Олексій Рябчин Народний депутат України.
Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективностi Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Пане Рева, йдіть геть вже!

30 квітня 2019, 16:30

Днями міністр соціальної політики Рева, в інтерв'ю ВВС, назвав всіх людей, що змушені були залишитись на непідконтрольній частині Донбасу – "мерзотою", мовляв, "всі, хто були проукраїнські – всі виїхали".Згодом він непереконливо намагався вдати, що журналісти його невірно зрозуміли. У своєму Фейсбуцi він написав, що його слова розтлумачили невірно, і він "вважає негідниками тих наших співгромадян, хто заради подвійної пенсіі сприяв окупації української землі, а тепер очікує на отримання російського паспорта разом з подвійною пенсійною виплатою, анонсованою окупантами." І взагалі, проблеми із соціальними виплатами існують тільки там, де Уряд не контролює ситуацію, тобто на окупованих територіях. I взагалі, він любить переселенців.

Значить на підконтрольний території ВПО проблем не мають? Чи так це?

Насправді, нелюбов Міністра до переселенців має давню історію.

Не дарма я ще рік тому зареєстрував Постанову про його звільнення з посади через кричущу некомпетентність та відсутність елементарної поваги до людей у керманича одного з ключових міністерств! До речі, вона вже була схвалена комітетом і готова до голосування в Раді.Я дуже рiдко йду на такі радикальні кроки. Але це був саме той випадок!

Мантру, що "внутрішньо переміщені особи, які проживають на підконтрольній території, не мають проблем з виплатою пенсій" Андрій Рева повторює вже який рік.

Однак майже все літо 2018 року значна кількість переселенців мали великі проблеми з виплатою пенсій, що підтверджується не лише власним спілкуванням з людьми, але й правозахисниками. Наприклад, Донбас SOS писали, що їх організація отримала "шквал звернень щодо невиплати пенсії переселенцям. Дзвонили з усіх регіонів України: Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Львівської, Сумської, Харківської, Одеської, Полтавської та інших областей". Донбас SOS навіть підготували пам'ятку на випадок, коли вам не виплатили пенсію, та привели докази від Пенсійного фонду про те, що такі затримки дійсно мають місце.

Окрім затримок із виплатами ВПО досі стикаються з неповерненням "пенсійних боргів", які роками доводиться вибивати через суди, відмовами у соцвиплатах  у разі відмови від довідки переселенця, мінімальними пенсіями у разі відсутності паперової справи тощо.

На цьому фоні був досить показовим казус з нашим звільненим з полону "ДНР" українським вченим-релігієзнавцем Ігорем Козловським, якому Пенсійний фонд припинив виплати, коли він перебував за кордоном, де свідчив про злочини російського окупаційного режиму.

Так ось, я не маю жодних сумнівів, що створення штучних перешкод для переселенців в отриманні пенсій – це не якісь там об'єктивні технічні "зміни механізмів", а звичайна спроба залізти в кишеню до тих, хто і так занадто потерпає від бюрократичних перепон. Більш того, мова йде не тільки про пенсійні невиплати, а ще й не повернення пенсійних боргів, через що ВПО змушені звертатися до судів, які тривають місяцями.

До речі, Окружний адміністративний суд м. Києва вже одного разу скасовував сумнозвісну постанову N365, яка ускладнювала порядок виплат та прив'язувала їх до не прописаних у законі підстав. А чи повернуті тепер ті невиплачені кошти?

Я кілька місяців працював на рідній Андрію Реви Вінниччині і особисто чув все, що люди думають про нинішню владу та зокрема про їх земляка, Міністра Соцполітики. Особливо пам'ятають його висловлювання про українців, які занадто "багато їдять".

Але особливо я був шокований після відвідування Вінницького осередку Українського товариства сліпих, де незрячі перебувають у катастрофічній ситуації через бюрократію Міністерства. Через підняття тарифів на комунальні послуги підприємство було змушено відключити опалення. Вони мають більше двох мільйонів боргу та працюють в нелюдських умовах. Сьогодні є проблема отримати гроші з Фонду соціального захисту людей з інвалідністю, який створений саме для цих потреб. Цей фонд наповнюється за рахунок штрафів підприємств, які не виконують чотиривідсоткову квоту для працевлаштування людей з вадами зору. Раніше подібні товариства могли за них оновити обладнання, а зараз не можуть зробити навіть це.

Тому таке висловлювання Міністра  – закономірність, а не прикрий випадок, чи непрофесійність журналістів ББС. Однак можна продовжувати вміло маніпулювати і скидати все на бюрократичні перепони, які за стільки часу не були вирішено.

Особисто знаю багато людей, які змушені були залишитись в окупованому Донецьку і Луганську, або не змогли влаштуватись на роботу і повернулись в свої домівки і сплять з українським прапором під подушкою чекаючи на повернення української влади. Висловлюваннями, що "всі проукраїнські виїхали" міністр Рева вбиває надію у людей про те, що держава думає про них і переймається їх долею. А з тими, хто взяв в руки зброю та вбиває наших солдат, офіцерів та мирних мешканців ми обов'язково розберемось і дамо правову оцінку.

Я підтримую заяву Юлії Тимошенко, з вимогами негайної відставки міністра Реви з посади.

Йдіть геть, пане Міністре. Не ганьбить країну.

powered by lun.ua
Коментарі — 45
Grenader45 _ 30.04.2019 20:24
IP: 35.235.227.---
Sencov Oleg:
путін –) (уйло. Інше тебе, вилупку, не обходить.
САНДРО _ 30.04.2019 20:16
IP: 35.235.227.---
А напомните ка, п. Рябчин, сколько проголосовали за ЗЕ в восточных областях 88-92%!

А это значит, что если вы вместе с Юлией Владимировной отдадите людям, народу и на окупованой и не на окупованой территории все своё имущество и имущество детей и останетесь нищие и голодные, голые и босые- ВСЁ РАВНО этот народ плевал на вас и будет плевать.

На вас с ЮВТ, на Ляшко, на Гриценко – на весь политикум прошлого.
Поэтому как не кричите, не рвите душу и силы, не обличайте чиновников и олигархов – РЕЗУЛЬТАТ будет ТОТ ЖЕ САМЫЙ.

Если вы этого не поймёте, не проведете революционные преобразования в свой политсиле, в своей тактике, стратегии, крдинально не измените риторику, а лучше распуститься и организовать новую или купить у кого-нибудь, тогда вас с Батькивщиной ждёт РАЗГРОМ на Парлам выборах.
И не только вас а ВСЕХ, кроме фейковой Слуги народа, котрую никто не видел, но готовы за нее проголосовть, и за два ОППО.

Реванш, жестокий и беспощадный- продолжается!
Grenader45 _ 30.04.2019 20:05
IP: 35.235.227.---
...ну ляпнув не те. Ну спробував "поморозитись". Як казав сьогодні радник Петра пан Доник: "Тю. А шо не так? Мы, правда элита Украины, самые умные и образованные. И нам плевать, что думают остальные. Пофиг все, работаем для победы Украины."
Еліта, вона така еліта...
Andrij Patychynskiy _ 30.04.2019 19:56
IP: 35.235.227.---
Хто такий цей Рябчин? Дряний депутат із шайки Юльки Золотої ручки,яка до речі,сама колись сказала,що Донбас,потрібно обнести колючим дротом...
Евгений Дубровский _ 30.04.2019 19:32
IP: 35.235.227.---
Рева – это идейный украинофоб. Потому что он на деле доказывает как ненавидит украинцев.
Євген Дусик _ 30.04.2019 19:30
IP: 35.235.227.---
У нас солідарна система пенсійного забезпечення. Тобто пенсія виплачується з відрахувань із зарплатні працюючих українців. Дирляндія робить відрахування в пенсійний фонд України?
Ludmyla Zagoruyko _ 30.04.2019 19:29
IP: 35.235.227.---
Рева цими словами продемонстрував, що він поняття не має про життя і проблеми пенсіонерів, причому з обох боків лінії фронту. Не дивно, що він забув проіндексувати пенсії тут і не хоче виплачувати їх тим, хто залишився там.
Елена Величко _ 30.04.2019 19:22
IP: 35.235.227.---
Олександр Єсипчук:
Рева один из лучших министров этого правительства!!! Хотелось чтобы Зеленский оставил его на должности!!!
Ха-ха
runner _ 30.04.2019 19:10
IP: 35.235.227.---
Ведущие: Юлия Владимировна, общий дом был до 21 ноября и этот общий дом начался, начали рушить, делать пропасть после 21 ноября. И вы говорите, что очень много грязных технологий. Я была в Киеве, я слышала, что те фразы, о которых вы говорите, о колючей проволоке и так далее и так далее...
Юлия Тимошенко в прямом эфире ТРК "Украина"
30.12.2004
Троицкий Семен

Юлия Тимошенко в прямом эфире ТРК "Украина"
30.12.2004

Тимошенко (прерывает ведущую): Ну, во-первых, я их не говорю, Ира, остановитесь на минутку. Фразы о колючей проволоке я никогда в своей жизни НЕ говорила. Я не хочу в третий раз...

Ведущие: Понимаете, у нас есть видеофрагмент, который это подтверждает...

Тимошенко: Покажите этот видеофрагмент. У вас был видеофрагмент в Верховной Раде. Включите сейчас видеофрагмент, и я хочу это посмотреть. Я говорю, что это ложь. Что из моих уст никогда в жизни эта фраза не исходила. И из моих уст никогда подобная фраза в отношении людей в Украине не выйдет.
Александр Полудённый _ 30.04.2019 18:58
IP: 35.235.227.---
Sencov Oleg:
Нихера подобного. Пенсия берётся не из отчислений, которые человек делал при трудовой деятельности, а из отчислений, которые на данный момент делает трудоспособное население. Трудоспособное население ДНР отчисления в бюджет не делают, поэтому с какого перепугу с моих налогов должны выплачивать пенсию ДНРовцам.
Олександр Єсипчук _ 30.04.2019 18:49
IP: 35.235.227.---
Рева один из лучших министров этого правительства!!! Хотелось чтобы Зеленский оставил его на должности!!!
Троицкий Семен _ 30.04.2019 18:39
IP: 35.235.227.---
Рева, конечно, мерзавец, но не представителю "Батькивщины" возмущаться его изречениями в адрес жителей Донбасса, ведь именно Юлия Владимировна своим памятным всем призывом "огородить Донбасс колючей проволокой" одной из первых начала процесс расчеловечивания донбассцев.
Андрій Петровський _ 30.04.2019 18:28
IP: 35.235.227.---
А де слово мерзота?
Oleh Stavynoha _ 30.04.2019 17:59
IP: 35.235.227.---
Пане Олексій Рябчин, на відміну від Вас, пан Рева фахівець своєї справи. А Вам рекомендуємо копати рови, якщо Ви на більше не здатні.
Лариса Сніг _ 30.04.2019 17:38
IP: 35.235.227.---
Він просто сказав те, про що всі думають, але бояться сказати вголос, бо заклюють
Avtandil Zagoruyko _ 30.04.2019 17:33
IP: 35.235.227.---
Міністр все правильно сказав.
Yuriy Oles _ 30.04.2019 17:30
IP: 35.235.227.---
1. Коли Рева обзиває людей, то він судить по собі.
2. Рева має абсолютно адекватну самооцінку – по морді видно, вона як паспорт, проби ніде ставити.
3. За зловживання владою, що спричинило моральні і матеріальні збитки, включно зі шкодою здоров'ю потерпілих, за все те знущання – звілнити з посади, під слідство (як мінімум домашній арешт цілодобово, а краще в ізоляторі), суд і на зону. Отам його посада буде. Майна у нього вистачить щоб збитки відшкодовувати.
сергей носенко _ 30.04.2019 17:25
IP: 35.235.227.---
а молоді донбасіти в днр податки платять в пенсійний фонд України,щоб утримувати своїх пенсіонерів?
Віталій Дубневич _ 30.04.2019 16:52
IP: 35.235.227.---
Неповага до жителій Данбазу, як ТАК МОЖНА!!!!1
Sergei Stoianov _ 30.04.2019 16:45
IP: 35.235.227.---
Ти вже б кудись звалив, нахабний довгоносик!
ONLINE
Aтака Путіна1191 Корупція1297 Україна та Європа1068 тітушки19 Уряд реформ392
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter