3 березня 2014, 15:45

Нам необхідна Правда про Україну! Кожен день! Щогодини! Кожну хвилину!

Україна піддалася агресії спланованій та підготовленій!

Цей сценарій відпрацьовувався не один місяць і не один рік!

Ймовірно, план "Б" був у режимі консервації 10 років з часів першого Майдану 2004 року.

Спільником Януковича весь цей час був Кремль, вірніше, Янукович був спільником Кремля.

Україну захоплювали поступово: не вчора, не сьогодні, а набагато раніше. І однєю з найпотужнішою зброєю стала "пропаганда" проти України, "промивання мізків"! Це – захоплення не тільки нашої території. Це – захоплення наших мізків, думок та емоцій. Пропаганда – це технологія, що побудована на знанні слабких сторін психології людини. Пропаганда – це маніпуляції громадською думкою за допомогою ДЕЗІНФОРМАЦІ. Антиукраїнська пропаганда всередині країни мала створити ескалацію і максимальне обурення, міжнаціональний конфлікт, приводу для якого у нас немає, а також – неіснуючі масштабні нацистські, антисемітські, релігійно- і національнонетерпимі настрої. Завдання пропаганди – підняти неіснуючого ворога а- ля "фашизм – нацизм" і почати з ним боротися. А хто визволитель? Ну, звичайнож, армія "адекватного" ​​сусіда!

 

Завдання ТВОРЦЯ НОВОЇ ВІЙНИ – організувати і показати хаос і безлад в Україні, показати, що Україна не здатна впоратися з власними проблемами. Антиукраїнська пропаганда спрямована на дискредитацію та підрив авторитету та іміджу України у світі.

ТАК СТВОРЮЮТЬСЯ ВІЙНИ!

В силу того, що наш загарбник грає з ідеологією, вона однозначно обернеться проти нього. Наш загарбник-агресор створює монстра, від якого самому доведеться оборонятися і, можливо, потерпіти повне фіаско. Головна мета інформаційної диверсії – наша Єдність! Нас намагаються посварити і розділити. Нас легко можна завоювати такою зброєю. Наших братів на Сході і в Криму залякують нами ж, їх братами-українцями, кажучи що ми – "фашисти, нацисти", використовуючи весь арсенал класичної пропаганди спецслужб часів СРСР. Цю пропаганду впроваджували особливо активно останні 3 місяці російські ЗМІ. А наші брати на Півдні та Сході, обурені, вийшли проти російських "тітушок", вважаючи їх "бандерівцями – фашистами". Вони відмовлялися повірити в те, що "неотітушек" і весь "беспредел" з насильством і безладами організував намісник Кремля і місцевий "беспредельщик" – Янукович, який торгує нашою країною.

 

Він дав наказ вбивати своїх же. Такого не робили навіть фашисти.

 

Проти нас працює чітка злагоджена пропагандистська машина кожен день і по всьому світу! Але почерк до болю знайомий, а методи – такі типові й впізнавані, що помилитися складно. Спецслужби зразка ВЧК- -НКВД -КГБ – ФСБ практично не зраджують собі ні в почерку, ні в реалізації сценаріїв інформаційних диверсій.

Мене насторожують деякі коментарі навіть великих медіа, зокрема ВВС і CNN. Сюжети формуються значно східніше джерела подій.

Треба побороти пропаганду агресора!

Нам необхідна Правда про Україну!

Всі, хто може, інформуйте світ всіма мовами! Відбивайте атаки тролів-агітаторів на форумах, сайтах великих інформаційних агентств та ЗМІ, вступайте в обговорення і пояснюйте простим людям, що ж відбувається насправді. Нам повірять!

Розсилайте масово термінові повідомлення, коментарі, фотографії, відеоролики, сюжети. Робіть це самі, допомагайте друзям і просто небайдужим, розсилайте по всьому світу правду! Кожен день! Щогодини! Кожну хвилину!

Пам'ятайте, наш посил зрозумілий і простий! Ми хочемо миру! Україна хоче миру! Не допустимо війну! Не можна мовчати! Не дамо розділити Україну! Україна, об'єднуємося! Єдності не зможе знищити наш ворог! Нас 45 мільйонів! Ми – єдиний народ, і ми – сила! Ми – українці! Наша батьківщина – УКРАЇНА! Заради своєї країни ми здатні на великі вчинки!

Скажіть усім своїм друзям прямо зараз, що не тільки Україна в небезпеці, а й Європа, якщо не зупинити монстра! Україна відмовившись від ядерної зброї, показавши приклад роззброєння нового військового мислення, ставши країною-миротворцем, сьогодні беззахисна без власної ядерної зброї і без країн- гарантів.

Ми боремося зі Злом, Агресією, Насиллям, Наклепом, Диктатом.

Ми змінюємо світ на краще!

Це – наша місія, місія України! Зло стане безсилим, тому що мільйони голосів говорять Правду! А нас – мільйони, десятки мільйонів. І проти такої Сили – брехня безсила, і безсило зброю. Ми в це віримо!

І про це, зокрема, я сьогодні говорила у Європарламенті:

Євробачення on behalf of Ukraine. В очікуванні дива.

Слава Україні! Дорогі українці і всі, хто зараз цікавиться і намагається відчути, зрозуміти, допомогти Україні. У України на сьогоднішньому етапі нашої історії, як і на всіх інших напрямах, вирує справжній культурний фронт – фронт боротьби за нашу історію, ідентичність, за нашу Незалежність...

reNewDay for UKRAINE. Збираємо Енергію для України!

Нас намагаються позбавити пам'яті і позбавити дому. Позбавити тепла і позбавити світла. У нас намагаються забрати нашу історію і нашу землю...

Звернення до Білорусі

Білоруси! Брати та сестри! Я ще сьогодні звертаюсь так, тому що білоруси та українці завжди були братніми народами. Це не пропаганда і не переписана кимось історія...

Коли американські правовласники і український омбудсмен знаходять спільну мову (ще декілька слів про законопроект 5572)

У Сполучених Штатах є впливова організація, що має назву Міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA). Це Альянс, що об'єднує інші організації (AAP, ESA, IFTA, MPA, RIAA)...

Національні інтереси чи інтереси Потураєва-Санченка? Складне питання українського парламентаризму 🙂

Я вас всіх вітаю і хотіла би, щоби тон нашої розмови був доволі гострий. Події в Україні і навколо наших кордонів не сприяють фокусу суспільства на другорядних для долі держави питаннях...

Сумні роздуми напередодні голосування за #5572

Мені сумно і соромно читати те, як опоненти по питаннях збору авторської винагороди – мої колеги та друзі, мабуть вже колишні, пишуть про мене...