Максим Саваневський Керуючий партнер комунікаційної групи PlusOne

Покоління заголовків. Соцмережі стали основним джерелом інформації для українців

22 жовтня 2019, 19:04

Трохи вам сумного і смішного розкажу. Згідно з дослідженням Internews, соцмережі стали джерелом новин #1 в Україні.Проблема в цій історії в тому, що люди в соцмережах не читають новини. Вони читають або інтерпретації своїх друзів, або заголовки новин. А заголовки – це в більшості випадків класичний клік-бейт і маніпуляція.

Звідки інфа, що читають лише заголовки новин? Бо частка відвідувачів українських новинарних сайтів, які перейшли на сайти з соцмереж – дуже маленька. В більшості популярних українських онлайн-ЗМІ вона є меншою 6%.

Загалом лише кожен третій український користувач інтернету заходить на сайти ЗМІ протягом дня. Тому про те, що відбувається в країні вони дізнаються з заголовків.

Ми у PlusOne раніше називали молодь – "поколінням заголовків", бо вони черпали новини з заголовків. Зараз ситуація така, що тепер ми країна заголовків.

Що ще цікаво – ЗМІ підлаштовуються під вподобання своєї аудиторії, і починають заголовки робити такими, щоб вони ще більше подобались і лайкались прихильниками чи противниками чогось

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter