Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

Я прийшла до вас з чистою енергією!

04 жовтня 2019, 18:21

"Я прийшла до вас з чистою енергією", – саме з такими словами я звернулася вчора до всіх присутніх на щорічному міжнародний інвестиційному бізнес-форумі Odesa 5TКоли сьогодні говорять, що зелена енергія дорога, це неправда.

Колись видобуток вугілля і нафти теж був дорогим.

Вважаю безпідставними твердження про те, що вклад в екологію та власне здоров'я, цього не коштує.

Невже наше довголіття цього не коштує?

Невже відмова від "енергетичних допінгів" цього не коштує?

Невже ми не хочемо вийти в середмісті і вдихнути ковток свіжого повітря, яке, на жаль, сьогодні чисте залишилося лише в горах чи біля моря?

Невже ми не хочемо мати в своїх оселях неповторні враження від сонця, від вітру, від водоспадів?

Я хочу, щоби ми будували в себе потужну енергетичну інфраструктуру. Інфраструктуру, яка поступово змінить стару епоху.

Звичайно, ми не зможемо прямо завтра взяти і повністю вимкнути атомну енергію. Ми реалісти! Ми хочемо поступово перейти на зелений водень.

Воднева технологія – це сьогодні чи не найбільш ключова ланка в проекті переходу світу на програму 100% Renewable Energy.

Я вірю лише в ті проекти, які інфраструктурно правильно інтегруватимуться в ландшафт.

Тому відповідаючи на питання, яку б інвестицію я б хотіла зробити найбільше?

Я би перш за все вкладала б в екологію людини. В екологію Землі.


У той час, коли весь світ рухається у напрямку зеленої економіки і зеленої енергетики, Україна збільшуватиме видобуток нафти і газу, мовляв, що це шлях до енергетична незалежність? Це неправильно! Правильно буде, якщо Одещина використає свій ресурс і ніхто в це не втручатиметься, ніхто не говоритиме, що робити. Бо ніхто, крім самих одеситів, краще не скаже, що потрібно робити і які програми реалізовувати. Це відчує лише одесит своїм серцем!

Порівнюючи Одещину і Каліфорнію, я говорю собі, що Одещина – крутіша.

Я вважаю, що наш потенціал потужніший!

Я буду дуже рада, якщо світ відкриє для себе Одещину і на Одещину підуть інвестиційні потоки із закордону. Я хочу, щоби Одещина долучилася до програми ICLEI чи включилася у програми по впровадженню водневих технологій.

Технології прийдуть до нас швидше, ніж ми собі уявляємо. Набагато швидше. Адже є поняття тренду і ми з цим нічого не зробимо. Якщо ми хочемо вижити в майбутньому світі технологій, щоби нам "на голову не падали" ті технології, які призводитимуть до деградації, давайте переосмислювати свій стиль життя вже сьогодні.

І нехай сонця буде більше!

Мова Сонця, мова Вітру, мова Землі зрозуміла сьогодні нам всім незалежно від розвитку технологій.

powered by lun.ua
Коментарі — 11
Tarahtun _ 07.10.2019 12:53
IP: 35.235.226.---
Руслана, в силу скорее всего своего образования, скромно умалчивает, почему зеленая энергия дорогая.
Дело в том, что возобновляемые источники энергии весьма прерывисты: генерируемая мощность может за считанные секунды падать в десятки раз, а в пределах одного года гарантированно меняется в разы. Это вынуждает держать в энергосистеме значительный избыток дополнительных мощностей, используемых в предельно неэкономичных режимах. Таким образом возобновляемые источники энергии в лучшем случае перекладывают свои проблемы на массового потребителя, а в худшем – если тарифы становятся непосильны – разрушает всю энергетику, приводя к массовым отключениям и в конечном счёте к параличу хозяйства в целом. Цены в Северной Германии, Дании, Южной Австралии, и Калифорнии в разы отличаются от соседних регионов
Evgeniy Lisovskiy _ 05.10.2019 08:14
IP: 35.235.227.---
"Порівнюючи Одещину і Каліфорнію, я говорю собі, що Одещина – крутіша."
Руслана або ніколи не була в Каліфорнії, або свідомо заводить людей в оману.

Чому людям не сказати правду, що поки вони сперечаються якою мовою розмовляти, цивілізований світ пішов на 100 років в перед.

P.S. Легко говорити про зелену енергію, коли ти живеш в карпатах. Але коли ти живеш в Маріуполі, де 80% населення міста працює на металокомбінаті, то там інша ситуація.
Илья Гуцуляк _ 05.10.2019 07:58
IP: 35.235.227.---
Хочу звернути увагу любителів енергонезалежності на ще одну можливість бути менш залежним від зовнішніх постачальників електроенергії – використовувати термоелектричні генератори (ТЕГ) в умовах, коли всередині приміщення працюють прилади для опалення (ПДО -батареї водяного опалення, пічки, нагріті поверхні до комина і т. п.) цього приміщення,в осінньо-зимовий період, коли проблемно використовувати сонячні батареї. ТЕГ, в цьому випадку, може працювати на різниці температур між нагрітою поверхнею ПДО і навколишнім повітрям приміщення. Задача лише в здешевленні ТЕГ.
Илья Гуцуляк _ 05.10.2019 07:44
IP: 35.235.226.---
Elena Tesljuk:
Не згоден. Я вважаю Руслану прогресивною людиною.
Илья Гуцуляк _ 05.10.2019 07:41
IP: 35.235.226.---
Alex Veles:
1. Викопний газ, нафта та вугілля -це може і "екологічна" енергія Сонця, але їх фактично безконтрольне спалювання, забруднює навколишнє середовище, і вони вичерпуються.
Тому я за використання чистої енергії Сонця, вітру і термо, вони відносно вічні.
Прилади для перетворення енергії Сонця, вітру і термо в найбільш зручну -електричну, можно виготовляти під суворим контролем проти забрудення навколишнього середовища.
2. Атомна та термоядерна енергетика дуже небезпечні, при найменшій втраті контролю, Чорнобиль, Японія, і атомне паливо вичерпне.
3. Згоден відносно контролю народжуваності.
Elena Tesljuk _ 05.10.2019 02:16
IP: 35.235.227.---
вот и осень наступила. Еще одно порохоботское дерьмо выплыло.
Alex Veles _ 04.10.2019 22:15
IP: 35.235.227.---
Порву шаблон авторці декількама простими фактами:
1. Викопний газ, нафта та вугілля – це також "екологічна" енергія Сонця, просто накопичена та збережена в більш ефективний але природний спосіб, ніж сучасні сонячна панель+батарея+діод.
2. Атомна та термоядерна енергетика – не залежить від Сонця та є найбільш ефективним та екологічно чистими методами видобутку енергії.
3. Воднева енергетика (що це???) – це згубний у перспективі метод перетворення води (водень звідти в кінці кінців) на луц.
4. Єдиний метод збереження довкілля, який не доходить ні політикам (осознано) ні горе-активістам (в силу невігластва) – це КОНТРОЛЬ НАРОДЖУВАНОСТІ. На всій планеті при чому.
Ivan Tromsa _ 04.10.2019 22:03
IP: 35.235.227.---
Ваш фільм "Контакт"... Я Вас підтримую... але!!!
Андрей Маковский _ 04.10.2019 20:20
IP: 35.235.227.---
Люди, не слушайте Руслану и не вступайте в секту Зеленой энергетики. Начинается всё с проповеди чистой энергии, а закончится, как обычно: заставят квартиры на себя переписывать.
Дмитро Степасюк _ 04.10.2019 19:52
IP: 35.235.226.---
Підписуюсь під кожним словом!
Сергій Корнієнко _ 04.10.2019 19:10
IP: 35.235.227.---
Планета замінована ядерними арсеналами, якими можна знищити все живе десятки разів. Вважай незримо під кожною хатою, будинком закладена вибухівка. Це – заміноване майбутнє людства. І гонка озброєнь сьогодні лише поновлюється, види зброї масового знищення модернізуються. Тож всі потуги очищення екології, запровадження безвідходного виробництва, чистої енергії нагадує поливання вазончиків з квітами на великій бочці з порохом. Абсурд, якщо не сказати ідіотизм. Не кажу, що треба все кидати, а братися за ядерне роззброєння планети. Але його треба поставити в пріоритет завдань. За ним, і паралельно з ним підуть успішніше інші справи в порятунку фауни флори, самого життя.
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter