Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Задовбало

01 листопада 2015, 20:28

Вчора під час зустрічі з громадою Люксембургу мене, звичайно ж, запитали про ситуацію, яка зараз відбувається довкола арешту Корбана.

(https://youtu.be/ytd0eRMV3T0)

Яка моя думка з цього приводу?

Між Порошенком і Коломойським почалися розборки з позиції сили. Це виглядає як суто особистісні розборки – один олігарх (Порошенко) витісняє іншого (Коломойського), заручившись негласною підтримкою Заходу, і маючи велику сатисфакцію на такі дії з північного Сходу, але глобально все серйозніше.

Це моя особиста думка. Я вільна людина і можу дозволити собі говорити те, що я думаю.

Я вважаю, що могли хоча би в такий непростий період поступитися якимись речами і не робити те, що вони роблять. Це я про владу. Я не думаю, що це верховенство права. Якби ж вони самі відмовилися від таких методів, у яких звинувачують зараз інших, тоді би я повірила, що справедливо посадили одного, другого, третього...

Якщо ж вони саджають одного, а при цьому самі користуються тими ж самими методами, я називаю це розправою. Це використання Адмінресурсу. По суті, це те саме, що зробив свого часу Янукович, посадивши Тимошенко.

Я знаю кулуари, я чую кулуари і я їх бачу. Всі мої судження базуються на цих кулуарах.

Кулуарами я називаю те, що не завжди можуть побачити інші.

Іноді я опиняюся серед тих, хто називає себе "політиками", а вони не завжди "шифруються" і залишаються такими, як вони є насправді, і я чую дуже цинічні розмови.

Іноді навіть на Майдані хотілося вийти і все це озвучити в мікрофон, але тоді би у нас було повне "крейзі" – ніхто би не розумів, хто свій, а хто чужий. У цих людей нема нічого святого, крім власних амбіцій і власного гаманця.

Верховенство права – це щось з іншого виміру, коли ми говоримо про сьогоднішню владу. Порошенко в цьому сенсі нічим не відрізняється від Януковича (Тимошенко, Ющенка, Кучми... Список можна продовжувати). Вибірковість дії законів – це абсолютна норма в їх розумінні. "Я – при владі, ти – дурак" – приказка, яка діє безапеляційно.

По суті, чим є недопартія БПП-Солідарність? Без справжньої ідеології. Без справжньої історії. Без справжніх лідерів. Без жодного чинника, який би дозволив цій партії жити і розвиватись в минулому. Хочеться сказати нічим. Але це не так. Це партія АДМІНРЕСУРСУ. Вірніш, це він і є, його величність і ницість, Адмінресурс.

Чого БПП (читай Адмінресурсу) не вистачає зараз? Повноти влади. Якби, групуючись під Порошенка, ця владно-корупційна маса зараз досягла критичної ваги, їм би ніхто вже був не потрібен, і ми би отримали ПР-2. Зі всіма витікаючими. Лише цим можна пояснити так званий "успіх" безликого БПП на виборах, і початок політично-вмотивованих переслідувань.

Але повноти влади не досягнено. І абсолютно очікувано чекати тихого повзучого злучення нового і старого адмінресурсів. Що не вдалося ні Ющенкові, ні Тимошенко, може легко за допомогою Фірташа і Бойка зробити Порошенко. Якщо жадібнсть Порошенка (Кононенка) поступиться меркантильності Порошенка (Ложкіна), Путін їм всім в поміч, все в них може скластися.

Але тоді 3-й Майдан із суто теоретичної площини може перейти в суто практичну, що не критично, але все ж таки трошки стримує апетити. Чи надовго?

Чи не дивно сьогодні бачити на волі опонентів "злочинця" Корбана?

Той самий Вілкул і його "гоп"-позиційна компанія набагато привабливіше для виборця дивились би на лавах підсудних. Там привласнювачів можна шукати не на мільйони, а на мільярди. Не помилишся. Але тим часом з їх братів, що "перекантовуються" на Московщині, потрохи знімають санкції за недостатністю доказів, наданих нашою "непідкупною" Генпрокуратурою.

А чернігівський "герой" – Березенко? Як було би "чесно" вдарити по "своїх" за підкуп виборця?

А як правильно б було вивести "з гри" того самого Грицака з генеральським організованим злочинним угрупуванням, які б мали солідарно з Верховним головнокомандуючим понести заслужене і за Іловайськ, і за Дебальцево, і за тисячі невинних, і за тисячі відправлених на вірну смерть. А ще за вкрадені не мільйони, але мільярди, на цій неназваній своїм іменем війні. А не давати йому зараз каральні важелі.

А Мартиненко, який досі є правою рукою Прем'єра, а мав би сидіти, як не в Швейцарії, так в Україні точно.

А Кононенко, що ставить з ніг на голову саме поняття парламентаризму, використовуючи методологію "папередників". Хто він? Злодій? Ні, він один з лідерів БПП, і бізнес-партнер чинного Президента. Хіба це не абсурд?

Бізнес-партнер олігарха, що вже не при владі, арештовується за присвоєння коштів. А бізнес-партнер олігарха, що зараз при владі, не тільки не відповідає за свою діяльність, а ще й фактично очолює партію і парламентську силу Президента і присвоює куди, як більше. Але довести це зможуть тільки "послідовники".

А Кубів? СБУ вже приготувала для нього місце, яке дивним чином з "місць віддалених" перетворилось на місце представника Президента в Верховній Раді.

А Гонтарєва? Людина, яка забезпечує багатократний ріст бізнесу бувших власних структур, а також структур Гаранта та інших "бізнес-партнерів" існуючої влади, в той час, як вся економіка деградує, а фінансова система країни тріщить по швах. "Присвоєння" Корбана виглядатимуть сміхотворними на рівні "звершень" Голови нацбанку.

Чи відбуваються кримінальні впровадження проти бувшого та чинного голів НБУ?

А Махницький з Кривицьким? А Пашинський з нащадком? А Ярема з Шокіним? "Справа" Корбана непомітна на фоні цих гігантів корупції та керманичів на користь інтересів власних та "бізнес-партнерів".

Для чого вони прийшли у владу? Точно не заради "торжества ідеалів Майдану". В даному випадку я говорю, не керуючись емоціями, а сухо констатуючи результати та наслідки їх діяльності.

Всі вони, і бувші, і ті, що зараз при владі, можуть (і мають) опинитись на місці Корбана.

Але цього не відбувається, тому що за ними АДМІНРЕСУРС.

Чи то на Заході, чи на Сході.

Чи в Раді, чи в міськраді, а іноді і в сільраді.

І доки БПП не вистачає власної маси в цій великій купі, накладеній вже більш, як за 2 десятиліття, доти судитимуть вибірково тих, хто створює проблеми панівній позиції БПП в цій великій зловонній купі лайна за іменем АДМІНРЕСУРС, яка вже два роки, як могла бути винесена з нашої спільної хати.

Люди, що прийшли і приходять до влади за результатами низки останніх виборів, чомусь вирішили, що Майдан і кров, пролита заради Батьківщини, це логічна ціна за їх знаходження при владі. Це стосується, як так званих "партій Майдану", так і їх опонентів.

Переглядаючи екзіт-поли та результати голосувань, ми наївно радіємо, що "там і сям БПП набрав більше за гОППОБЛОК". Дуже сумнівна радість, друзі. Яке їхало, таке і здибало.

Аналіз загального прокорупційного руху до подвійних стандартів у БПП чітко накладається на результати їх "господарювання". До влади приходить сила, яка не має нічого спільного з ідеалами Майдану, а намагається втримати державу в рабстві Адмінресурсу.

Для Громадянського Суспільства це вже не "дзвіночок", а виклик. А для Петра Порошенка це "чорна мітка".

І як Президента.

І як Верховного Головнокомандуючого.

І як Гаранта конституційних прав Українського народу.

Зрозумійте, пане Президенте, панове політики, все не так, як ви заклали у своїх бізнес-планах і "розкладах".

Майдан не інаугурував вас на Владу Адмінресурсу.

Майдан і самопожертва народу є для вас великим застереженням, а не індульгенцією!

Як було, так не буде!

Думати одне, говорити друге, а робити третє – так не буде!

Сподіватись на аморфність мас, та безмовність суспільства – так не буде!

Творити беззаконня, прикриваючись законом та користуючись тимчасовою владою, вже ніхто вам не дозволить. Так не буде!

Система буде демонтована.

Адмінресурс буде повалений.

Держава буде служити простому українцеві, а не навпаки.

Ваш час при владі ставатиме коротшим, а фіаско невідворотнішим, як будь-який еволюційний процес, навіть враховуючи підтримку Путіна і кулуарні торги на всі фронти.

Ліміт довіри та терпіння вичерпано.

powered by lun.ua
Коментарі — 390
Sergiy Rogovskyy _ 05.01.2016 23:48
IP: 93.76.14.---
Ходит мент под окнами, видит – попугай сидит:
- "Попка дурак"
- Да ты мент поганый, козел сраный, гнида паршивая...
Мент в шоке срывается к хозяину, штрафует его на сотню и уходит.
На следующий день опять ходит под окнами, видит попугая:
- Попка дурак!
- Да ты мент поганый, козел сраный, гнида паршивая...
Мент опять вламывается к хозяину и теперь штрафует на 5 сотен.
Хозяин уж не знает, че делать с попугаем, пошел с ним в церковь, а у попа тоже попугай был, ну они махнулись птицами для воспитания)
На следующий день мент опять под окнами лазеет, смотрит на попугая:
- Попка дурак
Попугай молчит
- Это ж я, козел сраный... ну... мент поганый... гнида паршивая...
-Поздно каяться, батенька!
Вадим Есауленко _ 27.11.2015 10:27
IP: 104.197.210.---
Стан Майдану перманентний, де частиною Майдану є вихід з дому з приходом до стін, де сидять призначенці (президент, кабмін, ...) займатись побутом народу-Майдану і яких не має бути названо владою, бо влада є тільки у народу?! На сьогодні Майдан невідкладно має вийти з дому до призначенців, бо граничний стан-рубікон призначенці вже перетнули як тільки були призначені?!
LYCIV_OLGA _ 08.11.2015 14:32
IP: 109.251.42.---
wictors:
LYCIV_OLGA:
"Дык кто ж им дасть захватить власть?"
Дык, оне и испрашивать никого не стануть!...
wictors _ 08.11.2015 12:17
IP: 77.52.71.---
Наталья Клитная:
Самым трогательным моментом в статье было однозначно:"Вчора під час зустрічі з громадою Люксембургу мене..."
Завидуєте чи співчуваєте?
wictors _ 08.11.2015 12:16
IP: 77.52.71.---
LYCIV_OLGA:

"На що надіятись?" Найкращим "виходом" була б чиясь ЗМОВА (наприклад – як війсковий переворот в Туреччіні в 1980р.)
Визнаю шановна пані LYCIV_OLGA, читаю Ваші дописи, розумію, немов би все вірно.
Та чомусь згадується старий анекдот.
Про екскурсію в зоопарку.
Екскурсовод показує великого слона та розповідає:
" Слон за добу з'їдає два відра бананів, двадцять кілограм капусти, відро апельсинів..."
Хтось з відвідувачів дивується;
" Неужели слон всё это может сьесть?"
На це запитання дав філософську відповідь сторож, що був поряд:
" Сьесть то он сьесть! Да кто ж ему дасть?"
Так ось і я запитую:
"Дык кто ж им дасть захватить власть?"
Наталья Клитная _ 07.11.2015 16:51
IP: 94.248.48.---
Самым трогательным моментом в статье было однозначно:"Вчора під час зустрічі з громадою Люксембургу мене..."
LYCIV_OLGA _ 07.11.2015 14:45
IP: 109.251.42.---
Mike_Kharkov:
LYCIV_OLGA:
...Важливо, щоб змовники вчасно скористалися прийдешньою хвилею народного гніву, а після цього втихомирили/підпорядкували собі (за будь-яку ціну) "народних месників" і цивілізовано провели потрібні реформи зверху...
"Реформи зверху" – це вірно.
Але інше зовсім не так. "Змовники" повинні спочатку отримати владу, а це можливо або через партію, або окупацію з руйнуванням існуючої державної системи.
У разі легітимному потрібно мати програму будівництва та максимально поширити її у народ, а не спиратися на "народних месників", які зазвичай мають м'язи, але не мізки. І головне, не дурити народ. За нього треба боротися, бо кінець-кінцем для кого ж каша?
Да!... Я ж саме про це й написала:"Найкращим "виходом" була б чиясь ЗМОВА (наприклад – як війсковий переворот в Туреччіні в 1980р.) "А яка ж "змова" без "програми будівництва"?Та й яка "партія" чи "окупація" у разі "війскового перевороту"??Тож ми – про одне й теж саме
_yurkiv_ _ 06.11.2015 21:35
IP: 104.197.193.---
чорнозем:
наш народ – невмирущий чахлик (сраний, дохлий), вибирає одних і тих самих, ускладнює собі життя, животіє заледве, але все рівно – не вмирає. чи знайдеться хоч одна нація на планеті, яка би від Різдва Христового мала таку масштабну, набільш катастрофічну втрату людських життів, як українська? це просто геніальна нація, нація – жертва, яка просто зрекла себе на таке щоразове розпяття і щоразове восрешення
Недарма Левко Захер-Мазох був українського походження!
чорнозем _ 05.11.2015 23:00
IP: 95.158.43.---
наш народ – невмирущий чахлик (сраний, дохлий), вибирає одних і тих самих, ускладнює собі життя, животіє заледве, але все рівно – не вмирає. чи знайдеться хоч одна нація на планеті, яка би від Різдва Христового мала таку масштабну, набільш катастрофічну втрату людських життів, як українська? це просто геніальна нація, нація – жертва, яка просто зрекла себе на таке щоразове розпяття і щоразове восрешення
Mike_Kharkov _ 05.11.2015 16:40
IP: 188.163.80.---
LYCIV_OLGA:
...Важливо, щоб змовники вчасно скористалися прийдешньою хвилею народного гніву, а після цього втихомирили/підпорядкували собі (за будь-яку ціну) "народних месників" і цивілізовано провели потрібні реформи зверху...
"Реформи зверху" – це вірно.
Але інше зовсім не так. "Змовники" повинні спочатку отримати владу, а це можливо або через партію, або окупацію з руйнуванням існуючої державної системи.
У разі легітимному потрібно мати програму будівництва та максимально поширити її у народ, а не спиратися на "народних месників", які зазвичай мають м'язи, але не мізки. І головне, не дурити народ. За нього треба боротися, бо кінець-кінцем для кого ж каша?
_yurkiv_ _ 04.11.2015 21:38
IP: 104.197.30.---
jut:
1. " Для борьбы со старообрядцами и за утверждение нового обряда нужны были решительные меры, не церковные прещения, а ГРАЖДАНСКИЕ казни против старообрядцев..."
Тобто – позбавлення прав, а не життя малося на увазі.

2. "Царица Софья, именно по просьбе духовенства, собора 1681-82 года, издаст в 1685 году знаменитые "12 статей" – государственные всеобщие законы, на основании которых будут преданы различным казням: изгнаниям, тюрьмам, пыткам, сожжениям живыми в срубах тысячи человек-старообрядцев."

Ну, вигнання, тортури та тюрми – то ще не "казні". І знову ж – репресії проводила не безпосередьно церква, як у католиків, а – царська влада.

Такі справи, брате – ілоте речєпосполітський...
Балабол ти, братуха-кацапе!
_yurkiv_ _ 04.11.2015 19:20
IP: 104.197.201.---
jut:
А та "тільки одна" церков ніколи не палила на ватрах єретиків, не влаштовувала "хрестових походів", не закликала когось знищити, словом – поводилася по християнському.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=
В 1681 году состоялся поместный собор Русской церкви; собор настойчиво просит царя о казнях, о решительной физической расправе над старообрядческими книгами, церквями, скитами, монастырями и над самими людьми-старообрядцами. Сразу после собора начнется активная физическая расправа. В 1682 году состоялась массовая казнь старообрядцев. Царица Софья, именно по просьбе духовенства, собора 1681-82 года, издаст в 1685 году знаменитые "12 статей" – государственные всеобщие законы, на основании которых будут преданы различным казням: изгнаниям, тюрьмам, пыткам, сожжениям живыми в срубах тысячи человек-старообрядцев.
=============
А ти кажеш, брате-імперієутворювач...
Георгий Покладий _ 04.11.2015 19:04
IP: 93.74.188.---
Руслана! Снимаю шляпу. Умничка, молодец! Страшно другое, те, кто дорвался до власти сразу начинают думать, что народ состоит из идиотов, которым можно ведать лапшу на уши и обдирать до нитки, что и происходит в настоящее время. Анекдот: Стоит мужик на Европейской площади, рвет на себе рубаху и кричит: – Я люблю Украину. Я готов платить все налоги, оставаясь без порток. Я не смогу лечиться и нормально покушать. Я готов выдержать ежедневное повышение цен и т.д. и т.п. при одном условии – чтобы Президент, правительство и Верховная Рада, жили так, как я живу.
_yurkiv_ _ 04.11.2015 14:17
IP: 104.197.205.---
jut:
_yurkiv_:
Головний ворого України та українців – самі українці! *******

Зовсім ні! Головний ворог України – це галичанське постійне, нестримне, несамовите, освячене уніатською церков"ю БАЖАННЯ МАТИ ВОРОГІВ!

Краще – лютих...

Тому за відсутністю таких вони майстерно їх організовують самотужки.

Тільки одна церков"я у світі освячує царів та президентів на пошук ворогів!
Усі решта примиряють.
Александр Волощук _ 04.11.2015 13:25
IP: 195.95.210.---
Не будет Майдан-3, будет банальный отстрел сук.
_yurkiv_ _ 04.11.2015 10:55
IP: 104.197.207.---
Юрій Неживий:
Багато слів -але нема висновку -хто головний ворог держави України та українців???. Ну що вас засліпило -що Україну розривають жиди. Ще рік тому я бачив карикатуру французьку як діти сіона обдирають Україну.Французи бачили це вже більше року назад -а українці не бачать досі. Сміх -це дійсно не нація. а купка би дла для пронирливих мойш.
Головний ворого України та українців – самі українці!
А жидам треба подякувати за те, що зберігають наші гроші та державні статки в банках, акціях, золоті..., інакше вже давно все профукали б.
Найголовніше зараз, не дати їм втекти з України, хоча куди?
До) (уйла – страшно, а на Заході – усі любі друзі Президента:)
Вла Си _ 04.11.2015 09:12
IP: 104.197.194.---
Юрій Неживий:Ну що вас засліпило -що Україну розривають жиди. Ще рік тому я бачив карикатуру французьку як діти сіона обдирають Україну.
Юра, ти мудак. Картинка не друкувалася у Франції, її походження з группи Антимайдану, потім хтось домалював у фотошопі французский текст.
От такі мудаки як ти ведуться на вброси, роздмухують революцію і приводять до влади жидів (у даний момент революцію розхитує жид Коломойский, щоб зробити госпереворот).
Mykola_Berezen _ 04.11.2015 08:27
IP: 46.185.103.---
(див.продовження)
(продовження)
(див.закінчення)
(.закінчення)

Задовбали Ви, шановна...
Mykola_Berezen _ 04.11.2015 08:25
IP: 46.185.103.---
тест
LYCIV_OLGA _ 03.11.2015 20:40
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
А ще – Владимир Рыжов "Никакой люстрации! Только тотальная смена власти в Украине"; Сергей Гайдай "Все, кто занимался политикой до 2014 года, должны уйти из нее" (Аналитическая служба новостей);
А тим, хто задається питанням – "А хто працювати в новій владі зможе/буде?" – пропоную ознайомитись: Шинкаренко Сергій "Кадровий резерв української люстрації" (обидві – Хвиля нет) l; Геннадій Люк "Як створити нову еліту?" (тут – на УП) Та й не забуваємо слова Вацлава Гавела: "...Нехай буде 5 років помилок у нових молодих лідерів, ніж знову 50 років саботажу від старої гвардії чиновників..."
Ось "десь так"... В загальних рисах. А конкретизація може бути нескінченною.
LYCIV_OLGA _ 03.11.2015 20:38
IP: 109.251.42.---
(продовження)
А в українського народу цілком достатньо/вистачить сил, щоб всупереч всьому самостійно виграти/перемогти в війні на два фронти – з ворогом зовнішнім і ворогом внутрішнім, підтвердженням чого є діяльність добровольців та волонтерів.
Якщо піти шляхом створення дійсно нових/альтернатівних органів справжнього народовладдя це всім нам дасть шанс. Саме – альтернативних, а не доповнюючих/діючих паралельно, бо – Юрий Романенко: "Волонтеры продлевают агонию неэффективного режима" (его facebook от 31 августа 2014)
З чого починати: Олеся Дацко, Игорь Гурняк "Украинцы – крепостные, или Как из Украины сделали феодальное государство" (Дзеркало тижня N45, 2014) Бо без паралельного створення/будівництва Громадянського Суспільства – займатися створенням одних тільки "органів народовладдя" – безглуздо!
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 03.11.2015 20:36
IP: 109.251.42.---
(продовження)
Як написав Ю.Романенко у "Обезьяны и их враги: к вопросу о плачевном состоянии Украины": "Эту страну спасут маленькая группа людей, которая уверует в свою исключительность и которая будет организована таким образом, чтобы алчность больших и маленьких стад баранов не могла ничего противопоставить их мотивациям изменить окружающий мир таким образом, чтобы вокруг были упорядоченность, неотвратимость, рациональность, дисциплина, ответственность" Тож – нам усім тільки й залишається, що вдень і вночі молитися про те, щоб десь там "в глибинах" держави визрівала змова. Важливо, щоб змовники вчасно скористалися прийдешньою хвилею народного гніву, а після цього втихомирили/підпорядкували собі (за будь-яку ціну) "народних месників" і цивілізовано провели потрібні реформи зверху. Якщо ж змови немає/не буде (а про те, є вона чи ні, ми можемо дізнатися тільки в "останній" момент) – оттоді Україні, мабуть, буде "кінець" – вона може зникнути з політичної карти світу...
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 03.11.2015 20:33
IP: 109.251.42.---
wictors:
LYCIV_OLGA:
Тож – якщо український народ НЕ ЗНАЙДЕ сил/можливостей для того, щоб позбавитись від антиукраїнської влади "миздобулів", то, нажаль, запросто, може стати реальністю "зникнення" ТАКОГО народу з "історичної/політичної арени/мапи Світу"! І про нашу "кончину" ніхто особливо сумуватине буде!.
І це на жаль правда.
Лишень не зрозуміло на що можна надіятись?...
"На що надіятись?" Найкращим "виходом" була б чиясь ЗМОВА (наприклад – як війсковий переворот в Туреччіні в 1980р.) Жодна революція без заздалегідь спланованої змови – це просто – "бунт безглуздий та нещадний". А нашому народові дуже ПОТРІБЕН "пан"/організатор (який вже два рази з'являвся – в 2004 році, і в 2014 році), який "дозволить" холопам кидати в нинішню владу цеглини/"коктейлі"/кулі. От тільки тоді народ (його активна меншість) зразу "візьметься за вила"
(див.продовження)
Виктор Красий _ 03.11.2015 19:49
IP: 93.175.192.---
Зміни будуть тоді, коли в головах більшості будуть зміни. Кожен народ заслуговує своїх правителів!
Юрій Неживий _ 03.11.2015 18:51
IP: 46.202.248.---
Багато слів -але нема висновку -хто головний ворог держави України та українців???. Ну що вас засліпило -що Україну розривають жиди. Ще рік тому я бачив карикатуру французьку як діти сіона обдирають Україну.Французи бачили це вже більше року назад -а українці не бачать досі. Сміх -це дійсно не нація. а купка би дла для пронирливих мойш.
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter