Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Відкритий лист Володимиру Литвину

11 червня 2009, 16:47

Шановний Володимире Михайловичу!

Напередодні голосування по звіту Тимчасової парламентської слідчої комісії з розслідування діяльності міської влади я персонально звернувся до кожного депутата Блоку Литвина в парламенті з проханням підтримати цю постанову. Я виходив з того, що ми, як однопартійці, повинні мати єдину позицію в цьому питанні. Для Вас не є таємницею, що кияни сьогодні не довіряють Черновецькому і його команді.

Наприклад, на референдумі в Шевченківському районі 92% мешканців висловили йому недовіру.

Тому я розраховував на однозначну позицію всередині партії. У складні часи під час виборів восени 2007 р. столична організація Народної Партії ціною наполегливої праці внесла свій вклад у спільний результат – за нас проголосували 6,6%, або 89 тисяч 995 киян. Очевидно, що наша політична сила їм заборгувала і голосування за звіт ТСК було доброю нагодою віддати борг.

Знаю Вашу позицію з цього питання, але Блок Литвина дав свої голоси лише під час голосування за основу, коли ж постанову голосували в цілому фракція знову її проігнорувала.

Переконаний, що ситуація, коли столична парторганізація активно бореться з Черновецьким, але не знаходить підтримку серед членів партії, які представлені у вищому законодавчому органі неприпустима.

Або Народна Партія стоїть в опозиції до дій Черновецького та його оточення і діє відповідно. Або вона підтримує цю цинічну та непрофесійну владу. Але кияни та однопартійці вимагають чіткої та однозначної відповіді.

Переконаний, якщо ми чітко визначимо позицію партії в цьому питанні, то остаточно зорієнтуємо киян та громадян усієї країни щодо тих цінностей та пріоритетів, які сповідує Народна Партія. І на наступних місцевих та національних виборах вони дадуть їй відповідну оцінку.

Тому я як заступник голови партії прошу Вас, Володимире Михайловичу, негайно скликати політраду Народної Партії і чітко визначити ставлення партії до київської влади.

З повагою,

заступник голови Народної Партії,

голова КМО Народної Партії Віктор Пилипишин

Усім депутатам фракції Блоку Литвина у Верховній Раді 9 червня був направлений лист наступного змісту.

Шановний...!

Разом з Вами ми пройшли непростий та тернистий шлях передвиборчої боротьби. Ми витримали гіркоту поразки, але не розгубилися і восени 2007 р. повернули довіру людей. Нагадаю, що тоді свій вклад у спільну перемогу зробила і столична організація Народної Партії – 6,6%, або 89 тисяч 995 киян підтримали нашу політичну силу.

Коли навесні 2008 р. я прийняв рішення скласти депутатський мандат, то керувався, передусім, інтересами Києва та киян. У той же час я розраховував на Вашу підтримку і допомогу у стінах Верховної Ради. Тому для мене стало повною несподіванкою і навіть шоком, коли під час голосування за звіт Тимчасової парламентської слідчої комісії з розслідування порушень Конституції України і законів посадовими особами Київради і Київської міської адміністрації від фракції Блоку Литвина не було подано жодного голосу.

Певною мірою я теж "критично" ставлюся до доповіді голови ТСК, тому що навіть 80 сторінок матеріалів комісії не змогли вмістити всього масиву інформації про роботу нахабної, цинічної та непрофесійної столичної влади на чолі з Черновецьким та його оточенням.

Знаю, що за участі Володимира Михайловича Литвина було прийнято рішення про підтримку звіту слідчої комісії. І тому для мене як і для більшості партійців та киян, є незрозумілим такий результат.

Розумію, що не всі з Вас є киянами. Але Київ – це столиця України, де працює кожен з Вас. Це візитна картка нашої держави, наше обличчя. І Ви, як парламентарі, маєте дбати про те, щоб це обличчя не спотворювали люди, які тримають кермо влади в місті Києві.

Якщо Ви не довіряєте висновкам Тимчасової слідчої комісії подивіться соціологічні опитування. Останні з них свідчать, що близько 88% киян не довіряють Черновецькому. На референдумі в Шевченківському районі 92% мешканців висловили недовіру діючому міському голові. Цього достатньо, щоб стверджувати – рівень довіри киян до міської влади мінімальний.

Від себе особисто, від столичної партійної організації, від киян прошу і вимагаю ухвалити рішення щодо цієї збанкрутілої влади. Прошу Вас звільнити Київ від Черновецького та його оточення.

Розумію, що в кожного з нас є свої інтереси. Але вважаю, що ми з Вами є людьми, у яких є совість, мораль і ми не можемо через них переступити. Тому закликаю вас керуватися цими якостями під час ухвалення рішень. Закликаю Вас визначити чітку позицію щодо діяльності київської міської влади і врешті-решт підтримати постанову щодо звіту ТСК, коли вона буде повторно внесена на пленарне засідання парламенту. Цим самим Ви віддасте борг не лише власному сумлінню, але й усім киянам.

З повагою,

заступник голови Народної Партії,

голова КМО Народної Партії,

голова Шевченківської районної

в м. Києві ради та державної адміністрації,

депутат Верховної Ради VI скликання Віктор Пилипишин

powered by lun.ua
Коментарі — 38
nestora _ 12.06.2009 08:06
IP: 95.132.230.---
pacamood:
Или штабист пилипишина или человек с доугого города, а я с Киева
Cactus _ 11.06.2009 18:37
IP: 77.123.42.---
Сегодня Одного голоса Литвина не хватило, чтобы перевести Лавру в управление Минкульта, забрать ее из вороватых лап Черновецкого!
Вот теперь и делайте выводы, ЧТО ЕСТЬ ЛИТВИН.
Cactus _ 11.06.2009 18:23
IP: 77.123.42.---
То, что Пилипишину советуют здесь заняться своими непосредственными делами, конечно правильно.
Но и то, что он поднимает вопрос БРЕХЛИВОСТИ ЛИТВИНА – это более чем правильно!
Потому что самая отличительная черта Литвина – говорить правильные слова, а втихаря РВАТЬ КАК МОЖНО БОЛЬШЕ БАБЛА себе в карман! Потому и прикрывает Черновецкого.
Вон сейчас шикарный скандал разворачивается с литвиновским ставленником на Госкомземе.
Пробыл на посту с "гулькин хвост", а НАВОРОВАЛ уже столько, что народ восстал, с пикетами к Кабмину начали ходить с требованием УВОЛИТЬ ЭТОГО ВОРА. Сами литвиновцы, чтобы замять этот скандал ПЕРЕД ВЫБОРАМИ просят уволить их ставленника.
Но заметьте не потому что ВОРУЕТ, а потому что РЕЙТИНГИ перед выборами блоку снижает!
zaqwsxcde _ 11.06.2009 18:22
IP: 83.170.242.---
Я, мешканка Шевченківського району і бачу скільки Пилипишин робить для району, можливо не все ідеально але набагато краще ніж Мер з пайками, тому важаю, що крім Пилипишина достойних кандидатів на цю посаду немає
Артист _ 11.06.2009 18:17
IP: 83.170.242.---
Я считаю, что если Пилипишин такой плохой, то Черновецкий не давал бы его району два раза первое место среди районов города Киева, значит человек умеет управлять районом, в отличии от мера и его молодой команды, так что он пока самый вменяемый в отличии от Боксера и Космоса.
C_D_M_A _ 11.06.2009 18:14
IP: 83.170.242.---
Я думаю, что г-н Пилипишину надо выбрать лодку, на которой теоретически можно доплыть к должности Мера города Киева, и уж точно это не Блок Литвина. Вам пора уже самостоятельно сколотить лодочку, тем более что команда Вас поддержит и поможет. Главное господин ВП что б вы не по сбрасывали верную команду с лодки в водную бездну.
P.S. Виктор, обращайте свое внимание и оценивайте работу тех людей которые в Вашей команде уже находятся.
"Черновецкому – СТОП";)))
pacamood _ 11.06.2009 18:00
IP: 77.52.17.---
А по-моему, это сильный жест.
Пилипишин уже долгое время ведет последовательную борьбу против Черновецкого и его власти в Киеве.
Данное письмо свидетельствует о том, что он не отступает от своих принципов даже тогда, когда это может грозить разрывом с собственной политической силой.

А "прикрытие голой жопы для соблюдения порядочности" Пилипишину просто ни к чему, он управлением в районе доказал, что умеет работать!
rokki _ 11.06.2009 17:56
IP: 195.64.226.---
Оце тобі політика, свої своїх кидають! Бабло, як кажуть перемагає все. Пане Пилипишин, та тікайте ви з того блоку, йдіть краще до Яценюка.
nestora _ 11.06.2009 17:24
IP: 95.132.230.---
Это называется прикрыть голую жопу. После того. как литвиновцы не проголосовали по черновецкому, нужно создать видимость порядочности. Нет разницы между черновецкими и пилипишиными
Цумбайшпіль _ 11.06.2009 17:24
IP: 193.200.69.---
kmm:
Я мешкаю в іншому районі Києва і тому мало обізнаний з діяльністю пана Пилипишина. Великої підтримки в моєму районі він точно не має, хоча за кількістю білбордів не пасе задних.
Ннапевно палко бажає стати мером Києва
Можливо, шевченківці його підтримують, хоча одна колега з Шевченківського району не в захваті від нього. більше додати немає чого:- (
kyra _ 11.06.2009 17:23
IP: 91.203.90.---
Краще б Пилипишин замість піару зайнявся своїми службовими обов'язками. Чому у цйого районі вибухають кіоски, чому йому підлеглі районні чиновники не вирішують ні доного питання без взятки,тощо,
kmm _ 11.06.2009 16:59
IP: 194.44.139.---
"Розумію, що в кожного з нас є свої інтереси"

Інтереси Пилипишина – зрозумілі.Цікаво,яку підтримку він має в столиці?Кияни, до вас запитання.
Своя_Думка _ 11.06.2009 16:58
IP: 95.135.163.---
ВСІ УКРАЇНСЬКІ ПАРТІЇ
АБСОЛЮТНЕ
ЗЛО!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter