Азад Сафаров журналіст

(Не) автономна Республіка Порохоботія

26 січня 2018, 18:30

Десь недалеке майбутнє

Маленька (Не) автономна Республіка Порохоботія (АРП).

Прямо на виїзді з аеропорту "Бориспіль" на хрестах розп'яті камери і мікрофони програми "Схеми", "Слідства.Інфо" та інших останніх незалежніх ЗМІ.Вулицями республіки патрулюють Загони Порохоботів (ЗП). Вони вибірково виловлюють з юрби роззяву і вимагають продекламувати клятву вірності порохобота. Вони ретельно відслідковують наявність фото президента у всіх автівках, на всіх вітринах магазинів і на верхньому одязі кожного громадянина.

По неділях у парках та на майданах відбуваються спільні порохороводи і кавування за здоров'я президента.

Суворо заборонені і вилучені з вжитку під загрозою ув'язнення слова "Мальдіви", "Ліпецька фабрика", "офшор", "Роттердам+", "Ахметов", "схеми", "сім'я", "корупція", "АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД!!!".

У школах діти змагаються за те, хто найбільший порохобот. У дитсадках малечу навчають 10-ти заповідям порохоботства. Як то – не критикуй, не запости зайвого, не подумай лихого проти президента.

Опозиційним депутатам, які і досі з якихось дивних причин ще залишились у парламенті, дозволяється раз на квартал у закритому приміщенні підвалу висловлювати свою думку. Присутні у залі Загони Порохоботів мають контролювати, щоб їх промова не стосувалась ідеалів порохоботства.

Про президента можна говорити або добре, або у СІЗО і без громадянства. Рахувати його гроші не можна, вимагати щось від нього як гаранта залишків Конституції – просто обурливо!! Робити жодних розслідувань, окрім як на тему "Чому наш президент такий класний, добрий і ПАТРІОТИЧНИЙ?" журналістам протипоказано.

Викривальні пости журналістів і антикорупціонерів з-за кордону, куди вони всі повтікали після кримінальних переслідувань, піддаються нищівним атакам армії порохоботів. Спершу їх проклинають за порівняння святої іпостасі (президента) з простими смертними, потім їм погрожують переслідуванням і розчленуванням і врешті-решт їх акаунти зламують і знищують.

За рік молода і процвітаюча Порохоботія поширюється далеко далеко за горізонти фейсбука, твітера і і інших соцмереж. Кожен порохобот з прапором Порохоботії щасливий, радісний і безтурботний, незважаючи на курс 73 гривні за долар і закриті кордони з Європою.

За мотивами www.pravda.com.ua/columns/2018/01/26/7169642

фото uainfo.org

powered by lun.ua
Коментарі — 160
Олександр Перший _ 27.01.2018 15:26
IP: 188.163.12.---
Сергей Додуляк:
Включайте мозги и учите матчасть... Начните с этого – Конституция Украины (ст.106 п.19,20) и Закон Украины "Об обороне Украины" (ст.4)...
Для начала вам, Сережа, надо было бы знать, что Конституция и матчасть – это разные вещи. Потом, когда немного повзрослеете, поймете, что Конституция и реальная жизнь – тоже очень разные понятия. При диктаторском режиме Сталина в СССР была самая демократичная в мире Конституция. Ну и так постепенно может быть разовьетесь в полноценную личность. А пока, как говорил профессор Преображенский Шарикову, "вам надо молчать и слушать", что говорят люди с университетским образованием, чтобы научиться анализировать сложные проблемы и не делать поспешных эмоциональных выводов. "Восток (политика) – дело тонкое".
Mykola Fedoriy _ 27.01.2018 15:24
IP: 46.118.141.---
Віктор Ковальов:
Mykola Fedoriy:
Док:
.
Одного, чого вони бояться, це палаючого Майдану...Та другий традиційний страх – це прихід до влади жінки з косою...
Давайте краще не звертатись до відпрацьованого матеріалу, бо як кажуть в народі – бувших ментів не буває, так само і з політиками з корупційного минулого. Он скільки у нас молодих політиків.
Ви щось з кимось зплутав...Про яке іі корупційне минуле ви тут згадуєте?...Конкретні факти та докази цього можете привести?...Але я сумніваюсь...
Mykola Fedoriy _ 27.01.2018 15:17
IP: 46.118.141.---
[
Дуже смішний блог, але влучно та дотепно. І по темі. Тому що відразу вилізла та засвітилась ціла армія порохоботів, що вважають, що аатор образив іхні почуття...По іхньому, явно совковому мисленню, таке пишуть тільки зрадойоби Кремля...Про Трампа американці ще не таке позаволяють собі говоряти та пишуть...А корейцям про свого Кім Чі Іра таке не позволено...
Sergio Denysenko _ 27.01.2018 15:15
IP: 93.76.206.---
Вся ця суперечка між зрадофілами і порохоботами, насправді є суперечкою між успішнми людьми (які можуть почекати покращення), та неуспішними (які не можуть чекати покращення).
Ми вже це проходили: "поращення вже сьогодні", тільки зараз, головним покащувачем буде Йуля (((
Зрадофіли, як правило, неосвітчені люди – потенційний електорат Тимошенко.
Юрій Чабан _ 27.01.2018 15:08
IP: 35.195.158.---
Цікаво, що попередній допис "журналіста" був на УП в 2014 році. Що ж це так припікло повернутися і пографоманствувати?
Юрій Чабан _ 27.01.2018 15:03
IP: 35.195.118.---
"Горізонти" журналістської некомпетентності. Де вас УП підбирає таких, войовничих дилетантів?
Віктор Ковальов _ 27.01.2018 14:56
IP: 89.252.61.---
Mykola Fedoriy:
Mykola Fedoriy:
Док:
.
Одного, чого вони бояться, це палаючого Майдану...Та другий традиційний страх – це прихід до влади жінки з косою...
Давайте краще не звертатись до відпрацьованого матеріалу, бо як кажуть в народі – бувших ментів не буває, так само і з політиками з корупційного минулого. Он скільки у нас молодих політиків.
Віктор Ковальов _ 27.01.2018 14:51
IP: 89.252.61.---
Маша Гор:
Маша Гор:
Страна безответственных болтунов, именно поэтому у нас никто никому не верит. И это ваша заслуга в, том числе...
Шось Ви так нападаєте на Президента, чи у Вас є якісь підстави. Давайте краще займемось справжнім, дієвим реформуванням корупційної СИСТЕМИ, і хай нам Бог помагає.
Mykola Fedoriy _ 27.01.2018 14:41
IP: 46.118.141.---
Док:
Барига з Мальвиною, тьху, з, Лолітою пожив по – багатому.
Але мені особисто дуже шкода їхніх діточок та онуків.
Нажаль, вони не зможуть утримати вкрадене несвятою хвамілією...
Навіть, якщо не буде справжнього суду, як над Чаушеску.
Одного, чого вони бояться, це палаючого Майдану...Та другий традиційний страх – це прихід до влади жінки з косою...
Mykola Fedoriy _ 27.01.2018 14:35
IP: 46.118.141.---
Можливо, сильно він на путінського кума Медведчука надіявся, що той все порішає з Путіним і закінчить війну на Донбасі...Не вдалося...Майже щодня вже 4 роки там далі падають солдати...Погана ознака, коли на інавгураціі Порошенко перед входом несподівано впав солдат, справдилась...Так само, як аналогічно перед Януковичем закрились двері...Ось не вір зараз після цього у всякі
прикмети...
Док _ 27.01.2018 14:23
IP: 93.73.226.---
Барига з Мальвиною, тьху, з, Лолітою пожив по – багатому.
Але мені особисто дуже шкода їхніх діточок та онуків.
Нажаль, вони не зможуть утримати вкрадене несвятою хвамілією...
Навіть, якщо не буде справжнього суду, як над Чаушеску.
Ritz _ 27.01.2018 14:19
IP: 35.195.81.---
Как мне кажется, решающим в отказе Трампа встречаться в Давосе с Порошенко стала поездка последнего в отпуск на Мальдивы. Даже такой экстравагантный президент, как Трамп, который почти каждые выходные проводит в своем гольф-клубе Мар-а-Лаго, который в его администрации называют не иначе, как "южным Белым домом", не понимает, почему президент воюющей страны Порошенко так безответственно себя ведет. Ведь сам Трамп отдыхает на территории США. Как президент воюющей страны может, практически без охраны, находится на островке в открытом океане? Как минимум там должны были бы стоять корабли военно-морских сил Украины. Не проводил ли Порошенко на этом курорте встречи, которые скрывают от общественности? Если такие встречи были, то с кем и какие вопросы там обсуждались? Пока власть закрывается и не разговаривает со своим народом, принимает кулуарно, без обсуждений, решения, от которых во многом зависит будущее нашей страны, мы, как избиратели, не должны им доверять. Преемники будут умней!
Mykola Fedoriy _ 27.01.2018 14:16
IP: 46.118.141.---
Anatol Zubenko:
Тарас Иванович:
У Трампа на Порошенко нет времени

Трамп уже уехал, у него есть более важные дела, сказал госсекретарь США Рекс Тиллерсон, на встрече с Порошенко, состоявшейся в Давосе. На президента Руанды время нашлось, а на президента самой большой в Европе и такой важной для США страны, как Украина, нет.
Ничего...У Порошенко есть запасной вариант-Путин...
Порошенко вміє викрутитись...
Не дарма він давав після задержки в аеропорту особисте письмове зобов'язання та клявся, що Росіі, де має промисловий бізнес та сватів, нічим не буде шкодити...Достовірність цього фотодокументу і підпису, опублікованого телестудією "Руставі-2", офіційно ніким не заперечений...Значить, це не фальшивка...
Андрій Павловський _ 27.01.2018 14:08
IP: 176.36.60.---
Автору блогу респект!

Порохоботам Ганьба!
Олександр Перший _ 27.01.2018 14:05
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
...вогнал нож в спину по самую рукоятку.

Пы.Сы. Есть чем возразить?
Навіщо заперечувати емоційним бредням?

Я вже писав, що більшість критиків Порошенко звинувачують його в усьому на світі, що є поганого, навіть в нападі Уйла і у війні, але нічого по суті не можуть пред'явити. Коли починаєш аналізувати, то виявляється, що всі ці пред'яви від непрофесіоналізму, незнання проблем та емоцій людей дуже далеких від реальних державних справ.

Не треба далеко йти за прикладом. Блокада на крові нанесла Україні за де кілька тижнів збитків значно більших, ніж Ю. Бойко з його вишками.
Mykola Fedoriy _ 27.01.2018 13:49
IP: 46.118.141.---
руслан49:
Mykola Fedoriy:
руслан49:
Бот це той, що скриває себе за ніком...Открой лічіко, руслан!...Чи як тебе там...
Mykola Fedoriy:
руслан49:
Бот це той, що скриває себе за ніком...Открой лічіко, руслан!...Чи як тебе там...
Я дивлюся на фейсбуці, так в тебе теж там написано "К сожалению, этот контент сейчас недоступен"
.Він доступний для кругу моіх друзів, які у фейсбуці також офіційно заоеєстровані...І не бояться...В які ти не входиш.
Ти просто ще й боягуз...
valsh01 _ 27.01.2018 13:33
IP: 31.31.113.---
Господа порохоботы! Прошу мне пояснить ситуацию)) Сергей Фурса – ЛОМ и топ-блогер – он же один из вас, из порохоботов. Так как он умеет классно вылизать экономические "достижения" власти – мало кому дано. И вдруг читаю его статью – История одного фейка или спецоперация "сохранить лицо президента" – где он обзывает советников президента нехорошими людьми-редисками, и почти лжецами. Это что – ему вовремя не заплати, он нашел нового денежного хозяина, или у вас, в Порохоботии, всё реально трещит и разваливается? (Про совесть я не говорю, у Фурсы ее просто нет)
valsh01 _ 27.01.2018 13:24
IP: 31.31.113.---
Svitlana Golokoz:
автор реальний дебіл. реальний. сумно, що такі ідіоти дописують на сторінках поважного видання (колись), як УП. таке тупе хейтерство вражає! і, якщо хтось припустить, що я некоректно чи образливо назвала автора, то наголошую, що його назва виправдана. і він своїми "вологими мріями" образив мої,особисті почуття. от такі ідіоти доведуть мою країну до коллапсу і з кожним рухом будуть шукати когось винуватого, і орати про зраду. і, судячи по дописам у коментах, таких кретинів багато. оце трагічно.
В вашей виртуально-выдуманной стране Порохоботии, мадам, всё уже нормально)) Разве что немного на Востоке стреляют. Украинцы же, мадам, живут в другой стране. Которая называется Украиной. И где всё совсем не так, как у вас – в Порохоботии))
polpot tavriheski _ 27.01.2018 13:17
IP: 35.195.81.---
Svitlana Golokoz:
еще один раз текст напечатайте а то не видно решучих реформ
polpot tavriheski _ 27.01.2018 13:13
IP: 35.205.22.---
Svitlana Golokoz:
автор реальний дебіл. реальний. сумно, що такі ідіоти дописують на сторінках поважного видання (колись), як УП. таке тупе хейтерство вражає! і, якщо хтось припустить, що я некоректно чи образливо назвала автора, то наголошую, що його назва виправдана. і він своїми "вологими мріями" образив мої,особисті почуття. от такі ідіоти доведуть мою країну до коллапсу і з кожним рухом будуть шукати когось винуватого, і орати про зраду. і, судячи по дописам у коментах, таких кретинів багато. оце трагічно.
я думал кто такой порохобот так вот оно во всей красе живет в каком то сказочном мире парахоботие
valsh01 _ 27.01.2018 13:07
IP: 31.31.113.---
руслан49:
Orest Jj:
"В ООН подсчитали, что к концу этого столетия нас, украинцев, останется 28 млн."

Не робіть аборти, не пийте самогон по літру в день, не коліться наркотою і буде вас більше.
Это вы так красочно описали свой быт? У пересичного украинца всё не так романтично, как у вас))
руслан49 _ 27.01.2018 13:05
IP: 37.55.226.---
Orest Jj:
"В ООН подсчитали, что к концу этого столетия нас, украинцев, останется 28 млн."

Не робіть аборти, не пийте самогон по літру в день, не коліться наркотою і буде вас більше.
valsh01 _ 27.01.2018 13:03
IP: 31.31.113.---
Автор забыл добавить, что конфеты Рошен в стране Порохоботии котируются наравне с гривней. Поговаривают даже (злопыхатели), что вскорости Рошен вытеснит гривну из обращения. По крайней мере, зарплату на некоторых предприятиях (например – ботофермах), уже начали давать продуцией Рошен.
Курс простой – какая-то одна простая "Ромашка" или "Коровка" – 1 гривна, вафельные "Сливки-Ленивки" – 5 грн. "Кара-Кум" и "Красный мак" – 10 грн., "Монблан" с шоколадом и сезамом – 20 грн., шоколад Roshen черный с лесными орехами – 50 грн., шоколад Roshen молочный с миндалем – 100 грн.
П.С. Просьба не считать этот комментарий как скрытую рекламу продукции Рошен. Не корысти ради...))
руслан49 _ 27.01.2018 12:32
IP: 37.55.226.---
Orest Jj:
" Отдаст новым долгом и повышением цен на газ для населения. Уже пообещал. Уже согласился."

Так грантососи і ти в їх числі верещали ж, як недорізані – "Викрутит Лагард руководству Украины руки. Прижмет его". Чуть задницю грантососи Лагард не цілували. І викрутив МВФ керівництву України руки, підвищать ціну на газ. Радійте дауни.
руслан49 _ 27.01.2018 12:25
IP: 37.55.226.---
Mykola Fedoriy:
руслан49:
Бот це той, що скриває себе за ніком...Открой лічіко, руслан!...Чи як тебе там...
Mykola Fedoriy:
руслан49:
Бот це той, що скриває себе за ніком...Открой лічіко, руслан!...Чи як тебе там...
Я дивлюся на фейсбуці, так в тебе теж там написано "К сожалению, этот контент сейчас недоступен"
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter