Віктор Пилипишин Лідер ГО "Кияни передусім"

Допомогти Святому Миколаю

15 грудня 2009, 17:37

Початок IV століття від Різдва Христового. Римська імперія, провінція Лікія в Малій Азії, місто Патара. Молодий священник Миколай, який нещодавно отримав значний спадок, дізнається, що в місті один чоловік дійшов до крайньої межі бідності. Він настільки збіднів, що не може видати заміж трьох свої прекрасних дочок і навіть думає продати їх в дім розпусти.

Щоб попередити цей страшний гріх, Миколай вночі бере мішок із золотом і, коли нещасний батько спить, перекидає йому гроші в дім через вікно. Радості останнього не має меж. Він розуміє – це промисел Божий і тому, не гаючи часу, видає заміж свою старшу дочку. Миколай же задумує довести справу до логічного кінця. Наступної ночі в хижу бідняка він підкидає другий мішок дорогоцінного металу. Батько влаштовує шлюб середньої дочки, але має твердий намір дізнатися, хто ж є його благодійником. Тому коли третьої ночі Миколай знову дарує бідняку гроші, останній чує дзвін монет і доганяє священика. Таким чином, все місто дізнається про благодіяння Миколая. Пізніше, коли він стає святим чудотворцем, ця легенда набуває світової слави. Уява людей трансформує, творчо перетворює цей сюжет і так народжується знайома усім нам традиція дарувати дітям подарунки в ніч на 19 грудня, в день пам'яті святого.

Зараз дарують, звичайно, не золото і не срібло, але в кожен "миколайчик" вкладають частку душевного тепла і любові. Причому діти, як і той бідняк з міста Патара, завжди хочуть побачити щедрого Миколая, але він не зраджує старій традиції і з'являється тільки вночі. Проте маленькі кияни другий рік поспіль мають нагоду особисто поспілкуватися із загадковим святим. З 17 грудня по 14 січня за підтримки громадської організації "Кияни передусім!" в парку Шевченка працюватиме будиночок Святого Миколая. Його двері відчинені для дітей з 11 до 18 години. На дітей чекає театралізована вистава, спілкування з Миколаєм і його помічниками та солодкі подарунки. Вхід до будиночка безкоштовний.

Але казка не була б казкою, якби за нею не приховувалися серйозні речі. Паралельно з прийомами в будиночку Святого Миколая ГО "Кияни передусім!" розпочинає збір коштів на придбання апарата штучної вентиляції легенів для пологового будинку N7 м. Києва. Цей апарат допоможе врятувати життя десяткам, сотням немовлят, які народилися дочасно. В цій справі ми сподіваємося на Вашу небайдужість та підтримку. Ми всі маємо нагоду стати дійовими особами цієї казкової історії, на мить перетворитися в легендарного Святого Миколая і допомогти дітям. Допомогти, не сподіваючись на гучну славу чи нагороди, допомогти просто за покликом серця, допомогти так, як зробив це колись скромний священик з міста Патара.

Детальна інформація про акцію: [URL=http://vp.kiev.ua/St-Nicholas/][/URL]

powered by lun.ua
Коментарі — 23
харківський _ 17.12.2009 10:20
IP: 92.112.93.---
Солоха777:
sergm:
Пане Вікторе, Ви збираєтесь прокоментувати свої "подвиги" в царині громадської нерухомості, як то Сінний ринок, Пейзажна алея, книгарня Сяйво, Львівська площа???
Ви нас за дурнів маєте, забиваючи нам баки своїми казочками???
Может давайте припишим Пилипишину еще и строительство всем известного дома на Грушевского, Элита-Центр, застройку Подола и еще кучу всего??? Валить, так валить... Пусть оправдывается. А еще можно пожаловаться, что у нас – плохое настроение и мы несем всякую чушь. И в этом он тоже будет виноват.))))))
Пилипишин, в первую очередь чиновник. И как чиновник должен отвечать и за себя, и за подчинённых. А так выходит, что на одном "Сяйве" чиновники нагрели руки минимум миллионов на 20, а для наших детишек сделали на копейку. И мы должны хлопать в ладоши? А все эти обращения, расследования задним числом – замыливание глаз. То же "Сяйво" было перепродано в тот же день и ни одна прокуратура егоне вернёт
харківський _ 17.12.2009 10:12
IP: 92.112.93.---
Мало сльза не покотилася! Пан Пилипишин збирає гроші для пологового будинку і в той же час чиновниками його адміністрації злочинно продається книгарня в 10 (!!!) разів дешевше ринкової ціни. Злочинно тому, що всього за 2,6 млн, коли ріелтори готові викласти за даний об"єкт ціну в 28 млн. Тому, що проданий об"єкт фірмі,яка заснована спеціально під цю аферу. Пан Пилипишин відповідати на неприємні запитання не хоче, краще, звичайно, бути меценатом. Пан Пилипишин, якщо навіть ви не учасник названої афери, то все-одно було б краще якби ви не меценатством займались, а давали відсіч покидькам в чиновницьких кабінетах.
Критикан-2 _ 16.12.2009 22:51
IP: 82.193.97.---
Дякую Вікторе петровичу, що ви із запізненням, але все ж таки призначили службове розслідування. Я сподіваюсь, що з його наслідками ви ознайомите "постоянних разведчиков". Нічого особистого.
Zabava_ _ 16.12.2009 20:06
IP: 94.178.138.---
ЗдОрово! Спасибо Вам! Дети в восторге от домика, для них это начало праздников.

А лица тут все те же, караулят Пилипишина...)))

Про Садик "Орлятко" новости: Постоянная комиссия Киевсовета по вопросам собственности согласовала проект решения об исключении помещения детского сада из перечня имущества, подлежащего приватизации до 2010 года. Проект будет рассматриваться на ближайшей сессии Киевсовета. Ваши комментарии, видимо, услышаны.

Про книжный магазин "Сяйво": Райадминистрация решила провести служебное расследование законности действий своих должностных лиц во время продажи помещения магазина. И просит столичную прокуратуру расследовать законность продажи на аукционе.

Отреагировали люди. А вы тут волну поднимаете)
Точно проплаченные IP. Пора Алене на вас пожаловаться)

PS. Виктору Петровичу спасибо за добрые дела, не думайте, что все Вас ругают. Просто у вас на блоге засели "постоянные разведчики"
bogomol _ 16.12.2009 14:37
IP: 195.64.226.---
О,уже отреагировали)))
Голова Шевченківського району Віктор Пилипишин дав наказ провести службове розслідування щодо законності дій деяких районних посадовців під час продажу приміщення книгарні "Сяйво". Крім того, він звернувся до столичної прокуратури з вимогою здійснити відповідну перевірку та притягнути винних до відповідальності.
Борисович _ 16.12.2009 14:27
IP: 94.248.9.---
Можно попросить денег у Шинальского, члена "Шевченковско-Житомирской" группировки, у его "Украинской ассоциации прокуворов", у Кудрявцева, крышующего вместе с сыном кума Бучинским земельно-банковский дерибан в Обуховском районе Киевской области.

А ИВЛы уже закуплены за государственные средства. В рамках программы борьбы с эпидемией "свиного" гриппа.

Кстати, как там насчёт выручки от перепродажи "Сяйва" на Крещатике? НЕ ИКАЕТСЯ?
ikabotkrain _ 16.12.2009 12:11
IP: 195.64.226.---
часто комменты интереснее самих статей! Не важно о чем хочет сказать автор, обязательно найдется какой то "умник", который русло повернет в свою сторону, хорошенько всех искупает в дерьме, выругается и с чувством выполненого долга уляжется спать! и что показательно большинство таких персонажей даже не интересуются о чем на самом деле хотят сказать, а работают по принципу "чув дзвін". И каждый как собака из будки гавкает, а действий ноль, позиции – ноль. И пока мы будем высказывать свое ФЕ! только мониторам, мы будем оставатся лишь никами и руганью под ними.
С наступающими вас!
catstantin _ 16.12.2009 11:39
IP: 95.133.139.---
В прошлом году были с женой и нашими двумя сынишками. Малыши были в восторге, понравилось организация представления и дети славно отдохнули. Где то даже мелькаем на прошлогодних фотках)
Если в этом году будет так же – обязательно пойдем!:)
Солоха777 _ 16.12.2009 11:25
IP: 195.64.226.---
shugai:
Очень классно сочетается в одном человеке нецензурная брань и борьба за культурное наследие столицы...
Так держать, чувырло...;-)))))
pacamood _ 16.12.2009 11:20
IP: 77.52.241.---
Может быть местные критиканы знают много мест в Киеве, куда можно сводить детей в новогодние праздники? Напишите – почитаем!

Домик Св. Николая – хорошая идея и отличное развлечение для детей. Дети не голосуют, им абсолютно все равно, кто поставил этот домик, из какой он политической партии и к чему призывает.
Если мой ребенок может придти в домик, поиграть, увидеть Св. Николая и получить массу положительных эмоций, а потом взахлеб об этом рассказывать перед сном – это замечательно.
А решать – голосовать/не голосовать, поддерживать или критиковать – это дело взрослых.
rokki _ 16.12.2009 11:11
IP: 195.64.226.---
Гарне свято, я була минулого року з донькою. Єдине, що довго чекали на вулиці, бо було багато людей.
shugai _ 16.12.2009 10:19
IP: 195.230.156.---
пилипишин – чмо, що нюхає кокс і обдирає киян. за Сяйво відповіси, сука!
bogomol _ 16.12.2009 09:57
IP: 195.64.226.---
так землю наче ж Космик відводить (про площу,алею,ринок) чи як?
а от за книгарню можна і послухать,бо навіть якщо хтось із челяді розпилив,він про це мав знати
хоча я чув,що і в самій книгарні великі проблеми,кілька директорів,кожен на себе тягне і не проти заробити на приміщенні в центрі
а до Миколая підем,бо Києву дійсно потрібно вже тільки чудо
Карлик _ 16.12.2009 09:55
IP: 194.29.62.---
ПРОДАЛ, СУКА, "СЯЙВО"!!!!!!!!!!!!!!!
Солоха777 _ 16.12.2009 08:14
IP: 195.64.226.---
sergm:
Пане Вікторе, Ви збираєтесь прокоментувати свої "подвиги" в царині громадської нерухомості, як то Сінний ринок, Пейзажна алея, книгарня Сяйво, Львівська площа???
Ви нас за дурнів маєте, забиваючи нам баки своїми казочками???
Может давайте припишим Пилипишину еще и строительство всем известного дома на Грушевского, Элита-Центр, застройку Подола и еще кучу всего??? Валить, так валить... Пусть оправдывается. А еще можно пожаловаться, что у нас – плохое настроение и мы несем всякую чушь. И в этом он тоже будет виноват.))))))
Солоха777 _ 16.12.2009 08:07
IP: 195.64.226.---
До чего же нужно быть мерзкими людьми, чтобы даже в хорошей инициативе искать что-то плохое???
Ведь сейчас – канун праздников. А человека, который дарит детям частичку тепла и радости, поливают грязью.
Мы с сыном в прошлом году были в Домике Святого Николая и ему очень понравилось. Куча позитива и улыбок. А ведь для некоторых родителей, которые не могут повести детей на президентские елки, это чуть ли не единственный шанс подарить малышам новогоднюю сказку.
sergm _ 16.12.2009 01:34
IP: 93.74.75.---
Пане Вікторе, Ви збираєтесь прокоментувати свої "подвиги" в царині громадської нерухомості, як то Сінний ринок, Пейзажна алея, книгарня Сяйво, Львівська площа???
Ви нас за дурнів маєте, забиваючи нам баки своїми казочками???
крушнаціон _ 15.12.2009 19:38
IP: 95.111.238.---
Хто, а ти (В. Пилипишин) хочеш і маєш право говорити за духовність, поверни " Сяйво" яке прихватив для Вави. До чого потрібно бути мерзотником, щоб знаючи хто я, вести полеміку про Святе.
Всіхнах _ 15.12.2009 18:45
IP: 95.133.166.---
Пардон, "по-християнскі..."
Всіхнах _ 15.12.2009 18:44
IP: 95.133.166.---
Угу... Я теж про "Сяйво"

А "не може видати заміж трьох свої прекрасних дочок і навіть думає продати їх в дім розпусти" – це по-христинскі...
Критикан-2 _ 15.12.2009 18:00
IP: 82.193.97.---
Вікторе, ви б краще розібралися із Сяйвом, а не казками тут займатися. Чи ви не в курсі справи? То попитайте вашого Федоренка, чи як його там... А може ви дали добро на цю ганьбу? То чим ви тоді краще за Льоню-космоса?
grafo _ 15.12.2009 17:54
IP: 194.44.153.---
О, красавчики появилися, шо Пилипишин, шо Костенко
Хто з вас розкаже, що трапилося із "Сіяйвом"?

Як у центрі столиці продавали книгарню "Сяйво"
MAX103 _ 15.12.2009 17:53
IP: 195.64.226.---
Я в прошлом году со своим крестником был в этом будыночке. Ничего, очень симпатично. Если бы новогодние утреники такие устраивали было бы вообще замечательно.
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter