Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Берлін і Мінськ

04 лютого 2016, 12:05

Діалог з нашими німецькими колегами. Передаю слово-в-слово.

НІМЦІ:

- Коли буде проголосований "особливий статус Донбаса"? Чому ви не виконуєте Мінськ?

МИ:

- Ми виконали кожен попередній пункт Мінську. Росія ж – не виконала жодного. Не відвела важке озброєння, не припинила стріляти та передавати гроші і зброю через кордон, відмовляється проводити обміни заручниками, зриває ці обміни, не відпускає депутата ПАРЄ – Надію Савченко. Мінськ – не односторонні зобов'язання Украіни!

- Ми все добре знаємо про Росію. Але ви мусите виконувати свою частину зобов'язань. Бо виглядає так, що ви зриваєте Мінські угоди.

МИ:

– Ми готові виконати наступні пункти, як тільки буде виконання попередніх пунктів зі сторони Путіна. Без цього – угоди не мають сенсу, адже встановлюють двосторонні зобов'зання!

Базою Мінську – є припинення вогню. Ви добре знаєте про те, що Росія та сепаратисти, які фінансуються РФ, не виконують перемир'я – лише у січні нас обстріляли більше 1000 разів!

- Ми знаємо, що РФ не виконує Мінськ. Не треба повторювати нам, який поганий Путін. Ми робимо і так все, що можемо. Що ви хочете, щоб ми ще зробили?

МИ:

- Ви маєте тиснути на Росію щодо виконання їх частини, а не на нас! Ми – виконуємо свою.

НІМЦІ:

- Це глухий кут. РФ звинувачує вас у невиконанні і зриві Мінську. І буде права, якщо ви не дасте 300 голосів за зміни до Конституції та особливий Закон про вибори на Донбасі. Коли буде проголосований "особливий статус Донбасу?" Альтернативи Мінську немає. Якщо ви цього не зробите – відверто, немає шансу на продовження європейських санкцій.

МИ:

- Чи вірите ви у те, що Мінські угоди будуть виконані Росією навіть після наших змін до Конституції?! Тим паче, якщо зараз немає жодних сигналів виконання зі сторони Путіна і жодних гарантій такого виконання у майбутньому? Чи готові ви такі гарантії дати?

НІМЦІ:

- Мінськ – це єдиний документ, під яким стоять підписи Порошенка та Путіна. Це все, що у нас є. Ви маєте його виконати. Не діє ваш аргумент – якщо не виконують вони, не будемо виконувати і ми. Це не працює. І Європа відверто втомилася від цього. У нас одне питання: коли ви проголосуєте зміни до Конституції, і коли будуть вибори на Донбасі?

- – -

Відверто: вони злі на нас. Вони стомилися. Один німець дозволив собі хвалити промову Путіна в ООН, заявляючи, що Путін "повернувся" цією промовою на міжнародну арену і потрібен Європі для "вирішення багатьох питань".

Німці, на відміну від поляків, балтійців чи навіть французів, не вірять у Путінську загрозу для себе особисто.

Вони бачать його рівноправним партнером, і хочуть скоріше владнати цю "тягомотину" з Україною – попри будь-яку ціну для нас. Найбільш проукраїнські представники Партії Зелених – залишаються тут майже в опозиції.

...Реформа децентралізації стала для німців своєрідним доказом того, що "конфлікт на Донбасі" стався не тільки через агресію Росії, а через недостатню децентралізацію та передачу прав на Донбас від Києва.

Порошенко сам визнав це, об'єднавши у Конституційних змінах децентралізацію та питання Донбасу.

Лише у Берліні я усвідомила глибину капітуляції для нас у "мінських домовленостях".

Не один раз ми питали дипломатів, як і чому ми підписалися на такі умови?

Найкраща відповідь, яку ми отримали, була приблизно така: "після декількох ночей переговорів, після того, як три ночі не спали Меркель та Олланд, не можна було піти з-за столу, нічого не підписавши".

А потім наступив ранок, потім наш Президент оголосив Мінськ "великою перемогою нашої дипломатії", потім він тисячі разів говорив, що не йдеться про "особливий статус", сподіваючись не зрозуміло на що.

У цій війні ми приходимо до усвідомлення жорсткої доктрини РеалПолітік, де кожен сам за себе, де опиратися можна лише на свій народ та самих себе, де категорично не можна брехати цьому народу, яка б гірка не була правда, і де треба мати план "Б" і "В" виходу з цього туману.

Я безмежно рада, що у Парламенті на сьогодні немає 300 голосів за Мінськ.

Ми виграли собі трошки часу.

Можливо, наша розвідка та РНБО таки подумають над планом "Б".

- – -

Гарна новини у цьому всьому – ми можемо стати справжньою державою, і стати набагато сильнішими, пройшовши наскрізь цей темний тунель і вийшовши на іншу сторону.

Ще одна гарна новина – якщо будемо "слухняними" хлопчиками і дівчатками у впровадженні реформ та виконанні Мінську – Німеччина після довгих переговорів зможе погодити нам великий План "Маршала" для України – в обмін на санкції, які Європа може більше не подовжить – нам можуть дати 150 мільярдів Євро.

І якщо ми будемо мати на той час достойний Уряд, зможемо використати ці мільярди на свою економічну безпеку, реформи та закладання фундаменту точок зростання економіки. І стіна між нами та російським зруйнованим Донбасом паде за 5-6 років.

powered by lun.ua
Коментарі — 182
A1B2 _ 23.08.2016 15:35
IP: 104.155.106.---
тест
fast river _ 09.02.2016 04:12
IP: 146.148.75.---
про 150 млрд – дуже смішно і лошарно. В Європі хіба що сірійські біженці не знають про корупцію в Україні. І найбільш корумпованій країні світу ЄС надасть 150 млрд, які конче потрібні самій Європі, щоб гроші спритно зникли по кишеням. Дурак думкою багатіє...
lohik _ 07.02.2016 19:37
IP: 37.55.244.---
valsh01:
Mykola_Berezen:
Н-да, вы явно не симпатик Тимошенко)) На ваши глупости отвечать даже не интересно. Ну хоть бы новое что-то придумали)) А то все по калькам незабвенного Виктора Хфедоровича строчите))
Щоб не зробила б Тимошенко, _березні упереджено видають все як негатив і погано...Думаю, що якби Тимошенко плюнула в очі Герман, це так само було б оцінено ним як її негативний поступок...
Spirito _ 07.02.2016 15:36
IP: 93.72.102.---
4. – Запад должны заставить Путина прекратить войну в Украине – СМИ
Россия никогда не соблюдала условия перемирия и прекращения огня на Донбассе,пишет издание.
В дипломатических кругах много говорили, ...Путин готов прекратить конфликт... в Украине,чтобы освободить
страдающую рос.экономику от западных санкций.,
Однако не ясно,действительно ли Кремль готов идти на компромисс, или...
и переложить вину за дипломатический провал на Украину... -
- Десант Мюнхеноидов – статья
В Москву зачастили западные политики. -
-...чтобы она служила (!) мостом между Россией и Западом,а не форпостом
одной из сторон". -
т.е. серой зоной?
Spirito _ 07.02.2016 15:08
IP: 93.72.102.---
Перший мінськ не передбачав змін до Конституції.
Третій мінськ "прикрили" першим парижем.
Висновки:
Німці не вилікувалися від московсько-берлінських пактів, оскільки
вимагають від Києва виконати умови Кремля.
Бачення "території Україна" Путін повідомив ще на Бухарестському саміті
НАТО 2008 року.
Spirito _ 07.02.2016 14:55
IP: 93.72.102.---
2. – Украинские военнопленные могут быть "приговорены" к расстрелу, – террористический
"омбудсмен ДНР" Морозова
"Уголовный кодекс ДНР" был разработан на основе УК УССР 1961 года.Там есть высшая мера наказания – расстрел". – сообщает она., (у Гіркіна були сталінські закони)
...Те,что остались,в основном были взяты под Иловайском", – информирует террористка. -
Ті,що були взяті під Іловайськом – мали бути звільнені по першому мінську -
до кінця 2014 року.
lohik _ 07.02.2016 14:23
IP: 37.55.244.---
А що ви хотіли? Щоб Ганька служила Януковичу і одночасно хвалила Тимошенко?. Хоча великих заслуг у незаконному засудженні Тимошенко в Ганьки не було. В цьому плані більше відзначилася одіозна чорнорота богословская.
антивірус _ 07.02.2016 14:08
IP: 37.55.244.---
Тимошенко, видно, незлопам*ятна і незлоблива жінка...І поступила по-християнськи...
.А особисто Ганьку Герман доля і так жорстоко наказала, коли вона несподівано втратила обох своїх синів...Може, Ганьку це протрезвить?...Як і ї її колишнього патрона Януковича
Александр Артемов _ 07.02.2016 09:55
IP: 93.74.13.---
О, як усі (навіть кремлеботи) кохають Юлю! На тему публікації – майже ні слова у коментах. Але, раз автор – з БЮТ – починають срач про Юлю! А що до Мінську, змін до Констітуції?
Кирилл Голубцов _ 06.02.2016 22:53
IP: 104.197.42.---
Опять эти влажные украинские мрии – нам дадут охуллиард евро, через 5 лет Укрорейх станет второй Францией...))) Ну кто будет выращивать себе конкурентов? В лучшем случае будут развивать аграрный сектор и порты для вывоза, для этого много населения не нужно – миллионов 15 вполне хватит. Остальных утилизируют, на хрена их кормить? Сколько там осталось на Украине – 40 миллионов? Замутят еще АТО на 3 года, ну и помрут от голода сколько-то, ну и на Россию наступать кто-то уже готов (потенциальные клиенты безымянных могил), оставшимся стадом управлять послу Пиндостана будет гораздо легче
Иванович Игорь _ 06.02.2016 10:12
IP: 178.95.211.---
Якщо будемо "слухняними" хлопчиками і дівчатками – нам можуть дати 150 мільярдів Євро... Ваші діди, батьки т зв. совки не побиралися, а працювали. А ви – раби
_yurkiv_ _ 05.02.2016 21:33
IP: 104.197.231.---
Mykola_Berezen:
Я на субсидию не имею права)) Получаю почти аж 3 тис.грн. И поэтому беспроблемно могу (как кажется Яценюку) не только заплатить за газ и коммуналку по рыночной цене, но и проплатить за соседей-пенсионеров, которые эти субсидии получают))
++++++++++++++++++++++
Ви не пробували.
====================
Та ж коли йому пробувати, куме?
Альтернатива жорстка: або декларація на субсидії, або декларація проти того, хто їх надає:)
_yurkiv_ _ 05.02.2016 21:20
IP: 104.197.231.---
valsh01:
_yurkiv_:
Якби Велика Політика робилася на "шкрум-рівні", стаття вартувала би на увагу, а так – це шоу "МИ і НІМЦІ" на Інтері у Кісільова:)
Почему большинство интернет-"экспертов" так категоричны? Иногда, аж до глупости. Сегодня от позиции немцев зависит очень много в разрешении проблем Украины. И знать, что и как они реально думают про нас, это значит спрогнозировать дальнейшие действия и Меркель, и Европы. Это разве непонятно? Можно, конечно, руководствоваться бравыми отчетами Климкина или Стеця. Но это скорее пропаганда, чем реальность. Поэтому статья Шкрум позволяет получить альтернативное мнение и взгяд неглупого человека, как в Европе относятся к войне в Украине и путях ее окончания
Сьогодні Порошенко "довідався" про вашу з Алёной позицію щодо німців, і ЩО, він змінить свою щодо Анжели?
Практично, кожний громадянин України має якусь свою "позицію", в якій влада його "користує", а все тому, що більшість не має спільної:)
liberia _ 05.02.2016 20:30
IP: 104.197.145.---
Альонушка.
Старша сестра каже що
Януковичу була огидна Тимошенко не просто як людина, але й як жінка.

"Вона така огидна, що якби мені довелося її трахнути, я б не зміг", – процитувала Герман Януковича.

Я в це не вірю, Юля дуже гарна жінка.
ЇЇ всі би трахали якщо би змогли.
І тепер коли Сестри помирились для блага України, читати такі коменти дуже неприємно.

tabloid.pravda.com.ua/focus/530f55c900fff/view_comments/

-
liberia _ 05.02.2016 20:17
IP: 146.148.90.---
Альонушка.
Сьостри вже приїхали з Америки.?
Чи ви вітали їх всією фракцією, чи тільки ти.?
Тому що Сорока каже що то все покльоп і правакація/
=
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 18:09
IP: 176.8.116.---
valsh01:
Mykola_Berezen:
valsh01:
Mykola_Berezen:
valsh01:
Я хотів би Вам дати деякі посилання про Тимошенко. Деякі в просторах інтернету не знаходяться чомусь.
А зачем. Чтобы доказать мне, что она бяка? Так не надо. В украинской политике пока не было святых, вроде)) Но из топ-политиков она одна, кто прошел анти коррупционный аудит еще во времена Кучмы и Януковича. Пройдет ли такой же Сеня и Петя – поживем, посмотрим. Да, и еще. Во время кризиса 2008-2009 мои платежки на ком.услуги не увеличивались в разы, как сейчас. За это я ей благодарен.
-
Знаєте, вона дуже вигравала на фоні Ющенка. До речі, Ви субсидію не оформляли?
Я на субсидию не имею права)) Получаю почти аж 3 тис.грн. И поэтому беспроблемно могу (как кажется Яценюку) не только заплатить за газ и коммуналку по рыночной цене, но и проплатить за соседей-пенсионеров, которые эти субсидии получают))
Ви не пробували.
kren _ 05.02.2016 16:43
IP: 178.95.235.---
valsh01:
...якраз пам*ять у мене загальна,послідрвна.І те,що Ви називаєте-Юля дєлала Вітє-.
тільки...підтверджувало мої висновки щодо Вани.я не голосував за Ющенка,через те,зокрема,що на майдані тоді,коло Юща,терлася і Юля з чого я вирішив,що вони одна кові. Злучка Юлі з зеком,тільки...
(потрафила моєму самолюбству),у своїй гризні за владу,вана не думала,що буде,коли їй з пацанами вдасться скинути Ющенка,що буде з Україною,з нею в т.ч.І чого всі Юлєфани думають,що тоді,в разі відсторонення Ющенка,на *стол сіла* би Юля? І тодішній Порошенко став би не на бік Януковича?...
valsh01 _ 05.02.2016 16:03
IP: 104.154.42.---
Mykola_Berezen:
valsh01:
Mykola_Berezen:
valsh01:
Я хотів би Вам дати деякі посилання про Тимошенко. Деякі в просторах інтернету не знаходяться чомусь.
А зачем. Чтобы доказать мне, что она бяка? Так не надо. В украинской политике пока не было святых, вроде)) Но из топ-политиков она одна, кто прошел анти коррупционный аудит еще во времена Кучмы и Януковича. Пройдет ли такой же Сеня и Петя – поживем, посмотрим. Да, и еще. Во время кризиса 2008-2009 мои платежки на ком.услуги не увеличивались в разы, как сейчас. За это я ей благодарен.
--
Знаєте, вона дуже вигравала на фоні Ющенка. До речі, Ви субсидію не оформляли?
Я на субсидию не имею права)) Получаю почти аж 3 тис.грн. И поэтому беспроблемно могу (как кажется Яценюку) не только заплатить за газ и коммуналку по рыночной цене, но и проплатить за соседей-пенсионеров, которые эти субсидии получают))
valsh01 _ 05.02.2016 15:56
IP: 104.197.104.---
kren:
valsh01:...у объективного человека должно больше бросаться в глаза политико-
бизнесовый альянс...
...а чого він,альянс,має бросатьця в глаза?коли ні система,ні влада не змінювалися?
Все те,що й було-і з ким ще альянсуватися Порошенку як не зі своїм *політклубом* до
якого я причисляю і Тимошенко і не вважаю останню хоч чимось кращою за всіх ін.
члєнов згаданого ОЗУ.Ви,схоже,у всякому разі,не опонент Тимошенко ітому напр. не
згадуєте як вона ж кліщилася з-ровнимі пацанамі з данєцкай брігади- 2007 р.як над
хненно тоді запрацювала вр.,щоб притиснути Ющенка до нігтя,і нічого,такий альянс-
вважається нормальним і тоді Тимошенко-човна не розхитувала-...
Память, какая-то у вас избирательная. Что Юля сделала Вите – помните всё (даже из того что не было). А что Витя (с помощью того же Пети) делал Юле – не помните. Интересно)) Тут – помню, тут – не помню. Где-то это я уже слышал))
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 15:55
IP: 176.8.116.---
valsh01:
Mykola_Berezen:
valsh01:
Я хотів би Вам дати деякі посилання про Тимошенко. Деякі в просторах інтернету не знаходяться чомусь.
А зачем. Чтобы доказать мне, что она бяка? Так не надо. В украинской политике пока не было святых, вроде)) Но из топ-политиков она одна, кто прошел анти коррупционный аудит еще во времена Кучмы и Януковича. Пройдет ли такой же Сеня и Петя – поживем, посмотрим. Да, и еще. Во время кризиса 2008-2009 мои платежки на ком.услуги не увеличивались в разы, как сейчас. За это я ей благодарен.
Знаєте, вона дуже вигравала на фоні Ющенка. До речі, Ви субсидію не оформляли?
valsh01 _ 05.02.2016 15:51
IP: 173.255.112.---
Mykola_Berezen:
valsh01:
Я хотів би Вам дати деякі посилання про Тимошенко. Деякі в просторах інтернету не знаходяться чомусь.
А зачем. Чтобы доказать мне, что она бяка? Так не надо. В украинской политике пока не было святых, вроде)) Но из топ-политиков она одна, кто прошел анти коррупционный аудит еще во времена Кучмы и Януковича. Пройдет ли такой же Сеня и Петя – поживем, посмотрим. Да, и еще. Во время кризиса 2008-2009 мои платежки на ком.услуги не увеличивались в разы, как сейчас. За это я ей благодарен.
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 15:50
IP: 176.8.116.---
Mykola_Berezen:
valsh01:
Я не буду Вам навязувати. Може Ви окажетесь праві про неї.
Але ж Гонгадзе був іще до Фьодорича...І це ж його слова...
kren _ 05.02.2016 15:50
IP: 188.0.104.---
valsh01:...у объективного человека должно больше бросаться в глаза политико-
бизнесовый альянс...
...а чого він,альянс,має бросатьця в глаза?коли ні система,ні влада не змінювалися?
Все те,що й було-і з ким ще альянсуватися Порошенку як не зі своїм *політклубом* до
якого я причисляю і Тимошенко і не вважаю останню хоч чимось кращою за всіх ін.
члєнов згаданого ОЗУ.Ви,схоже,у всякому разі,не опонент Тимошенко ітому напр. не
згадуєте як вона ж кліщилася з-ровнимі пацанамі з данєцкай брігади- 2007 р.як над
хненно тоді запрацювала вр.,щоб притиснути Ющенка до нігтя,і нічого,такий альянс-
вважається нормальним і тоді Тимошенко-човна не розхитувала-...
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 15:49
IP: 176.8.116.---
valsh01:
Я не буду Вам навязувати. Може Ви окажетесь праві про неї.
valsh01 _ 05.02.2016 15:45
IP: 104.197.231.---
Mykola_Berezen:
valsh01:
Репортаж Гонгадзе про Тимошенко: вказано МОТИВ вбивства Щербаня по замові Тимошенко

youtu.be/o_TOX2r92N0

ТИМОШЕНКО виявилося є людиною КРЕМЛЯ ще з 1997 мінімум а потім і ГАЗПРОМУ

і конфлікт з вбитим Щербанем це- конфлікт України з КРЕМЛЕМ

отже ТИМОШЕНКО-ЛАЗАРЕНКО як щупальце ГАЗПРОМУ таки дійсно причетні до вбивства:

тепер є МОТИВ
Н-да, вы явно не симпатик Тимошенко)) На ваши глупости отвечать даже не интересно. Ну хоть бы новое что-то придумали)) А то все по калькам незабвенного Виктора Хфедоровича строчите))
Зеленський31 Уряд реформ407 Корупція1350 Україна та Європа1094 Aтака Путіна1232
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter