Руслан Рябошапка Генеральний прокурор

Про спецоперацію в Херсоні: суд задовольнив клопотання прокурорів про арешт затриманого

21 січня 2020, 19:58

Печерський районний суд столиці обрав запобіжний захід Ігорю Павловському у вигляді тримання під вартою на 45 днів без можливості внести заставу, задовольнивши клопотання Офісу Генерального прокурора та СБУ. Підозрюваного вчора доставили з Херсону до Києва, затримавши у ході спецоперації з припинення діяльності ймовірної злочинної організації.

Підготовка до цієї операції тривала близько місяця, залучили серйозні ресурси як для проведення слідчих дій, так і для забезпечення охорони громадського порядку. Так, посилені наряди поліції, на які багато жителів звернули увагу, були необхідні, оскільки правоохоронці мали справу із ймовірною потужною злочинною організацією. На думку слідства, вона залякувала мешканців цілого регіону, вчиняла масові заворушення, зокрема 4 травня минулого року під Олешківською райрадою під час сесії, на якій розглядалось рішення про висловлення недовіри її голові. Крім того, слідство вважає, що організація займалася підпалом майна людей з активною громадською позицією. Прокуратура підозрює Ігоря Павловського в тому, що він створив цю злочинну організацію та керував нею, а також міг брати участь у злочинах, до якої вона причетна. Підозри оголосили ще 8 особам, причетним до її діяльності.

Як це пов'язано із розслідуванням нападу на Катю Гандзюк?

Павловський є підозрюваним у провадженні за фактом нападу на херсонську активістку. Він визнав, що допомагав учасникам нападу сховатися від слідства, і пішов на угоду з прокуратурою.

powered by lun.ua
ONLINE
Порошенко2 Свобода слова568 Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter