Альона Шкрум Народний депутат України, голова підкомітету з реформи держслужби

Президент та БПП проти прийняття Закону про деокупацію Донбасу. ''Не на часі''

19 грудня 2017, 22:25

Вже 3 роки у парламенті, а ніяк не можу звикнути до явної брехні.

Пані Перший віце-спікер заявляє, що "Батьківщина та Самопоміч не голосували за визнання РФ агресором".

Ось Постанова, проголосована 27 січня 2015 року про звернення України до міжнародних організацій та парламентів світу щодо визнання Росії агресором.

Тимошенко Юлія Володимирівна там співавтор. Батьківщина тоді одноголосно проголосувала за Постанову. Як і Самопоміч.


Може досить цих банальних спроб окрестити "руками Кремля" всіх, хто критикує владу чи навіть задає питання? Якось воно вже набридло. Вам ні?

Не думала, що ми підійдемо до цього моменту, коли не залишиться жодних табу у наклепах і образах на політичній арені країни до всіх, хто посмів поставити під сумнів політичні рішення великого суверена-реформатора Порошенка.


Очевидно, останні рейтинги зводять з розуму деяких колег з Банкової.

Пані Перший віце-спікер говорить, що голосування за т.з. закон про деокупацію Донбасу "зараз не на часі", і "технічно не правильно зараз цей закон ставити".

Я просто нагадаю, що коли від Парламенту вимагали голосувати за даний законопроект у першому читанні, не читаючи навіть тексту, на наступний ранок після подання закону у Парламент Президентом – тоді це було страшно терміново? Не можна було дати 1 день прочитати редакцію?

Так терміново, що вже пройшло 2 з половиною місяці, а закон до другого читання навіть не ставиться у порядок денний?

Наче б то тому, що зараз "йдуть переговори про обмін полоненими", "ЄС розглядає питання продовження санкцій проти РФ", а "Клімкін веде важливі переговори".

А 2 з половиною місяці назад не було переговорів про обмін заручниками (які насправді є військовополоненими, от тільки треба прийняти Закон і вийти з режиму "АТО"), тоді не було перемовин про санкції та миротворців?

Інколи краще мовчати, якщо не можете відверто сказати: Президенту ніколи не треба був цей закон. Потрібно було лише проголосувати продовження на рік закону про особливий статус Донбасу, під який тоді "геніально" підв'язали законопроект про деокупацію. Все інше – лише заважає і завжди буде "не на часі".

Не на часі визначений правовий статус війни з РФ.

Не на часі визначення дати початку агресії та правових захист наших хлопців на фронті, який вже засуджують українські суди за захист наших блокпостів!

Не на часі розрив дипломатичних стосунків із агресором.

Не на часі вихід з СНД.

Не на часі виконання прямих норм Конституції України щодо обов'язків Президента створити Ставку головнокомандувача та подати до ВР Указ про використання ЗСУ.

Не на часі і антикорупційний суд.

Не на часі будь-які зміни, бо Президента влаштовує статус-кво у всьому. Він, здається, живе в іншій країні, в своій власній маленькій Україні, де його хвалять та люблять, де проведені успішні 144 реформи, де люди щасливі та заможні... Абсурд.

- – -

Зате, НА ЧАСІ , очевидно: збільшення нелегальної торгівлі з ОРДлО, про яку вже роблять цілі дослідження міжнародні організаці.

На часі заробляти на війні та продавати свої "Богдани" по завищеній ціні (й нічого, що вони технічно не підходять армії).

На часі торгувати з агресором та нічого не зробити за 3 роки, щоб переорієнтувати нашу економіку.

На часі звинувачувати у всьому опозицію, верещати про головних ворогів держави – опозиційних політиків, "єврооптимістів-стрімерів", та антикорупціонерів. які, виявляється, винні у всьому, хоч при владі – суверен Порошенко, його ГенПрокурор, його коаліція, його найкраща іменна партія, його НКРЄ КП, його КМУ, його голови місцевих державних адміністрацій, його НБУ у 7-місячній відпустці...продовжувати далі перелік?

А винні у всьому – ці нові обличчя і опозиційні сили. На часі – називати біле чорним, і нещадно брехати і звинувачувати всіх навколо. Це єдине, чого ця влада досконально навчилася за ці 3 роки. Тут знімаю перед вами капелюха.

...А я, дурна та молода, думала, що хоча б щодо закону про деокупацію Донбаса треба менше істерик і звинувачень, а більше відвертих дискусій та спільної роботи.

От тільки гірка правда у тому, що Президент категорично не хоче брати на себе відповідальність за війну та воєнну стратегію, хоч Конституція дуже чітко називає його Головнокомандувачем та окреслює його обов'язки під час війни. Ні, він цього не хоче, але й не хоче давати додаткові повноваження РНБО чи представникам Народного Фронту.

Звідси й конфлікт у законопроекті. Звідси й категоричне небажання його розглядати.

Звідси – "гібридне АТО". Така, мабуть, доля Украіни: у надскладний час мати гібридну війну, гібридного Президента, чи то бізнесмена, чи то голову держави, гібридний парламент, гібридну мораль, гібридні цінності.

Все більше і більше українців відчувають це, і все більше українців хочуть відвертих розмов і реальних дій, і вимагають будувати країну та твердій землі замість смердючого болота солодких піартехнологій.

І саме тому ми обов'язково вирвемося з цього замкненого кола гібридної реальності задзеркалля, і відстоїмо національні інтереси країни.

Коментарі — 117
Александра Феденко _ 21.12.2017 18:20
IP: 188.130.176.---
Александра Феденко:
Тарас Иванович:Если бы украинцы были честными и не глупее коммуняк, то они должны по образу и подобию написать:

Мы, Украина, констатируем, что Крым как субъект украинского права, прекращает свое существование.

А как на счет,от Калининграда отказаться и с Японией " поделиться"?
Александра Феденко _ 21.12.2017 18:18
IP: 188.130.176.---
Тарас Иванович:
А как на счет,от Калининграда отказаться и с Японией поделиться?
Max Mykhaylenko _ 21.12.2017 02:49
IP: 31.134.105.---
В тієї пані від брехні вже очі у рівзних напрямах дивляться. Відробляє посаду...
Вадим Криничний _ 20.12.2017 21:29
IP: 89.252.61.---
mihaylenco:

mihaylenco:
Олександр Перший
Як? Хто? Хунта. Надзвичайний стан протягом одного року. Потім вибори. Іншого шляху немає.
Це дуже небезпечна річ – покладатись на хунту. Де гарантії, що до керівництва хунти не попадуть люди з кремлівської агентури, які вже інспіровані в наше середовище, і чекають часу "Ч". Не Майдані мене завжди непокоїла така формація, як "Правий сектор". Вона виникла нізвідки, з потужним фінансуванням, з не непублічним лідером. Згадайте також такий феномен, з дуже радикальних ПСівців, як вони себе декларували, ні один не загинув на Майдані. Тоді як "свободівців" загинуло 18 чол. Згадайте ще одну загадку, зранку 20 лютого лідер ПС Ярош, між 9:30 – 11:00 знаходився в прийомній Президента на Банковій. Що це, чому не було публічних пояснень зі сторони Яроша? Я не хочу дискредитувати весь ПС, там багато справжніх патріотів, які воювали в АТО, і багато загинуло. Був розстріляний автобус з добровольцями ПС, 12-ро загинули.
Ernst Kelman _ 20.12.2017 20:50
IP: 35.195.250.---
Путін купив канцлера ФРГ Шредера, вліз в президентські гонки в США, ...Тільки дуже наївна людина здатна думати, що КГБ забув про Україну! Порошенко – агент Кремля, ще коли він був студентом!
mihaylenco _ 20.12.2017 20:44
IP: 93.171.65.---
Олександр Перший
Як перемогти корупцію в умовах олігархічної економіки? Як не допустити безвладдя на час перезавантаження держави? І хто це зробить і якими засобами?

Як? Хто? Хунта. Надзвичайний стан протягом одного року. Потім вибори. Іншого шляху немає.
Вадим Криничний _ 20.12.2017 20:13
IP: 89.252.61.---
Ценея Менепідставили:
Ценея Менепідставили:
Бариги вони і є бариги. А Батьківщина це єдина у Україні партія що за Україну.
Вас шановний дійсно підставили, і Ви напевно не усвідомлюючи суті, озвучуєте штампи БЮТу. По вашому Гриценко, Самопоміч, Демальянс, не за Україну?
Ценея Менепідставили _ 20.12.2017 17:45
IP: 35.195.174.---
Бариги вони і є бариги. А Батьківщина це єдина у Україні партія що за Україну.
руслан49 _ 20.12.2017 17:10
IP: 37.52.21.---
Віктор Петренко:
Олександр Перший:
маячня повна та маніпуляція.яке має відношення мвф до визнання чи не визнання росії агресором?
тобто за вашою логікою у випадку прийняття закону зараз Україна перестане фінансуватися мвф?
і сьогодні українських заробітчан у росії не менше.до того ж Україна торгує з агресором повним ходом.тому ваші спроби виправдати злочину бездіяльність вр та Бариги є недолугими та нелогічними!
В Росії кажуть, що Донбас "восстал" і Росія почала їх "защищать от бандеровцев" після того, як Верховна Рада в 2014 році прийняла закон про мови. Ось і думай, впливають рішення Ради на інші країни, чи не впливають. Як зачіпка на ті, чи інші дії точно впливають.
Orest Jj _ 20.12.2017 16:59
IP: 35.195.91.---
mihaylenco:
Олександр Перший _
Але чи будуть при цьому перервані всі відносини з РФ? І до чого це приведе?

До чого призведе? Якщо ще на додаток очистити владу від 5 колони, то призведе до виходу з орди, і подальшому виходу з кризи. Якщо порвемо з ордою, а ватна гвардія в Україні залишиться, то будемо тупцюватися на місці. А якщо не порвемо з ватним царством, і не випалимо рускій дух, то Україна перестане існувати.

Загальна стратегія виглядає приблизно так:
1. Остаточний вихід з орди.
2. Зачистка ватного духу в Україні.
3. Перезавантаження держави.
Если при перезагрузки выключат свет, то стране придётся загружаться на прежнюю версию, то бишь страна и украинцы окажутся во времени 19 века, как после Речи Посполитой.
– в принципе и сейчас идёт этот процесс, промышленность рушится, народ тупеет, поляки так же как ляхи правят украинцами.
Олександр Перший _ 20.12.2017 16:47
IP: 188.163.12.---
mihaylenco:
Загальна стратегія виглядає приблизно так:
1. Остаточний вихід з орди.
2. Зачистка ватного духу в Україні.
3. Перезавантаження держави.
План не поганий (підтримую, особливо п.1), але до ти, поки діло не доходить до реалізації, коли виникають конкретні питання.
Наприклад, як би ми перервали дипломатичні відносини з РФ в 2014 році, то більше 1500 наших вояків до сі залишались би у полоні (зараз вони на волі). На це варто було піти? Де взяти паливо для танків? Куди діти 2 млн. заробітчан в РФ? Як позбавитись ватників, коли за них голосує значна частина виборців? Як перемогти корупцію в умовах олігархічної економіки? Як не допустити безвладдя на час перезавантаження держави? І хто це зробить і якими засобами?
Mike Naplekov _ 20.12.2017 16:40
IP: 46.118.250.---
"все більше українців хочуть відвертих розмов і реальних дій"
===
Оце вірно.
Отже, спочатку треба визначитися з тим, хто з ким та за що воює, як це почалося.
І вийде, що руками українських націоналістів (за правовим прикриттям влади олігархів) робиться спроба т.з. "українізації" (в розумінні етнонаціоналівтів). Першопричина саме тут. І домовитися країні про припинення цієї війни можна лише без них, а це означає без олігархії.
Віктор Петренко _ 20.12.2017 16:39
IP: 35.196.18.---
Олександр Перший:
я далеко не у всьому фахівець звичайно.але в даному питанні є безаперечний факт: влада проявляла злочину бездіяльність впродовж 3 років!!!
mihaylenco _ 20.12.2017 16:38
IP: 93.171.65.---
Олександр Перший _
Але чи будуть при цьому перервані всі відносини з РФ? І до чого це приведе?

До чого призведе? Якщо ще на додаток очистити владу від 5 колони, то призведе до виходу з орди, і подальшому виходу з кризи. Якщо порвемо з ордою, а ватна гвардія в Україні залишиться, то будемо тупцюватися на місці. А якщо не порвемо з ватним царством, і не випалимо рускій дух, то Україна перестане існувати.

Загальна стратегія виглядає приблизно так:
1. Остаточний вихід з орди.
2. Зачистка ватного духу в Україні.
3. Перезавантаження держави.
Олександр Перший _ 20.12.2017 16:26
IP: 188.163.12.---
Віктор Петренко:
маячня повна та маніпуляція...
Наскільки я знаю, МВФ не надає фінансової допомоги країнам, які воюють. Можливо бувають виключення. Не знаю. Зараз, здається, Україна готова прийняти закон про окупацію Росією ОРДЛО (не про війну, а саме про окупацію). Причому, прийняти у такій формі, щоб не було звинувачень в порушенні Мінських угод, які є підставою застосування проти РФ фінансових санкцій. Тому допомога МВФ скоріше за все буде продовжена. Але чи будуть при цьому перервані всі відносини з РФ? І до чого це приведе? Таки питання треба рішати не аматорам, а фахівцям, які краще проінформовані в міжнародної політиці та в гібридних війнах. І несуть відповідальність за прийняті рішення.

А ви дуже поспішаєте давати оцінки та характеристики, наче у всьому є висококласним фахівцем.
Віктор Петренко _ 20.12.2017 15:55
IP: 35.185.19.---
Олександр Перший:
маячня повна та маніпуляція.яке має відношення мвф до визнання чи не визнання росії агресором?
тобто за вашою логікою у випадку прийняття закону зараз Україна перестане фінансуватися мвф?
і сьогодні українських заробітчан у росії не менше.до того ж Україна торгує з агресором повним ходом.тому ваші спроби виправдати злочину бездіяльність вр та Бариги є недолугими та нелогічними!
Orest Jj _ 20.12.2017 15:47
IP: 35.205.42.---
_ABM_:
Orest Jj:
Проблема...
Запердоленко, нет проблем, нашел я тебе работу!!! Не уверен, что ты соответствуешь, но какая есть:
20.12.17
Воронежская область, 394065, г. ВОРОНЕЖ, р-н СОВЕТСКИЙ, ул. МОЛОДОГВАРДЕЙЦЕВ, д. 17, 27, 37, 88, МОЛОДОГВАРДЕЙЦЕВ, 0, 5 СТАВКИ -3000 РУБ+НОЧНЫЕ
Зарплата: от 7800 до 7800 "руб."
Образование: среднее специальное
ДИСЦИПЛИНИРОВАННОСТЬ, ИСПОЛНИТЕЛЬНОСТЬ, ПУНКТУАЛЬНОСТЬ, ОБУЧАЕМОСТЬ
– придурка понесло......
ещё не Новый год, а ты уже весь стекломой выпил!
Orest Jj _ 20.12.2017 15:45
IP: 35.195.91.---
mihaylenco:
МВФ всё равно заставит продать землю Ротшильдам, иначе долги Украины перед США никогда не погасятся.
– удавка уже на шеи украинцев, американцы только сдавливают её постепенно, что бы не задушить сразу подсадную утку.
Orest Jj _ 20.12.2017 15:42
IP: 35.205.171.---
Олександр Перший:
наверное самое главное, что накроется шоколадный бизнес Порошенко в России.
Олександр Перший _ 20.12.2017 15:35
IP: 188.163.12.---
Віктор Петренко:
краще б ця вр не ганьбилася з цим законом.уявіть собі що тільки на 4 РОЦІ!!!!війни приймається закон про деокупацію.уявіть що під час Другої світової вр срср прийняла подібний закон в 1945 році!!!це маразм і злочина бездіяльність одночасно.тільки за одне це можна розганяти цю вр та оголошувати імпічмент Баризі.
Для того, щоб прийняти такий закон (визнати війну, агресора, перервати всі відносини – дипломатичні, економічні, політичні) треба не шашкою махати, а дуже уважно прорахувати всі наслідки. Наприклад, навіть в 2015 році Україна одержала з РФ най дешевше дизельне паливо (для танків і БТР) в розмірі 30% від загальної потреби, 40% газу. Біля 2 млн. заробітчан утримували свої родини за рахунок праці в РФ. Більш того, як би ми визнали війну в 2014 році, то не одержали фінансової допомоги від МВФ, тобто, одержали б фінансовий дефолт. Більше 1500 українців залишались би у полоні до сі. Політика – діло тонке!
Orest Jj _ 20.12.2017 15:11
IP: 35.187.20.---
Проблема в том, что хо/хол не может работать у себя дома, он туп и не образован, он не может так же чисто мыть у себя туалеты и так же чисто убирать у себя свинарники. Он работает только по принуждению, из под палки и только на хозяина – немца, поляка или русского.
mihaylenco _ 20.12.2017 15:07
IP: 93.171.65.---
Ця влада, як і всякий шахрай, використовує хитру тактику. Особливо цинічна – ставити з ніг на голову послідовність дій. Яскравий приклад – мінські угоди. Наче все правильно. Кожен окремий пункт необхідний. Тільки послідовність їх виконання нікуди не годиться. І до миру ніколи не призведе.

Сьогодні намагалися зняти мораторій на продаж землі. Жодного депутата не знайшлося, який би поставив вимогу: прийняти закон, який би дозволив продаж землі після того, як Україна підніметься до рівня провідних країн світу в плані законності, та рівня життя населення. І все. Ніяких мораторіїв не треба. Емвеефам пояснювати, що ми ще не доросли до того рівня, коли землю можна продавати. Що в нас корупція, що землю людина не зможе продати за реальну ціну. Що ми боїмося свавілля криміналу, котрий буде катувати селян, аби ті продали землю. Що третина населення держави живе з офшорів, котрі в них по селах.
Віктор Петренко _ 20.12.2017 15:01
IP: 35.196.116.---
Олександр Перший:
краще б ця вр не ганьбилася з цим законом.уявіть собі що тільки на 4 РОЦІ!!!!війни приймається закон про деокупацію.уявіть що під час Другої світової вр срср прийняла подібний закон в 1945 році!!!це маразм і злочина бездіяльність одночасно.тільки за одне це можна розганяти цю вр та оголошувати імпічмент Баризі.
Mykola Fedoriy _ 20.12.2017 14:54
IP: 46.118.141.---
Також такого генетичного коду, як Россиянє, нема...Це вінігрет різних народностей та нацменшин...Як колись совєтский народ...
mihaylenco _ 20.12.2017 14:41
IP: 93.171.65.---
Щось ніяк не докумекаю. В парламент внесений президентський закон. З правками. Водночас автор пише, що влада проти прийняття...
Корупція1117 Свобода слова546 Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter