Олексій Рябчин Народний депутат України.
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Пане Рева, йдіть геть вже!

30 квітня 2019, 16:30

Днями міністр соціальної політики Рева, в інтерв'ю ВВС, назвав всіх людей, що змушені були залишитись на непідконтрольній частині Донбасу – "мерзотою", мовляв, "всі, хто були проукраїнські – всі виїхали".Згодом він непереконливо намагався вдати, що журналісти його невірно зрозуміли. У своєму Фейсбуцi він написав, що його слова розтлумачили невірно, і він "вважає негідниками тих наших співгромадян, хто заради подвійної пенсіі сприяв окупації української землі, а тепер очікує на отримання російського паспорта разом з подвійною пенсійною виплатою, анонсованою окупантами." І взагалі, проблеми із соціальними виплатами існують тільки там, де Уряд не контролює ситуацію, тобто на окупованих територіях. I взагалі, він любить переселенців.

Значить на підконтрольний території ВПО проблем не мають? Чи так це?

Насправді, нелюбов Міністра до переселенців має давню історію.

Не дарма я ще рік тому зареєстрував Постанову про його звільнення з посади через кричущу некомпетентність та відсутність елементарної поваги до людей у керманича одного з ключових міністерств! До речі, вона вже була схвалена комітетом і готова до голосування в Раді.Я дуже рiдко йду на такі радикальні кроки. Але це був саме той випадок!

Мантру, що "внутрішньо переміщені особи, які проживають на підконтрольній території, не мають проблем з виплатою пенсій" Андрій Рева повторює вже який рік.

Однак майже все літо 2018 року значна кількість переселенців мали великі проблеми з виплатою пенсій, що підтверджується не лише власним спілкуванням з людьми, але й правозахисниками. Наприклад, Донбас SOS писали, що їх організація отримала "шквал звернень щодо невиплати пенсії переселенцям. Дзвонили з усіх регіонів України: Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Львівської, Сумської, Харківської, Одеської, Полтавської та інших областей". Донбас SOS навіть підготували пам'ятку на випадок, коли вам не виплатили пенсію, та привели докази від Пенсійного фонду про те, що такі затримки дійсно мають місце.

Окрім затримок із виплатами ВПО досі стикаються з неповерненням "пенсійних боргів", які роками доводиться вибивати через суди, відмовами у соцвиплатах  у разі відмови від довідки переселенця, мінімальними пенсіями у разі відсутності паперової справи тощо.

На цьому фоні був досить показовим казус з нашим звільненим з полону "ДНР" українським вченим-релігієзнавцем Ігорем Козловським, якому Пенсійний фонд припинив виплати, коли він перебував за кордоном, де свідчив про злочини російського окупаційного режиму.

Так ось, я не маю жодних сумнівів, що створення штучних перешкод для переселенців в отриманні пенсій – це не якісь там об'єктивні технічні "зміни механізмів", а звичайна спроба залізти в кишеню до тих, хто і так занадто потерпає від бюрократичних перепон. Більш того, мова йде не тільки про пенсійні невиплати, а ще й не повернення пенсійних боргів, через що ВПО змушені звертатися до судів, які тривають місяцями.

До речі, Окружний адміністративний суд м. Києва вже одного разу скасовував сумнозвісну постанову N365, яка ускладнювала порядок виплат та прив'язувала їх до не прописаних у законі підстав. А чи повернуті тепер ті невиплачені кошти?

Я кілька місяців працював на рідній Андрію Реви Вінниччині і особисто чув все, що люди думають про нинішню владу та зокрема про їх земляка, Міністра Соцполітики. Особливо пам'ятають його висловлювання про українців, які занадто "багато їдять".

Але особливо я був шокований після відвідування Вінницького осередку Українського товариства сліпих, де незрячі перебувають у катастрофічній ситуації через бюрократію Міністерства. Через підняття тарифів на комунальні послуги підприємство було змушено відключити опалення. Вони мають більше двох мільйонів боргу та працюють в нелюдських умовах. Сьогодні є проблема отримати гроші з Фонду соціального захисту людей з інвалідністю, який створений саме для цих потреб. Цей фонд наповнюється за рахунок штрафів підприємств, які не виконують чотиривідсоткову квоту для працевлаштування людей з вадами зору. Раніше подібні товариства могли за них оновити обладнання, а зараз не можуть зробити навіть це.

Тому таке висловлювання Міністра  – закономірність, а не прикрий випадок, чи непрофесійність журналістів ББС. Однак можна продовжувати вміло маніпулювати і скидати все на бюрократичні перепони, які за стільки часу не були вирішено.

Особисто знаю багато людей, які змушені були залишитись в окупованому Донецьку і Луганську, або не змогли влаштуватись на роботу і повернулись в свої домівки і сплять з українським прапором під подушкою чекаючи на повернення української влади. Висловлюваннями, що "всі проукраїнські виїхали" міністр Рева вбиває надію у людей про те, що держава думає про них і переймається їх долею. А з тими, хто взяв в руки зброю та вбиває наших солдат, офіцерів та мирних мешканців ми обов'язково розберемось і дамо правову оцінку.

Я підтримую заяву Юлії Тимошенко, з вимогами негайної відставки міністра Реви з посади.

Йдіть геть, пане Міністре. Не ганьбить країну.

powered by lun.ua
Коментарі — 42
Solomia Sotnik _ 07.05.2019 22:00
IP: 35.235.227.---
После того, как заслуженно названный здесь всеми своими именами худший министр независимой Украины Рева, презирающий и ненавидящий простых украинцев, полностью проявил свою поганую и гнилую суть, я смогла по-настоящему оценить Владимира Гройсмана – этот "подарок" Петра Украине, амбициозное и распиаренное молодое дарование без соответствующих амуниций и знаний, которое упиралось рогом, выдвигая необходимым условием своего премьерства назначение на должность Министра финансов (!) этого пещерного винницкого номенклатурщика с допотопной биографией. Пожиная горькие плоды деятельности министра Ревы, мы должны понимать, кто призвал его себе в помощники.
Solomia Sotnik _ 07.05.2019 21:18
IP: 35.235.227.---
САНДРО: "...это значит вы втянулись в игру по правилам ОППО, Медведчука, Януковича и Путина"
САНДРО: Они втянулись не сегодня. ЮВТ перманентно была как латентной, так и явной (по ситуации) союзницей перечисленных вами субъектов. Солидарные с Регионалами и ОБ голосования её фракции в Раде, давняя дружба с Медведчуком и попытки протащить его на руководящие должности в её бытность премьером, нескрываемые симпатии к его alter ego Шуфричу, чудом сорвавшаяся "ширка" с Януковичем, вечное стремление заполучить в союзники Путина и её тайные визиты к хозяину Кремля.
В партии вождистского типа, коей всегда была и остаётся "Батькивщина", кужели, власенки и прочие "преданные" – всего лишь массовка, выражающая волю вождя.
Віктор Семенов _ 07.05.2019 18:23
IP: 35.235.226.---
Ця мразота відмінила субсидії безробітним громадянам, які найбільше їх потребують, геть його і негайно.
Олександр Юренко _ 04.05.2019 22:41
IP: 35.235.227.---
Не згоден із автором у одному: Рева-не Міністр (та ще й з великої літери).Він Монстр.
Виктор Федоров _ 03.05.2019 18:09
IP: 35.235.227.---
пузатый струпатый замполит сдохни......
Сергей Папков _ 01.05.2019 19:35
IP: 35.235.227.---
Пан Рябчин дуже перймається долею "нещасних переселенців з Донбасу". А я хочу запитати: "Який відсоток цих переселенців пішов в ЗСУ воювати за свій покинутий дій? Яка мала б бути нормальна реакція нормальної людини, в якої розбили будинок, яку позбавили майна, роботи бізнесу, а ще, не дай боже, в якої вбили когось рідного? ПОМСТА! Нормальна людина вимагала б не пільг і особливого статусу, а зарахування до обслуги найбільшої гармати (щоб кожний її постріл відправляв би в пекло побільше кривдників).
Сергей Папков _ 01.05.2019 19:26
IP: 35.235.227.---
Пане Рябчин, скільки громадян СРСР, які проживали на тимчасово окупованій під час 2-ї світової території УРСР, отримували радянські пенсії під час окупації? А може їх робота на окупаційнні адміністрації зараховулася ло пенсійного стажу? Зараховувалася, але для "стажу на відсидку" і для обмеження громадянських прав. І такий підхід був не лишеи в тоталітарному СРСР, але й в будь-якій іншій країні Європи.
Тому з Ревою можна цілком погодитися (принаймні, якщо відкинути різкі формулювання) Хтось чув про масовий саботаж на окупованих територіях, про диверсії підпільників? Там ночами палають окупаційні адміністрації чи кожного дня знаходять зарізаних чи отруєних окупантів? Всі ці питання риторичні!
Єдина провина Реви, Порошенка і Вас, пане Рябчин (бо Ви такожчастина влади) полягає в тому, що в країні повною мірою відсутня адекватна реакція на війну, яка триває. Тому побажання "Йти вже геть!" можете адресувати, пане Рябчин, й собі також.
Сидор Ковпак _ 01.05.2019 14:21
IP: 35.235.227.---
этого пузатого политрука на нары,пусть там много не ест......
Анна Павловская _ 01.05.2019 12:19
IP: 35.235.227.---
Breda:
Так у них там у всех иезуитское мышление. Игнатий Лойола отдыхает в сравнении с ними. Просто иезуитское мышление при желании можно поставить на службу народу и гос-ву, а можно – на службу собственному карману и личным интересам. И Петр Алексеевич ничем не отличается от этих упырей. Он их возглавляет, как наиболее изощренный и циничный экземпляр. Так что в его команде все подобраны по нужному ему ранжиру.
Breda _ 01.05.2019 11:50
IP: 35.235.227.---
Анна Павловская:
Не надо забывать, что в молодые годы мировоззрение Ревы формировало Ленинградское высшее военно-политическое училище ПВО имени Ю. В. Андропова. У этого армейского политрука, прекрасно вписавшегося в олигархическую модель псевдорыночной украинской экономики, тем не менее остались сталинские подходы по отношению к людям и их нуждам: все, кто оказался на оккупированной территории – это мрази или в лучшем случае подозрительные личности. В СССР вплоть до момента распада в анкете при приеме на работу каждый гражданин должен был заполнять графу "Были вы или ваши родственники на оккупированной территории?" "Мрази" Ревы родом оттуда.
...так как можно было этого политрука поставить управлять социальной сферой?
У него изуитское мышление – он натравливает одних людей на других, т.е. вместо гармонизации своей зоны управления – он делает ее страшно конфликтной.
То, что народ в массе своей проголосовал против Петра – большая заслуга этих оторопей.
Анна Павловская _ 01.05.2019 10:51
IP: 35.235.227.---
Не надо забывать, что в молодые годы мировоззрение Ревы формировало Ленинградское высшее военно-политическое училище ПВО имени Ю. В. Андропова. У этого армейского политрука, прекрасно вписавшегося в олигархическую модель псевдорыночной украинской экономики, тем не менее остались сталинские подходы по отношению к людям и их нуждам: все, кто оказался на оккупированной территории – это мрази или в лучшем случае подозрительные личности. В СССР вплоть до момента распада в анкете при приеме на работу каждый гражданин должен был заполнять графу "Были вы или ваши родственники на оккупированной территории?" "Мрази" Ревы родом оттуда.
Евгений Дубровский _ 01.05.2019 08:02
IP: 35.235.227.---
Sencov Oleg:
Anatoliy Buchenko:
Sencov Oleg:
Ага, в день по три мільйони виїзджає)))
Дебіл, у мене донька працює в ЄС лише для того, щоб виплатити купівлю квартири в Хмельницькому. І дякує за безвіз і лоукости владі. Без іронії.
Уважаемая, она может ещё благодарить Порошенко, что ей приходится не дома это зарабатывать, а вместе с неграми из Африки.
Без иронии.
Эти негры из Африки в душе мечтают иметь украинский паспорт, но мы им не дадим!
Евгений Дубровский _ 30.04.2019 23:48
IP: 35.235.227.---
Володимир Войтко:
Що можна сказати про ОРЛДО. Люди там потихеньку виправляються. Не убивають вже українців масово, як в Дебальцево, а по одному, по двох в день. На що Рябчин і звертає увагу. На відміну від Реви.
Порошенко вместе с Ревой уже 5 лет убивают украинцев, платя мизерные пенсии и соцпособия. Потом Рева заявляет, что считает мерзотой украинцев, живущих в ОРДЛО, хотя он искренне считает мерзотой все население страны. Всё норм?!
Евгений Дубровский _ 30.04.2019 23:42
IP: 35.235.227.---
Anatoliy Buchenko:
Sencov Oleg:
Ага, в день по три мільйони виїзджає)))
Дебіл, у мене донька працює в ЄС лише для того, щоб виплатити купівлю квартири в Хмельницькому. І дякує за безвіз і лоукости владі. Без іронії.
А чего же она не выплачивает куплю квартиру с украинской зарплаты?! Мы же идем в Европу вроде?! У нас 28 лет – демократия и мы уже должны жить лучше России, которая нам дико завидует?! Недавно Порошенко заявил, что иметь украинский паспорт – это большая привилегия и иметь его достойны только избранные.
Ніг Блек _ 30.04.2019 23:38
IP: 35.235.227.---
Галина Павловская:
От якби послухали Юльку у 2005 і зробили резервацію на донбасі, то й війни зараз би не було. А так – маємо те що маємо. Юлька, звичайно, воровкасучкаблох, але після війни буде голод, а ви вже до нього готові???
Viktor Marynich _ 30.04.2019 22:51
IP: 35.235.227.---
Александр Полудённый:
За наступне мене забанив Фейсбук. Не знаю на який час. Все одно повторю і тут. Згідно із Женевськими Конвенціями щодо звичаїв війни на окупованій території працездатних роботою, а непрацездатних пенсіями і соцдопомогами зхабезпечує окупант. За інфою Марчука ми за 5 років виплатили більше 70 мільярдів грн в ОРДЛО, не отримавши ні копійки ЄСВ. Женевські Конвенції ратифіковані і є нашим внутрішнім законодавством. Виплати в ОРДЛО – не просто порушення Закону, а кримінальний злочин. Не кажучи про злочин моральний і політичний проти дітей та онуків, оскільки виплати загальмували наш розвиток! Там іще є борги за електрику, воду. За такі суми вжедавно можна було б побудувати ЛЕП від Луганської ТЕС до об*єднаної енергосистеми і таке інше. На підконтрольному Донбасі побудувати 100 нових підприємств! Запустити державні шахти!
Grenader45 _ 30.04.2019 22:01
IP: 35.235.227.---
Галина Павловская:
Хто такий цей Рябчин? Дряний депутат із шайки Юльки Золотої ручки,яка до речі,сама колись сказала,що Донбас,потрібно обнести колючим дротом...МОже до ЗЕБЕБІЛА.приєднатись а що ДОПОМОГЛИ!...ДЕ ЦЕ ЗУБОЖІННЯ 1500 людей кожний день відправляються з Києва до ЄГИПТА,Вони війни не бачуть,зайдіть в супермаркет коляски на гору,проїдьте по Києву Львову,Одесі проїхати не можна ОСЬ ТАКІ РЯБЧИНИ І З СВОЇМ ЗУБОЖІННЯМ ПРИВЕЛИ ЗЕДЕБІЛА!!
...ви б не вживали на ніч. А то якось лячно за ваш стан. Таке навантаження на психіку, що не приведи господи...
САНДРО _ 30.04.2019 21:58
IP: 35.235.227.---
hrim:
"Однозначної відповіді нема, проте спокійно та пасивно спостерігати за розгулом такої "свободи слова" не можна..."
Згоден з Вами!
З розгулом можно тільки конкурувати, та вигравати, тому що всілякі дії репресивного та заперечующого плану тільки додасть рейтингу цим розгульщикам. адже у нас демократія!

Хоча у мене майже не залишилось оптимізму, з' являється песимізм –
реванш набирає обертів. і в Жовтні, при такому ж розвитку подій перемагає СН (Слуга народу) а це вже вирок українському народу як тупому, зазомбованому охлосу, та ОППО під керівництвом " талановитого менеджера" Медведчука- а там вже і "Хведорович, . повернись", який і приведе Україну до миру, тобто поставить неньку на коліна.
А наші видатні українці- Гриценко, Садовий, Ляшко, Смешко, та ще 30 з гаком будуть розповідати як вони люблять Україну_))))
Володимир Войтко _ 30.04.2019 21:57
IP: 35.235.227.---
Що можна сказати про ОРЛДО. Люди там потихеньку виправляються. Не убивають вже українців масово, як в Дебальцево, а по одному, по двох в день. На що Рябчин і звертає увагу. На відміну від Реви.
hrim _ 30.04.2019 21:38
IP: 35.235.227.---
САНДРО:
...
Когда я вижу на 112 и НВ, как на шоу и Кужель, и Власенко сидят рука об руку с Шуфричем (!!!) и поют с ним в одну дудку. что Порох -..., у меня язык не поворачивается такое повторять, то это значит вы втянулись в игру по правилам ОППО, Медведчука, Януковича и Путина, в конце концов
И никакая обличительная риторика в адрес и Ревы, и Гройсмана вас не спасёт
Прекращайте этот позор и падение!
Иначе вас будет просто жалко[/Q

Живучість практики "поливання брудом" опонента, особливо якщо це Влада, базується на позитивному сприйнятті такого частиною електорату. Притім величезна провина в цьому лежить на ЗМІ. Саме Четверта Влада допускає до ганебного рівня політичної боротьби, інколи й очолює цей процес.
Чи є вихід?
Однозначної відповіді нема, проте спокійно та пасивно спостерігати за розгулом такої "свободи слова" не можна.
Breda _ 30.04.2019 21:32
IP: 35.235.227.---
і він "вважає негідниками тих наших співгромадян, хто заради подвійної пенсіі сприяв окупації української землі, а тепер очікує на отримання російського паспорта разом з подвійною пенсійною виплатою, (Рева)

...заберіть цього НКВД-ського недобитка Реву і вернуть його в ту діру – з якої воно вилізло.
Хай контролером в вінницькому тролейбусі собі на хліб заробляє – там йому саме місце.
Може буде менше їсти.
Anatoliy Buchenko _ 30.04.2019 21:16
IP: 35.235.227.---
Sencov Oleg:
Ага, в день по три мільйони виїзджає)))
Дебіл, у мене донька працює в ЄС лише для того, щоб виплатити купівлю квартири в Хмельницькому. І дякує за безвіз і лоукости владі. Без іронії.
Oleksii Katsai _ 30.04.2019 21:04
IP: 35.235.227.---
САНДРО:
Беззаперечно. Те що відбувається в Батьківщині із кадрами і вже не перший рік, це просто жах:- (Мені здається, що нагорі цього не просто не бачать, а навіть не хочуть бачити.
САНДРО _ 30.04.2019 20:30
IP: 35.235.227.---
И ещё к пану Рябчину!
Я был сторонником ЮВТ много лет, старожилы УП это знают
Но когда вы все позволили и допустили, что и на вас и на действующую власть постоянно выливали дерьмо и грязь, когда вам всем, вольно или невольно, под действием пропаганды указали ваше место в стране где-то возле туалета, я лично такого терпеть не собираюсь

Или вы разгоните всю свою камарилью, которая это допустила, и полностью проведете обновление и не таким дешевыми призывами в стиле команды Зе- идите, геть, ганьба, или вы потеряете весь свой поддерживающий электорат

Когда я вижу на 112 и НВ, как на шоу и Кужель, и Власенко сидят рука об руку с Шуфричем (!!!) и поют с ним в одну дудку. что Порох –..., у меня язык не поворачивается такое повторять, то это значит вы втянулись в игру по правилам ОППО, Медведчука, Януковича и Путина, в конце концов
И никакая обличительная риторика в адрес и Ревы, и Гройсмана вас не спасёт
Прекращайте этот позор и падение!
Иначе вас будет просто жалко
Grenader45 _ 30.04.2019 20:24
IP: 35.235.227.---
Sencov Oleg:
путін –) (уйло. Інше тебе, вилупку, не обходить.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter