Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Берлін і Мінськ

04 лютого 2016, 12:05

Діалог з нашими німецькими колегами. Передаю слово-в-слово.

НІМЦІ:

- Коли буде проголосований "особливий статус Донбаса"? Чому ви не виконуєте Мінськ?

МИ:

- Ми виконали кожен попередній пункт Мінську. Росія ж – не виконала жодного. Не відвела важке озброєння, не припинила стріляти та передавати гроші і зброю через кордон, відмовляється проводити обміни заручниками, зриває ці обміни, не відпускає депутата ПАРЄ – Надію Савченко. Мінськ – не односторонні зобов'язання Украіни!

- Ми все добре знаємо про Росію. Але ви мусите виконувати свою частину зобов'язань. Бо виглядає так, що ви зриваєте Мінські угоди.

МИ:

– Ми готові виконати наступні пункти, як тільки буде виконання попередніх пунктів зі сторони Путіна. Без цього – угоди не мають сенсу, адже встановлюють двосторонні зобов'зання!

Базою Мінську – є припинення вогню. Ви добре знаєте про те, що Росія та сепаратисти, які фінансуються РФ, не виконують перемир'я – лише у січні нас обстріляли більше 1000 разів!

- Ми знаємо, що РФ не виконує Мінськ. Не треба повторювати нам, який поганий Путін. Ми робимо і так все, що можемо. Що ви хочете, щоб ми ще зробили?

МИ:

- Ви маєте тиснути на Росію щодо виконання їх частини, а не на нас! Ми – виконуємо свою.

НІМЦІ:

- Це глухий кут. РФ звинувачує вас у невиконанні і зриві Мінську. І буде права, якщо ви не дасте 300 голосів за зміни до Конституції та особливий Закон про вибори на Донбасі. Коли буде проголосований "особливий статус Донбасу?" Альтернативи Мінську немає. Якщо ви цього не зробите – відверто, немає шансу на продовження європейських санкцій.

МИ:

- Чи вірите ви у те, що Мінські угоди будуть виконані Росією навіть після наших змін до Конституції?! Тим паче, якщо зараз немає жодних сигналів виконання зі сторони Путіна і жодних гарантій такого виконання у майбутньому? Чи готові ви такі гарантії дати?

НІМЦІ:

- Мінськ – це єдиний документ, під яким стоять підписи Порошенка та Путіна. Це все, що у нас є. Ви маєте його виконати. Не діє ваш аргумент – якщо не виконують вони, не будемо виконувати і ми. Це не працює. І Європа відверто втомилася від цього. У нас одне питання: коли ви проголосуєте зміни до Конституції, і коли будуть вибори на Донбасі?

- – -

Відверто: вони злі на нас. Вони стомилися. Один німець дозволив собі хвалити промову Путіна в ООН, заявляючи, що Путін "повернувся" цією промовою на міжнародну арену і потрібен Європі для "вирішення багатьох питань".

Німці, на відміну від поляків, балтійців чи навіть французів, не вірять у Путінську загрозу для себе особисто.

Вони бачать його рівноправним партнером, і хочуть скоріше владнати цю "тягомотину" з Україною – попри будь-яку ціну для нас. Найбільш проукраїнські представники Партії Зелених – залишаються тут майже в опозиції.

...Реформа децентралізації стала для німців своєрідним доказом того, що "конфлікт на Донбасі" стався не тільки через агресію Росії, а через недостатню децентралізацію та передачу прав на Донбас від Києва.

Порошенко сам визнав це, об'єднавши у Конституційних змінах децентралізацію та питання Донбасу.

Лише у Берліні я усвідомила глибину капітуляції для нас у "мінських домовленостях".

Не один раз ми питали дипломатів, як і чому ми підписалися на такі умови?

Найкраща відповідь, яку ми отримали, була приблизно така: "після декількох ночей переговорів, після того, як три ночі не спали Меркель та Олланд, не можна було піти з-за столу, нічого не підписавши".

А потім наступив ранок, потім наш Президент оголосив Мінськ "великою перемогою нашої дипломатії", потім він тисячі разів говорив, що не йдеться про "особливий статус", сподіваючись не зрозуміло на що.

У цій війні ми приходимо до усвідомлення жорсткої доктрини РеалПолітік, де кожен сам за себе, де опиратися можна лише на свій народ та самих себе, де категорично не можна брехати цьому народу, яка б гірка не була правда, і де треба мати план "Б" і "В" виходу з цього туману.

Я безмежно рада, що у Парламенті на сьогодні немає 300 голосів за Мінськ.

Ми виграли собі трошки часу.

Можливо, наша розвідка та РНБО таки подумають над планом "Б".

- – -

Гарна новини у цьому всьому – ми можемо стати справжньою державою, і стати набагато сильнішими, пройшовши наскрізь цей темний тунель і вийшовши на іншу сторону.

Ще одна гарна новина – якщо будемо "слухняними" хлопчиками і дівчатками у впровадженні реформ та виконанні Мінську – Німеччина після довгих переговорів зможе погодити нам великий План "Маршала" для України – в обмін на санкції, які Європа може більше не подовжить – нам можуть дати 150 мільярдів Євро.

І якщо ми будемо мати на той час достойний Уряд, зможемо використати ці мільярди на свою економічну безпеку, реформи та закладання фундаменту точок зростання економіки. І стіна між нами та російським зруйнованим Донбасом паде за 5-6 років.

Коментарі — 182
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 15:44
IP: 176.8.116.---
valsh01:
Я хотів би Вам дати деякі посилання про Тимошенко. Деякі в просторах інтернету не знаходяться чомусь.
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 15:42
IP: 176.8.116.---
valsh01:
Репортаж Гонгадзе про Тимошенко: вказано МОТИВ вбивства Щербаня по замові Тимошенко

youtu.be/o_TOX2r92N0

ТИМОШЕНКО виявилося є людиною КРЕМЛЯ ще з 1997 мінімум а потім і ГАЗПРОМУ

і конфлікт з вбитим Щербанем це- конфлікт України з КРЕМЛЕМ

отже ТИМОШЕНКО-ЛАЗАРЕНКО як щупальце ГАЗПРОМУ таки дійсно причетні до вбивства:

тепер є МОТИВ
valsh01 _ 05.02.2016 15:42
IP: 130.211.148.---
Mykola_Berezen:
valsh01:
.
Гарно про пісочницю...Знаєте, я був фанатом Тімошенко...Потім став її противником. Звичайно, не можу дивитись на трійц. Порох, Яценюк і Гройсман. Схеми Яника остались... Але є надія, що систему поміняють...є уже ті люди, до яких появилась довіра.
До речі, Ви не бачили звернення Кужель до Януковича в часи майдану?
Каждый второй пропрезидентский тролль пишет про то, что раньше он был симпатиком Тимошенко, а потом он в ней разочаровался (надеюсь, это не про вас). Новые люди, это конечно хорошо. Но вас не смущает, что они стали сегодня беспроигрышной украинской технологией, когда на волне разочарования под очередные парламентские выборы раскручивается новая политсила. Проходит время, и выплывают факты, что новую силу или новых депутатов за ниточки дергают старые и новые кукловоды – Ахметов, Фирташ, Левочкин, Порошенко и тд. А на этих выборах уже понятно кто будет такой силой – Саакашвили))
valsh01 _ 05.02.2016 15:31
IP: 104.154.56.---
Mykola_Berezen:
Пане valsh01, я завжди не хотів, щоб будь-які укр. патріоти між собою сварились. Хоча знаю таких, яким руки не подаю здавна. Це ще пішло з часів НРУ, де мене, тоді ще наївно-патріотичного, затягнули для кількості (як їм казалось) такі собі патріоти, що були стукачами КГБ. Пережив...А відносно історії, то найкраще написав В.Білінськкий Країна Моксель, або Московія. Російські історики також підтвердили його праці. Багато колись спорили... Навіть деякі патріоти, знавці історій о царях-батюшках. потім також згодились. Раджу прочитати. Там 3-и, чи вже і 4 томи. Можна подивитись о.Шіропаєв "О двух разних народах".
--
А кто вам сказал, что Miki2 – патриот? Только из того, что он ругает русских? Так все их ругают. Маловато, как по мне. У страны есть сейчас враг, равноценный с московитами. Это сегодняшняя власть, которая не может (точнее, не хочет) менять олигархическо-коррупционную систему. А с моей точки зрения Miki2 на этом сайте поддерживает именно эту власть
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 15:29
IP: 176.8.116.---
valsh01:
.
А что, Тимошенко таки да подписала договор с Януковичем? Может даже скажете, как он назывался и с какого числа вступил в силу? Как мне нравится такая логика – Ющ подписал реальный универсал с Януковичем (и тем самым взял ответственность за кровавый приход ПР во власть) только потому, чтобы этого раньше не сделала Тимошенко. Логика немного из детской песочницы (отберу понравившуюся игрушку первым, чтоб другие не отобрали)))
Гарно про пісочницю...Знаєте, я був фанатом Тімошенко...Потім став її противником. Звичайно, не можу дивитись на трійц. Порох, Яценюк і Гройсман. Схеми Яника остались... Але є надія, що систему поміняють...є уже ті люди, до яких появилась довіра.
До речі, Ви не бачили звернення Кужель до Януковича в часи майдану?
valsh01 _ 05.02.2016 15:22
IP: 104.154.56.---
Mykola_Berezen:
kren:
Miki2: Тімошенчіха з Германшой поцілувались взасос на молитвенному сніданку
в Вашінгтоні...
ох і не кажіть,чого тіко не зробиш заради сєльхві у такім мєстє.Це вам-не вр,не шустершову і
даже не харьковська желєзнодорожна больниця...
---
Пане крен, та Ціля колись підписувала договір і з Яником, але "все пропало". як не дивно, але тоді Ющ зіграв проти цього коаліційного договору, умовивши Янека не піддаватись хитрощам Цілі. Їй нема чого дивуватись.
А что, Тимошенко таки да подписала договор с Януковичем? Может даже скажете, как он назывался и с какого числа вступил в силу? Как мне нравится такая логика – Ющ подписал реальный универсал с Януковичем (и тем самым взял ответственность за кровавый приход ПР во власть) только потому, чтобы этого раньше не сделала Тимошенко. Логика немного из детской песочницы (отберу понравившуюся игрушку первым, чтоб другие не отобрали)))
valsh01 _ 05.02.2016 15:15
IP: 104.197.231.---
kren:
valsh01:...Попытайтесь еще раз. Например, свести Тимошенко с Януковичем...

...Ви не за адресою,я іх і вперше на тому сніданкові не зводив.І хотів би зазначити,ні особисто,
ні заочно,ні прямо,ні не прямо,я до цих осіб не маю жодного стосунку.
Як би,там,хто до них-не ставився,моє відношення до таких визначене і жодних змін не потерпить.
Вы их, конечно, в Вашингтоне вместе не сводили. Но вы, как мне кажется, являетесь явным "симпатиком" Тимошенко. В смысле, ее политическим оппонентом. Ваше право)) Но у объективного человека должно больше бросаться в глаза политико-бизнесовый альянс президента и премьера с бывшими людьми Януковича из ПР, чем специально раздутая прессой встреча Тимошенко и Герман в США. Не так ли?
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 15:12
IP: 176.8.116.---
kren:
Miki2: Тімошенчіха з Германшой поцілувались взасос на молитвенному сніданку
в Вашінгтоні...
ох і не кажіть,чого тіко не зробиш заради сєльхві у такім мєстє.Це вам-не вр,не шустершову і
даже не харьковська желєзнодорожна больниця...
Пане крен, та Ціля колись підписувала договір і з Яником, але "все пропало". як не дивно, але тоді Ющ зіграв проти цього коаліційного договору, умовивши Янека не піддаватись хитрощам Цілі. Їй нема чого дивуватись.
kren _ 05.02.2016 15:07
IP: 188.0.104.---
valsh01:...Попытайтесь еще раз. Например, свести Тимошенко с Януковичем...

...Ви не за адресою,я іх і вперше на тому сніданкові не зводив.І хотів би зазначити,ні особисто,
ні заочно,ні прямо,ні не прямо,я до цих осіб не маю жодного стосунку.
Як би,там,хто до них-не ставився,моє відношення до таких визначене і жодних змін не потерпить.
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 15:06
IP: 176.8.116.---
valsh01:
Mykola_Berezen:
valsh01:
Miki2:
Не нада між собою сваритись. Нахрена.?
"Возьмемся за руки, друзья, чтоб не пропасть поодиночке!" (с) А на хрена? Вы, вот, с дурно пахнущим субъектом хотели бы пообниматься? Или подружиться с субъектом, который вам лжет напропалую, и по хамски упоминает тех, кого вы уважаете?
Пане valsh01, я завжди не хотів, щоб будь-які укр. патріоти між собою сварились. Хоча знаю таких, яким руки не подаю здавна. Це ще пішло з часів НРУ, де мене, тоді ще наївно-патріотичного, затягнули для кількості (як їм казалось) такі собі патріоти, що були стукачами КГБ. Пережив...А відносно історії, то найкраще написав В.Білінськкий Країна Моксель, або Московія. Російські історики також підтвердили його праці. Багато колись спорили... Навіть деякі патріоти, знавці історій о царях-батюшках. потім також згодились. Раджу прочитати. Там 3-и, чи вже і 4 томи. Можна подивитись о.Шіропаєв "О двух разних народах".
valsh01 _ 05.02.2016 14:57
IP: 173.255.112.---
kren:
Miki2: Тімошенчіха з Германшой поцілувались взасос на молитвенному сніданку
в Вашінгтоні...
ох і не кажіть,чого тіко не зробиш заради сєльхві у такім мєстє.Це вам-не вр,не шустершову і
даже не харьковська желєзнодорожна больниця...
Как надеялись "почитатели" Тимошенко на разборки между нею и Герман в стиле коммунальной квартиры. С выдеранием волос, матами, под теле-камеры американских СМИ. Не случилось)) Попытайтесь еще раз. Например, свести Тимошенко с Януковичем на каком-то приеме. Или, с Ющенко. На худой конец, с Родей Киреевым. Может и получится на этот раз))
valsh01 _ 05.02.2016 14:52
IP: 104.197.185.---
Mykola_Berezen:
valsh01:
Miki2:
Не нада між собою сваритись. Нахрена.?
"Возьмемся за руки, друзья, чтоб не пропасть поодиночке!" (с) А на хрена? Вы, вот, с дурно пахнущим субъектом хотели бы пообниматься? Или подружиться с субъектом, который вам лжет напропалую, и по хамски упоминает тех, кого вы уважаете?
kren _ 05.02.2016 14:51
IP: 188.0.104.---
Miki2: Тімошенчіха з Германшой поцілувались взасос на молитвенному сніданку
в Вашінгтоні...
ох і не кажіть,чого тіко не зробиш заради сєльхві у такім мєстє.Це вам-не вр,не шустершову і
даже не харьковська желєзнодорожна больниця...
valsh01 _ 05.02.2016 14:46
IP: 104.154.42.---
Miki2:
valsh01:
Проказник)) Брежнева вспомнил. Некрофил?
---
Вся твоя родіна цилуя взасос Лєніна в мавзолєє вони і є. І ти такой же))))))))))
То, по твоим словам, я взасос целую Тимошенко, то Ленина. Ты уж определись, какая у меня ориентация, а потом уже глаголом жги))
valsh01 _ 05.02.2016 14:43
IP: 104.197.154.---
Miki2:
Гєня, я свою історію знаю с раннєго дєцтва, она такая. как в украінскіх учєбніках. У вас своя історія, брешитє в нєй шо хатітє, как і дєлалі во все времєна рос. імпєрії.
Гєня, ти точно нєдальокій. Та хто ж тєбє в такой сітуації скажет про то как он думаєт живя і работая у вас, фашистов?
Странная постановка вопроса. Есть история в наших, украинских, учебниках, и она – правильная. А есть неправильная история, она – в москальских учебниках. А физика, химия или математика тоже зависят от страны выпуска учебников? Может всё таки есть науки и учебники, которые отражают реалии настоящего и прошлого, а есть те, которые "рисуются" под заказ продажными "специалистами". Украинец Табачник и его "спецы" те еще учебники истории наиздавали))
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 14:37
IP: 176.8.116.---
valsh01:
Miki2:
Не нада між собою сваритись. Нахрена.?
Miki2 _ 05.02.2016 14:34
IP: 178.94.84.---
valsh01:
Проказник)) Брежнева вспомнил. Некрофил?
Вся твоя родіна цилуя взасос Лєніна в мавзолєє вони і є. І ти такой же))))))))))
Mykola_Berezen _ 05.02.2016 14:27
IP: 176.8.116.---
Miki2:
Пане Мікі2. що вам не хватає для жітія в гармонії с собой і Природой окружающей вас? І пані Весна уже не ругає...успокоїлась...І птічки про весну уже поют...
Miki2 _ 05.02.2016 14:26
IP: 178.94.84.---
Гєня, я свою історію знаю с раннєго дєцтва, она такая. как в украінскіх учєбніках. У вас своя історія, брешитє в нєй шо хатітє, как і дєлалі во все времєна рос. імпєрії.
Гєня, ти точно нєдальокій. Та хто ж тєбє в такой сітуації скажет про то как он думаєт живя і работая у вас, фашистов?
valsh01 _ 05.02.2016 14:22
IP: 146.148.90.---
Геннадий Шелухин:
Геннадий Шелухин:
Ворог у тебя в голове. Тебе его в голову внедрили, вколотили. ИСТОРИЯ-плохая,хорошая-её не перепишешь, её надо просто знать. И официальная история да она совсем не такая как ИСТОРИЯ. Так в любой стране есть оф. история, а есть документальная ИСТОРИЯ. Вот почему в Украине за последние годы несколько раз переписывали и внедряют в головы украинцам разные версии истории Украины? Общаюсь, дружу с украинцами и никаких творогов))) между нами нет.
ПТН ПНХ
valsh01 _ 05.02.2016 14:21
IP: 104.197.65.---
Miki2:
valsh01:
Miki2:
Тімошенчіха з Германшой поцілувались взасос на молитвенному сніданку в Вашінгтоні (пабєділа дружба).
Шо та хитра бєстія, шо та...
Як на мене шилокрутять. Знаю чого, но не скажу, аби не наврочіть...

Я б тоже Гєрмашу к етому дєлу склоніл, но лєт 15-ть назад, тоїсть до Віктор Хвьодоровича
Гы-гы-гы, пышы исче. Самоудовлетворись уже, наконец. А то твои комментарии про Тимошенко явно свидетельствуют про твою половую перевозбудимость))
--
Так це ж нормальна орієнтація і я нею гаржусь, ... а шо мона сказать про ваші з Шановним/вельмишановним абаюдні свєжі компліма...
Скоко до брєжнєвського засоса асталося?)))))))))))))))
Проказник)) Брежнева вспомнил. Некрофил?
valsh01 _ 05.02.2016 14:18
IP: 104.154.38.---
Mykola_Berezen:
valsh01:
Как я рад, что у Вассермана появился достойный знаток-продолжатель, всё знающий (хотя бы на уровне УП).А вы, как и он, принципиальный девственник?

---
Пане valsh01, а от про це я Вам принципово не скажу...
А и не надо)) И так всё ясно))
Miki2 _ 05.02.2016 14:17
IP: 178.94.84.---
valsh01:
Miki2:
Тімошенчіха з Германшой поцілувались взасос на молитвенному сніданку в Вашінгтоні (пабєділа дружба).
Шо та хитра бєстія, шо та...
Як на мене шилокрутять. Знаю чого, но не скажу, аби не наврочіть...

Я б тоже Гєрмашу к етому дєлу склоніл, но лєт 15-ть назад, тоїсть до Віктор Хвьодоровича
Гы-гы-гы, пышы исче. Самоудовлетворись уже, наконец. А то твои комментарии про Тимошенко явно свидетельствуют про твою половую перевозбудимость))
Так це ж нормальна орієнтація і я нею гаржусь, ... а шо мона сказать про ваші з Шановним/вельмишановним абаюдні свєжі компліма...
Скоко до брєжнєвського засоса асталося?)))))))))))))))
valsh01 _ 05.02.2016 14:16
IP: 104.197.122.---
Mykola_Berezen:
valsh01:
Mykola_Berezen:
valsh01:
Воспользуюсь вашим советом)) Всенепременно)). Примите же и мой контр-комплимент – вы явно владеете даром давать офигительные советы. Может и благую весть умеете приносить?
--
Пане valsh01, якщо Ви маєте на увазі Месію, хоча б для України, що принесе Благу Вістку, то тут на форумі присутній пан Юрків, який знає такого...
--
Вы еще раз подтвердили, что я не ошибся, вы – выдающийся человек. Только такой может с легкостью перевести стрелки на другого, почти не затратив никаких своих усилий))
---
Нє, пане valsh01, це занадто сильний котркомплімент. Я вже не знаю, чи зможу Вам віддячити так зразу таким же...
Не скромничайте. Ваши таланты видно просто невооруженным глазом. Но, стоит только взять телескоп и посмотреть вооружённым глазом...
valsh01 _ 05.02.2016 14:13
IP: 104.197.181.---
Miki2:
Тімошенчіха з Германшой поцілувались взасос на молитвенному сніданку в Вашінгтоні (пабєділа дружба).
Шо та хитра бєстія, шо та...
Як на мене шилокрутять. Знаю чого, но не скажу, аби не наврочіть...

Я б тоже Гєрмашу к етому дєлу склоніл, но лєт 15-ть назад, тоїсть до Віктор Хвьодоровича
Гы-гы-гы, пышы исче. Самоудовлетворись уже, наконец. А то твои комментарии про Тимошенко явно свидетельствуют про твою половую перевозбудимость))
Корупція1206 Уряд реформ357 Aтака Путіна1145 Україна та Європа982 Річниця Майдану74
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter