Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

#Чорнобиль. Із зони енергетичної катастрофи на територію чистої енергії

26 квітня 2018, 17:35

Сьогодні річниця енергетичної та екологічної катастрофи, трагедії України.

Чорнобиль.

26 квітня 1986 року. Я пам'ятаю цей день в деталях.

Тему Чорнобиля я зробила для себе найголовнішою у боротьбі та просуванні ідеї переходу світу на 100% Чистої Енергії – Енергії Майбутнього. Я присвятила цьому свій виступ у Даласі у Техасі на наймасштабнішій еко-конференції у світі EarthX, присвяченй збереженню, у якій я брала участь на запрошення американської сторони, а саме засновників та організаторів заходу Траммелла Кроу та Джейсона Ван Бюрена.

Світ пам'ятає!

Чорнобиль. На жаль, це той факт, по якому найчастіше впізнають чи згадують про Україну. Моя мета у проекті "Сонце Чорнобиля" – згуртувати прихильників та партнерів навколо нашої ідеї "Перепозиціонування зони енергетичної катастрофи на територію чистої сонячної енергії (сонячні поля Чорнобиля)!".

Це нова Енергія України і її новий прогресивний імідж у Світі!

Дякую всім, хто мене підтримав на етапі ідеї, яку я презентувала публічно на Форумі Енергоефективності, який проходив у Києві у листопаді минулого року.

Україні потрібна Енергетична Незалежність, Нова Енергетична Культура. Україна має повірити у власну Енергію та почати виробляти її самостійно. Україна енергетично самодостатня!powered by lun.ua
Коментарі — 3
Oleg Zimkov _ 27.04.2018 23:32
IP: 35.205.113.---
Зніміть нах.ті сонячні батареї від гріха подалі а то спалите не тільки кришу а й хату.Переживаємо за вас.
mihaylenco _ 27.04.2018 09:20
IP: 93.171.75.---
Не дуже пишуть, про кількість енергії в похмурі дні, а також, коли кут падіння променів на поверхню дуже малий – взимку, та вранці. (Насправді, кіт падіння вимірюється до нормалі, тобто він великий). Хтось в нас такі обстеження проводив? В усіх джерелах дають дані або для найкращих умов, або якіс усереднені значення. Найбільше цікавлять найгірші умови. Коли надворі холодно, бо тоді потрібно найбільше енергії.
mihaylenco _ 27.04.2018 09:14
IP: 93.171.75.---
Питання. Скільки сонячної енергії можна отримати на тих площах, які займають АЕС, та допоміжні підприємства? По місяцях року. Тоді можна про щось вести мову.
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter