Максим Саваневський Керуючий партнер комунікаційної групи PlusOne

Як ваше спілкування в Zoom може допомогти мільйонам українців

30 квітня 2020, 13:00

Комунікаційна агенція plusone знайшла рішення для безкоштовного просування ініціатив українських регіональних антикризових штабів. Для цього використовується фон у сервісі відеозв'язку Zoom.

Одна з унікальних функцій цього сервісу – можливість безкоштовно встановити будь-який фон. Користувач сам може обрати зображення, на фоні якого буде видно його обличчя. Система штучного інтелекту Zoom в режимі реального часу обрізає відео користувача і накладає його на фон.Саме цією функцією вирішили скористатись у plusone для промо українських антикризових штабів, які в березні були запущені силами бізнесу та волонтерів в багатьох регіонах України.

Ідея полягає в тому, що будь-хто може поставити собі як фон інформацію про один з антикризових штабів. А під час розмови з друзями, родичами чи колегами по роботі просувати інформацію про фонд.

Сотні тисяч українських користувачів Zoom тепер можуть легко приєднатись до просування ініціатив

Рішенням від plusone вже скористались Життєлюб, Українська волонтерська служба, Антикризовий фонд Івано-Франківська (платформа Тепле місто), ініціатива Лікуємо Україну разом від волонтерів БУР та інші.

Починаючи з березня, Zoom почав активно набирати популярність в Україні: з другої половини місяця мобільний додаток стабільно перебуває на 4-му місці за кількістю завантажень в Google Play, поступаючись лише Facebook, Facebook Messenger та TikTok.З детальною інструкцією щодо встановлення фону можна ознайомитися за адресою: https://cutt.ly/Iyd1qlc

Завантажити собі фон від організацій, які вже долучились, можна за адресою (список постійно оновлюється): https://cutt.ly/Ayfp7mk

powered by lun.ua
Коментарі — 1
Ol Knyazhich _ 01.05.2020 21:21
IP: 109.86.157.---
цирк
Зеленський69 Корупція1435 Aтака Путіна1284 Україна та Європа1126 Уряд реформ420
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter