої та однозначної відповіді.

Переконаний, якщо ми чітко визначимо позицію партії в цьому питанні, то остаточно зорієнтуємо киян та громадян усієї країни щодо тих цінностей та пріоритетів, які сповідує Народна Партія. І на наступних місцевих та національних виборах вони дадуть їй відповідну оцінку.

Тому я як заступник голови партії прошу Вас, Володимире Михайловичу, негайно скликати політраду Народної Партії і чітко визначити ставлення партії до київської влади.

З повагою,

заступник голови Народної Партії,

голова КМО Народної Партії Віктор Пилипишин

Усім депутатам фракції Блоку Литвина у Верховній Раді 9 червня був направлений лист наступного змісту.

Шановний...!

Разом з Вами ми пройшли непростий та тернистий шлях передвиборчої боротьби. Ми витримали гіркоту поразки, але не розгубилися і восени 2007 р. повернули довіру людей. Нагадаю, що тоді свій вклад у спільну перемогу зробила і столична організація Народної Партії – 6,6%, або 89 тисяч 995 киян підтримали нашу політичну силу.

Коли навесні 2008 р. я прийняв рішення скласти депутатський мандат, то керувався, передусім, інтересами Києва та киян. У той же час я розраховував на Вашу підтримку і допомогу у стінах Верховної Ради. Тому для мене стало повною несподіванкою і навіть шоком, коли під час голосування за звіт Тимчасової парламентської слідчої комісії з розслідування порушень Конституції України і законів посадовими особами Київради і Київської міської адміністрації від фракції Блоку Литвина не було подано жодного голосу.

Певною мірою я теж "критично" ставлюся до доповіді голови ТСК, тому що навіть 80 сторінок матеріалів комісії не змогли вмістити всього масиву інформації про роботу нахабної, цинічної та непрофесійної столичної влади на чолі з Черновецьким та його оточенням.

Знаю, що за участі Володимира Михайловича Литвина було прийнято рішення про підтримку звіту слідчої комісії. І тому для мене як і для більшості партійців та киян, є незрозумілим такий результат.

Розумію, що не всі з Вас є киянами. Але Київ – це столиця України, де працює кожен з Вас. Це візитна картка нашої держави, наше обличчя. І Ви, як парламентарі, маєте дбати про те, щоб це обличчя не спотворювали люди, які тримають кермо влади в місті Києві.

Якщо Ви не довіряєте висновкам Тимчасової слідчої комісії подивіться соціологічні опитування. Останні з них свідчать, що близько 88% киян не довіряють Черновецькому. На референдумі в Шевченківському районі 92% мешканців висловили недовіру діючому міському голові. Цього достатньо, щоб стверджувати – рівень довіри киян до міської влади мінімальний.

Від себе особисто, від столичної партійної організації, від киян прошу і вимагаю ухвалити рішення щодо цієї збанкрутілої влади. Прошу Вас звільнити Київ від Черновецького та його оточення.

Розумію, що в кожного з нас є свої інтереси. Але вважаю, що ми з Вами є людьми, у яких є совість, мораль і ми не можемо через них переступити. Тому закликаю вас керуватися цими якостями під час ухвалення рішень. Закликаю Вас визначити чітку позицію щодо діяльності київської міської влади і врешті-решт підтримати постанову щодо звіту ТСК, коли вона буде повторно внесена на пленарне засідання парламенту. Цим самим Ви віддасте борг не лише власному сумлінню, але й усім киянам.

З повагою,

заступник голови Народної Партії,

голова КМО Народної Партії,

голова Шевченківської районної

в м. Києві ради та державної адміністрації,

депутат Верховної Ради VI скликання Віктор Пилипишин

Політична ''джига'' чи локомотив змін?

Щоб не вигадали наші депутати, народ обов'язково виживе. Цією мудрістю українці ставлять діагноз сучасному парламенту. Соціологи стверджують – 78% громадян не вірять своїм обранцям і не розуміють чиї інтереси вони захищають...

Прес-служба: Спецназівці влаштували полювання на Віктора Пилипишина

Близько 15 осіб зайшли до його палати, пред'явили якусь постанову про порушення кримінальної справи і прямо в палаті відразу почали допит. При цьому так звані правоохоронці не зважили на відсутність адвоката, порушивши елементарні правові норми...

Старі пісні про головне, або що заважало нам зберегти 71 мільярд

Звернемося до цифр. "У період з 2007 року до липня 2010 року територіальна громада міста втратила 3500 гектарів землі, оціночна вартість яких сягає 75 млрд...

Де шукати столичні диво-сади?

Тільки протягом весняного двомісячника благоустрою планують висадити 13 тис. дерев та 25 тис. кущів. Рекордсменом буде Дарницький район, де посадять більше 5 тис...

Нотатки на полях Стратегічного плану, або як порозумітися з інвесторами

Громадський рух "Кияни передусім!" висловлює категоричну незгоду з такими підходами. Ми закликаємо міську владу розпочати відкритий діалог із забудовниками, оприлюднивши детальний перелік проблемних об'єктів в історичній частині нашого міста із зазначенням переліку інвесторів та забудовників...

Нотатки на полях Стратегічного плану, або для кого пишеться стратегія розвитку

Над стратегією розвитку Києва до 2025 року працюватимуть Фонд "Ефективне управління" та "The Boston Consulting Group" (BCG). Для розробки Стратегії розвитку Києва до 2025 року створюється консорціум...