Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Перед тим, як вийти на сцену, важливо відповісти собі, з якою метою ти це робиш

14 травня 2016, 11:54

Я не знаю, як сьогодні Європа і світ ставиться до того, що відбулося в Україні, але від себе, як людина, яка протягом останніх 12 років брала активну участь у житті і становленні своєї країни, можу сказати лише одне:

Україна зробила прорив суспільної думки.

Це речі, які завжди відбуваються еволюційно. Але чомусь саме на нашу долю випало зробити в цьому найбільший поштовх.

Коли в мас змінюється стан, думка, ідея, бажання жити, відбувається резонанс величезного масштабу. Мова йшла за покращення якості життя, за життя згідно цінностей, які не лише нас оберігають від того, що нас знищує, але й дають нам крила жити по максимуму. Всупереч всьому тому, що нас обмежує, всупереч всьому тому, на що ми або не маємо можливостей, або це не на часі, ми захотіли жити по максимуму, жити на свободі, жити, сповна використовуючи свій потенціал. Як на мене, коли відбуваються такі величезні соціальні зміни, це позитив.

У нашій спільній розмові з моїм чоловіком Олександром Ксенофонтовим та Vlad DeBriansky, який разом з моїм чоловіком був учасником гурту "Клуб шанувальників чаю", а сьогодні відкрив American Music Academy в Україні, який допомагав мені у записах альбому, щодо Євробачення та загалом стану музики у світі ми дійшли до наступних висновків.

Подаю вам цю важливу думку, яку вам мало хто скаже.

Євробачення – це фантастична платформа для того, щоби показати величезній інтернаціональній аудиторії сучасні пісні. На жаль, як в Європі, так і в Україні присутні ті самі проблеми, що з різних причин протягом останніх 10 років існують і на американському музичному ринку.

Перша і головна помилка полягає в тому, що виконавці і композитори забувають першопричину – чому вони стали музикантами. Те, що змушує нас творити, знаходиться десь всередині. Це не може бути заради рейтингів чи чартів.

Справжні музиканти – це люди, які мають особливу неординарну філософію. Вони виростають з глибокого андеґраунду. Це люди, які щасливі з того, що вони існують і існують саме в цій музиці. Їм навіть не потрібна вся та суєта.

Це люди, які грають собі в задоволення. Це люди, які грають не для того, щоби їх слухали інші. Вони грають тільки тому що їм це необхідно. Це зовсім інша філософія музикантів. Господь-Бог дав їм цей талант і вони просто кайфують з того, що вони грають.

Треба творити не на замовлення, а в першу чергу для себе. Лише тоді можна дізнатися про свої справжні здібності, розвинути їх та зрозуміти, що ти можеш дати суспільству.

Найбільша цінність – це автентичність.

Друга найбільша помилка – це задовільнити ВСІХ.

Задовільнити всіх – означає не задовільнити нікого і в першу чергу не задовільнити самого себе. І про це зараз яскраво свідчать більшість пісень, представлених на Євробаченні.

Третя помилка полягає у намаганні створити собі комфортні умови. Треба ж навпаки ставити себе у становище, де навколо невідомі формули. Тільки тоді починає працювати креативність, і музикант може знайти своє бачення та зрозуміти своє призначення в оточуючому світі.

Тренди в популярній музиці ідуть не від артиста, а від бізнесу, а це "з ніг на голову". Бізнес виходить з простої формули: artist->music-> philosophy ->marketing->tribe->sales->business.

На жаль, більшість не дотримується цього, тому й маємо такий плачевний результат музичного ринку.

Сьогодні у артистів набагато більше свободи творити. Але сьогодні вкрай не багато музикантів мають свободу та силу волі бути собою, рости в музичній освіті та не боятися не задовільнити мільярд слухачів на Facebook. Прагнення останнього призводить до того, що з'являється продукт, який позбавлений креативу, автентичності та росту.

Серед учасників Євробачення Джамала має для такого конкурсу автентичність і сміливість, креативність та певною мірою виклик!

Музиканти, як найбільш чуттєві люди на планеті, не можуть не помічати під час веселощів, що поруч хтось страждає, що поруч біль і трагедія, агресія та насильство, теракти та вбивства. У цьому людська солідарність.

Чим більше шаблонів та типових рішень, тим менше геніїв.

Чим більше спец.ефектів, тим менше емоції.

Час для геніїв серед нової ери комп'ютеризованого споживання. Люди хочуть жити в натхненні та любові, а не бездуховності та караоке.

Настав час бути собою.

Казки про обраність і вибраність не існує, а є лише автентичність, талант, освіта та радість росту.

Музичний ринок показує, що старі записи, які ще записані в моно чи періоду 70-х, сьогодні за обсягами продажів обходять нову музику. Людей не обманути.

P.S.

Все частіше ми зустрічаємо пісні, які з точки зору лірики – абсолютний жах.

Суть пісні полягає в тому, щоби за 3 хвилини розказати історію фільму.

Банальна лірика робить з пісні набір слів.

Можливо, це через прагнення співати англійською, яка не є рідною, і все, що вони розуміють – "Love you baby, number one...". Це навіть не смішно, це по-ідіотськи. Пісня – це історія.

Коментарі — 142
Tochka _ 19.05.2016 13:15
IP: 46.118.249.---
Методи праці платного редакційного троляки Пікселя:

1. Вилазити на форум виключно з метою боротьби з "інакшемислячеми".
2. Безпідставно звинувачувати їх в брехні.
3. Створення видимості дискусії шляхом постановки питань, будь-які відповіді на них, навіть очевидні та загальновідомі оголошуються також брехнею.
4. Несамовите виття про "ігнори", а коли це не допомогає – дзвінок до редакції щодо бану.

ТОМУ, НІЯКА ДИСКУСІЯ З ПІКСЕЛЕМ НЕ МАЄ СЕНСУ – НЕ ДЛЯ ТОГО ВІН ТУТ Є.

Залишається тільки висловити співчуття редакції УП, яка не спромоглася підібрати менш брутального та примитивного, шаблонного ТРОЛЯКУ...

СЕМІТОМОВНИЙ РЕДАКЦІЙНИЙ ПЛАТНИЙ ТРОЛЬ Pixel _ – за підлу, підступну, гнилу вдачу і такий же спосіб заробляти тут на власне нікчемне існування
ВИ В ІГНОРІ НА УСІХ ГІЛКАХ ФОРУМУ УП.
Tochka _ 19.05.2016 13:13
IP: 46.118.249.---
Pixel:
h t t p s: // w w w. youtube.com/watch?v=w_gW8Hi9qS4

Фінал конкурсу "Нова Хвиля", Росія, 2009 ріік. Ведуча Тіна Канделакі (перелічує членів журі після виступу Джамали):

"Джамала!!! Украина!!! Николай Басков аплодирует стоя!!! Игорь Николаев аплодирует стоя!!! Валерий Меладзе, Константин Меладзе стоят!!! Макс Фадеев, Леонид Агутин!!! Пресняков Владимир!!! Кто ещё сидит?!!!
10 баллов ставят все члены жюри!!! И тем самым выражают свой грандиозный респект участнице из Украины Джамале!!!"
От кляті москалі! Це ж явно була якась цинічна провокація з боку ціх УКРАЇНОФОБІВ...
Микола Злочевський _ 17.05.2016 11:30
IP: 176.8.116.---
Miki2:
Микола Злочевський:
Хороший, вдумливий пост! Автору зачьот! Нормально, що професіонал написав про те, що добре знає...Ніякої політики...
У тебе. падалі. по суті, антидержавної, політка медведчуківська
Ти, вонючка юродівая, ПНХ, мразь! Думаєш, якщо на учьоті, то і гадити потрібно?
Miki2 _ 17.05.2016 01:00
IP: 178.94.65.---
Микола Злочевський:
Хороший, вдумливий пост! Автору зачьот! Нормально, що професіонал написав про те, що добре знає...Ніякої політики...
У тебе. падалі. по суті, антидержавної, політка медведчуківська
Pixel _ 16.05.2016 18:25
IP: 37.55.15.---
h t t p s: // w w w. youtube.com/watch?v=w_gW8Hi9qS4

Фінал конкурсу "Нова Хвиля", Росія, 2009 ріік. Ведуча Тіна Канделакі (перелічує членів журі після виступу Джамали):

"Джамала!!! Украина!!! Николай Басков аплодирует стоя!!! Игорь Николаев аплодирует стоя!!! Валерий Меладзе, Константин Меладзе стоят!!! Макс Фадеев, Леонид Агутин!!! Пресняков Владимир!!! Кто ещё сидит?!!!
10 баллов ставят все члены жюри!!! И тем самым выражают свой грандиозный респект участнице из Украины Джамале!!!"
Pixel _ 16.05.2016 18:15
IP: 37.55.15.---
РЕЗЮМЕ Т.З. ПОЛЕМІКИ З Т.З. ЙУТОМ (ВІН ЖЕ Tochka)
Не в змозі відповісти на мої питання щодо

1) засилля в Харкові п"яних військових, які ніби-то Йутові проходу не дають;
2) про морфінізм Булгакова, а потім його, "патрійота Києва", втечу спочатку до білих, а потім до червоних у Москву -

Йут багатозначно сказав "у ніщіх лакєєв нєт" – і не менш багатозначно сховався у тогорішньому картоплинні на своєму городі в Кулінічах.
Pixel _ 16.05.2016 17:36
IP: 37.55.15.---
Tochka:
Pixel _ Відповіді – надані. Факти – наведені. Надалі -= сам все відшукуй в Інеті – "У нищих лакеев нет!". У коломойських такс – теж.
- – - -
Балбєсік,
та я ті факти "відшукав", коли ти й прізвища Булгакова у сврїй Анголі ще не чув. На поставлені питання відповідей в тебе немає. Точніше, якщо ти їх наведеш – стане в черговий раз зрозуміло, що твоя єдина функція тут – брехня.
Pixel _ 16.05.2016 17:20
IP: 37.55.15.---
Йуте,
я певен, відповіді на мої питання не буде – бо коли тебе беруть за бубєнчікі – ти зникаєш "на городі".

1) Отже, в Москві Булгаков морфієм лікував вже... хворі нирки. Всі лікували мінеральною водою – а він морфієм. Оригінал! І знову, як у Києві "зуд був нестерпним" – то тут біль у нирках, ач, був нестерпним. ОЦЕ Й ЗВЕТЬСЯ НАРКОМАМНІЯ У ЇЇ КОНКРЕТНОМУ ПРОЯВІ – МОРФІНІЗМІ. Доречі, звідсіль й летюча Маргарита, й гемірканія Пілата і т.п.

2) Ну що, й про втечу "патріота Києва" до Москви через перебігання з УНР до Добрармії розповідати? Ні?
Tochka _ 16.05.2016 17:15
IP: 46.118.249.---
Pixel _ Відповіді – надані. Факти – наведені. Надалі -= сам все відшукуй в Інеті – "У нищих лакеев нет!". У коломойських такс – теж.
Pixel _ 16.05.2016 17:11
IP: 37.55.15.---
"Три жены было у Михаила Булгакова. Причем для первой жены он был первым мужем, для второй – вторым, для третей – третьим..." (с)
Олена Пугачова, один з численних біографів М.Булгакова.
Pixel _ 16.05.2016 17:06
IP: 37.55.15.---
Tochka:
Pixel _ Заради поваги до великого письменника череЗ природню огиду до платного редакційного троляки Пікселя, розтлумачую:

1. 1) Де (включаючи "Запіскі юного врача" того ж Булгакова) прописано лікуватися від діфтерії морфієм? ***

Згідно з спогадами Тетяни Лаппа (Кисельхоф) після врятування дифтерийної дитини "... Булгаков прийняв протидифтерийну сиворотку...і тоді він попрохав ввести йому морфія..."

2. А що, вже в Москві він морфієм доліковував дифтерію? *** Звідти ж: "... в Київі ходила по морфій до аптек з його ж рецептами... Д-р Воскресенський рекомендував плацебо- підміну на ампули з водою. Поступово Міша все зрозумів, але мабуть вирішив держатися..." І назавжди позбувся залежністі. В КИЇВІ!
- – - -
Та не тримай мене за дурника!
1) Де відповідь про втечу Булгакова до Добрармії?
2) Я питаю: чому в Москві Булгаков приймав морфій, а не що про це казала його перша жінка. ("Ты просто дура, Тася!" (с) М. Булгаков) Почитай спогади третьої!
Tochka _ 16.05.2016 16:57
IP: 46.118.249.---
Pixel _ Заради поваги до великого письменника череЗ природню огиду до платного редакційного троляки Пікселя, розтлумачую:

1. 1) Де (включаючи "Запіскі юного врача" того ж Булгакова) прописано лікуватися від діфтерії морфієм? ***

Згідно з спогадами Тетяни Лаппа (Кисельхоф) після врятування дифтерийної дитини "... Булгаков прийняв протидифтерийну сиворотку. В нього почався сильний зуд, розпухло обличчя і тоді він попрохав ввести йому морфія, а після полегшення – повторити. Так в нього почалося звикання..."

2. А що, вже в Москві він морфієм доліковував дифтерію? *** Звідти ж: "... в Київі ходила по морфій до аптек з його ж рецептами... Д-р Воскресенський рекомендував плацебо- підміну на ампули з водою. Поступово Міша все зрозумів, але мабуть вирішив держатися..." І назавжди позбувся залежністі. В КИЇВІ!

КОЖЕН ЗАРАЗ МОЖЕ ПОБАЧИТИ. ХТО ТУТ НАХАБНЕ БРЕХЛО.
grom2468 _ 16.05.2016 16:02
IP: 146.148.115.---
То странное чувство, когда кавказцы со среднеазиатами развязали в Москве войну, а русских бесят украинцы, победившие в музыкальном конкурсе.
Pixel _ 16.05.2016 15:48
IP: 37.55.15.---
МОСКАЛЬСЬКИЙ ТРОЛЬ Антон Прокопенко:ЗА ОБРАЗИ ФОРУМЧАН УП – В ІГНОРІ НА ВСІХ ГІЛКАХ ФОРУМУ УП.
Pixel _ 16.05.2016 15:42
IP: 37.55.15.---
Tochka:
Pixel _...Йут, він жеTochka!...Ти краще розкажи нам, як "всесвітньовідомий патріот Києва" втрапив у Москву? З яким ешелоном тікаючи?
І як потім до кінця життя морфій приймав, +++
Булгаков отримавши в Київі диплома в 1916... він відсмоктав плівки в дефтерійної дитини і з остраху почав приймати морфій... Звідти він повернувся до Київа... В 1919 був мобілізований як воєнврач до армії УНР, потім потрапив до білої Добрармії. Не євакуювався з нею з Кавказу бо був хворий...
- – - – - -
Йуте, ну ти знову нам про "печатку царя Олексія михайловича":)))

Дуже прості питання:
1) Де (включаючи "Запіскі юного врача" того ж Булгакова) прописано лікуватися від діфтерії морфієм?
2) А що ж це означає: "В 1919 був мобілізований як воєнврач до армії УНР, потім потрапив до білої Добрармії". "Потрапив" – а це ж як?
3) А що, вже в Москві він морфієм доліковував дифтерію?

Йут: "НІДЕ КРИМІНАЛУ НЕ ЗАВБАЧАЄТЬСЯ..." (с):))))

Йут бреше, як і завжди.
Pixel _ 16.05.2016 15:31
IP: 37.55.15.---
Антон Прокопенко:
Ссыкуны, у вас даже не хватает смелости писать под собственными именами. Вы упоротые, майданутые, закомплексованные, трусливые шакалы. Слава Богу, что вас гнид, не так много, как кажется. А при большом шухере половина с ъ е б е т с я в Россию, пересиживать этот самый шухер. Поэтому не прячьте буденновки, хотя они вас все равно не спасут.
- – - – -
ВСЕ, ДУРНИКУ. СВОЇ ІСТЕРИКИ ЗАЛИШ ДЛЯ СВОЄЇ МАМУСІ.

МОСКАЛЬСЬКИЙ ТРОЛЬ Антон Прокопенко:ЗА ОБРАЗИ ФОРУМЧАН УП – В ІГНОРІ НА ВСІХ ГІЛКАХ ФОРУМУ УП.
Tochka _ 16.05.2016 13:00
IP: 46.118.249.---
Додам: до Москви Михайло подався, бо там мешкав його дядько – видатний лікар, протекція якого могла стати йому, як лікарю в нагоді. Але він згодом обрав журналістику та літературу...
Tochka _ 16.05.2016 12:55
IP: 46.118.249.---
Pixel _Брехливий балбєсе Йут, він жеTochka!...Ти краще розкажи нам, як "всесвітньовідомий патріот Києва" втрапив у Москву? З яким ешелоном тікаючи?
І як потім до кінця життя морфій приймав, +++ Скаженій коломойській таксі можу тільки надати цукорну кісточку...
А для притомних – Булгаков отримавши в Київі диплома в 1916 пішов добровольцем до шпиталю, був переведений до Кам"янця, потім до Черновців, потім до якійсь діри в Смоленські області. Там він відсмоктав плівки в дефтерійної дитини і з остраху почав приймати морфій... Звідти він повернувся до Київа і дружина – Таня Лаппа неймовірними зусиллями "зняла його з голки".
В 1919 був мобілізований як воєнврач до армії УНР, потім потрапив до білої Добрармії. Не євакуювався з нею з Кавказу бо був хворий на тиф. Після одужання приїхав до Москви в 21 р. Став журналістом.

НІДЕ КРИМІНАЛУ НЕ ЗАВБАЧАЄТЬСЯ...
Pixel _ 16.05.2016 10:35
IP: 109.87.178.---
Tochka:
-Vesna-:

PS без спекуляцій ніяк не можете?
+++

І в чому ж Ви їх побачили, ті спекуляції? Невже в тому, що я обурився, що всесвітньовідомий пісьменник, наш земляк, щирий патріот Київа не сподобився належного святкування ювілею?
- – - -
Брехливий балбєсе Йут, він жеTochka! Та от Кнут Гамсун взагалі був лавреат Нобелівської премії в царині літератури – але співпрацював з гітлерівцяіми. Ти краще розкажи нам, як "всесвітньовідомий патріот Києва" втрапив у Москву? З яким ешелоном тікаючи?

І як потім до кінця життя морфій приймав, скиглив, що "москвічєй іспортіл квартірний вопрос" і дулі в кишені Радянській владі крутив? Талановито крутив – нема питань.
Pixel _ 16.05.2016 10:27
IP: 109.87.178.---
Pixel:
Tochka:
антивірус _

Зараз МОЄЮ Харківщиною лазять якраз Правосекі, Азови, Айдари та інша п"янь в камуфляжі...
- – - – -
ФОРУМЧАНИН Tochka (ВІН ЖЕ jut)! НАВЕДІТЬ ПОСИЛАННЯ НА ЗМІ, ЯКІ Т А К О Ж БИ, РАЗОМ З ВАМИ, БАЧИЛИ Б НА TЕРИТОРІЇ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НЕТВЕРЕЗІ ВІЙСЬКОВІ ФОРМУВІАННЯ УКРАЇНИ: "...Правосекі, Азови, Айдари... п"янь в камуфляжі..."
- – - – -
ФОРУМЧАНИН Tochka, ЗА СВІДОМУ БРЕХНЮ НА ФОРУМІ УП ВАС ПОПЕРЕДЖЕНО.

НЕЗАЛЕЖНО ВІД ФОРУМУ УП – ПРИ НАЯВНОСТІ ЩЕ ХОЧ ОДНОГО БРЕХЛИВОГО ВИСЛОВУ В АДРЕСУ ЗСУ, ЇХ PR-ПРЕДСТАВНИКАМ БУДЕ ПЕРЕДАНО ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ВАШОГО МІСЦЕПЕРЕБУВАННЯ У СЕЛИЩІ КУЛІНІЧІ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОІЇ ОБЛАСТІ І ЩОДО ВАШОЇ ПРОФЕСІЇ.
Tochka _ 15.05.2016 18:36
IP: 46.118.249.---
-Vesna- приклад: в Київі сидить "Уряд України",якого ніхто не обирав, хіба що – німці... Він має щонайменше вісім "українізованих" полків, які тільки жруть сало з водочкою та мітінгують, щоби збільшили іхнє "довольствіє". Всього ціх героїв щонаймеше 28-30 тис, майже усі обстріляні на світовій війні.

І ось на Київ іде червона армія Мурав"йова, аж 6-7 тис, українців, до речі... І що робить той "уряд"?! Розчавлює її за кілька годин, маючи в п"ять разів більше війська?! НІ!
Посилає проти нього 300 студентів та гімназистів, які героїчно гинуть під Крутами...

Ви можете поважати такий "уряд"? Булгаков – ні. І я теж не можу...
Tochka _ 15.05.2016 18:30
IP: 46.118.249.---
-Vesna- _1. Спекуляція полягає в тому – що "Біла гвардія" – досить контраверсійна річ.
І мяко кажучи стібеться над українською незалежністю часів гетьмана Скоропадського. +++
Так і Скоропадський і Петлюра на інше відношення просто не заслуговують...Оперета – вона і є оперета, що в Україні, що в Ліберії...
2. А зараз (якщо Ви не в курсі) йде сіквел війни з тим же ворогом...+++
Тільки, якщо Ви не в курсі, начштаба ЗСУ Муженко чітко каже, що ніяких військ того ворога на Донбасі немає.
3. То це скоріш Ваша спекуляція в тому, що Ви вважаєте "Білу Гвардію" суто пропагандстським твором...
Бо Булгаков ким-ким, а пропагандістом ніколи не був, а описав те що бачив на власні очі та відчував. І до речі, з реальними подіями збіг там 100% – ний.
Хоча я більше полюбляю "Мастера...".
-Vesna- _ 15.05.2016 17:51
IP: 93.72.134.---
Tochka:

А ще Ваша особиста спекуляція полягає в тому – що Ви ЗНАЄТЕ, що 'Біла гвардія" знаходиться в основному пропагандистькому фонді руськомирців в першій лінії.
Особливо в варіації останнього московського телесеріалу.

Не напиши Булгаков 'Білу гвардію" – Ви б про Булгакова і не згадали сьогодні.
-Vesna- _ 15.05.2016 17:47
IP: 93.72.134.---
Tochka:
-Vesna-:

І в чому ж Ви їх побачили, ті спекуляції? Невже в тому, що я обурився, що всесвітньовідомий пісьменник, наш земляк, щирий патріот Київа не сподобився належного святкування ювілею?
Спекуляція полягає в тому – що "Біла гвардія" – досить контраверсійна річ.
І мяко кажучи стібеться над українською незалежністю часів гетьмана Скоропадського.
А зараз (якщо Ви не в курсі) йде сіквел війни з тим же ворогом...

Та й не велет духу той соціальний сатирик Булгаков – як Шевченко, чи Стус... що кровю своэю проросли в Україну – щоб його возвеличувати повсякчас.
Tochka _ 15.05.2016 17:35
IP: 46.118.249.---
-Vesna-:

PS без спекуляцій ніяк не можете?
+++

І в чому ж Ви їх побачили, ті спекуляції? Невже в тому, що я обурився, що всесвітньовідомий пісьменник, наш земляк, щирий патріот Київа не сподобився належного святкування ювілею?
Корупція1155 Уряд реформ337 Україна та Європа955 Aтака Путіна1123 Свобода слова550
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте